Real Madryt a wasza codzienność?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muffman
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.02.03 18:09    Temat postu: Real Madryt a wasza codzienność? Odpowiedz z cytatem

Podpatrzyłem taki temat na pewnym forum i chciałbym go przenieść tutaj Smile (Nie wiem czy jest taki sam/podobny. Jestem tutaj nowy ale chyba nie znalazłem nic takiego).

Tak więc jak to jest u was w życiu codziennym z kibicowaniem Królewskim?Smile

Ja np. w szkole (liceum) mam problem Very Happy W klasie tylko jeden kumpel jest za Królewskimi i nie ma momentu jakbyśmy nie rozmawiali o meczach, składzie i tym co się w klubie dzieję, my tym żyjemy Very Happy Niestety większa część (noo większa to mało powiedziane, z 80% szkoły jest za Barceloną, oczywiście 80% tych którzy interesują się piłką) więc łatwo się domyśleć jakie mamy piekło w szkole po ostatnich klasykach w wykonaniu naszych Smile gorzej niż Pepe miał na CN ostatnio hehe Very Happy w domu ojciec interesuje się piłką ale oglądając ostatnio w razem GD chyba na złość robił mi ciesząc się jak Barca strzelała bramki :P Cała rodzina wie, że mam 'chopla' na pukncie Realu i zawsze młodsza cześć rodziny zada pytanie 'jak tam Real ostatnio?'. Poza szkoła, wśród kumpli życia nie mam a to dlatego, że każdy nie tyle jest za Barcą co jest przeciwko Realowi (ze względu, żeby zrobić mi na złość ofc. Very Happy) i nie obędzie się bez małych 'kłótni' kto jest lepszy Smile A na mecze to czekam cały tydzień, myślać o nim codziennie ;p Niestety muszę oglądać w internecie ale nawet jakby nie wiem jakie lagi były to i tak oglądam Smile A na zakończenie chciałbym opowiedzieć swój plan na przyszłość Smile Biore kumpli (jeden jest za Realem drugi za OM), wsiadamy w auto i jedziemy przez Francję (zajeżdżając na mecz OM) prosto do Madrytu na mecz Królewskich Smile Ale to za pare ładnych lat Smile.

A jak jest u was?;>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Misiek2250
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.02.03 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nijak, ale wiem jedno- jesteś zemotikonowany <wow>
W szkole większość to królewscy.

Powrót do góry
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.02.03 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie większość, nawet wszyscy których znam to "kibice" Barcy od sezonu 2008/2009. Szanuję ich jeśli nie gadają glupot typu "Real cioty" itp. Zdarzają się jakieś docinki z dwóch stron, ale rzadko i dla śmiechu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.02.03 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja powiem jak jest u mnie wśród kumpli z lasy.

Ja + 1 kolega jesteśmy Madridistami.
4 kumpli jest za Barcą (niestety większość sezonowcy, 1 wśród nich to prawdziwy kibic).
1 kumpel to fanatyk Arsenalu
1 kolega za Juventusem Turyn od lat
2 kolegów za Man. United
1 kolega za Liverpoolem
1 za Interem

Reszta to albo się nie interesuje footballem albo gdy się ich spyta kogo najbardziej lubią powie że Barcelonę.
Ale przez to że jest tylu sympatyków różnych klubów jest sporo utarczek między tymi z Premier League czy tymi Real vs Barca Smile

Powrót do góry
muffman
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.02.03 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiek2250 napisał:
U mnie nijak, ale wiem jedno- jesteś zemotikonowany <wow>
W szkole większość to królewscy.

hahaha te emotikony to dlatego, żeby zbyt poważnie moja wypowiedź nie brzmiała :lol2:

Powrót do góry
sun_rise
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2012.02.03 22:19    Temat postu: Re: Real Madryt, a wasza codzienność? Odpowiedz z cytatem

muffman napisał:
Podpatrzyłem taki temat na pewnym forum i chciałbym go przenieść tutaj Smile (Nie wiem czy jest taki sam/podobny. Jestem tutaj nowy ale chyba nie znalazłem nic takiego).

Tak więc jak to jest u was w życiu codziennym z kibicowaniem Królewskim?Smile

Ja np. w szkole (liceum) mam problem Very Happy W klasie tylko jeden kumpel jest za Królewskimi i nie ma momentu jakbyśmy nie rozmawiali o meczach, składzie i tym co się w klubie dzieję, my tym żyjemy Very Happy Niestety większa część (noo większa to mało powiedziane, z 80% szkoły jest za Barceloną, oczywiście 80% tych którzy interesują się piłką) więc łatwo się domyśleć jakie mamy piekło w szkole po ostatnich klasykach w wykonaniu naszych Smile gorzej niż Pepe miał na CN ostatnio hehe Very Happy w domu ojciec interesuje się piłką ale oglądając ostatnio w razem GD chyba na złość robił mi ciesząc się jak Barca strzelała bramki :P Cała rodzina wie, że mam 'chopla' na pukncie Realu i zawsze młodsza cześć rodziny zada pytanie 'jak tam Real ostatnio?'. Poza szkoła, wśród kumpli życia nie mam a to dlatego, że każdy nie tyle jest za Barcą co jest przeciwko Realowi (ze względu, żeby zrobić mi na złość ofc. Very Happy) i nie obędzie się bez małych 'kłótni' kto jest lepszy Smile A na mecze to czekam cały tydzień, myślać o nim codziennie ;p Niestety muszę oglądać w internecie ale nawet jakby nie wiem jakie lagi były to i tak oglądam Smile A na zakończenie chciałbym opowiedzieć swój plan na przyszłość Smile Biore kumpli (jeden jest za Realem drugi za OM), wsiadamy w auto i jedziemy przez Francję (zajeżdżając na mecz OM) prosto do Madrytu na mecz Królewskich Smile Ale to za pare ładnych lat Smile.

A jak jest u was?;>

Omg, no u nas oczywiście tak samo ; oo , wszyscy za Barcą ; //
oni grają jakby pierwszy raz widzieli piłke na oczy
tyle że ja jestem dziewczyną , to może dziwnie wyglądać ale piłka nożna serio mnie kręci i wgl

Powrót do góry
pawel485
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.02.07 07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie szkole jest większa połowa za Realem parę osób za MU dwie za MC i trzy za Arsenalem. Reszta za Barcą, także Was podziwiam, że wytrzymujecie

Powrót do góry
Pablo.
El Duodécimo Jugador

PostWysłany: 2012.02.07 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większa połowa? Zastanawia mnie ten fenomen.

osmanhoRM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.02.07 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja klasa jest głupia, a jeden kolega twierdzi, że noga to sport dla bezmózgów goniących za piłką :/ Ja nie ganiam za piłką, ale kocham całą otoczkę sportu, taktykę itp. Ale wszyscy są zakochani w siatkówce. Pytałem się kogoś w grudniu kiedy Polska gra z Brazylią, jak tam im idzie - nie wiem.Chyba mówią, że lubią siatkówkę, bo w otoczeniu króluje moda na hejtowanie piłki nożnej :( Ogólnie w klasie na 29 osób jestem ja za Blancos i kolega sezonowiec Barçy, który nie oglądał żadnego meczu, nie zna żadnych(!) zawodników Barcelony, a jedyne co może powiedzieć, to "Puta el Real". Współczujcie.
Chodzę do rozszerzonej, nie mówie o sportowej, bo ci lubią piłkę, ale większość się na niej nie zna. Z kolei kilka osób z drugiej rozszerzonej jest za Realem Smile
HM

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.02.11 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole jakie wyliczenia i dywagacje.

Standard, większosć Barca i UTD.

Doktor Koks
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.02.11 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy kumple za Barceloną, ale znam kilku co są za Realem. Szczególnie moja jedna przyjaciółka :-) .

John_Doe
To Live & Ride In LA

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.02.11 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w klasie oprócz mnie jest jeszcze jeden za realem i tylko jeden za barcą ;p. W gimnazjum tylko ja byłem za Realem i chyba 6 za barceloną
:] . Ogólnie znam więcej ludzi, którzy są kibicami Barcelony, chociaż niektórych nie można nazwać prawdziwymi kibicami Tongue

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
adamg.
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.02.11 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ludzie, serio? Gimnazjum/niżej to były czasy "ej ja jestem Zidane, ty Ronaldo a ty Figo".

Wgl. gdzie te czasy w których na mś płakało się i zamykało w pokoju bo twoja ukochana repra przegrała w finale przez jednego piłkarza? Gdzie te czasy w których repra>klub? Oczywiście w 98 nie miałem pojęcia o klubach, kibicowało się reprezentacji (pewnie ze względu na brak dostępu do klubowej piłki).

"Kibice" Barcy pojawili się w liceum, gdzie raptem 1 chłopak na 100 był za Barca a na każdym kroku był wyśmiewany.

W tamtym roku pochodziłem na orlika żeby się odbudować, i co widzę? 75% gimnazjalistów/licealistów za Realem reszta to Chelsea, Milan, Arsenal, MU, Liverpool. Jak widziałem któregoś dzieciaka za Barcą to tamci za każdym razem robili sobie z niego jaja, a to symulki, klepki z bramkarzem.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
jozi41
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.02.12 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy koledzy to kibice realu oprócz jednego agresywnego (Very Happy) fanatyka Barcy.
Prypomina się podczas gry w piłkę, My jesteśmy Realem.
Ja Ronaldo ty Marcelo, ty xabi, a ty benz , ahhhhhhh :>

Powrót do góry
Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.02.12 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w klasie większość to kibice Barcy, w sumie tylko ja jestem kibicem Realu. Przyzwyczaiłem się już do idiotycznych prób zaczepki i utarczek nt Real vs. Barca. Mam wyjebane na takich ludzi, nie rozmawiam z nimi na ten temat i jakoś da się żyć. Natomiast mój brat jest kibicem Barcy od wielu, wielu lat(w sumie to od kiedy pamiętam nim był) i jak czasem on odwiedza mnie, lub ja jego to zaczyna się rozmowa nt Realu i Barcy. Kłócimy się chwilę a później już wszystko OK. Jego żona zawsze idzie z synem na spacer żebyśmy z bratem mieli czas trochę "porozmawiać". Mój brat nie jest takim typowym kibicem Barcelony, który wyzywa Real. Ma szacunek do Realu i nawet jak ubieram Jego syna w Królewskie barwy nie ma nic przeciwko. Również bez większego problemu mały może otrzymywać ode mnie gadżety Realu. Do jakiś większych spięć dochodzi między nami chyba tylko podczas GD, a tak to nie mam problemów z tym, że brat jest kibicem Barcy, a ja Realu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: