Real Betis Balompié - Real Madryt [2-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2012.03.11 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaiser napisał:
Nie chce mistrza tak zdobytego.

Ja w kwietniu będę skakał z radości ze zdobycia mistrzostwa Hiszpanii i utarcia nosa największej Barcelonie w historii. Ty w tym samym czasie będziesz siedział cichutko w kąciku, popiskując: "Nie chcę tego mistrzostwa. To Barcelona na nie zasłużyła. Pep, ratuj!".

Barka rok temu wyjebała nas z LM, notując - niesłuszne czerwo dla Pepe, a następnie kradnąc bramkę Higuaina w rewanżu. Czy ktoś teraz o tym pamięta oprócz nas? Nie, teraz fakty są takie, że Barka stoi przed szansą obrony LM po raz pierwszy w historii. W kwietniu jak nasi będą skakać po Cibeles lub daj Boże po Campo Nuevo z pucharem też nikt nie będzie pamiętał, czy Higuain zagrał ręką na Mestalla, czy Ramos jajami w Sewilli. Zwycięzców się nie sądzi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.03.11 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera, właśnie spojrzałem w terminarz i nasze mecze wyjazdowe są z kosmosu... Villarreal, Osasuna, Atletico, Barca i Athletic. Oj, oby te 10 punktów się utrzymało.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
marcinek7
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.03.11 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie kibicowskie kurwy jak ten cały Kaiser powinno się eliminować. Dziękuję.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2012.03.12 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ty za głupi jestes na to co napisałem. Kibicuje Realowi od 98 roku i zmiana to jakiś śmiech,ale trzebabyć tez obiektywnym. Licze że forma obronców skoczy w góre i nie bedzie juz takich kontrowersji.

chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.03.12 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od września straciliśmy punkty jeden raz - w grudniu z barką. Ja drugiego takiego przypadku dawno nie widziałem - jak Nasz Real w lidze w tym sezonie. Rekordy bramek, zwycięstw wyjazdowych i tym podobne. Kontrowersje były, są i będą. Często passa będzie na Naszą korzyść, ale niestety przyjdą też czasy gdzie będziemy grabieni notorycznie, tak jak już to miało wiele razy miejsce.

Co trzeba mieć w głowie żeby napisać "nie chce tak zdobytego mistrza"? Powinieneś się chłopie zastanowić nad tym co zamierzasz napisać. Przez ostatnie lata płakaliśmy wszyscy i byliśmy nieustannie opierdalani przez sędziów. Nikt z barki wtedy nie płakał, ich radość a nasza frustracja były jeszcze większe. Odebrali Nam w ten sposób LM w zeszłym roku i do tej pory cieszą mordy.

Wciąż jest 10 punktów i tej przewagi w każdym kolejnym meczu musimy bronić jak oka w głowie, tak jak do tej pory.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2012.03.12 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze "prawo Kaliego" tu dziala. Nie jestem już chłopcem ,a chciałbym. Cieszy mnie przewaga,ale opierdalanie Betisu z zasłużonych punktów chluby klubowi nie przyniesie. Chlopaki z Sevilli wypruwali flaki na boisku i byli równorzędnym przeciwnikiem. Nie chce żeby później pojawiło sie haslo że to mistrzostwo musiało być dla Realu. Aż tak głodni jestescie? Aż tak wam brak sukcesów? ja wiem że przez ostatnie lata Barca leje nas równo ale gdzie wasza duma , dzie duma Madridismo? Bede szczęśliwy jak dzik w w szyszkach jak Alvaro wreszcie zacznie kryć a Marcelek bedzie tak samo dobry w defensywie jak w ofensywie, jeśli Krycha wreszcie zacznie trafiać w światło bramki z wolnych a Gonzalo znajdzie w sobie tego szybkiego jak wiatr i walecznego Gonzalo z lat poprzednich czego sobie i wam życzę.

Arturo
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.03.12 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy będziemy dumni jak będziemy wygrywać mecze bez żadnych kontrowersji, nie oznacza to jednak aby pisać takie dyrdymały jak Ty "takiego mistrzostwa ja nie chce"

Deprecjonujesz w ten sposób osiągnięcia klubu któremu kibicujesz, sugerujesz kradzież, wygrywanie tylko dzięki układom itp.

Żadne prawo nie działa w stosunku do Barcelony. Betisu może mi i szkoda ale Barcelony nigdy. Co do hasła że kradniemy zawsze się ono będzie pojawiać ze strony "przyjaciół" z Katalonii, nie ważne czy kontrowersji w sezonie byłoby 20 czy 2. Więc Twoje chcenie nie ma tu nic do rzeczy.

MaestroHaz
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.03.12 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dlaczego Betis ma mieć do nas pretensje? Ramos robił wszystko żeby zapobiec utracie bramki. Widać było, że nie chce jej zablokować ręką, tylko kolanem. Zrobił wszystko żeby jego ukochany klub nie stracił gola. Jeśli piłkarze z Sevilli mogą mieć do kogoś pretensje, to tylko do sędziego... Jeśli tam była ręka (powtarzam - "jeśli") to chyba wiadomo, że Sergio nie podejdzie do arbitra i nie powie - "Tak, była ręka, podyktuj pan karnego, bo inaczej wszyscy będą na nas źli, kiedy wygramy mistrzostwo".
Czy my coś ukradliśmy? Graliśmy i mieliśmy szczęście że sędzia zinterpretował to tak, jak zinterpretował. Chyba nie należy się przez to umartwiać, co? Może jeszcze napiszemy oficjalną prośbę do władz ligi, żeby odjęli nam te 3 punkty, bo sędzia nie zauważył kilku sytuacji?
Ludzie nie popadajcie w jakąś paranoję... Trochę podobna sytuacja była przecież w meczu Juve z Milanem, kiedy piłka przekroczyła linię bramkową o dobre pół metra a zarówno sędzia liniowy jak i główny nie zauważyli tego. Później była we Włoszech wielka afera, że Buffon - symbol gry fair play - nie przyznał się że była bramka...
To jest futbol, piłkarze są od tego żeby grać, a sędzia od tego żeby sędziować. Jeśli Betis może mieć pretensje, to tylko do arbitra.

Kaiser, to nie my opierdoliliśmy ich z punktów, tylko sędzia Potfur Przestań się napinać i pomyśl własnie w ten sposób Tongue

Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2012.03.12 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arturo ja nie deprecjonuje osiągnięć klubu, ja sie czepiam ostatniego meczu. Jasne że Barca bedzie zawsze nam zarzucać wszystko co najgorsze, ale dopoki nie bedzie podstaw to moge sie z tego śmiać. Ostatnio za dużo "przypadków" na korzyść Realu. Dopóki sa to niewinne pomyłki to ok, ale tu było wypaczenie wyniku. Sam jestem arbitrem i wiem, że wszystko co najgorsze po meczu zrzuca sie na sędziego. Nie szuka się winy u siebie. Dlatego wieki szacun dla Melo i jego pilkarzy. Nie patrzmy tylko na to że w 2 połowie sędziował nieopierzony żółtodziób który popełnił karygodne błędy, popatrzmy kto miał z tego korzyść i jak wielkie były to błędy. Po takich meczach mistrzostwo bedzie obrzydzane przez Putki.

MaestroHaz. Chcenie Ramosa nie ma tu nic do rzeczy, zagrał piłkę ręką w polu karnym. Przepis jasno stanowi że za zagranie ręką w polu karnym jest rzut karny. Taki jaki powinien byc za zagranie ręką Xabiego.

Ostatnio zmieniony przez Kaiser dnia 2012.03.12 11:41, w całości zmieniany 1 raz

Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.03.12 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz na zagranie łokciem przez gracza Batisu przy pierwszym golu :>

Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2012.03.12 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej zagranie ręką. Piłka została opanowana ręką potem Molina strzela bramkę. Dwa błędy arbitra: błędne ustawienie(za daleko akcji) co spowodowało drugi - puszczenie akcji.

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2012.03.12 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaiser napisał:
Przepis jasno stanowi że za zagranie ręką w polu karnym jest rzut karny.

Nie ma takiego przepisu, przykro mi. Po prostu ominąłeś kilka ważnych przymiotników. Nie każda ręka to karny. W kwestii Xabiego - dla mnie ewidentna jedenastka, w kwestii Ramosa - nie wiem. Może była, może nie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.03.12 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku Xabiego to bym się zastanowił, po prostu niechcący dotknął piłki, nie wierze, że zrobił to celowa, tak samo w przypadku zawodnika Betisu, IMO w obu przypadkach brak karnego (Xabi), jak i wolnego (zawodnik Betisu).

Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2012.03.12 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mylisz sie kolego. Artykuł 12 i 14 przepisów gry w Piłkę nożną.

Pozbawienie drużyny bramki lub realnej szansy zdobycia bramki

Zawodnik, który usiłuje w sposób niedozwolony pozbawić drużynę przeciwną bramki lub realnej szansy zdobycia bramki, lecz jego działanie nie przynosi zamierzonego efektu, ponieważ piłka po jego interwencji (np. ręką) wpada bezpośrednio do bramki - zostanie ukarany napomnieniem i zobaczy żółtą kartkę. Jeżeli w okolicznościach opisanych wyżej interwencja ręką była skuteczna tzn. piłka pozostała w grze, ale po następnym zagraniu bramka została zdobyta, to zawodnik zagrywający ręką musi zostać wykluczony z gry (czerwona kartka), ponieważ w momencie przewinienia pozbawił on drużynę przeciwną realnej szansy zdobycia, bramki.

Ocena gry ręką zawodnika

Kontakt ręki zawodnika z piłką, który nastąpił na skutek świadomego działania tego zawodnika uznaje się za rozmyślne dotknięcie piłki ręką. Ma to miejsce nawet wtedy, gdy ręka ściśle przylega do tułowia zawodnika, lecz nastąpił rozmyślny ruch całego tułowia w kierunku piłki w celu jej zatrzymania lub zmiany kierunku jej lotu.

http://www.youtube.com/watch?v=he-o53J2mcI

2 rzuty karne dla Betisu

hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.03.12 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaiser, mogles zasnac w sobote? bo ja tez mam nieczyste sumienie i chyba zrzuce szaty.

MCF para siempre.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: