Getafe CF - Real Madryt [0-1]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2012.01.31 22:17    Temat postu: Getafe CF - Real Madryt [0-1] Odpowiedz z cytatem

Nasz pierwszy mecz w lutym. Mecz z Getafe, na terenie, gdzie porażkę odniosła Barcelona. Wyjazd jest niedaleki, piłkarz na pewno podróżą nie mogą być zmęczeni. Podobno nieobecny ma być Marcelo, dzięki czemu kolejną szansę dostanie Coentrao. Składu potrafić nie przewidzę, pewniakiem z obecną formą na pewno jest Ozil. Wraca Ramos po przerwie spowodowanej kartkami. Pierwszy mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4:2. Mecz transmitowany będzie w sobotę na Canal+Sport od godziny 19:55.
Według mnie najważniejsze są trzy punkty. Styl jest wartością drugorzędną, ale fajnie byłoby wygrać kilkoma bramkami. Większych problemów mieć nie powinniśmy, ale porażka Barcelony czy choćby ostatnia wygrana Getafe z Levante (tam, gdzie przegraliśmy) powinna nas odpowiednio zmotywować. Obecnie chłopaki mieli tydzień przerwy, po meczu też będzie tydzień. Wygrać i utrzymać wysoką przewagę nad Barceloną. Osobiście bardzo bym chciał zobaczyć na boisku Granero, ale ostatnio i tak dużo grał, a Lass też musi występować.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.31 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że dostaniemy jeszcze większego kopa po uzyskaniu 7 punktowej przewagi. Poza tym teren Getafe to nie tak gorące miejsce jak stadion Osasuny czy Athleticu. Na spokojnie się ich rozklepie, typuje 1-3,0-3. Luty to prosty terminarz na ,,rzut oka'', myślę że Real w lutym może wszystko wygrać i nie będę tym zaskoczony w ogóle, bardziej ciekawią mnie mecze w obozie największego rywala... Wyjazd z Osasuną , Atletico, u siebie Valencia. Myślę że w lutym to przewagę w lidze jeszcze powiększymy do 9/10 spokojnie, Barca nie ma tak mocnej kadry jak nasza a jeszcze dokuczają im kontuzje, dochodzą także mecze w Cdr z wymagającym przeciwnikiem.

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.31 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za bardzo bym nie przywiązywał wagi do zwycięstwa Getafe nad Levante w poprzednim tygodniu, ponieważ nie jest to to samo Levante co na początku sezonu.
Mecz nie będzie łatwy. Mam nadzieję, że w końcu Real nie straci bramki jako pierwszy. Dobrze by było w ogóle nie stracić bramki. Myślę, ze dwubramkowe zwycięstwo jest spokojnie w zasięgu. Jeżeli gracze będą mieli dobry dzień to nawet może się lepiej skończyć. Najważniejsze są 3 oczka, przewagę nad Barceloną trzeba utrzymać do cięższych meczów czy to z Valencia czy Sevilla.

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2012.01.31 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jednak dziwne przeczucie że Getafe nam urwie punkty. Poza Barcą dawno już z nikim nie straciliśmy , a w końcu nie starczy nam czasu na odrabianie strat w meczu. Getafe potrafiło poskromić Barcę więc i ma szansę z Realem. Zgadzam się z Callejonem: "Getafe? To będzie ciężki mecz. Z tego co widzę w tym roku, wygrywanie jest coraz cięższe. " , "Getafe na pewno poprawiło swoją grę od początku sezonu i wiemy, że będzie nam trudno z nimi wygrać. "

KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.02.01 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będzie łatwo, bo z żadną ekipą na wyjeździe nie jest łatwo.

Getafe w ostatnich latach nam dobrze leży, będzie zapewne fajny widowiskowy futbol i to cieszy.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
John_Doe
To Live & Ride In LA

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.02.01 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie Real nie ma żadnej presji, dlatego że ma 7 punktów przewagi.
Ostatnio nam dobrze idzie z Getafe i myślę, że teraz też nie powinno być problemu. :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.02.01 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie znów jako pierwsi stracą nasi gola a skończy się Remontadą i 3 punktami Smile

Jako że Marcelo i Xabi są kontuzjowani lub mają lekkie urazy to chciałbym by zagrał Coentrao o Granero za nich.
Moze Angel wróci i zagra końcówkę chociaż?

Powrót do góry
vkarol
Calma, Calma...

PostWysłany: 2012.02.01 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej żeby się opamiętali ze stratą gola. O ile na Bernabeu remontady to coś normalnego i zwykle kończy się happy endem, to na wyjazdach odrabianie nie zawsze jak łatwe i przyjemne. Nie zawsze też skuteczne. Na Majorce ostatecznie się udało, jednak sporo miało do powiedzenia przy tym szczęście. Lepiej nie kusić losu.

Strzelić dwie bramki i kontrolować, nie pozwolić im się obudzić, jak to miało miejsce w zeszłym sezonie. Dwukrotnie strzelali wtedy bramkę kontaktową, przez co końcówka przyniosła sporo nerwów.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.02.01 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zrobią nam nerwówkę i np. do przerwy będziemy schodzić z bagażem bramki. imo jak zwykle, rozstrzygnięcie w drugiej połowie.

Będzie ciekawie, ogólnie nie ma co się łudzić, że wygramy wszystko do końca, bo nie wygramy. Mam tylko nadzieję, że jak stracimy punkty to z kimś 'do przewidzenia' typu Osa, a w tym momencie barka umoczy jeszcze z raz czy dwa.

Powrót do góry
Marcl
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.02.02 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panzerfaust napisał:
Myślę, że zrobią nam nerwówkę i np. do przerwy będziemy schodzić z bagażem bramki. imo jak zwykle, rozstrzygnięcie w drugiej połowie.

Będzie ciekawie, ogólnie nie ma co się łudzić, że wygramy wszystko do końca, bo nie wygramy. Mam tylko nadzieję, że jak stracimy punkty to z kimś 'do przewidzenia' typu Osa, a w tym momencie barka umoczy jeszcze z raz czy dwa.

Nie ma to jak wiara w swoja drużynę ;]

Wygramy ! Spokojnie do końca sezony w każdym meczu kosimy po 3pkt. ! HALA MADRID ! HASTA EL FINAL ( Champions League ! )

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Soker.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.02.02 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usuń cytat. iHala!

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.02.03 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatecznie Angel bez powołania tak jak Marcelo,Khedira,Carvalho i Altintop.Jose powołał 18 z pierwszej drużyny plus Jesus.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Oskarek
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.02.03 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 mecz którego nie obejrze w tym sezonie ;/
To że Barca z nimi przegrała o niczym nie świadczy chociaż śniło mi się że będzie 1-1 Very Happy Jednak liczę na okazałe zwycięstwo

Powrót do góry
cris009
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.02.03 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wyjsciowej 11 raczej obedzie sie bez niespodzianek:
Casillas-Arbeloa Pepe Ramos Coentrao-Lass Alonso-Ozil Kaka Ronaldo-Benzema/Higuain

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.02.03 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jutrzejszy mecz jest niezagrożony?Jakie warunki będą jutro podczas gry?Zna ktoś jakaś rzetelną stronę z prognozą pogody?Są jakieś wiadomości o aktualnym stanie murawy na Coliseum Alfonso Pérez?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: