Leo Messi - el crack total czy chytry maluch? (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 300, 301, 302  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PearsonSpecter
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.03.17 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Ronaldo jest królem Ligi Mistrzów, to Messi jest królem La Ligi. Geniusz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.03.17 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Messi jest królem La Liga, to Lewandowski jest królem Bundesligi. Kołowrotek.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.03.17 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem do piłkarza Polaka, no jednak... ja tu widzę różnicę jak chodzi o zdominowanie ligi w statystykach ofensywnych absolutnie każdego rodzaju

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.17 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja widzę różnicę między dominowaniem Ligi Mistrzów, a dominowaniem La Ligi. Nie ja wchodziłem tutaj z niepotrzebnymi porównaniami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
KNXtz
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2019.03.17 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest magikiem, iluzjonistą jak to komentatorzy powiedzieli. Nic dodać nic ująć. Pragnę finału Juve - Barca i starcia dwóch tytanów. To byłoby coś pięknego.

Edit: Rokoko ty to sam szukasz nie powiem czego. Gdzie ty tu widziałeś porównanie ? CR to król LM, Messi to król La Liga i chyba każdy się z tym zgodzi. Po czym ktoś napisał, że Lewy to król Bundesligi a ktoś zaprzeczył i zgodzę się z tym. Najlepszy piłkarz być może ale na miano króla ligi to jeszcze nie zasłużył.

Ostatnio zmieniony przez KNXtz dnia 2019.03.17 23:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Reggie
ja tu tylko sprzątam

PostWysłany: 2019.03.17 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopóki Barca będzie mieć tego kosmitę, w lidze będą poza zasięgiem.

Powrót do góry
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.03.17 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nikt powinniśmy wiedzieć, że prawdopodobnie do niego nie dojdzie - najlepsza okazja była w 2013 roku i dzień po dniu obie Hiszpańskie ekipy dostały 4 w plecy i tyle w temacie. Nie łudzę się, któraś z drużyn dostanie oklep

Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2019.03.17 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2012 i 2013 było najbliżej. Ale póki co jest MU.

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.17 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, najbliżej było w latach, w których obie drużyny odpadały w półfinałach. Yhym. Najbliżej było w 2015, zadecydowała jedna bramka Moraty, a tak to byłby wtedy Klasyk w Berlinie.

KNXtz napisał:
Edit: Rokoko ty to sam szukasz nie powiem czego. Gdzie ty tu widziałeś porównanie ? CR to król LM, Messi to król La Liga i chyba każdy się z tym zgodzi. Po czym ktoś napisał, że Lewy to król Bundesligi a ktoś zaprzeczył i zgodzę się z tym. Najlepszy piłkarz być może ale na miano króla ligi to jeszcze nie zasłużył.

O nie, nie, nie - porównanie wystąpiło i to ewidentne, bo zdanie PS zasugerowało, że mówimy o podobnym poziomie bycia królem - otóż nie. Jeżeli Liga Mistrzów to królestwo, to La Liga to prowincja. Nie mówię tutaj o stopniu zdominowania danej dziedziny, tylko o istotności danej dziedziny w porównaniu do innej. Dlatego nie chodziło mi w moim poście o Lewandowskiego, tylko bardziej o sam fakt wplecienia Bundesligi w tę "dyskusję", co miało zobrazować bezsensowność wymieniania jednej rzeczy obok drugiej.

Powrót do góry
KNXtz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2019.03.17 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem. Dla mnie król to król i oboje nimi są. Nie ma czegoś takiego jak większy król. Nie mówimy tutaj nawet o podobnych rozgrywkach bo w lidze musisz cały czas być w formie i masz w cholerę spotkań. Więc jak chcesz to porównywać. W LM masz ich mniej ale najlepszych rywali. Jeden gwałci wszystkie zespoły aż do finału. Drugi grający i drepczący z tyłu ma już prawie 30 bramek w lidze kolejny raz rzędu, Barca ma tytuł w kieszeni i leci znowu po pichichi.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.17 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że jest coś takiego jak większy król - na tym opiera się cały sens mojej wypowiedzi.

Jak chcę to porównać? No nie wiem, występ Ronaldo z Atletico w Turynie będę pamiętał za parę lat, występ Messiego z Betisem w Sewilli już niekoniecznie. Możemy dyskutować, co jest ważniejsze w byciu najlepszym piłkarzem, kto jest najlepszym piłkarzem w historii, ale wyższości Ligi Mistrzów nad innymi rozgrywkami chyba nie muszę tłumaczyć żadnemu kibicowi. Nie dyskutuję nad tym, kto jest większym królem ogólnie, wskazuję tylko ewidentność wyższości bycia królem Ligi Mistrzów, nad bycia królem La Ligi.

Powrót do góry
KNXtz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2019.03.18 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym co piszesz jest racja. Myślę że każdy albo zdecydowana większość kibiców piłkarskich patrzy zawsze na LM jako coś wielkiego, największego w klubowej piłce nożnej. Dla mnie również te rozgrywki są najlepsze, najważniejsze. Mimo to jednak nie widzę w tamtym poście żadnego porównania. Jeśli CR to król LM to Messi jest królem La Liga. Oboje robią w tych rozgrywkach nieziemskie rzeczy po prostu.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.03.18 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o czym gadacie, przeczytałem tylko jedno, król to król.
Okej, to wolę być jednak królem strzelców pobliskiego orlika niż królem Norwegii. Król to król.

Avadis
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2019.03.18 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że szukacie tego określenia (klik!). Chociaż nie wiem, czy da się sprawiedliwie postawić jednego nad drugiego.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.18 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lata lecą, a on nadal ma te swoje magiczne dotknięcia. Jebaniec jest niepodrabialny. Ta polaryzacja w ostatniej dekadzie między nim a Crisem to było (i w sumie nadal jest, ale już końcówka) coś pięknego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 300, 301, 302  Następny
Strona 280 z 302
Skocz do: