Karim Benzema (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 299, 300, 301  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Sprzedać czy nie sprzedać?
Nie
67%
 67%  [ 132 ]
Tak
32%
 32%  [ 64 ]
Głosowało Użytkowników : 196
Wszystkich Głosów : 196
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2014.09.21 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Javier Hernández i Karim Benzema nie mają ze sobą praktycznie żadnych wspólnych cech. Co prawda obaj są ruchliwi,

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sztubek
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.09.23 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:

e. a jak mam inaczej nazywać osobę, której co trzeci post na tym forum został napisany w tym temacie, a krytykujących Benzemę na dzień dobry nazywa hejterami?

Dwa argumenty i obydwa naciągane, by nie powiedzieć nietrafione. Akurat moim moim ulubionym zawodnikiem obecnej kadry ie jest Benzema. Jest nim gość o którym nie pisze się tylu bzdur, chociaż jest wielu, szczególnie w Hiszpanii, którzy chcieliby się go pozbyć.
Tylko co trzeci post? Prawdę mówiąc myślałem, że jest tego więcej. Wiesz, wyznaje jedną prostą zasadę, mówię na tematy, na które wg mnie mam coś do powiedzenia i staram się unikać postów w temacie o CR7, czy Modriciu z serduszkami itp. Po co powielać to, co napisali/ napiszą inni? Natomiast z Benzemą, na tym forum, jest zupełnie inaczej. Nie widziałem jeszcze tutaj większego wiadra pomyj wywalanego na jednego zawodnika. Jest w słabej formie? Na pewno tak, dostaje konstruktywną krytykę ze strony większości aktywnych użytkowników? Na pewno nie. Jednym jest krytykować, a drugim jest nieustanna kpina i przede wszystkim stosowanie podwójnych standardów, czego osobiście nienawidzę. Proste przykłady: mecz w którym nie strzelił: "Benzema jest chujowy, napastnika nie rozlicza się z podań i kreowania kolegów itd..." Później przychodzi mecz, w którym strzelił. I co? i znowu wiadro pomyj, bo przecież grał chujowo, a napastnika nie rozlicza się tylko ze strzelonej bramki w danym meczu, ale z prezentowanej przez niego gry przez całe spotkanie. Drugi przykład, aktualny i jeszcze lepiej pokazujący panującą tutaj patologię: STATYSTYKA. Z jednej strony Karim jest zły, potwierdza to statystyka. Bezkrytycznie. Jak wrzuciłem statystykę porównującą go do "topowego napastnika", to nagle zaczęły się jakieś wyłączenia, interpretowanie wyników i sytuacji Lewandowskiego, wielki krzyk, że przecież to był prosty chłopak z Poznania i nie grał, bo Barrios. I co z tego? Wywalczenie sobie miejsca w składzie, jak najszybciej, jest obowiązkiem każdego piłkarza na tym poziomie i z Karimem też nie było w tym aspekcie kolorowo, bo jednak dużo minut grał Igła.

Ale lepiej szydzić, nieważne czy zagrał dobry mecz, czy nie, czy strzelił, czy nie, czy zrobił akcję, czy nie. Później wychodzą kwiatki, że ludzie robią z siebie idiotów (tekst z wyczerpanym limitem bramek z główki na cztery lata jest, aż zbyt dobrym przykładem).
Nazywam ludzi, krytykujących go, hejterami? Nie, tylko tych, którzy tymi hejterami według mnie są, można krytykować i można się dopierdalać. Taka subtelna różnica.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2014.09.23 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekst z wyczerpanym limitem goli z główki nie był rzecz jasna napisany w stu procentach poważnie, a w prosty sposób odnosił się do faktu, jakim przez lata była bardzo słaba gra tym elementem ciała przez Karima. Nie pamiętam kiedy padł dokładnie, ale mam wrażenie, że było to niedługo po tym, jak sam Benzema nie trafił głową na właściwie pustą bramkę z z najbliższej odległości w meczu z Juventusem. Jeżeli nie rozumiesz tak prostych rzeczy, to nie wiem czy jest sens cokolwiek ci tłumaczyć.
Odnosząc się do tych niby podwójnych standardów, ładnie naciągasz fakty, właściwie sam dopowiadasz sobie/wymyślasz pojawiające się tu niby komentarze, ale w pełni rozumiem, że inaczej swojego punktu widzenia nie miałbyś szans obronić. Dla przykładu w którym meczu w tym sezonie, może z wyłączeniem ostatniego, pomimo braku bramki, Benzema grał dobrze? Skoro piszesz takie kocopoły i twierdzisz, że ludzie niepotrzebnie przypieprzają się do biednego Karima, gdy ten gra dobrze, niestety nie potwierdzając tego bramką, nie powinieneś mieć problemu z odpowiedzią na to pytanie. Problem ze statystyką jest taki, jak pisałem zresztą parę stron wcześniej - biorąc odpowiednie ramy czasowe, zwracając uwagę tylko na interesujący nas aspekt, można udowodnić nimi praktycznie wszystko. Wjeżdżasz do tematu z jawną prowokacją, nazywając ludzi na dzień dobry hejterami, a wrzucasz statystykę z 4 (czterech! cóż za przypadkowa cyfra!) ostatnich sezonów i jeszcze próbujesz coś tym udowodnić. Powiedz mi, jaką logikę ma przytaczanie statystyki z akurat czterech ostatnich lat, co to jest w ogóle za liczba? Porównanie oczywiście tylko do Lewandowskiego, bo z innymi napastnikami mógłby być problem, ale już pal to licho... Tylko dlaczego ten przedział czasowy jest tak wybiórczy, dlaczego nie jest to 'zaokrąglone' ostatnich pięć sezonów? Zdajesz sobie sprawę, że wtedy w statystykach, oprócz pierwszego, dość słabego sezonu Lewego w BVB, znajdzie się też pierwszy, tragiczny sezon Benzemy w barwach Realu? Gdybyś próbował porównać tylko ostatnie 2-3 sezony czołowych napastników, co powinno dać ci bardziej miarodajny obraz ich obecnych możliwości, Karim też w zestawieniu z innymi przestanie wypadać tak kolorowo.
Jeżeli Francuz będzie w tym sezonie grał dalej słabo, nie zapomnij za rok wpaść ze statystyką z nie wiem... ostatnich czterech i pół sezonów na przykład. Trochę powagi.

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2014.09.23 05:25, w całości zmieniany 4 razy

masterlag
Trener
Trener

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2014.09.23 01:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.09.24 06:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantastycznie sie ogląda spotkanie, jak nie ma tego gościa na boisku.

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2014.09.24 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wczoraj był najlepszy występ Benzemy w tym sezonie.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

joonecky
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.09.24 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<serce> Brawo! Mam nadzieję zobaczyć jeszcze wiekle takich meczów w jego wykonaniu.

Powrót do góry
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2014.09.24 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ale śmieszki w temacie.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2014.09.24 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że on właśnie w takich meczach powinien grać...

... żeby dać odpocząć innym, którzy grają resztę spotkań.

Powrót do góry
sztubek
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.09.24 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do reszty wypisywanych przez kolegę głupot odniosę się później, jednak zarzucanie mi braku powagi przez gościa, który z powagą rzadko ma coś wspólnego,nie pozwala czekać z komentarzem, choćby najkrótszym.

hugh hefner napisał:
. Problem ze statystyką jest taki, jak pisałem zresztą parę stron wcześniej - biorąc odpowiednie ramy czasowe, zwracając uwagę tylko na interesujący nas aspekt, można udowodnić nimi praktycznie wszystko.

hugh hefner napisał:
Jak to było, 3 gole na 20 spotkań? Niestety fanbojów takie statystyki nie interesują.

:lol2:
Mówiłeś coś o ustawianiu statystyk pod własne teorie poprzez dobieranie odpowiedniej ramy czasowej? Z pewnością, te o węższym oknie obserwacji są o wiele bardziej miarodajne.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2014.09.24 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, nigdzie się nie śpieszy. Może następnym razem uda ci się być jeszcze zabawniejszym. :-)

Piwwwko
So I do
So I do

PostWysłany: 2014.09.25 06:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztubek, czego oczekujesz od pazia, który nie poradził sobie z golem Benzemy na pustą z Bayernem Very Happy? Choć niektórzy w tym klubie i takiej sztuki nie potrafili dokonać, a bronieni są do dziś.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2014.09.25 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2:

Jakie to marne, omg. 20 spotkań Realu z trzema bramami, rozważania na temat żałosnej natury strzeleckiej. Ni z dupy wjeżdża tabelka z porównaniem do Lewego na przestrzeni 4 sezonu z dopiskiem "komentarze hejterzy?".

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2014.09.25 07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwwwko napisał:
Sztubek, czego oczekujesz od pazia, który nie poradził sobie z golem Benzemy na pustą z Bayernem Very Happy? Choć niektórzy w tym klubie i takiej sztuki nie potrafili dokonać, a bronieni są do dziś.

Higuaina w tym klubie nie ma już drugi rok, czas najwyższy sobie z tym poradzić. Nie wierzę, że nie dostrzegasz jakie to żałosne

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.09.25 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benzemy też już tutaj dawno nie powinno być.

Sorry,ale nie można bronić ciągle gościa,który kopie się po czole.
Na co nam to już mityczne rozgrywanie piłki Francuza, skoro do składu wchodzi Isco/Illara i zespół wygląda o wiele lepiej, po co nam on jeśli możemy przejść na ustawienie w którym Cristiano i Bale pełnią rolę napastników, rozgrywać piłkę ma kto i Francuz w niczym nie pomaga.
Rozumiem żeby jeszcze walczył jak taki Mandzukic,wygrywał pojedynki główkowe,ale nie. Francuz jest totalnie bezużyteczny i czas najwyższy się z tym pogodzić a największy śmiech wywołują słowa Ancelottiego,że on od niego nie oczekuje bramek... litości, niech uciuła jeszcze parę bramek z niżej notowanymi ekipami to może trafi się jakiś jeleń latem,który wyłoży 30-40 mln euro i sprzedać w pizdu.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 299, 300, 301  Następny
Strona 300 z 301
Skocz do: