Oscarowe komentarze
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Oscary 2011
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2012.01.22 02:03    Temat postu: Oscarowe komentarze Odpowiedz z cytatem

Takie małe after party, właśnie w tym temacie ;) Komentować, komentować, komentować !!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.01.22 02:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie chcę powiedzieć, że Deadalus wygrywający w czasach, gdy forum umarło jest jak Barcelona wygrywająca triplete w czasach, gdy futbol już od dawna nie żyje - nie liczy się.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.01.22 02:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, triplete.

e: są już pierwsi hejterzy \o/ nawet udać zaskoczenia mi w spokoju nie dacie.

Jestem szczerze wzruszony. To był dziwny rok. Ale również wielki rok. Zaczynałem jako bandyta, kończę jako król. Resocjalizacja zdecydowanie powinna być wydarzeniem roku gdyby istniała jeszcze ta kategoria.

To był również ciężki rok. Rana po Hot or Not nadal boli.

Cóż mogę powiedzieć? Post roku to była oczywistość, choć widzę, że hejterzy wbili Altera aż na podium w rozpaczliwych próbach pozbawienia mnie statuetki.

Nie spodziewałem się zwycięstwa w innych kategoriach, jestem mile zaskoczony. MVP? Nawet nie śmiałem marzyć, choć oczywiste jest, że na niego zasługuję i nim jestem i kpiną byłoby gdybym w końcu go nie wygrał.

Nie jestem pewien co myśleć o tym, że forumowicze wolą się spotkać ze mną niż z kimś kto ma cycki, ale też dziękuję.

W Nagrodzie Specjalnej nie miałem szans, Temat Roku bym wygrał gdyby nie zmiana zasad. Ale w sumie co ja gadam, nie oszukujmy się, zwycięstwo tematu o Premiership to moje zwycięstwo.

Gratulacje dla mrsa, zasłużył, bo jest fajny.

Miło, że czempion hejterów przejebał Futbolowego Eksperta.

Cieszy zwycięstwo marthena. Pozdro Leszczu.

Zwycięstwo dedykuję hejterom. Postarajmy się wspólnie aby ten rok był jeszcze lepszy.

Cube :*

Andre :*

Herman :*

Alternative :*

Crawler nie jest wart buziaka, inni nie są warci uwagi.

Specjalne wyróżnienie 1 dla Sondokana za to, że był moim Robinem.

Specjalne wyróżnienie 2 dla El Jarka za bycie El Jarkiem.

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2012.01.22 03:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam listę osób, które bały się napisać mój nick w nominacji na napinacza, a potem głosowały. Macie przejebane.

Avatar roku to kpina, naprawdę wasz gust mnie poraził.

Przepraszam, że małpa wygrała redaktora, ale ludzie chyba lubią małpy, wiele mamy z nimi wspólnego.

Siostra Klatusa > Siostra Górala to ciekawe głosowanie.

Gratuluję zwycięzcom, także tym w kategoriach "najmniej/najgorszy". W tym kraju i na tym forum liczba hejterów obrazuje sukces człowieka i usera.

Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2012.01.22 03:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie forum, wielcy ludzie, wielcy zwycięzcy :*

Didi miłości moja, ja Twoim hejterem? To że się nie zgadzamy w paru sprawach czysto piłkarskich nie znaczy, że cię nie kocham. Pamiętaj, że antymadridiści są zmienni jak kobiety, ale jako że ty jesteś wyjątkowy to nasza fascynacja i zazdrość wobec Twojej osoby pokazuje tylko jak bardzo chcielibyśmy być Tobą, a nie możemy, bo Daedalus jest tylko jeden (choć w 2354594594293 postaciach na różnych kontach).

W następnym roku trzeba zrobić kategorie piłkarskie, w tym kategorię na najmilszego i najbardziej przytulaśnego piłkarza roku. Zgadnijcie kto by wygrał.

Ogólnie to ten rok się bardzo fajnie zapowiada. Czekam na rozwój sytuacji.

PS: Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych, w tym także dla redaktora i celebryty roku El Jarka tyrającego nad newsami jak wół po nocach. Genuinally.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Crawler
Reboot

PostWysłany: 2012.01.22 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus. napisał:
Crawler nie jest wart buziaka, inni nie są warci uwagi.

Bez żartów. Za słaby na hejtera, za słaby na fana, jestem nikim, nawet buziaka nie ma.

Link

Cube napisał:
W następnym roku trzeba zrobić kategorie piłkarskie, w tym kategorię na najmilszego i najbardziej przytulaśnego piłkarza roku. Zgadnijcie kto by wygrał.

Pepe?

Gratulacje dla Leszcza i Kamila176.

Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2012.01.22 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, co Wy macie z tymi hejterami. Szczególnie Ty, Didi. Wygrana tematu o PS to Twoje zwycięstwo? Dobre. Sądzę, że dość zabawne jest to, że najlepszy poziom piłkarski na forum Realu Madryt reprezentuje temat o lidze angielskiej. Ale cóż, jaka liga, taki temat. :]
Nie hejtuję Cię, stwierdziłem co do poziomu forum i OScarów. Możesz się z nim nie zgadzać.

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2012.01.22 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, Daedalus o mnie zapomniał w podziękowaniach, a jedyne, na co go było stać to złośliwy komentarz. Naprawdę się na tobie zawiodłem.

Napawaj się:

Nie wiem kogo pozdrowić i komu podziękować. :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2012.01.22 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Daedalusowi i dwudziestce dziewiątce jego poddanych za głosy.

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.01.22 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wygrana tematu o PS to Twoje zwycięstwo? Dobre

Nie masz chyba wątpliwości, że temat o Premier League wygrał dzięki dyskusjom o śmierci futbolu, drewnie, dawnej piłce, szejkach itd.?

Cytat:
Nie hejtuję Cię, stwierdziłem co do poziomu forum i OScarów. Możesz się z nim nie zgadzać.

Ależ zgadzam się, zgadzam. Ale jeśli przyjąć krążące plotki (ot, Bonso w Wynikach) o tym, że z poziomem forum mam coś wspólnego to to tylko zwiększa mój triumf i wagę mojej pracy.

Ale myślę, że zwalanie wszystkiego na mnie jest jak zwalanie winy z całą śmierć futbolu na calciopoli - pójście na łatwiznę. To się po prostu zgrało w czasie. Gwiazdy Poprzedniej Epoki zaczęły strzelać fochy na forum na kilka miesięcy przed moim debiutem jako Daedalus. Ja nie wygoniłem jezza czy Pilota.

Myślę, że jest wręcz na odwrót, to ja sprawiam, że to forum jeszcze jako-tako żyje. Codziennie daję mu kopa postami w serce, niczym defiblyratorem. Jestem jedną z ostatnich ciekawych postaci, kolorowych ryb tropikalnych w morzu pełnym planktonu i wodorostów.

Śmierć forum jest nieunikniona. Upada cała nasza cywilizacja. Społeczeństwo głupieje. Rock umarł, futbol umarł. Forum też umiera. Czuję się przeklęty, wszystko co kocham ginie.

Nic nie da się zrobić. Większe uwidocznienie wejścia do forum na głównej sprowadzi tu tylko więcej Pixików i zetepów. Bugiel kilka miesięcy temu jakoś ładnie mi to podsumował pisząc, że przez te kilka lat, nie wiem, 2007-2009? może nieco dłużej, forum było w szczytowej formie, bo właśnie wtedy przypadł okres, w którym hala baby boomers (cała armia nowych kibiców z epoki Galacticos) opanowała sprawne korzystanie z internetu. Kibice, którzy wtedy rejestrowali się na forum byli w zdecydowanej większości tymi z epoki Figów i Zidane'ów. Obecnie nowa krew to dzieciaki, które zaczynały w późniejszych latach, więc nic dziwnego, że jest ich mniej i są głupsi.

Dobra, dosyć pierdolenia, przejdźmy do konkretów - są jakieś nagrody?

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2012.01.22 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegrana El Jarka w walce o najwiekszego napinacza zalatuje falszowaniem wyborow na kilometr :]

trampki
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.01.22 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus. napisał:
Dobra, dosyć pierdolenia, przejdźmy do konkretów - są jakieś nagrody?

Będziesz mógł się spotkać z El Jarkiem i Klatusem w realu.

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.01.22 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie tak po cichu liczyłem na coś w stylu "romantyczny weekend z El Jarkiem".

trampki
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.01.22 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy w trójkę będzie aż tak romantycznie.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2012.01.22 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie masz chyba wątpliwości, że temat o Premier League wygrał dzięki dyskusjom o śmierci futbolu, drewnie, dawnej piłce, szejkach itd.?

Heh, dobre. Twoje kilka dłuższych wywodów, które za kazdym razem brzmiały tak samo i za każdym razem nikt nie zwracał na tu uwagi sprawiły, że temat o PS wygrał? Keep tellin' this. :]

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Oscary 2011 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: