Real Madryt - CSKA Moskwa [4-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2012.03.15 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden ziomek z CSKA pod koniec chyba 3 razy ograł Ramosa w tym raz zakładając mu siatkę, a ten tylko faulem go zatrzymywał...

Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2012.03.15 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam już kiedy mieliśmy tak żałosne boki obrony. Taktyczne zera, Marcel to w ofensywie praktycznie nic nie wniósł, co więcej, grał tam tak bezmyślnie, że aż dziw bierze, że tego CSKA nie wykorzystało. Żal było na to patrzeć. Nawet na treningu nie można pozwolić tak siebie ruchać. Są w wielkim szambie. Wątpię, aby ogarnęli się do pierwszego ćwierćfinałowego meczu. Na ten moment nie tylko nie chce Barcy, ale i Bayernu. Bo oni spokojnie to wykorzystają, mają do tego praktycznie najlepszych ludzi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.03.15 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sugerujesz Domel , ze nie stac nas na lepsza gre, po tak mocno przecietnej?

MCF para siempre.
Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2012.03.15 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne że nas stać bo pokazaliśmy to już wiele razy, pytanie tylko czy zawsze kiedy sytuacja będzie tego wymagała będziemy w stanie zagrać na 100% koncentracji. Mówie tu zwłaszcza o LM bo teraz już zaczną się mecze gdzie każda bramka, każda zmarnowana sytuacja, każde przeczłapane na pół gwizdka 45 min może nas kosztować odpadnięcie. Póki co czekam na losowanie, a potem Malaga.

22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2012.03.15 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mówił Jurek, nie wyszliśmy zmobilizowani na 100%, na szczęście mecz skończył się, jak skończył.
Tak coś mi wewnątrz mówi, że w losowaniu trafimy na Barcę lub Milan i zapewne nie będą to najłatwiejsze mecze Tongue

Wojew
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.03.15 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem że Benzema zaliczy wejście smoka Very Happy

Powrót do góry
92kamil92
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.03.15 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzajcie z tą obroną, moim zdaniem Pepe i Ramos byli bardzo skoncentrowani i dobrze bronili a do tego kilka świetnych krosów Ramosa na skrzydła, do niego jedyny minus to to, że się dał zbyt łatwo ograć Necidowi pod koniec meczu. Pepe plus za kluczowe podanie przy 4 bramce w obronie bez zarzutu. Ktoś tam pisał, że w ofensywie dno, moim zdaniem w ofensywie dobrze, kilka razy dostał świetne podania od Alonso i jakoś bardzo głupio nie tracił, a i w defensywie pozytywnie jedynie pod koniec dał się za łatwo ograć. Arbeloa widać, że dostał od Mou polecenie żeby nie włączał się tego dnia dużo do ofensywy i żeby głównie bronił, bo mało go było widać w ataku. Jak dla mnie o niebo lepiej niż z Betisem.
Jestem pewien, że statystyki odbiorów potwierdzą moje słowa.

Co do ofensywy to powiem tylko tyle, że nasza gra wygląda inaczej kiedy na boisku jest Benzema albo Benzema i di Maria. Kaka to inny typ zawodnika niż Argentyńczyk, tak samo Pipita to inny typ niż Francuz, ale z nimi dwoma nasza gra wygląda lepiej, Benzema tylko wszedł na boisko a Ozil, który cały mecz szarpał ale bez szału, od razu posłał do niego piłkę z serii tych najlepszych z najlepszych. Było więcej klepki i gry na pamięć, dlatego jestem spokojny o naszą grę.

Nie martwię się o losowanie, bo uważam, że z tych drużyn jedynie Barcelona może nas wyeliminować.

Powrót do góry
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2012.03.15 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słabo, nie grali na 100%? Kurwa, ja rozumiem jakbyśmy w Moskwie wygrali, a nie mieli wynik w którym jedna bramka Ruskich i odpadamy, nie podobała mi się gra Realu, słabo.Z Barcą jak tak zagramy to skończy się piątką, a obrona jest katastrofalna.Arbeloa ławka i spróbujmy Lassem.Tak samo jeśli Chodzi o Marcelo, trzeba czekać na Fabio.
W ataku przeciętnie, brakuje Ozila w najlepszej formie, choć wczoraj zagrał dosyć dobrze, ale to nie to samo co w zeszłym sezonie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2012.03.15 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj postanowiłem zaszaleć. Obejrzałem studio (pomeczowe) . Wysłuchałem ekspertów. Tak. Tak właśnie zrobiłem. Błąd?

Real wygrał 4-1. W perspektywie całego meczu CSKA nie miało zbytnio podstaw do "rozmów". Kilka sytuacji owszem mieli, ale nie mylmy tego z przytłaczaniem Realu. Fakt Real nie zagrał futbolu totalnego, ale zagrał futbol kompletny. Wygrał ten mecz w sposób najlepszy jaki mógł dla siebie w danym momencie. Zdarzały się błędy, niedokładne podania, wkradał się czasami chaos, ale nie mam wątpliwości, że nasi ulubieńcy dali z siebie 120% aby to spotkanie wygrać.
Ale mówienie, że zagrali słabo? że powinno być hmmm może nie 10-0, ale ta "siódemka" to spokojnie... to taki standard, po tym co zrobiła Barcelona Bayerowi. Od kiedy wynik 4-1 to mało? to teraz jest jakaś licytacja kto strzeli więcej bramek? kto bardziej pogrąży przeciwnika? czy jeszcze ma zbaczanie po prostu "zwykłe" zwycięstwo?

Ronaldo nie jest zawodnikiem wyśmienitym, nie jest, bo strzelił tym razem tylko dwie bramki, i ma zaledwie 6/6 bramek w tej edycji LM i zaledwie 1 bramkę na mecz we wszystkich spotkaniach Realu. No a koleżka z zaprzyjaźnionego klubu strzelił ostatnio tych bramek więcej. Tak więc Ronaldo został zdeklasowany i skreślony z listy najlepszych (btw. jest na niej tylko jedno nazwisko).

Postawa Ikera... jeden błąd? dwa błędy? jedna bramka. I co trzeba już poruszać temat, że klasowy bramkarz powinien zachowywać się lepiej? No proszę. Fakt było bardzo blisko faulu oraz bramki. Napinka na Ikera niepotrzebna wg mnie.

I ogólna puenta, gdzie te czasu kiedy ludzie cieszyli się futbolem, cieszyli się wynikiem 1-0, a 3-0 to był szczyt marzeniem. Gdzie czasy gdy ponad 20 bramek to była chluba dla ludzkości.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2012.03.16 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zniknęły, w czasach Ronaldo i Messiego trzeba porzucić wszystko, czego nauczyliśmy się wcześniej, jakieś 50 lat wstecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
miraz8
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.03.16 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=MgSzB8mUzlo

9:18 Kibice z Polski mogliby podzielić się relacją z meczu :P

Powrót do góry
NAq
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.03.16 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy było, ale ...

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: