Real Madryt - FC Barcelona [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.01.13 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym środka Lass - Xabi - Coentrao. Tylko wtedy kto na prawej? Może Altintop? Chłop raczej potrafi spiąć poślady i nie zesrać się już w szatni, tylko niestety on bardzo mało grywa, i wystawienie go w takim meczu może okazać się katastrofą, ale nie musi.

Pytanie co z Angelem? Zawsze można spróbować zagrać parą Xabi - Lass + Angel. On w tym środku zapierdalałby na pewno, tylko skąd wiedzieć w jakiej on będzie formie, i czy w ogóle będzie w stanie zagrać. Jesteśmy w niezłej dupie, ale ja mam dobre przeczucia, inaczej niż w grudniu, może dlatego że stoimy na straconej pozycji.

Nie wiem co wymyśli Mou, co by się nie działo, nie chcę widzieć Realu zesranego już przed pierwszym gwizdkiem. Ale spokojnie, najpierw Baleary.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.01.13 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
O, znów ten jeden z najmniej stresujących meczów sezonu. Z góry nastawić się na porażkę i naprawdę ciekawie się ogląda. Polecam! Sprawdzone na 10 grudnia.

Najmniej stresujący? Nie, ja tak nie mogę, mam za wielką dumę, moje serce, moja dusza by krwawiła. Wierzę, zawsze wierzę, nigdy się to nie zmieni.

Powrót do góry
tazx
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.01.13 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak...po ostatnich GD życie nauczyło mnie, że lepiej przygotować się na porażkę i ewentualnie mieć niespodziankę niż pompować balonik, a potem się tylko wku*wić i rozczarować Smile.

nie wiem jak wygląda sprawa składu Barcelony, ale u nas jakąkolwiek nadzieję daje 4-5 osób : Ramos, Diarra, Pepe, Benzema no i Iker, chociaż średnio wspominam jego występ w pierwszym meczu z Malagą...Ronaldo jest w dołku, nie tylko fizycznym ale przede wszystkim jest podłamany psychicznie - obawiam się, że będzie chciał dać z siebie wszystko żeby coś udowodnić i szybko się spali... :( . Xabi ostatnio też nie zachwyca.
'
może Mourinho mógłby wystawić ofensywę Ronaldo - Benzema zamiast Ozila w środku - Di Maria i z przodu Igła ?

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2012.01.13 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszczu napisał:
Carvalho? Bądźmy poważni. To chyba gorsza opcja od Albiola, bo w ogóle bez gry, a Raul przynajmniej nałapał trochę minut ostatnio.

Szanujmy się, od Albiola lepszą opcją byłoby nawet wypożyczenie na jeden mecz Głowackiego.

minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.13 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie błąd w ostatnim GD wynikał z głupoty, a nie z ofensywnego ustawienia. Wysoka gra owszem, pressing owszem, ale nie już od ich szesnastki, bo znów po 20 minutach nie będzie sił. I mam gdzieś co zaraz napisze Didi czy Tyranitar, dla których gra Madrytu ma wyglądać jak kiedyś na CN, gdzie Carlos dostał czerwo, a my staliśmy w 10 we własnym polu karnym. Cel uświęca środki, tak, ale my te środki mamy do lepszej gry. Ta wasza modna ostatnio gra zamkiem wcale nie musi wyglądać jak gra Juventusu kiedyś. Ostatnio to nawet nie była gra ofensywna. Było naciskanie na obrońców czterema zawodnikami i wielka kupa poza tym. Ofensywnie to zagrała Valencia, twardo w środku i intensywnie skrzydłami, tyle że te skrzydła miały wspomaganie obrońców. A u nas Marcelo i Fabio max do połowy i dziękuję. Ale ofensywa, uh, trzeba się pośmiać ze wszystkich, którzy chcieli Madrytu grającego swoją piłkę. A tak naprawdę to najbardziej przeliczył się Jose. Jego taktyka na poprzedni mecz to falki z olejem, a nie radosna gra, której niektórzy oczekiwali.

Było minęło, teraz trzeba zagrać nie defensywnie, nie ofensywnie, tylko mądrze. Ostatnio nasz środek ssie, dlatego imo konieczne jest wystawienie tam i Pepego i Lassa. Nasza gra bez takiego środka będzie jak miękki kutas, który chce, a i tak niewiele zdziała. Lass i Pepe na środku nawet kosztem Albiola/Varane na obronie. Trzeba taż zrezygnować z aż tak wysokiego pressingu jaki stosowaliśmy ostatnio. Reszta wg uznania trenera. Jak dla mnie rezygnujemy z jednego skrzydłowego, Marcelo przesunięty wyżej z asekuracją Xabiego i Di Maria na rozegranie jeśli da radę. Ronaldo gdzie chce, Karim z przodu szukający gry, ale bez ciągłego schodzenia na skrzydło. Ja tak to widzę, zobaczymy czy ktoś jeszcze nie wypadnie po Marjolce.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.13 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zobaczyć Real grający trzema obrońcami, byłby to genialny mecz ale przy takiej taktyce Ronaldo musi zagrać w końcu na swoim poziomie to samo tyczy się "mózgu" tej ekipy Xabiego i cholernie doktorska gra Ramosa.

Nie zmieniam kompletnie filozofii, Real musi wyjść i walczyć iść na wymianę ciosów, szczęście musi się w końcu do nas uśmiechnąć. Tylko, że to jest dwumecz i tutaj każdy błąd się może liczyć podwójnie. W lidze można przegrać i gdzieś tam się to nadrobi lub rywal znów się potknie. W pucharach to nie działa musimy zagrać cholernie dojrzale i spokojnie, nawet na 0-0. Zamknąć się? Czemu nie, tutaj liczy się awans nie ładna piłka. W takich meczach zwycięża drużyna, która popełni najmniej błędów i mam nadzieje, że to nam się uda. Jednak i to nie jest pewne w LM też mieliśmy grać bez błędu, a wystarczyła jedna kontrowersyjna decyzja sędziego i graliśmy bez gracza, który był tak dla nas ważny (najważniejszy) i wiemy, jak to się skończyło.

tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2012.01.13 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minusek napisał:
I mam gdzieś co zaraz napisze Didi czy Tyranitar, dla których gra Madrytu ma wyglądać jak kiedyś na CN, gdzie Carlos dostał czerwo, a my staliśmy w 10 we własnym polu karnym. Cel uświęca środki, tak, ale my te środki mamy do lepszej gry. Ta wasza modna ostatnio gra zamkiem wcale nie musi wyglądać jak gra Juventusu kiedyś. Ostatnio to nawet nie była gra ofensywna. Było naciskanie na obrońców czterema zawodnikami i wielka kupa poza tym.

Jakbyśmy awansowali grając zamkiem, to byś piał z zachwytu. Jak zagramy jak w grudniu, to szanse są, według mnie, jak 30-70, ale zamkiem 45-55, istotna różnica. Nie nastawiam się na awans, ale zawsze jest ta część serca, która widzi Real w następnej rundzie i mam nadzieję, że ten dwumecz nie będzie kolejnym rozczarowaniem. Tyle.

czajaZDP - nie liczyłbym na szczęście, takie formułki kibice Pateti mówią sobie pewnie już od tych 12 lat i jakoś nic z tego nie wynika. Albo sami wyrwiemy awans albo odpadniemy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.13 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że piałbym z zachwytu. Piałem też kiedy brazylijski Ronaldo strzelił na 1:1, gdzie cały mecz siedzieliśmy we własnym polu karnym. A Ty nie piałbyś, gdybyśmy wygrali grając jak w superpucharze? Zrobiłbyś dokładnie to samo. Tyle że gra zamkiem niekoniecznie musi być stricte defensywne. Dla was, zdaje mi się, wystawienie trzeciego dma kosztem kogoś z przodu jest równoznaczne z grą defensywną. Calcio, Juventus Turyn, nawet jak przegramy to będzie można napisać, że było to dobre wyjście, tak? Zamek nie zamek, zagrajmy twardo w środku, ale nie bojąc się pograć w przodzie. Niech wyjdzie Pepe z Xabim i Lassem, ale niech też Marcelo zagra wyżej. Zamek w finale zrobił nam fantastyczne widowisko, mnie się to podobało, ale nie było tak, że nie graliśmy w piłkę. A dla was wystawienie Ozila kosztem Khediry było wodą na młyn, mogliście się pośmiać z tych, co chcieli oglądać piękną grę. Ok, fajnie. Tyle że to co zrobił Mou, to jakieś nieporozumienie, przeliczył się i to sporo. To nie było to, czego niektórzy z nas chcieli.

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2012.01.13 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minusek napisał:
A Ty nie piałbyś, gdybyśmy wygrali grając jak w superpucharze?

Nie kibicuje stylowi, kibicuje klubowi. Jeśli wyjdziemy ofensywnie(uważam to za zachowanie nieodpowiedzialne) i awansujemy, to chyba nie myślisz, że będę pisał, że skoro zagraliśmy ofensywnie, to mi się nie podoba.

Co do reszty wypowiadać się nie będę, bo w końcu to chyba jasne, że mamy wyjść w środku twardo i nieustępliwie, o to właśnie chodzi. Bo jeśli wyjdziemy jakimś ultradefensywnym ustawieniem, które nas tylko zamknie w polu karnym, to po cholerę. Zamek w poprzednim sezonie był świetny, bo właśnie był takim defensywnym ustawieniem, które łatwo mogło przejść w ustawienie bardziej ofensywne, kiedy Barka oddawała nam piłkę.

Powrót do góry
Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.01.13 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o wystawieniu Albiola na prawej stronie. To byłaby ciekawa opcja...Marcelo-Ramos-Pepe-Albiol, a w pomocy trivote złożone z Lassa, Xabiego i Coentrao, albo Coentrao na prawą Pepe do pomocy a Albiol do środka obrony. Bez Khediry będzie ciężko ...
W ataku Masut-Benzema-Di Maria. Mou się nie odważy, ale...

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

werwer napisał:
Jak coś "nie jest ważne" to nie znaczy, że jest nieważne
Powrót do góry
Muszyn
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.13 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten pomysł z 3 stoperami wydaje mi się całkiem dobry, Pepe wychodziłby do przodu mając za sobą Ramosa i Albiola, Di Marii w asekuracji prawej strony pomagałby Lass i oczywiście prawy stoper (Ramos).

Powrót do góry
kuba335
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.01.13 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wyobrażam sobie takie ustawienie.Marcelo wspomagałby lewą obroną a Lass grałby bardziej z prawej strony.

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2012.01.13 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaka za Ozila. Niech dostanie wreszcie poważną szansę w poważnym meczu w poważnym momencie, a nie kiedy będzie 1:3 i gonienie wyniku.

Zdania na temat systemu z 3 obrońcami nie mam, ponieważ jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić i nie wiem czy to miałoby być ofensywne ustawienie, zwykłe, tylko w innej formie podane, czy jeszcze inaczej.

Powrót do góry
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.01.13 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z 3 obrońcami ryzykowne, ale może się opłacić, jest to zageszczenie środka pola, gorzej jak Barca gra skrzydłami, przejście 2 linii, i ŚO schodzi do środka i zostaje luka.

Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.13 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem ciekawe te ustawienie z 3 obrońcami, choć jak to przy takich eksperymentach, może wyjść tragicznie.
Trzeba przyznać że na papierze zbyt ciekawie, ten mecz dla Realu nie wygląda. Kontuzja Khediry, Arbeloa z czerwoną kartką. Ronaldo któremu ostatnio gra sprawia wyraźnie trudność, Xabi Alonso również wygląda dużo gorzej niż w okresie przed listopadowym Gran Derbi.
Trzeba wierzyć.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Strona 2 z 22
Skocz do: