Forumowa mafia - Edycja dziewiąta
Idź do strony 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Forumowa Mafia
Ojciec Chrzestny
Dołączył: 04 Maj 2007
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 10:17    Temat postu: Forumowa mafia - Edycja dziewiąta Odpowiedz z cytatem

1. Gra w mafię opiera się na podziale graczy na 2 grupy - mafię, która chce przejąć kontrolę nad "miastem" i niewinnych mieszkańców, którzy to miasto chcą oczyścić z mafii. Niewinni mieszkańcy mają przewagę liczebną, ale nie wiedzą, kto jest członkiem mafii, a kto nie. Z kolei członkowie mafii starają się zachować tożsamość w tajemnicy przed niewinnymi mieszkańcami, wiedząc o sobie nawzajem i współpracując. Niewinni mieszkańcy wygrywają uśmiercając wszystkich mafiozów, zaś członkowie mafii zdobywając przewagę liczebną nad miastem.

2. Gracze co do zasady są uśmiercani na 2 sposoby - jeden przez głosowanie(Lincz Miasta). Odbywa się najwyżej jedno głosowanie na dzień, każdy z "żyjących" graczy wysyła Mistrzowi Gry swojego kandydata do odpadnięcia, starajac się trafić mafiozę, w przypadku niewinnych mieszkańców, a po zsumowaniu głosów ten, który dostanie ich najwięcej odpada. W przypadku remisów decyduje Mafia.
Kolejną możliwością odpadnięcia jest Mord Mafii - mafia wybiera gracza, który ma tego dnia paść jej ofiarą.
Dodatkowo można odpaść za przekroczenie limitu punktów karnych przyznawanych za brak aktywności(bądź inne wykroczenia), bądź zostać zdyskwalifikowanym za rażące naruszenie zasad gry. Nie można popełnić w grze samobójstwa, można po prostu przestać grać i odpaść za brak aktywności.
W przypadku dyskwalifikacji, odpadnięcia za brak aktywności, czy Linczu Miasta podawana jest informacja, czy dany gracz należał do mafii.

3. Po uzyskaniu 5 punktów karnych gracz odpada z gry. Obowiązkiem jest głosowanie(za brak 1,5 punktu karnego) oraz wpisanie się na temat gry w odpowiednim temacie między jednym, a kolejnym głosowaniem(za brak wpisu 1 pkt karny).
Dodatkowo zabronione jest przedstawianie innym graczom korespondencji z Mistrzem Gry w czasie rozgrywki, a także ujawnianie kontaktów odbywających się poza odpowiednim tematem na forum dotyczących rozgrywki. Takie praktyki karane będą wykluczeniem.

4. Role - dzielą się na role zarezerwowane dla zwykłych mieszkańców i mafijne. Role nie mogą być przekazywane, czy dziedziczone, przepadają wraz ze śmiercią ich "nosiciela".

Miasto:

Detektyw - co drugi dzień może zapytać Mistrza Gry o konkretnego gracza - MG udziela informacji, czy jest on w mafii(winny/niewinny). Wysyła sprawdzenie wraz ze swoim głosem w Linczu(działa, jeśli sprawdzany przetrwa Lincz).
Ksiądz - osoba za którą się pomodli jest odporna na Mord Mafii, tego konkretnego dnia, jeśli to ją wskaże mafia mord przepada. Nie może pomodlić się 2 razy z rzędu za tą samą osobę. Wysyła modlitwę wraz z głosem w Linczu , w dniu, w którym zabija mafia.
Opryszek - jeśli sprawdzi go Detektyw, to dostaje on informację, że Opryszek jest winny. Opryszek nie jest informowany o swojej roli.

Mafia:

Ojciec Chrzestny - przy jego sprawdzeniu Detektyw dostaje informację, że jest on niewinny, dostaje nick Księdza, jeśli ten się za niego pomodli.

Jeśli w linczu zginie OC to miasto jest o tym informowane. Np. <nazwa usera>, winny, Ojciec Chrzestny

5. Testament - gracz po swojej śmierci ma prawo do JEDNEGO postu-testamentu, który musi zamieścić najpóźniej do następnego Linczu Miasta/Mordu Mafii.

_______________________


Lincze Miasta:
Codziennie(zaczynając od wtorku) do 21:00
Mordy Mafii:
Co drugi dzień (zaczynając od poniedziałku) do 21:45
Detektyw:
Wysyła swoje sprawdzenie razem z głosem w linczu podczas dni w czasie których nie morduje mafia.
Ksiądz:
Wysyła swoją modlitwę razem z głosem w linczu podczas dni w czasie których morduje mafia.

Lista graczy:

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)


Informacje o rolach są już na PW. Dostali je tylko mafiozi, detektyw i ksiądz. Jeśli nie masz nic na PW to znaczy, że jesteś zwykłym miastowym, w porywach do opryszka Smile.

Wymagam co najmniej 1 postu między linczami. Brak postu = 1 pkt karny, brak głosu 1,5 pkt. Próg 5 pkt to koniec gry. Każdy ma obowiązek napisać choć 1 post do pierwszego mordu, który odbędzie się w poniedziałek.

Lincze i mordy.

Na głosy miasta będę oczekiwał zawsze do godziny 21, a na wiadomość z mordem od mafii do 21:45.


6 mafiozów, 2 opryszków.

No to ruszamy, mieszkańcy Cantelo.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)


PS Mafia niech mi poda OC najpóźniej w poniedziałek do 18.
Życzę wszystkim powodzenia i dobrej zabawy, jednocześnie proszę o aktywność.

PS 2 Proszę osoby z rolami o PW zwrotne z potwierdzeniem udziału w grze.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
cmc
Kibic
Kibic
Dołączył: 16 Sie 2009
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Connor McCormack błąkał się po Cantelo szukając baru, w którym podawaliby prawdziwe piwo, a nie rozwodnione szczyny. Klął pod nosem, że niepotrzebnie wyjechał do tej nieszczęsnej Hiszpanii, trzeba było zostać Brighton, przecież nie było tam tak źle. Jedyne co go cieszyło, to niska przestępczość, ale w głębi duszy czuł, że ten stan rzeczy nie potrwa długo._________________
past7th napisał:
Cmc jest po prostu bystry i inteligentny
past7th napisał:
Największym spryciarzem na tym forum jest cmc.
past7th napisał:
Cmc - wielki geniusz, intelektualista, rozkminiacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...
Dołączył: 16 Lut 2005
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xabi Bonso popijał kolejne piwo, coraz bardziej rozmyślając nad zmianą miejsca zamieszkania. Prowadzenie domu pogrzebowego, w mieście w którym umierają średnio 3 osoby na tydzień, zazwyczaj ze starości, nie jest zbyt opłacalnym biznesem. Ledwo starczało mu na opłaty, a rachunek w barze z dnia na dzień się powiększał. Myślał o opuszczeniu Cantelo, wyjechaniu do większego miasta. Jeszcze miesiąc takiego ruchu w interesie i będzie musiał rzucić palenie, a tego sobie nie wyobrażał. "Jeśli w tym tygodniu nic się nie ruszy, wyjeżdżam" pomyślał, przechylając kufel.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
CasRamHig
Fanatyk
Fanatyk
Dołączył: 09 Mar 2011
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały domek na uboczu miasta, tam mieszkal Sergio Placek, któremu po rozwodzie z żoną został tylko dom i jego wierny pies. Sergio bardzo często przebywał w karczmie, lecz teraz siedział przy kominku w domu i przeczuwał, ze dla tego spokojnego miasta nadchodzą złe chwile

Witam wszystkich i mam pytanie czy wiadomości do MG z nickiem osoby na którą głosuje, muszę nadać jakąś specjalną nazwę?


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
POLfan
Así, así, así gana el Madrid!
Dołączył: 04 Lis 2005
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie w temacie g1, g2 itd, a w treści nick osoby na która głosujesz._________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Minor
Juvenil
Juvenil
Dołączył: 06 Kwi 2011
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minor, który przez długi czas szukał mieszkania w rozsądnej cenie zamieszkał w sporym domu przy ulicy Długiej. Nie zwrócił też uwagi na dziwny uśmiech sprzedawcy domu, kiedy zapytał o wyjątkowo niską cenę. Teraz jednak zaczął odczuwać coraz bardziej nasilający się niepokój.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Jaff
Cúchulainn
Dołączył: 22 Sty 2006
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sterany życiem - niczym dobrzy ludzie z Południa przy zbieraniu bawełny - spędzonym właściwie w podróży jak Mos Def, murzyn, Jaffy Ryder zebrał, co miał pod ręką do tekturowej walizki i, wypaliwszy szesnatokrotnie z porządnego gnata do czarnych mew goniących białe mewy nad Ellis Island, wsiadł na pokład wątpliwego autoramentu brygu Torpedowca Tucumána. Wybierał się do Cantelo, by tam, osiadłszy, miał nadzieję, na stałe, zająć się hodowlą jedwabników. Liczył, że zbije na tym spore pieniądze, podobne do tych, jakie robił w starych dobrych czasach na kręceniu na lewo wosku. Gdyby to nie wypaliło, planował wrócić do jeszcze starszego nawyku krążenia po wzgórzach i dolinach, z której to czynności zwykł czerpać natchnienie do tworzenia prozy wzniosłej i objawionej, nieinspirowanej jednak dziełami rozpoetyzowanych aż do rozwolnienia, ahipsterskich bajkopisarzy brazylijskiego pochodzenia. Mimo średniego wieku, czuł, że miał jeszcze garść opcji na przyszłość._________________
I saw the best minds of my generation destroyed by Axl and Slash.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Un Mítico Blanco.
yihad mourinhista
Dołączył: 12 Lip 2010
Ostrzeżeń: 5
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucjan Wrzodek był typowym miejscowym głupkiem,a przynajmniej tak był postrzegany przez społeczność. Nigdy nie ruszył swojego nędznego dupska poza teren miasta. Dnie zazwyczaj spędzał na graniu w tetrisa i oglądaniu Kiepskich, w tym jego idola Cyca, którego starał się naśladować. Utrzymywał się z socjala, rodzice wyrzucili go z domu gdy próbował dobrać się do jego 80 letniej babci z Alzheimerem,łamiąc jej miednicę.
Był świt, Lucjan zaczynał kolejny dzień jego pasożytniczego, pozbawionego jakichkolwiek perspektyw życia. Nigdy nie czuł się smutny czy rozczarowany swoim losem.Dla zwykłego mieszkańca był ograniczonym facetem z jakimiś zaburzeniami. Wzbudzał zazwyczaj współczucie gdy chodził do sklepu w swojej dziesięcioletniej zółto czerwonej kurtce z Adidasa i zielonych przykrótkich dresach. Ale nic sobie z tego nie robił, nie rozumiał czemu ludzie patrzą się na niego z litością. Nie pił alkoholu ani nie palił. Nie było mu to potrzebne, w gruncie rzeczy do spełnienia potrzebował tylko jedzenia i snu. Lecz było w nim coś intrygującego, czego nie da się tego opisać słowami. Zdarzały mu się prorocze sny, często miewał deja vu. Co prawda nie był zbyt inteligentny lecz po paru takich przypadkach zauważył, że coś się z nim dzieje. Nie wiedział co robić. Gdy był małym dzieckiem rodzice widzący że ich syn wyraźnie odstaje od reszty swoich rówieśników zaprowadzili go do specjalisty od zaburzeń psychicznych. Istniało podejrzenie dziecięcego porażenia mózgowego. Lecz wtedy w kraju nie było szkół specjalnych dla takich właśnie dzieci, mały Lucjan musiał znosić piekło ciągłego wyśmiewania i wyzywania go od niedorozwojów w szkole. W podstawówce tkwił do osiemnastego roku życia, nie było dla niego przyszłości. Potem zdarzył się incydent z babcią. Być może te czynniki spowodowały dziwną przypadłość Lucjana. Nikt nie wiedział o tym że w jego podświadomości dzieje się coś niezwykłego i niewytłumaczalnego. Wszystko było tajemnicą, która prawdopodobnie nigdy nie zostanie wyjaśniona.

Na śniadanie zjadł płatki z mlekiem, po czym ubrał się w wyjściowy dres i ruszył na poranny rześki spacer. Czuł dziwny niepokój. To musiało coś znaczyć.Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Idziol
Prezes
Prezes
Dołączył: 03 Paź 2005
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wieloletniej wędrówce Idziol wrócił na stare śmieci - do Cantelo. Od ostatniego razu kiedy tu był niewiele się zmieniło. Ul. Zdobycia Potrójnej Korony nadal była ciemna i brudna. Nigdy nikt tu nie sprzątał..._________________
Potfur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Slodziaczek
Hawkypeak
Dołączył: 01 Maj 2011
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słodziaczek - tak go nazywali. Może nie był wzorowym modelem, ale na pewno miał to coś, co przyciągało rzesze kobiet. On jednak wybierał tylko smakowite kąski z menu jakie przewidywało dla niego miasto Cantelo, do którego właśnie przybył, gdyż inne miasta nie obdarzyły go żadnym wybiegiem, castingiem, który by wygrał czy nawet zwykłą pracą, do której i tak się nie nadawał.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer
Dołączył: 24 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4294967295
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młody mężczyzna opuścił stary, zszarzały od brudu budynek peronu. Teraz pierwszy raz może spojrzeć na miejsce, o którym usłyszał tyle dobrego. Ale wciąż nie miał pojęcia czego należy się spodziewać, jak przebiegnie weryfikacja, wrodzona nieufność chłodziła cały jego zapał. Tego wieczora mógł sprawiać wrażenie zmęczonego, już niezdolnego do myślenia, nic bardziej mylnego. Zastanawiał się nad tym, co usłyszał na stacji. Czy miał miejsce przypadek? Ten, który chciał tytoniu, w zamian, jakby w podzięce, rzucił "tu nigdy nie jest dzień". Dziwny był to człowiek, niemiły uśmiech, czerwone jak rdza gałki oczne, tyle zapamiętał. Zresztą to nieważne, Gabriel rzeczywiście stawał się zmęczony, chciał odnaleźć miejsce zapisane na kartce, wypić kolejkę i złapać chwilę snu. Nic dziwnego, czuł w powietrzu zapach, który wypędził go z rodzinnych stron, czuł żądzę mordu, wciąż żył nadzieją, że to złudzenie wywołane ciężką podróżą..._________________
"Initiative comes to thems that wait."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Janus.
Prezes
Prezes
Dołączył: 11 Maj 2007
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janus zamieszkiwał mały domek na przedmieściach. Mieszkał w pobliżu domu pogrzebowego "Duch Franco nad Tobą czuwa", przez co nieraz przechodził go zimny dreszcz, widząc wnoszone doń trupy.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Jarek
intocable
intocable
Dołączył: 01 Lis 2005
Ostrzeżeń: 1
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarosław do Cantelo dostał się przypadkiem. Uciekał przed szajką palestyńsko-polskich kebabiarzy po tym, jak ujawnił, że ich mięso jest do dupy. "True story, bro", mówił ludziom, których napotykał. Tylko tym, którym potrafił zaufać. Nigdzie nie siedział dłużej niż tydzień - to wystarczyło na przelotny romansik i niezłe schronienie. Cantelo... "Ciekawa nazwa", pomyślał. "Zanim znajdę chatę, muszę lepiej poznać społeczeństwo. Kierunek: bar"._________________
Madridista/Mourinhista/Benzemista
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Daedalus.
Echelon IV
Dołączył: 01 Sie 2009
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abdullah Basit Dżabbar Alibaba Hamid ibn Muhtadi ibn Qasim ben Zul Fiqar przybył do Cantelo 2 tygodnie temu wraz ze swoimi 57 żonami jako uchodźca z Pakistanu, pogrążonego w wojnie domowej wywołanej kłótnią o to czy Koran dopuszcza używanie ketchupu do grzanek.

Szybki zwiad po wrogim terenie utwierdził go w przekonaniu, że przybył do królestwa szatana. Kobiety nie zakrywały twarzy i wolno im było się odzywać. Co więcej nie były kamienowane za spojrzenie na przechodzącego obok mężczyznę. Biali ludzie pili alkohol, słuchali muzyki i, o zgrozo, wolno im było mówić co myślą. Ech... nie to co w domu. Zero dzieci z kałachami, zero samochodów pułapek, zero gwałtów. Oczy załzawiły mu z tęsknoty.

Nie. Weź się w garść Abdullah! Wiesz co jest twoim obowiązkiem jako sługi Allaha...

Tego dnia w kartonowym domku w świeżo wybudowanym gettcie pod miastem Abdullah nie zmrużył oka. Rano plan był gotowy...

SUPER MEGA TAJNY PLAN PODBICIA CANTELO by Abdullah Basit Dżabbar Alibaba Hamid ibn Muhtadi ibn Qasim ben Zul Fiqar

- zapładniać wszystkie 57 żon tak szybko jak się da. W dniu, w którym wyplują z siebie małego muslimka święta sperma ma umieścić w ich łonie kolejnego sługę Mahometa.

- zgwałcić wszystkie białe kobiety w mieście. to dziwki, podludzie. same się proszą. Punkt kluczowy, jeśli to co Abdullah usłyszał od swojego dalekiego kuzyna z Francji, Ibrahima Khuzajmaha Ra'eda Wadżina bin Ullaha, nie spotka go za to nawet najmniejsza kara a lokalne media ani słowem nie wspomną o tym wydarzeniu.

- napisać do rady miasta skargę na temat ilości obrażających jego uczucia religijne krzyży w mieście, żądajac ich usunięcia.

- napisać skargę do Mistrza Gry żądając by zmienił nazwę roli księdza na imama.

- rozkazać swoim potomkom, ze względu na miejsce urodzenia posiadającym obywatelstwo zagłosować na siebie w wyborach na burmistrza.

- pierwsza decyzja jako głowa miasta - wybudować meczet w miejscu pierwszego gwałtu na białej kobiecie.

- druga decyzja jako głowa miasta - ustanowić pierwszą strefę szariatu w Cantelo, do której będą bały się jeździć zarówno policja jak i mafia i z której nigdy nie powróci żywo biała kobieta.

- trzecia decyzja jako głowa miasta - potroić zasiłek socjalny dla bezrobotnych

- zabić Mistrza Gry wysyłając mu zarazki wąglika w prywatnej wiadomości z głosem w linczu.

- sprowadzić do miasta wszystkich swoich znajomych razem z żonami z Pakistanu, aby uniknąć kazirodztwa między swoimi potomkami

- w momencie uzyskania przewagi liczebnej w mieście rozpocząć eliminację niewiernych, kobiety zachowując przy życiu, bo białe głośniej krzyczą gdy są gwałcone niż przyzwyczajone do bycia przedmiotami żony

- w momencie gdy przerażona mafia ucieknie z Cantelo rozpocząć wojnę domową o jakąś pierdołę, żeby nie było nudno

Mwa... mwaha... mwahahahaha..... MWAHAHAHAHAHAHAHA! \o/

ALLAHU AKBAR!
Powiedziałbym, że rozpracuję mafię jak "L", ale wtedy mafia pomyśli, że jestem detektywem. Chociaż mafia nie wie, że "L" jest detektywem. Chyba, że jest w niej Cover. W sumie teraz już wie.

Mam nadzieję, że wysilicie się bardziej w pierwszym opisie mordu niż próbując wrobić mnie lub Jarka. Mam też nadzieję, że nie upierdolicie zbyt fajnego gracza (ja, Jarek, modki, Najtłisz, Jaff itd.) w pierwszym mordzie, bo będzie nudno i pokażecie, że jesteście tchórzami. Idziola i Kleyo też nie, z litości. Covera też nie, bo go lubię. Crawlera nie, bo się chłopak załamie. Miejcie serce. Może jakąś putkę (ale nie gołta) albo Astonica czy innego Emaera, bo mnie nie lubią i będą na mnie głosować, a tego nie chcecie, bo jestem waszą największą bronią. Z drugiej strony jak będziecie wybijać kogo wam każę i kto mnie nie lubi to zaraz mnie miasto upierdoli. No dobra, nie takie zaraz, bo pewnie coś wykombinuję, żeby przeciągnąć nieuknione przez kilka dni, ale niedługo. Więc też ginę. Kurwa, nieważne co się stanie to zginę. Co zrobicie, mafio?

Czemu to miało służyć? Didi od samego początku wydaje się podejrzany, mógł napisać samą historyjkę, a coś kręci o detektywie i zwraca się do mafii mówiąc kogo nie mają zabijać. Czyżby element taktyki? Chce nam zamącić w głowach? Ale przecież gdy był w mafii to grał bardzo bezpiecznie a gdy był miastowym to właśnie tak szalał? A może właśnie dlatego tym razem będąc w mafii będzie grał bez hamulców, bo wie, że to tak naprawdę zadziała na jego korzyść?

Kurwa, kocham tę grę.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)
_________________
"And now an International Soccer Special, Manchester United v Southampton."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
nza
¡Fuera Zidane!
Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 1
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2012.03.10 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam nic ciekawego do napisania...

:]_________________
Lubię te zdania, ludzie bez rozeznania, ale wiedzą, wierzą, twierdzą, bez zastanawiania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 1 z 43
Skocz do:  

 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template © BMan1
RMPL Spółka z o.o., Al. Pokoju 33, 31-564 Kraków. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł, NIP: 6751520447, REGON: 361845083