Real Madryt a wasza codzienność?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ArriS
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.03.25 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam znajomych, którzy kibicują Chelsea, Juventusowi, Barcie czy Man Utd. Nie chce być posądzony o jakieś podkręcanie nienawiści, ale to z kibicami Barcy najgorzej mi o meczach dyskutować. O ile znajomi lubujący się w Premier League czy Serie A są raczej obiektywni w swoich osądach, to "koledzy z Barcelony" lubią bardzo emocjonalnie reagować na niektóre rzeczy i widzą świat po swojemu. Nie daj Boże Real przegra lub Barca coś tam osiągnie, wtedy lepiej w ogóle ich omijać, bo w swojej radości lubią też przesadzić. I już jeden kolega zapowiedział, że jak Real przegra na Camp Nou Gran Derbi, a mimo to wygra Ligę, to on i tak nie uzna mistrzostwa kraju dla Madrytu...Taka dziwna ta brać kibicowska Tongue

dawlat07
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.03.29 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ArriS napisał:
Mam znajomych, którzy kibicują Chelsea, Juventusowi, Barcie czy Man Utd. Nie chce być posądzony o jakieś podkręcanie nienawiści, ale to z kibicami Barcy najgorzej mi o meczach dyskutować. O ile znajomi lubujący się w Premier League czy Serie A są raczej obiektywni w swoich osądach, to "koledzy z Barcelony" lubią bardzo emocjonalnie reagować na niektóre rzeczy i widzą świat po swojemu. Nie daj Boże Real przegra lub Barca coś tam osiągnie, wtedy lepiej w ogóle ich omijać, bo w swojej radości lubią też przesadzić. I już jeden kolega zapowiedział, że jak Real przegra na Camp Nou Gran Derbi, a mimo to wygra Ligę, to on i tak nie uzna mistrzostwa kraju dla Madrytu...Taka dziwna ta brać kibicowska Tongue

Co kolega "fan" barcy ma do gadania? Nie przejmuj się on tak będzie mówił, ponieważ będzie mu smutno, że barca za Realem jest (w ten sposób będzie chciał się odegrać) a to Real święci triumfy w La Liga. Jak on coś do Cb powie to się uśmiechaj z ironią miej go w dup*e i powtarzaj cały czas Campeones, Campeones ... ;D Albo powiedz mu prosto w twarz boli przegrana, boli ... Ja też tak mam też mi "dokuczają" , ale ja nie daję się i zawsze kontruję Smile albo ich olewam po prostu. A jestem sam , sam kibicuję Realowi z całej klasy , a ich jest 5,6 (sezonowcy)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Doma.
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2012.07.28 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to tylko moją przyjaciółka kibicuje ze mną Realowi. Oprócz niej nie znam osobiście kibica RMCF. Gdy idę do szkoły w koszulce to zawsze są jakieś głupie komentarze. Np po przegranym grudniowym Klasyku na Bernabeu miałam piekło w szkole ale jak już graliśmy z Barcą w CdR i mecze były w środku tygodnia o 22 to na następny dzień nikt nic nie mówił, bo nikt nie wiedział jaki wynik. Wielcy kibice. Ahhh chyba zapomniałam dodać, że moja siostra bliźniaczka jest za Barcą Very Happy

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2012.07.29 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poka fotę, najlepiej z siostrą Very Happy

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Grzes!
Hasta el final !!!

PostWysłany: 2012.07.29 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa...i wpadnij na mazury Very Happy

pawkolo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.08.02 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w klasie jest dwóch za Realem, jeden za Milanem i jeden sezonowiec (najpierw Juventus potem MU potem Barca potem Real a teraz City). Wszystko w ciągu jednego roku szkolnego ! Reszta nie interesuje się nożną.
Znam wielu kibiców Barcy, mam szacunek dla rywala, oni w większości też więc nie ma między nami sprzeczek chyba, że po Grand Derbi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
elKamil266
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.08.07 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w szkole to mam doczynienia z duża ilością sezonowców którzy nawet nie potrafią wymienić składu . Obok domu mam juz większego dana klubu z katalonii ;d Kibicuje juz 13 lat i takich kibiców mozna miec a nie sezonowców meczowych.

Borussen
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.08.13 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie wszyscy moi znajomi podzieleni są miedzy Real a Barce. I troche śmieszne jest to , że jeśli ktoś zaczyna kibicować ...to wybiera Real lub Barcelone bo jest taka moda.
Ja jakoś specjalnie nie kibicuje Realowi , ale mam od zawsze jakiś sentyment do tego klubu i darze go sympatią.

Powrót do góry
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.08.13 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz się moda na BVB zrobiła. Por que :>

Powrót do góry
NotYet
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.08.14 06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć dlatego, że wygrali ligę dwa razy z rzędu, ale to pewnie nie prawda. Ptak

Powrót do góry
Kartka
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.08.14 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może i ja się tutaj wypowiem.

Cześć wszystkim,

w moim środowisku na prawdę nie ma osób, które wiedzą coś o futbolu. To znaczy, interesują się, ale oglądają od czasu do czasu Ligę Mistrzów na Polsacie (teraz już jest LM w TVP) i walą na drugi dzień tekstami typu: ,,Ale Messi farci". Głupio tak, gdy nie można porozmawiać z kimś na poważnie o piłce nożnej, więc jedynym wyjściem jest internet, niestety. A co do kibiców to oczywiście każdy za Barceloną, a gdy pytają za kim ja jestem - odpowiadam - Real, wtedy oni - muszę Ci wpier**lić... Jest taki jeden chłopak, ale starszy o 5 lat, który jest kibicem z prawdziwego zdarzenia, i na naszym orliku wszędzie pisze 'Hala Madrid'. Smile

Powrót do góry
GonzaloRM
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.10.28 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w szkole niestety większość jest za Barceloną, i większość to sezonowcy, którzy znają tylko Messiego...
Tylko ja i dwóch kolegów z klasy lubimy Real, reszta albo za Barcą, albo w ogóle nie lubi nogi.
Mimo to moja najlepsza koleżanka to kibicka Barcelony. Świetnie się dogadujemy i obalamy mit o tym, że kibice Realu i Barcelony mają się nienawidzić :]
Jeszcze miałem dobrego koleżkę, kibica Barcelony, lecz od pewnego czasu go wręcz nienawidzę, bo "Ronaldo pedał, Ronaldo laluś, Ronaldo taki i sraki"... albo "Real hamy, Real dziady" itp. ...

Powrót do góry
Kibic RM
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.10.29 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 gimnazjum ?

campeones92
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.10.29 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba gimnazjum. Pamiętam swoje gimnazjum i walkę z sezonowcami Barcelony Evil ale znam też wielu kibiców Barcelony normalncyh, których lubię i szanuję a wszystko sprowadza się do jedynie drobnych prowokacji i uszczypnięć ;)

GonzaloRM
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.10.30 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibic RM napisał:
1 gimnazjum ?

Nie, druga Spoko

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: