José Mourinho [Chelsea FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 253, 254, 255  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.15 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież Sevilli odpuściliście, nie?? Bo inaczej, to oni by tego remisu nie wywieźli... Weź idź się człowieku skryj. Jesteś żałośnie - śmieszny...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

PostWysłany: 2012.01.15 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biednemu Kanoute dali jałmużnę.

Powrót do góry
Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.01.15 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peres_weed napisał:
a w lidze mecz masz co trzeci dzien i trzeba zapierdzielać.

O_o to ja o czymś nie wiem?? W jakiej lidze mecze rozgrywane są co trzy dni??

Iker_90 napisał:
Przecież Sevilli odpuściliście, nie?? Bo inaczej, to oni by tego remisu nie wywieźli... Weź idź się człowieku skryj. Jesteś żałośnie - śmieszny...

Widać chłopcze, że w życiu nie widziałeś meczu Barcelony ze słabym zespołem. Guardiola nie umie ich zmobilizować. Niestety raol ma racje. Buraki przegrywają tylko wtedy gdy na to pozwolą.

werwer napisał:
Jak coś "nie jest ważne" to nie znaczy, że jest nieważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.15 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Espana. napisał:

Widać chłopcze, że w życiu nie widziałeś meczu Barcelony ze słabym zespołem. Guardiola nie umie ich zmobilizować. Niestety raol ma racje. Buraki przegrywają tylko wtedy gdy na to pozwolą.

Chłopcze, to sobie możesz do kolegi mówić. Ano widziałem. Przykre, że tacy ludzie jak ty kibicują Realowi.

Powrót do góry
Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.01.15 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbujesz mnie obrazić...To powiedz dlaczego czujesz się lepszy ode mnie? Bo jestem obiektywny i nie zgadzam się z tobą?

werwer napisał:
Powrót do góry
werwer
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.01.15 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iker już drugi raz użyłeś argumentum ad personam, a to bardzo niehonorowe i nieeleganckie.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.15 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Espana. napisał:
Próbujesz mnie obrazić...To powiedz dlaczego czujesz się lepszy ode mnie? Bo jestem obiektywny i nie zgadzam się z tobą?

No właśnie nie jesteś obiektywny, tylko gadasz jak takie trollowate putki, jak Raol. Powiedz mi, dlaczego Barcelona bardziej oddała remis Sevilli czy Espanyolowi niż te dwie drużyny ten remis wywalczyły?? Dochodzimy do jakiegoś absurdu, w którym każde niepowodzenie Barcelony jest "brakiem motywacji", albo też jest używana wymówka na zasadzie "ten mecz/puchar" jest mało ważny. Nosz kuźwa, z Interem w 2010 też nie mieliście motywacji, prawda?? A w dodatku jakiś pajac przewiduje już wyniki najbliższych 3 Klasyków. Byłbym jeszcze to w stanie zrozumieć, gdyby się to działo na forum Barcelony, ale to niestety dzieje się tutaj, na forum Realu. Do tego te jego chore teorie popiera osoba, która nazywa się kibicem Realu. No i na koniec, to ty zacząłeś tą śmieszną napinkę, bo po pierwsze nie wiem po co zaczepliwie napisałeś do mnie chłopcze, a po drugie nie wiem czy serio czy ironicznie napisałeś, że nigdy meczu Barcy ze słabszym rywalem nie oglądałem. To odpowiedziałem ci i jeszcze raz powtórzę: Żal mi, że jesteś kibicem Realu, albo inaczej, żal mi, że kibic Realu popiera pyszałkowatą putkę.

Powrót do góry
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.01.15 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to nie jest żadna pyszałkowatość. Też zgadzam się z raolem, może nie odnośnie meczów z Espanyolem czy Sevilla, bo są to moim zdaniem złe przykłady, ale już w meczu z Getafe to nawet chodzić im się po boisku nie chciało. Zresztą Barka nieraz pokazała, że jak się spręży to naprawdę mało kto ma jakiekolwiek szanse.

Powrót do góry
Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.01.15 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ Iker nie przeżywaj tak. Nic do Ciebie nie mam, tylko moim zdaniem Barcelona z najlepszymi gra zajebiście, a z ogórkami cienizna.
No bo podsumowując, przecież Espanyol z Barcą nie zagrał lepiej niż my. (Mam namysli grudniowy mecz i ten ostatni)

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

werwer napisał:
Powrót do góry
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.01.15 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym pajacem moglbys sobie dac na wstrzymanie. Jak widac, niestety, ale nawet Twoi koledzy sie ze mna zgadzaja. I ja nie przywolywalem przykladu Sevilli, tylko Ty sam sobie wymysliles te historyjke. Jesli nie umiesz czytac ze zrozumiieniem, to bardzo prosze nie odpowiadaj na moje posty. Bo ten pajac przewiduje wynik kwietniowych gd w lidze, a nie 3 nadchodzacych.

Czule pozdrawiam

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.15 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślisz już nad wytłumaczeniami po Betisie?? jak tam będzie?? Barcelona bez motywacji była do strzelenia 3 bramki?? A może łaskawie sami sobie wbili te dwie bramki??

Powrót do góry
Arturo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.15 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za to głupawa teoria że Barcelona jak przegrywa to tylko dlatego że jej się nie chciało..? Kto to kurwa wymyśla ? Weźcie zróbcie ołtarzyk na nim herb Barcy i módlcie się do niego. Przegrywa dlatego że albo brakowało Blaugranie skuteczności, albo przeciwnik miał szczęście. Ale szczęściu często trzeba pomóc. Wiecie kiedy Wasza popierdo...lona teoria byłaby ok ? Kiedy Barca wyszłaby na mecz, wyciągnęli leżaki, położyli się i opalali a tak nie jest. To że im się nie chciało, że brakowało motywacji nikogo nie interesuje. Mają taki skład że na stojąco mogą wygrać, a jeżeli przeciwnik gryzie trawę to bardzo dobrze. Sądzicie że jakbyśmy wczoraj przegrali to ktokolwiek normalny napisałby że przegraliśmy bo Naszym się grać nie chciało ( co to za usprawiedliwienie ?), bo normalnie byśmy wygrali..? Pomyślcie.

Powrót do góry
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.01.15 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arturo prosze wskaz palcem, kto i gdzie napisal, ze Barcelona tylko wtedy przegrywa kiedy jej sie nie chce, bardzo prosze.

Powrót do góry
Arturo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.15 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wynika to z kontekstu wielu wypowiedzi....Smile pierwszy z brzegu wszystkich wklejać nie będę.

Cytat:
ale już w meczu z Getafe to nawet chodzić im się po boisku nie chciało. Zresztą Barka nieraz pokazała, że jak się spręży to naprawdę mało kto ma jakiekolwiek szanse.

Barcelona jest zajebista, jest świetną drużyną ale nie jest nie do pokonania. Jeżeli byliby tak mega zajebiści że jakby chcieli to wygrywaliby z każdym jak chcą i kiedy chcą to uwierzcie zrobiliby to. Piłkę nożną kochamy za to że jest w pewnym sensie nieprzewidywalna, że są niespodzianki a potencjalnie słabszy może ograć lepszego. Aby raz na zawsze zdeprecjonować mit niepokonanej Barcelony, mając taką świetną ekipę powinni pobić rekord w wygranych w lidze tzn wygrać wszystkie i zdobyć rekord punktów którego raczej nikt nigdy w życiu by nie poprawił, powinni strzelić 150 bramek i stracić 5, wygrać 5 LM pod rząd i wtedy uczciwie sam bym stwierdził że jesteście drużyną wszechczasów. Tylko aby im się chciało. Myślicie że nie zrobiliby tego jakby byli w stanie, JAKBY WIEDZIELI ŻE BĘDĄ BOGAMI FUTBOLU,EKIPĄ KTÓRĄ NIKT NIGDY NIE POBIJE ??? zrobili ale nie są w stanie. Dlatego kochamy ten sport.

Powrót do góry
Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.01.15 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ arturo nikt nie ma na myśli że barca przegrywa, bo im się nie chce grać. Tylko że ze słabszymi gra słabo a z lepszymi się niesamowicie mobilizuje i zazwyczaj wygrywa.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

werwer napisał:
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 253, 254, 255  Następny
Strona 2 z 255
Skocz do: