Pepe [Beşiktaş JK] (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 111, 112, 113  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2017.06.07 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif napisał:
pikus88 napisał:
Autentycznie chciałbym zobaczyć jak wyglądałaby nasza drużyna i jej trofea gdyby to nie Mou a jakiś inny miękki trener przejął ten zespół po Manuelu. Coś mam wrażenie, że jeszcze długo wracalibyśmy na szczyt. Doceńcie w Portugalczyku to, że po takich lepierdach jak Pellegrini i wcześniejsi super szkoleniowcy, trzeba było naprawdę nieugiętej osoby, która odbuduje tamten zespół mentalnie, bo to nie umiejętności nam potem brakowało ale przede wszystkim psychiki.
Co do Pepe, mam wrażenie, że on ma cholernie duży problem z zaakceptowaniem tego jak zmienia się jego pozycja. Pożegnanie niefajne, wylewanie swoich żalów to nie jest dobry sposób na powiedzenie cześć.

Kolego, nie wykluczam, że terapia szokowa Mourinho była przez dwa lata konieczna temu zespołowi który tkwił w bardzo niefajnym miejscu.

Natomiast ja napisałem o konflikcie Mou - zawodnicy, który z tego co pamiętam pojawił się w sezonie trzecim czołsen łana. I jak jasno pokazują wyniki naszego zespołu w kolejnych latach racja w tym konflikcie była po stronie piłkarzy, a nie tych, którzy chcieli wyjebać pół składu, za rzekomą "zdradę trenera". Jak widać (również po historii Żoze w Chelsea) to raczej on zdradził swoich piłkarzy.

Cliff, ja serio przyznaję że 3LM w ostatnie 4 sezony 'zamykają mi mordę' i biorąc pod uwagę trofea, to ciężko polemizować z odejściem Mou. Co prawda nie wiemy co by było, gdyby sprawy poszły po myśli Mou i Floro ugiął się do niego, ale raczej tyle LM byśmy nie wygrali. Niemniej jednak Pepe, co zresztą wiele osób tutaj przyznaje, zachowuje się bardzo słabo i dla mnie to tylko i wyłącznie potwierdzenie tego, że 2013 nie był jednorazowym wyskokiem i słusznie go wtedy oceniłem. Nie odbieram mu zasług piłkarskich z 2014/2015/2016, ale mój szacunek jako symbol Realu stracił w 2013, tyle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.08 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko Pepe chce zagwarantować sobie ciepłą posadkę. Mimo już wysokiego wieku jak na piłkarza to samo chce zrobić Alves. Ciekawe jak sprawa z "Diabłem" się zakończy.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2017.06.19 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyranitar napisał:
Aimar^^ napisał:
Sądziłem, że to Mourinho z jego paleniem mostów jest tu winowajcą, ale sytuacja każe to przemyśleć jeszcze raz. Bardzo, bardzo niedobre zachowanie.

A mnie tylko utwierdziło w tym, kto był prawdziwym kłopotem w tamtej ekipie. Od 2013 roku Pepe nie odzyskał mojego szacunku i cieszę się, że wreszcie od nas odchodzi. Jak nawet ZZ, który wydaje się trenerem z idealnym podejściem, dostaje kosę w plecy na pożegnanie, to o czym tutaj w ogóle mówić. Pepe rozmienił się na drobne jako człowiek już dawno, a teraz nawet piłkarsko (nie można na niego już liczyć w długim okresie - kontuzje itd).

Mam jakąś dziwną satysfakcję po tych informacjach, że to Pepe stoi za Cristianogate. :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.06.19 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy kapitan, legenda klubu, szacunek do końca życia.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.19 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tutaj, w przeciwieństwie do sprawy Cristiano, którą potwierdzają wszyscy, opieracie się na jednej plocie, więc nie linczowałbym go.

Powrót do góry
M i k e
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.06.19 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat to że dokłada swoje kilka groszy do sprawy można uznać za pewnik. Ten wywiad kilka dni po zwycięstwie w LM pokazał dobitnie, że ból tyłka ma nieziemski. Sam już w Realu nie pogra to drugiemu chce obrzydzić. Zgniłe jabłko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

PostWysłany: 2017.06.20 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przenosić do byłych. Sam Perez juz go nie liczy a i zachowaniem zrobił swoje.
Pozdrowienia dla ludzi od "pepe legenda"

RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.20 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że rozstaje się w tak zgniłej atmosferze konfliktu. Szacun za dekadę gry w białej koszulce i 334 mecze dla Realu, ale ogromny niesmak za sobą zostawia. Intrygi z Cristiano, wypowiedzi o byłym klubie.... nie tak się powinien żegnać piłkarz, aspirujący do miana "legendy". Niestety. :|

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.06.20 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee tam, zgniłej... popaplał trochę niepotrzebnie, ale to w końcu tylko "prosty piłkarz".
Na boisku zostawiał zdrowie i serce, także można na końcówkę przymknąć oko. Zresztą piłkarz też ma prawo wypowiedzieć co mu nie pasuje.

Za te 10 lat - dzięki <serce>

Powrót do góry
augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

PostWysłany: 2017.07.02 05:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Testodonosol
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.07.02 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś uratował Portugalię w 90 minucie, szkoła Ramosa ;)

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.07.02 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z bólem serca przenoszę. Mimo tego delikatnego niesmaku, który wywołał swoimi wypowiedziami, jest smutek. Dziesięć lat przeleciało nie wiadomo jak i kiedy. Do dziś pamiętam larum, kiedy nagle pierdyknęła oficjalka, że kupujemy jakiegoś noname'a za 30 baniek. Jedni się pukali w czoło, inni uspokajali, że w tej cenie na bank jest też Quaresma, jeszcze inni przerzucali się na bordowych. Napisał piękną historię, mimo paru odchyłów rozkochał w sobie Madridistas i sam się nim stał. Najlepszy od czasu Hierro stoper, który odchodzi z klubu.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
M i k e
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.07.03 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Pedja mówił, że Real kupuje obrońcę na 10 lat. Miał nosa, niezwykle trafiony transfer. Niemniej ja uważam, że nadszedł czas. Pepe nie zdążył się u nas rozmienić na drobne, trzymał poziom do samego końca, pewny punkt, tylko ta nieszczęsna końcówka spoza boiska... Bądź co bądź trochę do siebie zraził, ale pamiętać to co tutaj grał powinni wszyscy kibice Realu. Dzięki i powodzenia. Oby nie musiał wchodzić nam w drogę.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.07.04 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalnie: Pepe podążył drogą Gutiego. Powodzonka w Turcji.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.04 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwnie się czuję widząc ten temat w byłych, ale takie życie.

Dzięki za wszystko i powodzonka, chłopie.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 111, 112, 113  Następny
Strona 112 z 113
Skocz do: