Real Madryt - FC Barcelona [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.01.13 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie takim ustawieniem gra barka teraz?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.13 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się to ustawienie z grafiki Muszyna. Z jednej strony wygląda na to, że jest to recepta na zneutralizowanie dominacji Barcy w środku pola, a z drugiej w tym ustawieniu jest sporo graczy ofensywnych i np. taki Marcelo może być lepiej wykorzystany, bo będzie uczestniczył w ofensywie, a w defensywie nie będzie kluczowy(w sensie jak się da objechać to wyskoczy Pepe/Albiol i może nie będzie zagrożenia). Trochę nie podoba mi się wtedy pozycja Di Marii. To, że zapieprza jest bezcenne, ale mimo tego nie jest w odbiorze i poruszaniu w obronie tak dobry jak Lass/Khedira/Xabi. No, ale alternatywy nie ma, a korzyści w ofensywie będą nie do przecenienia.
Mam nadzieję, że Mou serio rozważa to ustawienie, bo Puchar Króla to świetna okazja, żeby cokolwiek testować przeciw Barcy.

Powrót do góry
Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.13 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak grała z nami Barcelona.
Mi się podoba ustawienie z trójką obrońców. Nie dość, że zagęszczamy środek boiska to jeszcze jest nadzieja, że nie będzie tej kosmiczno-komicznej dziury pomiędzy atakiem a pomocą z poprzedniego GD.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2012.01.13 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martwi mnie tu lewa strona. marcelo bedzie grac wyzej, a wiemy, ze bezbledny w defensywie to on nie jest. i kto go asekuruje? albiol? mam nadzieje, ze nasz wielki taktyk tym razem cos wymysli.

Powrót do góry
John_Doe
To Live & Ride In LA

PostWysłany: 2012.01.13 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że Mou coś wymyśli na ten mecz, a nie będzie grał tak samo jak zwykle, czy chociaż w ostatnim GD. Wiadomo, że faworytem jest barca, ale wiara w zwycięstwo jest :-) . Nie wiadomo czy Di Maria zagra, a nawet jeśli zagra to wiadomo, że po kontuzji może nie być tak samo. Nie wiem co to będzie z tą ofensywą. :|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Cinek_R9
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.13 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jose wciąż szuka, ustawienie ciekawe, tylko Marcelo musi się naprawdę ogarnąć i uważać na wejścia Alvesa. Jak pozwoli mu swobodnie wjeżdżać prawą stroną to potem i trzech stoperów nie pomoże.

Powrót do góry
El_Konrad
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.01.13 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mou zajmie się tym meczem dopiero po sobotnim meczu.
Kolejne GD i kolejny raz na Santiago Bernabeu :/ Skład będzie zaskoczeniem, ale chciałbym abyśmy wyszli 1 (Iker) - 3 (Ramos, Varane - poradzi sobie !!!, Pepe) - 4 (Marcelo, Xabi, Lass, Coentrao) - 2 (Di Maria, Cristiano) - 1 (Benzema)

Skład defensywny, Marcelo pilnuje lewego skrzydła, a Coentrao prawego - można powiedzieć, że 5-2-2-1 . Aby wygrać z Barką musimy więcej utrzymywać się przy piłce, bo co z tego jak przyjmiemy i od razu daleka piłka i co ? Strata !
Ofensywa Angel, Cristiano, Karim + Marcelo, Coentrao - możliwe, że to będzie zbyt mało aby wbić bramkę Barcelonie ale jak zdominujemy środek (załóżmy posiadanie piłki 65% dla nas) to Barcelona do nas wyjdzie i będzie okazja do tzw. "jednego podania" i bramka.
Dobrze byłoby pograć piłką, bo takie straty zmniejszają nasze szanse, a wiemy jak Barka gra... jedno podanie i bramka...
Dobre zorganizowanie w obronie i jedziemy !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
BaniaCR7
Golden Boot

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.01.13 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boję się tego meczu. Nie można pompować balonika, bo skończy się to fatalnie.
Przede wszystkim, my kibice Realu Madryt doskonale wiemy, że Copa Del Rey jest 3 co do wagi trofeum tuż za Mistrzostwem i Ligą Mistrzów.
Jose Mourinho jest typem takiego trenera, który wygrywa najwięcej w drugim sezon prowadzenia danej drużyny. Więc sądzę, że dwumecz z Barcą będzie bardzo ekscytujący, pełen presji i pięknych akcji.
Moim marzeniem jest półfinał Pucharu Króla, a potem dopełnienie formalności.
Nie można z Barcą wyjść pewnym siebie, trzeba zagrać na pełnej koncentracji, nie można popełniać żadnych błędów i przede wszystkim przecinać każde podania Barcy, które mogą zakończyć się stratą bramki.
Ja nie będę teraz ogłaszał jaki wynik chciałbym w pierwszym meczu, na pewno chciałbym, aby ten wynik był korzystny dla nas kibiców Realu Madryt. Przecież doskonale wiemy, jak się kończy przedwczesne przewidywanie wyniku.

PanZarowka
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.01.13 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3-4-3, graliśmy tak w ostatnim czasie? Gdyby stoperami było trio Pepe-Ramos-Carvalho w rytmie ligowym to nawet nawet ale Albiol? :/

Poza tym czy Igła jest w gorszej formie od Ozila? Benzema mógłby zagrać bardziej na skrzydle

Powrót do góry
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.01.13 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. Igła na Barce, jakoś mi nie pasuje, wolałbym kreatywnych Ozila i Benzeme. Nie wiadomo jak z tą formą Mesuta, nasi mediapunta coś słabo grają, ale jeśli nie ma Di Marii to Ozil.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.13 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ozil, to w meczach z Barcą jest zawsze tak kreatywny, że szkoda gadać, a Igła zwykle tą bramkę z dupy strzela. Do tego cofnięty Benzema będzie więcej i lepiej pressował niż Ozil.

F.C Piter napisał:
martwi mnie tu lewa strona. marcelo bedzie grac wyzej, a wiemy, ze bezbledny w defensywie to on nie jest. i kto go asekuruje? albiol? mam nadzieje, ze nasz wielki taktyk tym razem cos wymysli.

Przecież jeżeli będziemy grali trójką w obronie, to na lewej będzie Sergio biegał, a na prawej Albiol/Varane, w środku Pepe. Ramos zawsze gra pół lewego stopera, poza tym Albiol słabo wyprowadza piłkę, a lewą nogą, to już w ogóle nie jest za dobrze.

Powrót do góry
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

PostWysłany: 2012.01.13 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominaj o

Link

Powrót do góry
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.01.13 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie... gdyby Angel był zdrowy nie byłoby problemu. Nie wiem jak Mou ich poukłada.

Może w "11" wyjdzie Kaka Very Happy

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.01.13 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel trenuje, jutro nie gra, ale z Barcą powinien wyjść w pierwszym składzie. Nie wiadomo tylko jak on będzie wyglądał fizycznie, szkoda, bo to piłkarz kluczowy to gry z nimi.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Vidmo
wiejski głupek
wiejski głupek

PostWysłany: 2012.01.13 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Derby Europy rządzą się swoimi prawami. Nie ważne, że Real obecnie formą nie zachwyca. Ot tak ten jeden mecz może wypalić. Każdy mecz jest inny, a zwłaszcza takie derby. Zdecydowanego faworyta na pewno nie ma, w końcu grają ze sobą dwie najlepsze drużyny na świecie wg większości osób. Taki Arsenal czy United( pozdro dla fanów mocarnej Premiership, gdzie o mistrza bije się 7 zespołów) obecnie byłyby prane niemiłosiernie przez Barcę i Real.
Na Bernabeu Real zawsze groźny, wiele zależy od tego pierwszego meczu.
Myślicie, że Mourinho zdecyduje się na ten wariant z 3 obrońcami? Dużą podpowiedzią będzie mecz z Mallorcą. Zobaczymy czy to będzie taki test, bo nie przypominam sobie Realu grającego takim systemem.

Ostatnio zmieniony przez Vidmo dnia 2012.01.13 19:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 3 z 22
Skocz do: