Real Madryt a wasza codzienność?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulina16
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2012.10.30 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, U mnie w klasie nie dużo osób jest wielkimi fanami jakichkolwiek zespołów. 2 za Arsenalem, 1 ManU,
A reszta Barceloniści, ale na szczęście nie fanatycy z którymi da się porozmawiać.(Chociaż nie zawsze)
Ja kocham Real i nie ukrywam tego, dlatego bardzo często znajomi z klasy mówią jakiś głupie teksty o Realu, ale to już u mnie codzienność.
Znam 1 dziewczynę, która interesuje się piłką nożną na takim poziomie, że można porozmawiać o niej, no ale jest za Barceloną i dość ciężko idzie rozmawianie o tym :-) W domu-Haha-Świetnie. Tata, brat bliźniak, siostra, mama za Barceloną. Nawet babcia ostatnio przyszła i opowiadała mi jak to pięknie zagrała Barcelona z Realem Very Happy Ale dzięki temu satysfakcja,że to Real wygrał ligę , bądź wygrał z Barceloną jest jeszcze większa <jupi>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
desperados007
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2012.11.03 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onyx7 napisał:
Teraz się moda na BVB zrobiła. Por que :>

nie przesadzaj. BVB ma stalych i kumatych ;) kibicow. z niejednego "pieca" chleb jedli i nie potrzebuja spektakularnych nazwisk by byc dumnym ze swojej druzyny. fajnie prowadzony klub-a kibice-nie ma takich drugich w Europie!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pabloos.
benzemisti

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.11.03 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosunkowo, w klasie mam część - normalni kibice i "kibice".
Pierwsza grupa, to fanatycy Liverpoolu, Manchesteru United, Chelsea, Arsenal i Real Madrid.
Zaś druga, FC Barcelona - stanowcza większość klasy.
I Liceum i wyrozumiała klasa, która rozumie i szanuje poglądy sportowe innych, zaś kiedy nadchodzi jakikolwiek klasyk, razem z nim nadchodzą kłótnie, wyzwiska itp.
.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pysiu
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2012.11.10 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nie za fajną sytuację, bo właściwie wszyscy są za Barceloną... Tylko kilku znajomych woli Real... Cała moja klasa (1 liceum) "kibicuje" Barcy. Ale oczywiście tylko wtedy, kiedy wygra. Very Happy
Ogółem większość wolnego (i nie wolnego) czasu zajmuję się Realem. Taka moja mała obsesja. W sumie jedyna.

Niezmącony spokój."
Powrót do góry
sojero
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.11.12 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w klasie (II klasa liceum) trzech za Realem włącznie ze mną, 2 za Putkami i 1 za Chelsea i 1 za Arsenalem.. Tragedia jest, kiedy dochodzi do meczów Barca - Real, to putki się zawsze najbardziej spinają i prują..

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: