José Mourinho [Chelsea FC]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 253, 254, 255  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2012.01.15 14:03    Temat postu: José Mourinho [Chelsea FC] Odpowiedz z cytatem

Część druga zakończona tutaj:

http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=10493&start=3660

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
raku
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.01.15 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, żę Mou wskazał innym trenerom jak grac z barca bo póki co w realu jego bilans z barca wyglada co najmniej kiepsko Very Happy.

Tak tak wiem, że zaraz możecie klepnąc barce ale ja nie pamietam takiego bilansu spotakn jaki jest w ostatnich 2 latach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.15 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Iker. Zapewne Real ZNOWU ogra Barcelone, na dodatek na Camp Nou.

Powrót do góry
Inżynier
use once and destroy

PostWysłany: 2012.01.15 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zeszłym sezonie powiedział że Barcelona ma tę cechę iż potrafi wygrywać nawet wtedy kiedy nie gra dobrej piłki a Real aby móc wygrać musi zagrać dobrze. jak widać nauczył drużynę wygrywać nawet wtedy gdy gra po prostu słabo...

za parę tygodni zapomnimy jak to ciężko się oglądało Real na początku roku a punkty w tabeli są i to jest najważniejsze. przejść przez zniżkę formy bez straty punktów w lidze będzie świetnie...

musi czymś błysnąć w środę.

Powrót do góry
Prezio
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.01.15 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mourinho i Guardiola mogliby już przestać bredzić o tej lidze i robić z ludzi idiotów. Kibice nie są takimi kretynami.

Oczywistym jest, że najważniejsza jest Liga Mistrzów, dłuuuga przerwa i jest liga a następnie Copa del Rey.

W Lidze Mistrzów jest najwyższy poziom, jest najbardziej prestiżowa, najbogatsza i - a może przede wszystkim - zarówno Real jak i Barcelona mają specjalną motywację, żeby ją wygrać. Real chce sięgnąć po La Decimę ze znienawidzonym przez drugą stronę Jose Mourinho na ławce, a Barcelona ma zamiar przypieczętować potencjalną pozycję najlepszej drużyny klubowej w historii piłki nożnej broniąc tego trofeum. Trofeum nr 1 z gigantyczną przewagą nad resztą.

Liga hiszpańska jest żałośnie słaba, najsłabsza od wielu, wielu lat. Z 38 meczów jakie gra Real i Barcelona prestiżowe są tylko 2 - jeden z nich już miał miejsce - reszta to bicie tabuna kelnerów, które nie sprawdza jakości drużyny w tych prawdziwych bojach. Jakość Realu i Barcelony w tej lidze sprawdzają tylko bezpośrednie pojedynki. A tych kelnerów bije się przez szerokość kadry i chęci - i widzimy co się dzieje: jednym się ewidentnie nie chce biegać poza własnym stadionem a drudzy, którym brakuje tego tytułu, zapierdalają jak dzikusy.

Następnie jest Copa del Rey. Prestiż tego pucharu istotnie wzrósł w ostatnim roku w porównaniu do lat poprzednich. W zeszłym sezonie poziom meczów był tutaj bardzo wysoki, a w finale pojedynek odwiecznych rywali. To trofeum było niewiele mniej warte niż La Liga rok temu i obecnie jest tak samo, gdyż ponownie mamy pojedynek dwóch wielkich rywali, którzy się sprawdzą, kto jest mocniejszy.

Ogólnie to z punktu widzenia kibica Realu Madryt może dojść do komicznej i ponurej sytuacji. Real może wygrać ligę, ale przegrać puchar krajowy i Ligę Mistrzów w bezpośrednich pojedynkach z odwiecznym rywalem. Ba, może wygrać ligę przegrywając ten najbardziej prestiżowy dwumecz - właściwie to już można przyjąć, że został przegrany, bo wygrać 2 bramkami na Camp Nou to Mount Everest - i mając świadomość, że jest się bezsprzecznie gorszą drużyną! Ponura perspektywa.

Powrót do góry
raku
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.01.15 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezio napisał:
A tych kelnerów bije się przez szerokość kadry i chęci - i widzimy co się dzieje: jednym się ewidentnie nie chce biegać poza własnym stadionem a drudzy, którym brakuje tego tytułu, zapierdalają jak dzikusy.

I o to chodziło mi mówiąc, że barca zdobyła mistrza 3 razy ze może zabraknąc motywacji do super gry. NIe mówie że nie chca, ale po latach wygrawania w tej lidze to zawodnicy realu pokauzją co to znaczy mieć ochote zdobyć ten tytuł

Powrót do góry
Mr Yoda
AlvaroCap17an

PostWysłany: 2012.01.15 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raku napisał:
Dobrze, żę Mou wskazał innym trenerom jak grac z barca bo póki co w realu jego bilans z barca wyglada co najmniej kiepsko Very Happy.

Tak tak wiem, że zaraz możecie klepnąc barce ale ja nie pamietam takiego bilansu spotakn jaki jest w ostatnich 2 latach.

A który trener ma dobry bilans gier z Barceloną w ostatnich 5 latach? Wydaje mi się że akurat Mourinho i tak w tej klasyfikacji prowadzi.

Passion, yet serenity.
Chaos, yet harmony.
Death, yet the Force.
Powrót do góry
werwer
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.01.15 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jego bilans z barca wyglada co najmniej kiepsko

Ciekawe dlaczego... Może pan Ovrebo będzie coś na ten temat wiedział ^_^

M1kr0n
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.01.15 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Preciado? ;)

Powrót do góry
raku
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.01.15 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr Yoda napisał:

A który trener ma dobry bilans gier z Barceloną w ostatnich 5 latach? Wydaje mi się że akurat Mourinho i tak w tej klasyfikacji prowadzi.

Nie sprawdzałem ale wydaje mi sie, że Espanyol ma całkiem przyzwoity bilans.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.15 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raku napisał:

Jeżeli nie rozumiesz, że chodzi o trivote i zagęszczenie pola, to nie mamy o czym rozmawiać. To, że Mou popełnił błędy chcąc grać football na tak, to jego wina i nikt tego nie neguje.

raol napisał:
Nie Iker. Zapewne Real ZNOWU ogra Barcelone, na dodatek na Camp Nou.

To jak, wczorajszy mecz był ostatnim Realu w tym sezonie :/ reszta to będą walkowery, no bo w zasadzie po co grać. Wiemy, że na 100% przegrają w środę, tydzień później znowu polegną w środę. W okolicach 24 kwietnia też polegną, ale to nic!! W LM też nie ma po co grać, no bo jak to, przecież Hollywood odpaść nie może, a nawet jak już ten słaby Real dojdzie do jakiegoś półfinału czy finału, to tak czy tak, znowu to hollywod... Eh... Przekonałeś mnie.... :lol2: Tutaj mógłbym zacytować klasyk Didiego: Nie jest wam wstyd za taką pychę??

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Leonardo
Stansfield

PostWysłany: 2012.01.15 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
Zaczyna się zabezpieczanie gruntu - w przypadku zdobycia mistrzostwa przez Real, to bardziej Barka oddała i przegrała niż my wygraliśmy. Po prostu mają za sobą 3 tytuły z rzędu i już im się nie chce

Tak już jest od momentu w którym nasza przewaga oscyluje w granicach 5-6 punktów. Zobaczycie, że jak wygramy ligę to to trofeum spadnie do rangi "pucharu weszło".

W ogóle LM jest teraz x razy ważniejsza od pucharu, w którym liczy się równa forma przez cały sezon. Szkoda tylko, że w tamtym roku jak ograliśmy ich w CDR i widmo porażki w LM zaczęło im zaglądać w oczy, to mówili coś dokładnie odwrotnego.
Putki są rozkoszne.

Powrót do góry
peRes.
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.01.15 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak, liga jest najwazniejsza bo przez cały sezon trzeba prezentować dobry poziom, jeżeli wygrywali juz 3 razy wczesniej to na pewno chcieliby wygrac tez teraz co bedzie w tym roku trudniejsze dla Barcelony, bo jak na dzis maja strate 8 pkt, chociaż jeden mecz mniej który odbędzie sie wieczorem.
W LM walczy sie o prestiż, grasz z trudniejszym rywalem co tydzien lub dwa i do każdego meczu sie indywidualnie przygotowujesz, a w lidze mecz masz co trzeci dzien i trzeba zapierdzielać, nie poswiecasz sie tak obmyslaniu taktyki, musisz grac swoje.

Kazdy puchar ma swoje prawa, każdy jest inny.
Liga jest dla mnie najważniejsza, dopiero pozniej trzeba sie skupic na Lidze Mistrzów.

Mr Yoda
AlvaroCap17an

PostWysłany: 2012.01.15 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raku napisał:
Mr Yoda napisał:

Nie sprawdzałem ale wydaje mi sie, że Espanyol ma całkiem przyzwoity bilans.

Znalazłem statystyki 5 ostatnich spotkań i wychodzi 3 zwycięstwa Barcelony, 2 remisy i zerwo zwycięstw Espanyolu. Trochę mało ich. Ale na kolana nie powalają wyniki.

Passion, yet serenity.
Chaos, yet harmony.
Death, yet the Force.
Powrót do góry
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.01.15 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iker_90 napisał:

To jak, wczorajszy mecz był ostatnim Realu w tym sezonie :/ reszta to będą walkowery, no bo w zasadzie po co grać. Wiemy, że na 100% przegrają w środę, tydzień później znowu polegną w środę. W okolicach 24 kwietnia też polegną, ale to nic!! W LM też nie ma po co grać, no bo jak to, przecież Hollywood odpaść nie może, a nawet jak już ten słaby Real dojdzie do jakiegoś półfinału czy finału, to tak czy tak, znowu to hollywod... Eh... Przekonałeś mnie.... :lol2: Tutaj mógłbym zacytować klasyk Didiego: Nie jest wam wstyd za taką pychę??

Jaka pyche? Zwykly racjonalizm. Obecnie duzo bardziej obawiam sie kazdego innego ligowego wyjazdu niz meczu z Realem, obojetnie czy to na SB czy CN. Na Real Barcelona bardzo sie mobilizuje i nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. A, niestety, ligowe mecze na wyjezdzie to straszne meki, szczegolnie z 'ogorami'. Bo o ile z Valencia, Bilbao czy Realem, gra nie wygladala tragicznie, o tyle z Granadami itp było fatalnie.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 253, 254, 255  Następny
Strona 1 z 255
Skocz do: