Real Madryt - Racing Santander [4-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2012.02.18 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ta ręka tam była, czy też nie, ale jak to bywa, że sędziowie nam pomagają, gramy w przewadze i jest szansa na kolejne bramki. Mam nadzieję, że wykorzystamy tę szansę i obejrzymy ciekawą drugą połowę.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Emaer
Life is ours, we live it our way

PostWysłany: 2012.02.18 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Mogl sedzia odpuscic Cismie ta druga zolta, z kolei niejaki Alvaro powinien ujrzec czerwo.

Koles wyskakuje do dosrodkowan z rekami wyciagnietymi w strone pilki, imo drugi raz w ten sposob nieprzepisowo dotyka pilki majac juz zlota. Druga nalezala sie za glupote... Juz nawet o Real nie chodzi, bo tak, czy siak, tego meczu bysmy nie przegrali, ani nie zremisowali.

Ostatnio zmieniony przez Emaer dnia 2012.02.18 20:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2012.02.18 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reka byla, po dotknieciu zmienila kierunek lotu, ale nie wygladalo to na zagranie celowe.

@Emaer, nie twierdze ze sedzia pokazujac druga zolta popelnil blad, tylko ze mogl przymknac na to zagranie oko.

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2012.02.18 20:59, w całości zmieniany 1 raz

past7th
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.02.18 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błąd na naszą korzyść sumuje się z błędem na korzyść Racingu i wypadkowa jest 0. Kradniemy to co nam ukradziono.

Ręka przy tym dośrodkowaniu zmieniła tor lotu piłki o ile? 1 stopień? Gdyby każdy sędzia tak interpretował przepisy to gra w piłkę polegałaby na nabijaniu rąk przeciwnika. Sędzia jest żałosny.

Cisma powinien zostać, za to wylecieć musi Alvaro Gonzalez za dwa psychiczne faule: na Kace, potem CR.

Znajduję tu analogię do naszego prawa. Prawdziwi przestępcy i gwałciciele hasają sobie na wolności, podczas gdy ludzie oszukujący system i okradający złodziejskie państwo ponoszą astronomiczne kary.

Powrót do góry
Emaer
Life is ours, we live it our way

PostWysłany: 2012.02.18 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to, czy zmienila, czy o ile zmienila. Chodzi o glupote Cismy, ktory robi drugi raz to samo, majac juz zolta. Wlasnie dlatego zasluzyl na czerwo i tutaj w pelni zgadzam sie, bodajze z Orlowskim.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2012.02.18 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byl to jeden stopien, dobrze to bylo widac z ujecia zza bramki gosci. Do momentu dotkniecia pilki reka przez Cizmy, ta unosila sie w gore i pewnie wyladowalaby w okolicach przeciwleglej strony pola karnego, moze dalej, po dotknieciu natomiast zmienila tor i zaczela automatycznie spadac. Reka byla, o kartke nie mozna miec do sedziego pretensji, ale tak jak mowilem gdyby przymknal na to zagranie oko, tez raczej nikt by sie tego nie czepial.

uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.02.18 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, kurwa, znowu kradniemy. Takie mistrzostwo nie jest nic warte

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2012.02.18 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest czyste konto Ikera
Spodziewałem się nieco lepszego wyniku po tej drugiej połowie, tym bardziej, że graliśmy w przewadze, ale 4-0 też może być. Przynajmniej za bardzo się nie zmęczyli przed meczem z CSKA Tongue

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2012.02.18 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy 2:0 to trochę się wkurzałem, że już nie chcą strzelać, że Mou za późno zmiany. Suma sumarum jednak i tak nie najgorszy był ten mecz od oglądania. Cieszy zero z tyłu i gra Varane'a. Oby tylko Crisowi i Angelowi nic się nie stało. Dopisujemy trzy punkty i jutro ruszamy do Moskwy. Po awans Smile

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2012.02.18 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

past7th napisał:
Błąd na naszą korzyść sumuje się z błędem na korzyść Racingu i wypadkowa jest 0. Kradniemy to co nam ukradziono.

Ręka przy tym dośrodkowaniu zmieniła tor lotu piłki o ile? 1 stopień? Gdyby każdy sędzia tak interpretował przepisy to gra w piłkę polegałaby na nabijaniu rąk przeciwnika. Sędzia jest żałosny.

Cisma powinien zostać, za to wylecieć musi Alvaro Gonzalez za dwa psychiczne faule: na Kace, potem CR.

Znajduję tu analogię do naszego prawa. Prawdziwi przestępcy i gwałciciele hasają sobie na wolności, podczas gdy ludzie oszukujący system i okradający złodziejskie państwo ponoszą astronomiczne kary.

Japierdole, tyś jest tym userem co się rzucał o czerwo i karnego po złapaniu piłki przez gościa z levante?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Inżynier
use once and destroy

PostWysłany: 2012.02.18 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam mecz średnio mi się podobał lecz z wyniku jestem zadowolony. choć mógłby być bardziej okazały. mam nadzieję że nasi po prostu zaczęli myśleć już o wtorku i stąd to rozkojarzenie przy niektórych atakach i ogólna momentami stagnacja w grze. mamy 13 punktów przewagi, minimum 10... świetnie. są kolejne gole przybliżające Real do rekordu 107, również świetnie. Angel wraca z przytupem. oby nic mu nie było po tym kolanie w mięsień no i oby nic nie było Ronaldo... kamery dość często pokazywały jego kostki a on sam jakby nieco kulał.

past7th
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.02.18 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan
Już drugi raz powtarza się sytuacja, że zawodnik drużyny przeciwnej dostaje drugą żółtą kartkę za zagranie ręką, które nie miało poważnego wpływu na losy akcji.
Akceptujesz taki poziom sędziowania? Dopóki jest to na naszą korzyść pewnie masz wyjebane. Ciekawi mnie, co powiesz gdy to obróci się przeciwko nam.

Powrót do góry
bartolnt
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.02.18 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wszyscy nasi zawodnicy z dzisiejszego meczu będą dostępni dla trenera na mecz z CSKA :-) Dużo się o wynik nie pomyliłem bo przewidywałem 3:0 ,a było 4 Smile Cieszy mnie dobry występ Marcelka i Varane'a. HALA MADRID!

Powrót do góry
John_Doe
To Live & Ride In LA

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.02.18 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W drugiej połowie tylko nieliczni pokazywali, że chcą grać.
Dobrze, że Di Maria wrócił w dobrym stylu, no i dobrze że Real nie stracił bramki :] . Teraz czas na LM!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Football Highlights
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.02.18 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Real Madryt - Racing Santander (skrót meczu)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: