Leo Messi - el crack total czy chytry maluch? (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 276, 277, 278 ... 300, 301, 302  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vizirinho
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.01 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma żadnej różnicy między jednymi i drugimi. Nawet w hipokryzji. ;) Kiedy jestem tutaj lub na stronach Barcelony, a jestem od wielu lat to nic bardziej nie bawi niż twierdzenia osesków, że to właśnie ta druga strona jest gorsza, podczas gdy oni sami przy byle okazji pokazują takie samo oblicze. Po raz kolejny świetnie się to uwidoczniło podczas mistrzostw kiedy jedni za wszelką cenę chcieli odpadnięcia Portugalii ze względu na Ronaldo, a drudzy Argentyny ze względu na Messiego. Nie dziwi mnie to specjalnie, ale hipokryzja i poczucie wyższości jednostek w jednym i drugim obozie bawi niezmiennie. Very Happy

Ostatnio zmieniony przez vizirinho dnia 2018.07.01 08:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.01 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątpię, nigdy nie widziałem kibica Realu deprecjonującego umiejętności Leo, a w drugą stronę widziałem mnóstwo kibiców Barcy umniejszających Crisowi(on tylko strzela, kiwka gorsza od Buffona, nie ma podjazdu do Leo, nawet nie jest w top5-10 najlepszych piłkarzy w historii).
Większość kibiców Realu stawia tą dwójkę na równi - teraz sobie odpowiedz na pytanie czy podobnie robią kibice Barcy.

Przy ZP; generalnie wszyscy mamy(mają) żal o ZP dla Leo(2010), w drugą stronę mam wrażenie, że każda ZP dla Crisa to jeden wielki żal o niesprawiedliwość i "marketingowość" nagrody. Choćby tutaj. Było tak przy 15/16, było tak w 16/17 kiedy nasi forumowi kibice Barcy wspominali coś o ZP dla Buffona za całokształt(przecież wszyscy wiemy, że Gigi jest królem dryblingu xD ), będzie tak pewnie i w grudniu tego roku.

Ostatecznie krytyka swoich zawodników(szczególnie tej dwójki). Chcesz mi szczerze powiedzieć, że kibice Barcy tyle krytykują Leo co kibice Realu Crisa? Ja dopiero na tym Mundialu widzę pewne przełamanie i sporo moich znajomych zaczęło zauważać, że o - Leo też jest człowiekiem.

Nie wspominając o zarzucaniu PSG finansowania się katarskimi pieniędzmi "z krwią na sobie" czym - jak wiemy - więcej niż klub się nigdy nie splamił ;)

Może jestem "biased", cholera wie, pewnie tutaj chłopaki znajdą jakieś kontrargumenty - ale naprawdę zauważam więcej dystanu i ludzkiego podejścia kibiców Realu do tej całej otoczki Real/Barca, Cris/Leo.

Powrót do góry
ryba1984
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2018.07.01 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej popularny artykuł na rm.pl ostatnimi czasy to porażka Argentyny z Francją. Najbardziej gorący temat i najwięcej postów. Same komentarze pt. LESSI Out i tym podobny rynsztok. Podejrzewam że jakby dzisiaj się pojawiło info na głównej że Kylian przechodzi do Realu to nawet by połowy postów nie było w porównaniu do wczorajszej porażki Argentyny. Bo w sumie po co wchodzić na stronę swojego kochanego klubu jak najważniejsze jest to że jakaś nikomu ważna reprezentacja już odpadła. Bo Messi... :-)

Powrót do góry
vizirinho
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.01 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musisz niczego tłumaczyć, bo nie oczekuję obiektywizmu. Po drugiej stronie barykady piszę to samo i pojawiają się zupełnie inne argumenty pasujące tamtej stronie. To mnie właśnie bawi, tutaj ludzie twierdzą że to kibice Realu są normalniejsi bo (dowolne argumenty), a tam że Barcelony bo (jakieś inne). Czasami trafi się ktoś o dziwo obiektywny nie rozdrabniający się, ale to są jednostki. Ta wojenka między kibicami ze względu na klub będzie trwała do końca świata i dobrze, bo od czegoś jesteście, ale zawsze śmieszyć mnie będzie wybielanie się jednej strony i oczernianie drugiej jako społeczności kibicowskiej. Zaraz też pewnie zleci się pełno ludzi z kolejnymi "argumentami", ale to nic innego niż lustrzane odbicie forum Barcelony.

Powrót do góry
fugitive
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.09.03 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Serio taka chujowa bramka jest nominowana? <hahaha> <hahaha>

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.03 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troll?

lol1def
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.09.03 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trollem jest nominowanie tej bramki, a nie Bale'a.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.09.03 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolanko boga xD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2018.09.03 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol1def napisał:
Trollem jest nominowanie tej bramki, a nie Bale'a.

Przewrotka jest w nominowanych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.03 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Kolanko boga xD

Żebyś kurwa wiedział.

Facet gasi na kolanie lecące kilkadziesiąt metrów podanie zza jego pleców, w pełnym biegu zanim piłka zdąży dotknąć ziemi podbija ją sobie wystawiając idealnie do strzału i kończy mocnym, precyzyjnym uderzeniem po dalekim słupku swoją słabszą nogą. Magia.

puto_jefe
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.09.03 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, bramka stulecia.

#APorLa14
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.09.03 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMO nie ma co bóldupić jak oni tylko dlatego że to Messi przywołując jakieś specjalne przywileje i nominacje na podstawie fejmu. Patrzcie na sam obrazek. Technicznie bramka wyśmienita.

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.03 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
No tak, bramka stulecia.

no... dopowiadaj sobie jeszcze

puto_jefe
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.09.03 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldschmidt napisał:
IMO nie ma co bóldupić jak oni tylko dlatego że to Messi przywołując jakieś specjalne przywileje i nominacje na podstawie fejmu. Patrzcie na sam obrazek. Technicznie bramka wyśmienita.

Technicznie tak, ale chyba nie powiesz, że nie było ładniejszych w tym okresie? I druga sprawa, gdyby ta bramka została zdobyta przez kogoś innego niż Messi, czy Ronaldo to po prostu by jej tu nie było.

NokiaX3, mój komentarz nie był bezpośrednio do Ciebie, nie zaczynam dyskusji z Tobą, więc odpuść.

#APorLa14
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.09.03 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
Technicznie tak, ale chyba nie powiesz, że nie było ładniejszych w tym okresie?

Być może. Dla mnie ta Messiego wyśmienita i jej obecność w plebiscycie bardziej uzasadniona niż np. strzały z 30 metra Czeryszewa. Plebiscyt BBC najlepszej bramki Mundialu wygrała np. ta Belgów na 3:2 z Japonią, a tam bardziej chodziło o samą kontrę i była wybierana (rzekomo) przez kibiców. Osobne gole trudno przywoływać z pamięci. A tego niżej...

Cytat:
I druga sprawa, gdyby ta bramka została zdobyta przez kogoś innego niż Messi, czy Ronaldo to po prostu by jej tu nie było.

... i tak nie da się obiektywnie rozwiązać bez robienia rankingów goli z wszystkich rozgrywek branych pod uwagę. Gdyby jakiemuś ekspertowi płacono za trzymanie rubryczek i klipów wideo ze skalą zajebistości wszystkich goli to wtedy można narzekać, dlaczego nie wzięto pod uwagę bramki jakiegoś Filipińczyka przeciw Australii.

Jak kto woli. Ja nie mam problemu.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 276, 277, 278 ... 300, 301, 302  Następny
Strona 277 z 302
Skocz do: