Wylej swoją frustrację! (cz. 4)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 164, 165, 166  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.02.02 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie śledziłem dokładnie tego tematu, ale wpadła mi w oczy wypowiedź Cube'a "Czym się zajmujesz na co dzień? Czym się pasjonujesz? Oglądaniem piłki kopanej na nielegalnych streamach na kanapie? Kleisz tekturowe samoloty? Kolekcjonujesz znaczki pocztowe?", może źle odczytałem kontekst.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.02.02 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie miał na celu dopierdalania ludziom o bardziej przyziemnych zainteresowaniach, a właśnie to, żeby na takie tematy nie wypowiadały się osoby, które nie mają o nich pojęcia, a krzyczą najwięcej. Zresztą sam fakt do kogo to pytanie było kierowane, powinien ciebie nakierować na właściwą jego interpretację.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.02.02 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler napisał:
Ale mnie to rozpierdala. Czyli jeśli ktoś naraża swoje życie i wprost wrzuca na głęboką wodę żonę/męża i dzieci to jest "bohater" bo się pasji oddał, ale jeśli ktoś lubi zbierać znaczki, oglądać mecze lub jego marzeniem jest po prostu spełnianie się dla rodziny to jest "pizdka", "piwniczak", "kanapowiec" bo nie chciał się do Nutty Putty spuszczać. Mam w głębokim poważaniu Mackiewiczów i im podobnych, to ich życie i niech robią co chcą - ale nie zmienia to faktu, że jakiekolwiek porzucanie rodziny, narażanie ich na ból jest dla mnie okropnie egoistyczne i przykre.

Nie mam nic do niczyjej pasji, prawie każde zajęcie wymaga jakiegoś poważnego wkładu sił w realizowanie go w godny szacunku sposób także te przyziemne rodzaje hobby. Ale krytyka himalaizmu na tym forum trzyma poziom dna. A już szczególnie w stylu Sarcasma który połowę postów pisze w stylu "ja wiem, ja rozumiem ja szanuję ALE ALE TO PORONIONE JE, TO JE SAMOBÓJCA, a przecież chore dzieci giną za pieniądze które poszły na misję ratunkową" podczas gdy większość takich osób głośno krzyczy w internetach o skandalach i niesprawiedliwości na świecie, a na składkę na chorych nie dali nawet złotówki. I nie chodziło mi o zrównywanie takich osób z ludźmi co stawiają bezpieczeństwo i stabilność ponad wszystkim. Bardziej podkreślałem, że bywają to ludzie bez perspektywy na te abstrakcyjne, niebezpieczne zainteresowania, a są pierwsi do bycia oburzonymi że o 8mej rano w wiadomościach jest news o Mackiewiczu, a nie o WOŚP czy czym innym.

Jeszcze co do definicji bohaterstwa - nie, nie był bohaterem i myślę że on sam i wszyscy z nim związani nie myśleli o jego wyczynach jako bohaterskich. Z tym jednak nic nie zrobisz, bo to TVP i reszta po kolei luźno używają tego określenia. Czy Lewandowski po hipotetycznym strzeleniu zwycięskiego gola w finale Euro 2016 byłby nazywany bohaterem? Myślę że bez wątpienia. Czy zasługiwałby na to? Hmm.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.02.09 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wkurwiający ból kręgosłupa mnie od kilku dni meczy. Generalnie z plecami mam problem od kilku lat, jednak to na podłozu nerwowym - tzw. sztywny kark, sploty nerwowe, które potrafią nieźle dać popalić, jednak zazwyczaj krótki masaż, ciepła kąpiel dają szybką ulgę.

Natomiast 2 tygodnie spędzone w domu, głównie z chorobą i przy nauce do obrony. 2 tygodnie leżenia w łózku w pozycji nijakiej - dwie poduszki pod głową, laptop na udach i nauka, a następnie w takiej samej pozycji oglądanie seriali, filmów i granie na konsoli. Po czym przesiadanie się do biurka, nogi na biurko, na krześle rozjebany jak prezes i dalsza nauka z komputera lub notatek. Do tego wszystkiego stres i choroba. Po obronie wszystko ze mnie zeszło i nadszedł taki ból kręgosłupa, że wczoraj rano to wstać nie mogłem. Dziś sobie zakupiłem popularne obecnie rollery do masowania, ponieważ na siłownie nie uczęszczam, piłki tenisowe i golfowe. Przy kasie wyglądałem conajmniej dziwnie albo jak wuefista - amator. Wróciłem do domu, najpierw rolka, potem na pilkach, potem na piłeczkach, powiem szczerze, takiej ulgi nie czułem dawno. Polecam, a sam jestem na etapie wyboru dobrego masażysty/fizjo, aby mnie naprawił.

Mr Cogito
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.02.15 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka lat nie wchodziłem na swoje konto i nie wierze co ja tu pisałem za małolata xddddddd <ściana> :lol2: Najlepsze są posty, jak w wieku 13 lat dorosłego udawałem.

Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2018.02.15 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w sumie też jak sobie wyliczyłem ile miałem lat jak założyłem tu konto to aż się przestraszyłem xD A reputacja pozostała. xDDD

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.02.16 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naderwany/naciągnięty biceps w lewej ręce... Nie idzie jej wyprostować. Mam nadzieję że się szybko zregeneruje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.04.27 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa mać. Goście na OLX nawet paczki nadać prawidłowo nie potrafią. Paczka zamiast trafić do mnie, pojechała do Elbląga.. Jedyne 750 km ode mnie. JPRDL.

Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.27 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiłeś na jakiegoś nieogara, bywa Twisted Evil

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.04.27 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z januszerką na olx tylko i wyłącznie osobiste deale.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.04.28 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr Cogito napisał:
Kilka lat nie wchodziłem na swoje konto i nie wierze co ja tu pisałem za małolata xddddddd <ściana> :lol2: Najlepsze są posty, jak w wieku 13 lat dorosłego udawałem.

Za kilka lat też się przeżegnasz jak zobaczysz to "xddddddddd" :]

PanZarowka
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.05.13 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zakochałem się w dziewczynie zbyt dobrej żeby obarczać Ją moimi problemami

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.05.18 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem odpalić pakiet internetu w telefonie i na LTE bez niczego zeżarło mi 60zł z konta -.- fml

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.06.11 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frustracja to to nie jest żadna, ale.. po raz pierwszy w życiu zostałem przyłapany na ściąganiu. Boże, co za zażenowanie poczułem. Na szczęście profesor na kolokwium typ raczej młodszego "luźnego", który już przed poprzednim kolokwium powiedział "jak kogoś przyłapię ze ściągą to nic personalnego, ale wywalam" - i dzisiaj zabierając kartkę skwitował to w sumie śmiechem - choć oczywiście był to koniec mojego zaliczenia na dzień dzisiejszy Very Happy

Nic się nie usprawiedliwiam, wiadomo - gówniane z mojej strony. Teraz pozostaje mi liczyć na to, że poprawka będzie jeszcze w czerwcu, a nie wrześniu.

Jedyna wkurwiająca rzecz w tym wszystkim to to, że patrząc na zadania - spodziewałem się znacznie cięższego materiału.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.06.11 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie nie mam nic do ściągania, bo uważam, że najpierw powinniśmy wyjść od poziomu wykładowców, wykładów i odpowiedniego poziomu danych kolosów czy egzaminów, a każda z tych rzeczy nie raz bywa absurdalna, a dopiero później ewentualnie zabrać się za ściąganie, ale ostatnio miałem dziwną akcję. Pisaliśmy zaległe kolosy/poprawy w dodatkowym terminie, przyszło nas może z 8 osób. Babka rozdaje kartki i mówi: no tylko poproszę jeszcze legitki, bo części z was, która rzadziej chodziła nie kojarzę. No i podchodzi do pierwszej osoby, wszystko ok, a przy drugiej już było "yyy,eeee, ja chyba jednak dzisiaj nie piszę", "no ale czemu, proszę pokazać legitymację", "yyyy, nie, pomyliłem salę". I typ wypierdolił :lol2: Takie przychodzenie za kogoś to już dla mnie jest przesada i ogólnie wydawało mi się, że to historie z cyklu "każdy słyszał, nikt nie widział", a tu się jednak okazało, że proszę, zdarza się.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 164, 165, 166  Następny
Strona 165 z 166
Skocz do: