Dekodery, platformy cyfrowe itp
Idź do strony 1, 2, 3 ... 112, 113, 114  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Z jakiej oferty korzystasz?
Cyfra Plus
40%
 40%  [ 100 ]
Cyfrowy Polsat
24%
 24%  [ 60 ]
inne
17%
 17%  [ 44 ]
Platforma N
10%
 10%  [ 27 ]
UPC
7%
 7%  [ 18 ]
Głosowało Użytkowników : 249
Wszystkich Głosów : 249
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.01.18 22:15    Temat postu: Dekodery, platformy cyfrowe itp Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłem podobnego tematu, a myślę że takowy mógłby się przydać. Tutaj możemy rozmawiać na temat wszelkich platform cyfrowych takich jak np Cyfra +, Cyfrowy Polsat, Platforma N czy dostarczycieli kablówki (UPC, Aster). Możemy dyskutować o tym jakie są pozycje ciekawe nadawane itp itd oraz czyja oferta jest najciekawsza i która najlepiej polecić przeciętnemu Kowalskiemu.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.01.18 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polskie platformy to szajs. Dziwię się, że ludzie je kupują, no ale "muszą" coś oglądać. Jedyną ciekawą w miarę ofertę ma Canal+, ale abonament w porównaniu do tego co oferują to kpina.

I jeszcze ten podział praw sportowych, każdy łyka co tylko może i w końcu żeby oglądać Ligę Hiszpańską, LM i powiedzmy sobie NHL (bo lubię hokej na lodzie) to musiałbym mieć trzy dekodery i najlepiej trzy anteny. Żenada. Dziwie się, że nie pójdą po rozum do głowy i nie zrobią jednej wielkiej platformy, która by zdominowała rynek. Dziwie się, czemu tacy Węgrzy mają porządna telewizję i to za psi grosz, to samo Czesi czy Słowacy. Propozycje dla obywateli Niemiec, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii to już kosmos w porównaniu do ofert polskich platform.

Dlatego zamiast kupować jakąkolwiek platformę, lepiej zaopatrzyć się w oddzielny tuner cyfrowy z dobrym wsparciem software'owym, trochę poczytać i oglądać to co się da oglądać, a z reguły da się przez większość czasu oglądać wszystko ze sportu co się chce.

Ostatnio zmieniony przez jezzo dnia 2008.01.18 23:00, w całości zmieniany 1 raz

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
salcek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.01.18 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystam z Cyfrowego Polsatu Very Happy Nie narzekam ale szkoda ze nie ma RMTV :( i ligi hiszpanskiej. Uwazam ze Cyfra jest lepsza ale tez duzo drozsza... Dobrze ze POlsta wykupil prawa do ME 08 <jupi> przynajmniej bedzie co ogladac Very Happy

Powrót do góry
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2008.01.18 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam TV kablową, ale żadną z tutaj wymienionych Tongue
Mam Eurosport, Polsat Sport, Polsat Sport Ekstra, Extreme Sports, wszystkie kanały Discovery, więc jestem zadowolony. Mam prawie to samo co daje mi Cyfrowy Polsat, za niższą cenę.

Powrót do góry
Joaquin7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.18 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Cyfre+ i nie narzekam, choć denerwuje mnie to, że niema dostępu do meczów w zagranicznych telewizjach, a jak już jest to raz na 3 miesiące i to najczęściej jakiś towarzyski ( np. Real-Partizan). Ale ogólnie jest dobrze, ligi hiszpańska, włoska, angielska, francuska i polska więc co ciekawsze jest. A gole z reszty to mogę na eurosporcie lub w necie pooglądać.
Co do oferty filmowej, to nie stety niema HBO, ale C+ raz na jakiś czas puści fajny film, a ja też w tej kwestii wymagający nie jestem, jeśli ktoś chciałby zakupić Cyfre+ to z pewnością mu tego nie od radze.

Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2008.01.18 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
Polskie platformy to szajs. Dziwię się, że ludzie je kupują, no ale "muszą" coś oglądać. Jedyną ciekawą w miarę ofertę ma Canal+, ale abonament w porównaniu do tego co oferują to kpina.

I jeszcze ten podział praw sportowych, każdy łyka co tylko może i w końcu żeby oglądać Ligę Hiszpańską, LM i powiedzmy sobie NHL (bo lubię hokej na lodzie) to musiałbym mieć trzy dekodery i najlepiej trzy anteny. Żenada. Dziwie się, że nie pójdą po rozum do głowy i nie zrobią jednej wielkiej platformy, która by zdominowała rynek. Dziwie się, czemu tacy Węgrzy mają porządna telewizję i to za psi grosz, to samo Czesi czy Słowacy. Propozycje dla obywateli Niemiec, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii to już kosmos w porównaniu do ofert polskich platform.

Dlatego zamiast kupować jakąkolwiek platformę, lepiej zaopatrzyć się w oddzielny tuner cyfrowy z dobrym wsparciem software'owym, trochę poczytać i oglądać to co się da oglądać, a z reguły da się przez większość czasu oglądać wszystko ze sportu co się chce.

Dokładnie, wystarczy porównać co leci na niemieckim Premierze czy na hiszpańskim Digitalu

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2008.01.19 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Cyfre i ogólnie jestem zadowolony. Choć aby móc oglądać mecze musialem dokupić sportowe kanały. I tak za pakiet komfortowy płace 58 zł + 29zł za kanały sportowe. W sumie 87 zł + oplaty pocztowe, czyli coś ponad 90zł razem. Jest znacznie drożej niż Cyfrowy Polsat ale ja jako fan najlepszych europejskich lig nie mam wyboru, musze placić tyle ile wymagaja tego w Canalu.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.01.19 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że najlepszą oferte sportową ma Cyfra nie podlega dyskusji. Jednak ceny są horendalne. Cyfrowy polsat ma ciekawą, fajną oferte za przyzwoitą cene. Ja natomiast korzystam z UPC, Polsat Sport, PS Extra, Eurosport i Extreme. Wkurwia mnie tylko to, ze w ofercie UPC kanał Sportklub jest dostepny nie we wszystkich miasta, u mnie ofkoz nie ma. Bundesliga, włoska liga siatkarzy i inne ciekawe rzeczy poszły się jebać. Ale ogolnie jestem zadowolony. Mam ten pelen pakiet od grudnia pod warunkiem ze mi go bedzie babcia placic, wiec musze jakos pogadac z nią Very Happy

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.19 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam platformę n i powiedzmy, że jestem zadowolony. nSport przede wszystkim z Ligą Mistrzów, Eurosport, Sportklub i jeszcze kilka kanałów sportowych. Cena nie jest najgorsza a dodatkowo obraz jest najwyższej jakości.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.01.29 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś zna pełną liste rozgrywek piłkarskich do ktorych prawa ma polsat?
Puchar Włoch, Puchar Niemiec, liga portugalska, szkocka, grecka, holenderska (wszystko na żywo) ostatnio nawet pokazują Serie A i lige belgijską na żywo Shocked oraz mecze Chelsea, ManU, Liverpoolu retransmitowe. To jeśli chodzi o rozgrywki klubowe. Nie wiem czy Puchar Uefa Polsat pokazuje? Nie jestem pewien. Jeszcze mają prawa do Barca TV. Coś pominąłem?

A jeśli chodzi o rozgrywki reprezentacyjne? Jakieś wybrane mecze towarzyskie oraz eliminacji do MŚ i ME? Euro 2008 pomijam.

O czymś zapomniałem?

Powrót do góry
Acid
senior

PostWysłany: 2008.01.29 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jeszcze ruskich pokazuja.

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.01.29 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polsat Sport zbiera wszystkie szity jakie się da. Kiedyś pokazywali cypryjską, teraz belgijską - to jakiś żart czy oni naprawdę myślą że ktoś to będzie oglądał? Niestety, z reguły nie ma tam nic ciekawego do oglądania.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Acid
senior

PostWysłany: 2008.01.29 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fani Pucharu Narodów Afryki znajdą tam coś dla siebie

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2008.03.20 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam cyfrę plu$ od dwóch, może trzech miesięcy (nie pamiętam dokładnie). Początkowo było nieźle, po trzy spotkania z ligi hiszpańskiej, angielskiej, ale od dłuższego czasy panowie ustalający ramówkę programową igrają z ogniem. O ile 30-to minutowe opóźnienie meczu Real - Espanyol mogłem przełknąć, to o tyle 45 minutowe opóźnienie meczu Real - Sevilla w dniu 30 marca już nie. Bo jaśnie cyfra+ chce zadowolić wszystkich kibiców Lique1 puszczając mecz Lorient - Marsylia (!!). No kurwicy można dostać.

Mało tego, w najbliższą sobotę strasznie ciekawie zapowiadający się mecz Sevilla - Atletico zostanie pokazany z 30-to minutowym poślizgiem. Bo panowie z canał plu$ chcą pogawędzić sobie o zajebiście ciekawej lidze polskiej w programie Liga +.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2008.03.20 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz się przyzwyczaić, że tak właśnie jest w Canal+. Nie dziw się, że pokazują z poślizgiem, bo równie dobrze mogliby w ogóle nie puścić, argumentując, że nie mają czasu antenowego. Po prostu muszą wyrobić normę pokazywania lig (najwięcej angielskiej, później hiszpańska, włoska, a na końcu francuska), więc czasem musi się im coś najść na siebie. Liga+ to natomiast program na żywo z bardzo dużą oglądalnością, więc nie ma jakichkolwiek szans, żeby przenieść.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 112, 113, 114  Następny
Strona 1 z 114
Skocz do: