FC Barcelona - Real Madryt [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trampki
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.01.26 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schabu napisał:
Brakło mi tylko gola Callejona i ucałowania godła na Camp Nou :-)

Dobrze, że nie napisałeś logo, bo to już byłaby kompletna tragedia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.01.26 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oho, zaczyna się. Już, kurwa, będzie całowanie herbu na Camp Nou. Podjarka. Czas na zdjęcia z pucharem LM. I oczywiście teksty przed meczem z Saragossą typu "manita. conajmniej".

Jezusie, jakich ten klub ma kibiców. Sprzedać, kupić, wygwizdać, wygramy wszystko.

Przykro mi, że muszę to pisać jako kibic Realu, ale widocznie tylko ja jestem w stanie spojrzeć z boku. Podjarka wczorajszym meczem do pewnego stopnia zrozumiała, normalna. Ale powyżej tego stopnia żałosna. Jak dziecko z Afryki, które pierwszy raz w życiu zjadło schabowego jak człowiek. Ta desperacja mnie zawstydza jako kibica Realu, to, że jeden dobry mecz z Barcą i zaraz 90% madridismo ściągnie go na dysk i będzie bez końca oglądać i jarać każdym zagraniem.

Porażające jest to jak niektórzy kibice są wygłodzeni, zdesperowani, pragnący ogrania Barcelony. Naprawdę.

I znowu podobieństwo wczorajszego meczu do Superpucharu - po Superpucharze też zaczęła się podjarka, która swój szczyt osiągnęła w grudniu ze złotymi myślami hoszkarów typu "jak nie teraz to kiedy?" "ale mamy formę" "brać ich!".

Teraz będzie to samo, pojeździmy po ogórach przez kilka miesięcy, przyjedzie Barca, będzie podjarka, bo przecież "ostatnio prawie ich mieliśmy" i skończy się lańskiem.

Sorry, ja zachowam spokojną głowę. Podejście "jak zobaczę to uwierzę". Każdemu kto nie chce się boleśnie rozczarować polecam to samo.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.26 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus. napisał:

Porażające jest to jak niektórzy kibice są wygłodzeni, zdesperowani, pragnący ogrania Barcelony. Naprawdę.

Z pewnością to, że z nimi non stop przegrywaliśmy i się ośmieszaliśmy nie ma z tym nic wspólnego.

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.01.26 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie o to mi chodzi, że jesteśmy tak wygłodzeni, że niektórzy jarają się jednym dobrym meczem, którego i tak nie wygraliśmy, jakbyśmy wygrali LM.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.26 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze, że się jarają, bo przynajmniej pojawiła się nadzieja, że coś z tego zespołu [w kontekscie starć z putami] będzie.

Może niektórzy zbyt rozległych spazmów dostają, ale daj się nacieszyć chwilą. Baby steps - jeszcze nie wygrali, jeszcze nie teraz, ale na boisku zostawili wnętrzności od gardła do odbytu, a nie położyli się plackiem lub schowali do kąta prosząc "boże niech będzie tylko mały ten wpierdol".

Powrót do góry
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.01.26 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko wiesz panzerfaust, jemu chodzi o to, że takie jaranie się REMISEM jest dość żałosne i upokarzające dla kibica Realu Madryt. Oczywiście, zagrali wczoraj kapitalne spotkanie, pokazali świetna grę, no, ale i tak nie wygrali, a co niektórzy jarają się jak dzieci.

Powrót do góry
Muszyn
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.26 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus. napisał:
Przykro mi, że muszę to pisać jako kibic Realu, ale widocznie tylko ja jestem w stanie spojrzeć z boku. Podjarka wczorajszym meczem do pewnego stopnia zrozumiała, normalna. Ale powyżej tego stopnia żałosna.

Oo panie, tylko ty jesteś rozumny, zachowujesz się jak dziecko z Afryki, które zjadło przed chwilą pierwszego schabowego i teraz pokazuje kolegom jak to się robi, . o_O

Cytat:
I znowu podobieństwo wczorajszego meczu do Superpucharu - po Superpucharze też zaczęła się podjarka, która swój szczyt osiągnęła w grudniu ze złotymi myślami hoszkarów typu "jak nie teraz to kiedy?" "ale mamy formę" "brać ich!".

Teraz będzie to samo, pojeździmy po ogórach przez kilka miesięcy, przyjedzie Barca, będzie podjarka, bo przecież "ostatnio prawie ich mieliśmy" i skończy się lańskiem.

Ja tu nie widzę podobieństwa, Real podniósł się z kolan w środku sezonu, po dwukrotnej porażce u siebie, grając świetnie na CN. Różnica polega na tym, że to Real zadał ostatni cios, że to Barca poczuła presję rozpaczliwe wykopując piłkę. To nie przypadek, "maszynka Guardioli" nie zawsze działa idealnie, co pokazał np. mecz z Sevillą, niby tak jak zwykle, karny w ostatniej minucie ale lider drużyny to przestrzelił, Espanyol, gol w końcowych minutach i brak skutecznej odpowiedzi, która jeszcze niedawno musiała by się udać. Nie wieszczę rychłego upadku Barcie ale widać, że już nie jest idealnie. A właśnie w Realu zaczyna dziać się coraz lepiej, jeszcze niedawno wymieniało się coraz to nowych zawodników, którzy przesypiają derby, źle grają też w innych spotkaniach (Ronaldo, Ozil, Albiol, Ramos). Teraz widzę siłę naszej kadry 3 świetnych stoperów (2 trochę słabszych), 2 najwyższej klasy lewych obrońców, na prawej Arbeloa i w razie czego Altintop, a z przodu im wyżej tym lepiej, na razie tylko Sahin jest nieprzydatny (ale to inna historia), łącznie ponad 20 osobowa kadra gotowa na walkę i myślę, że tym razem zwycięstwa.

Cytat:
Sorry, ja zachowam spokojną głowę. Podejście "jak zobaczę to uwierzę". Każdemu kto nie chce się boleśnie rozczarować polecam to samo.

Trochę śmierdzi to tchórzostwem, ja się nie boję przyznać do swoich oczekiwań, każdy kibic chce w końcu ważnego zwycięstwa nad Barcą, z drugiej strony nie ma co za bardzo się napinać w tej kwestii.

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2012.01.26 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Didi, trochę przesadzasz z tym, że wszystko to zasługa systemu Barki. Tak, strzał życia Villi w Superpucharze to system. Tak, pierdolnięcie Alvesa prosto w okienko z pierwszej piłki to system. Tak, odbijanie się piłki po strzale Xaviego od wszystkich zawodników, słupka i wturlanie się do siatki to system. Fakty są takie, że w ostatnich GD oni mają więcej szczęścia i tyle.

Wystarczyłoby, że wczoraj piłka po strzale Ozila leciałaby o milimetr niżej i sędzia uznałby bramkę Ramosa i nagle "Twój system" by się posypał. Jeśli chcemy pokonać Barkę, to musimy poprawić skuteczność. Też wcześniej popierałem zamek, ale jak patrzę na ten sezon, to najdalej pokonania Barki byliśmy właśnie wtedy, gdy zagraliśmy defensywnie - pierwszy mecz CdR. I w Superpucharze, i w La Liga, i teraz w rewanżu zagraliśmy ofensywnie i brak zwycięstwa to konsekwencja paprania sytuacji bramkowych, których stwarzaliśmy sobie masę.

Ale wiem, zaraz wyskoczysz, że Barka wtedy nie była w formie. Barka nie jest w formie w sierpniu, Barka nie jest w formie w grudniu, Barka nie jest w formie w styczniu... To kiedy do cholery jest w tej formie?

Powrót do góry
Xandir
Inżynier

PostWysłany: 2012.01.26 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sie ogolnie ciesze za postawe Realu i Barki. Moze wrócą te mecze pelne rywalizacji i pasji? Brakuje mi spotkań, do ktorych nik nie przystępował w roli faworyta, kiedy derby rządziły się własnymi prawami. Kiedy nawet po porazce kazdy był dumny z postawy zespołu. Eh. Mam ogromną nadzieje, ze teraz GD będa wyrównane, bez zbędnej napinki i newsów typu "88 powodów, dzieki ktorym pokonamy Barcelone".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Hrystek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.01.27 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasłużyli na awans i w takich chwilach jestem dumny z bycia kibicem Realu. Za brak awansu mogą podziękować sędziemu, ale mentalnie to my zwyciężyliśmy.

Powrót do góry
tazx
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.01.27 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
. I w Superpucharze, i w La Liga, i teraz w rewanżu zagraliśmy ofensywnie i brak zwycięstwa to konsekwencja paprania sytuacji bramkowych, których stwarzaliśmy sobie masę.

zeszłoroczny rewanż Ligi Mistrzów też zagraliśmy ofensywnie i niewiele zabrakło, znowu nieuznana bramka, że niby Ronaldo, który został przewrócony faulował obrońcę...

Powrót do góry
desperados007
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2012.01.27 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiscie,.......kto tego busketsa takiej magii uczy? co to za guru? sŁoiczkov owszem, tez byl dobry ale nie tak dobry! jest naprawde wyjatkowo utalentowanym komikiem. 17 minuta meczu-dosrodkowanie z roznego-glowka Pepe-sergio lapka odbija/ratuje sytuacje i.....trzyma sie obiema rekami za brzuch! w konwulsjach bolu spowodowanego przez uderzenie w......reke.... Wszystko gra! u mnie otwiera TEAM IMPROWIZACJI. ;)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14
Skocz do: