Leo Messi - el crack total czy chytry maluch? (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 299, 300, 301, 302  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leonardo
Stansfield

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.07.07 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie sędzia przesadził. Obaj powinni dostać po żółtej i ostatnim ostrzeżeniu. Co innego te płacze Messiego o korupcji, tutaj już zasłużona beka :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.07.07 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ by była gównoburza gdyby to powiedział Cristiano. Wszyscy fanboje Messiego by krzyczeli, że to jest właśnie różnica między skromnym i cichym Argentyńczykiem, a gwiazdeczką z Portugalii.

Wygląda na to, że Messiego coraz bardziej bolą te porażki z reprezentacją. Od zakończenia kariery po oskarżenia w kierunku organizatorów. Chłopak naprawdę chciałby coś z kadrą osiągnąć, ale z roku na rok będzie coraz ciężej. Jeżeli nie uda się za rok na Copa America, to nie uda się już pewnie nigdy.

Swoją drogą niezły burdel jest z harmonogramem tego turnieju, patrzę na Wikipedii i widzę że rozgrywali go co 2 lata, potem co 3 lata, następnie po 4, ale w przerwie wcisnęli jeszcze jeden na bodajże stulecie i za rok znowu grają.

Ostatnio zmieniony przez Szefo89 dnia 2019.07.07 13:59, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.07.07 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEJTERZY!

Co za gość. :lol2: Piłkarz wielki, ale tymi swoimi płaczami, fochami, pomówieniami i tłumaczeniami pasuje do Katalonii idealnie.

decofcb87 napisał:
Poczekają i za rok podczas CA Argentina coś odwalą - spokojnie, głupi nie są.

+1. Niczego innego niż ułatwiania mu przez wszystkich życia i drogi do finału za rok się nie spodziewam.

miXUE napisał:
Messi: “I didn't went to receive the medal because i didn’t wanted to be part of this corruption” and “this cup is set up for Brazil”

Messi: "Brazil will be champion, there is no doubt, this Cup is rigged for Brazil, Peru have the team to dream, but i don't know if they will let them"

Ciekawe co myślał o drabince Argentyny do finału na MŚ w Brazylii. :lol2:

ryba1984
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2019.07.07 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jest!!! Ronaldo, Katalonia <serce> wincyj...

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.07.07 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mi przykro, że Messi nie daje tobie szans na merytoryczną obronę. :]

ryba1984
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.07.07 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Merytorycznie Very Happy To tak jakbym wszedł na fcbarca i chciał pogadać merytorycznie o Realu. Raz chciałem merytorycznie pogadać o CR to dostałem info że mi słoma z butów wychodzi.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.07.07 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to rzeczywiście była próba merytorycznej dyskusji o Ronaldo, to chyba jednak za wiele wymagam.

ryba1984
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.07.07 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszło na moje. Real się ośmieszył w kraju i Europie a pisałem tylko o szacunku dla zawodnika który tego szacunku wymagał. Rzeczywiście słoma z butów. Brak dystansu do spraw o których rozmawiamy powoduje, że lepiej sie ograniczyć do jednego głupkowatego zdania, zakończonego uśmiechem, niż udawać że poważnie rozmawiamy.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.07.07 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a) nikt z tej strony nie chciał sprzedaży Ronaldo, a przynajmniej jego sprzedaży przed duetem B&B - poza Zidanką i vinim.
b) Real zaproponował mu tą samą kwotę co Juventus - poszło o kwestie takie jak pokrycia podatkowe i złe relacje na linii Perez - Ronaldo. Innymi słowy nie chodziło o pensję sama stricte. I innymi słowy - została podwyżka ("docenienie") zaproponowane.
c) niezależnie od tego proponowanie Ronaldo pensji Messiego czy pokrycie jego problemu podatkowego z którym Real nie ma nic wspólnego to jest słoma z butów, bo i sam Messi takowej pensji dostawać nie powinien, bo...
d) następstwem tego jest sytuacja w której jakiś Dembele czy jakiś kuhwa De Jong zarabia na starcie kwote wyższą niż Jordie Alby czy Rakiticie, a i...
e) innym następstwem jest branie kredytu na spłacanie wynagrodzeń
f) u nas Hazard będący prawdopodobnie aktualnie jedynym piłkarzem, który może finezją mierzyć się z Messim nie będzie zarabiać więcej niż Ramos
g) proponowane było również pożegnanie Ronaldo ze wszystkimi honorami, a dużo było infoi, że Trofeo Santiago Bernabeu ma się odbyć z Juventusem jako pożegnanie Crisa.

Stary, jakby to Ronaldo powiedział - coś o USTAWIONYM turnieju pod dany KRAJ czy jakoby cały KRAJ stał na czele chujowości sędziów to by newsów nie było końca.
A tutaj? Tutaj widzimy pierdyliard Messi is a good boy, Messi się nareszcie wkurwił, Messi pokazał patriotyzm i bycie liderem, no i Messi ma rację, bo z dwóch karnych go okradziono, a już chuj że Argentynie się czerwo należało.

Powrót do góry
ryba1984
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.07.07 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

De Jong to eden z najlepszych środkowych pomocników na świecie, będzie zarabiał w Barcelonie 10 netto. Ma 22 lata. Dwadzieścia dwa lata. To przyszłość za którą się płaci na całym świecie. Eden miał koniec kontraktu, wszyscy wiedzieli gdzie chce iść, ma 28 lat.
Dla Ronaldo to byłby ostatni kontrakt z Realem. Był dogadany z Prezesem na podwyżkę. 3LM. Tu chodziło tylko o szacunek bo nikt normalny nie stwierdzi że o te kilka mln klub by zbankrutował. Sam Ronaldo różnicę w kasie zarobi pewnie z boku piłki nożnej w sezon albo mniej. To była sprawa tylko i wyłącznie -> duma prezesa kontra duma zawodnika. Żadne pieniądze.
No i Ronaldo to symbol Realu. Tego największego. Wystarczyło odłożyć dumę na bok.
Druga sprawa to taka że brak Ronaldo okazał się dla Realu okropnie bolesny.

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2019.07.07 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość prowadzący sport w Faktach prawie by się popłakał, jak musiał opowiadać o tej czerwonej kartce Very Happy

Najlepiej będzie jak Peru dzisiaj wygra, ja im kibicuje od początku turnieju, więc jak najbardziej mi to odpowiada.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
lol1def
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2019.07.07 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby był Ronaldo sezon byłby troszkę lepszy, czytaj - też byłby bardzo słaby.

Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2019.07.07 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Messi is facing possible two year ban for CONMEBOL corruption comments. [as.com]

[ Dodano: Dzisiaj o 19:30 ]
Szefo89 napisał:

Swoją drogą niezły burdel jest z harmonogramem tego turnieju, patrzę na Wikipedii i widzę że rozgrywali go co 2 lata, potem co 3 lata, następnie po 4, ale w przerwie wcisnęli jeszcze jeden na bodajże stulecie i za rok znowu grają.

Od 2020 turniej ma się odbywać co 4 lata ( następny ma się odbyć w 2024 w Ekwadorze), w tym samym czasie co Euro. Nie jest to głupie.

Cytat:
- Approved CONMEBOL’s request to shift the hosting of the Copa America from odd years to even years, starting with the edition to be played between 12 June and 12 July 2020. Subsequent tournaments will be held every four years, in order to harmonise with the UEFA European Championship.

https://www.fifa.com/about-fifa/who-we-are/news/fifa-council-makes-key-decisions-for-the-future-of-football-development

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.07.08 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
Raz chciałem merytorycznie pogadać o CR to dostałem info że mi słoma z butów wychodzi.

ryba1984 napisał:
Wyszło na moje. Real się ośmieszył w kraju i Europie a pisałem tylko o szacunku dla zawodnika który tego szacunku wymagał. Rzeczywiście słoma z butów. Brak dystansu do spraw o których rozmawiamy powoduje, że lepiej sie ograniczyć do jednego głupkowatego zdania, zakończonego uśmiechem, niż udawać że poważnie rozmawiamy.

=>

ryba1984 napisał:
Real Madryt. Mistrzowski klub. Macie Wy chociaż jedną legendę? (...) Z Ikera zrobiliście ścierwo. Może wypadło by chociaż Ronaldo zakończyć karierę na poziomie? (...) Pożegnajcie się z nim na poziomie Mierdy i schowajcie międzynarodową Cebulę w kieszeń bo nigdy wcześniej nie mieliście takiego zawodnika i długo mieć nie będziecie. Z pozdrowieniami Putka Ernest.

No faktycznie. Poważna, merytoryczna dyskusja, zero głupkowatych zdań, tylko ja głupi tego nie dostrzegłem. Tak było. A potem były strzały i odgłosy łamanych parówek.

@deco, prędzej Emily Ratajkowski rzuci dla mnie męża, niż Messi dostanie dwuletniego bana od FIFA.

sebo939
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.07.08 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są poważne zarzuty więc bez dowodów mogą a nawet powinni mu wytoczyć proces gdzie dostałby konkretną karę finansową i ban na kadrę bez możliwości skrócenia. Dowodów oczywiście nie posiada bo musiałoby to być jakieś pismo/nagranie w którym ktoś jawnie mówi/pisze o faworyzowaniu gospodarzy przez federacje. Dla mnie Messi nie strzelił sobie w stopę tylko serie w brzuch.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 299, 300, 301, 302  Następny
Strona 300 z 302
Skocz do: