Real Madryt - FC Barcelona [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.01.19 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do taktyki to Ozil i Callejon weszli przed 1-2 czy po?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.01.19 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wcześniej pisałeś o "normalności gd" nie o "chamstwie Realu", więc nie, gd nigdy nie były normalne i nigdy nie będą, a jeśli chodzi o chamstwo to krótką masz pamięć lub po prostu nie chcesz pamiętać bydła na Camp Nou po przejściu Figo do Realu. Raz my, raz wy, taka kolej rzeczy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
riders
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2012.01.19 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez normalność GD miałem na myśli jego atrakcyjność, czyli grę w piłkę a nie w kości i symulki. Sprawa z Figo to zupełnie inna kwestia (Figo mimo, iż zdradził, to przez piłkarzy Barcelony był traktowany dobrze na boisku. Po meczu nawet podawali sobie dłonie). Odkąd przyszedł Mou to z normalnej rywalizacji zrobiło się brutalne show.

http://www.youtube.com/watch?v=vu174bMEVHc
http://www.youtube.com/watch?v=O2bX_lt91As&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=mLc-Ked49og
odpowiedź Realu na Sergio
Powrót do góry
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.19 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pierdol

Powrót do góry
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.01.19 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mamy taki czas, że Barcelona za każdym razem nas ośmiesza i nic więcej nie chce mi się pisać:(

Powrót do góry
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2012.01.19 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile biletów zostało udostępnionych fanom Barcy na wczorajszy mecz? Ostatnio na ligę chyba 1000 nie? Very Happy

estima
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.01.19 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym razie po 2:1 "Tot el camp" było słychać nawet w tv Smile

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.19 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy słabo, ale mogliśmy wygrać, zremisować, szkoda nie udało się.

Co do meczu, ustawienie było dobre, ale to co powiedział Józek, że nie można winić Altintopa czy Carvalho, tylko tych, co normalnie grają 2x lepiej, czyli Ramosa, Pepe, Benzemy. O Ramosie już się wypowiadałem w temacie o nim, co GD, to kupa z jego strony. Widać było brak Di Marii.

Jednak co mnie najbardziej zniesmaczyło, to to, iż GD straciły magię, przede wszystkim przez to, że z BOISKEWEJ wojny, zamieniło to się w połączenie jakiegoś Hollywood z MMA. Przecież wczoraj połowy odgwizdanych fauli być nie powinno. Inaczej, były, ale gdyby zawodnicy nie grali tak pizdowato, to sędzie nie miał prawa by ich odgwizdać, np. Sanchez, który się kładzie po tym jak Coentrao lekko go trzyma, albo Pepe, który łapię się za twarz, po tym jak Cesc go lekko dotknął. Żeby tego było mało, to następna połowa została nie zauważona przez sędziego. Nie winię go za to, tylko stwierdzam fakt, np. Messi walący z łokcia Coentrao, np. Pepedepczący Karła.

Riders, nie zgodzę się, że to Mou zniszczył GD. On próbuje grać tak, aby było jak najlepiej dla Realu, czyli m.in. trivote. W grudniu nie wyszedł trivote, a mecz bł jakiś lepszy?? Na pewno dla was tak, bo w drugiej połowie wyglądaliśmy źle, ale dla postronnego kibica?? Równie dobrze mogę powiedzieć, że to Pep zabija GD, bo właśnie taka Barca Rijkaarda nie klepała milion razy z Valdesem i grał szybciej i dla mnie ładniej. W ogóle ostatnio stwierdziłem, że wiele bym dał za to, żeby Barca z tego okresu wróciła.

Według mnie ta słabość GD, bierze się z tego pokolenia piłkarzy. Bo zauważ, że kiedyś było 1,2, może max 3 aktorów w drużynie. Teraz jest ich 8-9, szczególnie w Barcie. No bo pomyśl, o ile ładniejsze były GD, gdyby 11-tki obu drużyn składały się z takich piłkarzy jak: Puyol, Abidal, Casillas, Carvalho, Xabi czy Ronaldo. Tak, właśnie Ronaldo. Już mówię czemu. Możesz mówić co chcesz, wiadomo Messi jest lepszy, ale naprawdę z CR'a pod względem zachowania można brać przykład. Przypomnijcie mi jakąś jego ostatnio symulkę w GD?? Jakiś udział w zamieszaniu? Prawie zawsze stoi gdzieś z boku(choćby rewanż Superpucharu, po faulu Marcelo), wczoraj też sobie nie przypominam żadnej przepychanki z jego udziałem. A Messi?? Ile to już razy zajebał komuś z łokcia?? Carvalho się oberwało już wcześniej, wczoraj Coentrao, po tym jak go Pepe nadepnął zaczął się zwijać, jakby miał złamaną rękę. Jak już mówiłem nie neguję, że Messi jest lepszy SPORTOWO(aczkolwiek wczorajszy CR był równie dobry, jak nie lepszy, ale musi utrzymać taką grę we wszystkich/ większości GD), to w zachowaniu w Klasykach, CR przewyższa Argentyńczyka. I widzisz, tu jest to o czym mówi od dłuższego czasu na tym forum parę osób, m.in. Didi, o tym, że Messi przywalił w trybuny, jego "łokcie" są pomijane przez media, jakby tak zrobił CR, to boję się co by media z nim zrobiły. Zresztą przecież nie raz już się o takie pierdoły do Crisa przyczepiają, że szok.

Co do rewanżu, jestem pozytywnie nastawiony, wróci Di Maria mam nadzieję, każde GD to inny mecz. Rok temu w LM też się wydawało, że na rewanż jedziemy na pożarcie, a nie wiele brakowało, a mogliśmy utrzeć nosa putkom. Osobiście posadził bym Ramosa na ławkę, bo jego gra w GD to tragedia, a nie jest to tak, jak u CR, kwestia motywacji, tylko nie ogarnięcia taktyki(jego wieczne łamanie linii), a tego się nie da poprawić w tydzień. Stworzył bym obronę z Altintopa, Carvalho, Pepe i Coeantrao. W środku Xabi i Lass, na skrzydłach Marcelo i Di Maria, CR na mediapuncie + Karim. Nie mamy nic do stracenia. Inna opcja to 3 obrońców i nie wiem nawet czy to nie lepsza opcja, bo można przetestować cos nowego bez większych konsekwencji. Wtedy ustawiłbym w obronie Carvalho, Pepe/Altintopa/Ramosa, Coentrao, dalej w pomocy Xabik, Pepe/Altintop(chyba, że się Khedira wykuruje), Lass, dalej Marcel i Di Maria na skrzydłach, CR na mediapuncie i Karim.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.01.19 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkurwia mnie też to, że w pewnym momencie na Santiago Bernabeu było słychać "Messi, Messi!". Do czegoś takiego nie możemy dopuszczać. Przydałoby się trochę polskiej krwi na stadionie.

Powrót do góry
lukaszmax
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.01.19 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie dlaczego przegrywamy z Barceloną ? Bo tamci mają wszystko: mają idee swojej gry, której się trzymają, komfort psychiczny, przychylne media, ukończone studia aktorskie ;), fanatyków na trybunach, rodowitych katalończyków w drużynie i świetną seryjkę z nami.

Zaś my (jako Real Madryt) ?! nie uczymy się na własnych błędach, sramy po gaciach jak nam coś wyjdzie z Barceloną ( jakiś gol na 1:0 w 10 minucie), mamy w drużynie nienormalnych ludzi (Pepe), rozdajemy najnowsze modele Audi naszym grajkom (por que ? Tego nie wie nikt), płacimy "Galaktyczne" wynagrodzenia piłkarzom, którzy podczas gran derby wolą być w cieniu Granero (chodzi o Kake). Wniosek jest jeden; nie dobieramy piłkarzy pod nasz styl gry (są wyjątki).

Ogólnie jestem załamany strukturą tego klubu. Czemu Real robi wszystko inaczej. W tym klubie nigdy nie dojdziemy do perfekcji jeśli chodzi o grę w obronie. Pamiętacie jakiś Real słynący z perfekcyjnej obrony. Nie
To klub który podobnie jak Barcelona, zawsze patrzył do przodu. Mourinho nigdy nie zrobi z tej drużyny drugiego Interu.
Panie Mou !!!! Wiele pracy przed panem, na razie dla mnie jesteś zwykłym frajerem dymanym po każdym GD przez Guardiole.

Ostatnio zmieniony przez lukaszmax dnia 2012.01.19 20:29, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.19 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu Barcelona to ogórki w obronie i tracą mnóstwo bramek. Mamy inną strukturę i tyle. W Barcie Rijkaarda też tych wychowanków za wiele nie było, a grali magię.

Powrót do góry
lukaszmax
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.01.19 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Maja słabą obrone (widziałeś mecz z Betisem ?), grał wtedy i Pique i Puyol i Abidal.
Jednak w 95% potrafią to fantastycznie zatuszować. Posiadają piłke, bawią się nią więc, co im rywal może zrobić ? Chyba possać. :/

Ostatnio zmieniony przez lukaszmax dnia 2012.01.19 20:39, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2012.01.19 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barcelona u siebie w lidze i pucharze króla straciła dwie bramki. DWIE! A Ty mówisz, że mają słabą obronę. Proszę Cię...

Powrót do góry
lukaszmax
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.01.19 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kur..... i tłumacz takim. Widzałeś co CR zrobił wczoraj z tą ich zajebistą obroną? Widzałeś ?!!!!! Oni jednak swoją taktyką pozwalają na jeden taki błąd

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.19 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mają taką słabą obronę, to dziwne, że jakoś im tych bramek nie strzelamy, bo CR'owi to wyszło raz. Jeżeli Barca gra trójką w obronie, to faktycznie mają problemy, natomiast jeżeli grają 4-ką, to bardzo ciężko jest się przebić, szczególnie jeżeli gra Puyol.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22
Skocz do: