Jorge Franco

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
steff
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.03.20 19:37    Temat postu: Jorge Franco Odpowiedz z cytatem

"Niezwykle utalentowany napastnik, Jorge Franco, od nowego sezonu będzie piłkarzem Realu Madryt. Kwota, jaką "Królewscy" zapłacili za piłkarza nie została ujawniona.

Real wygrał rywalizację o Franco z kilkoma europejskimi potęgami. Zainteresowanie 18-letnim piłakarzem wyrażał także Manchester United, FC Barcelona, Chelsea czy Liverpool, jednak on sam zdecydował się na grę w swoim ulubionym klubie.
- Gra dla Realu to marzenie moje i każdego gracza. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że ono się spełni. Co więcej mógłbym chcieć? - powiedział Franco.
Zainteresowanie piłkarzem jest spowodowane jego kapitalną formą. Strzelił już 26 bramek dla Deportivo Diocesano, co jest nie lada wyczynem.
- Ostatnio spotkało mnie bardzo dużo dobrych rzeczy. W tym sezonie strzeliłem już 26 bramek. Wszystko o dzięki Diocesano, dzięki któremu mam szansę gry - zakończył napastnik.
Czy "Królewscy" będą mieli za kilka lat pożytek z tego młodego piłkarza? Jak na razie 18-latek najprawdopodobniej uda się na wypożyczenie do niższych lig, aby zdobywać doświadczenie, gdyż o grze w Realu może w tym momencie tylko pomarzyć, jest to jednak dobra inwestycja na przyszłość, która szybko może się zwrócić działaczom Realu"

Źródło: http://www.transfery.info/51400,oficjalnie-jorge-franco-od-nowego-sezonu-w-realu-madryt

Zasilenie Castilli?

Ja tylko niosę pomoc. Za pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pizzaro
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.03.20 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że jeżeli ten transfer faktycznie doszedł do skutku to będzie on pomocą dla Castilli. Szkoda w sumie, że nie stawiamy na wychowanków, lecz sprowadzamy obcych. Mam nadzieję, że będzie to trafiony nabytek, jak np. Varane. Czas pokaże.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mohsin123
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.10.30 05:34    Temat postu: mohsin Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że jeżeli ten transfer faktycznie doszedł do skutku to będzie on pomocą dla Castilli. Szkoda w sumie, że nie stawiamy na wychowanków, lecz sprowadzamy obcych. Mam nadzieję, że będzie to trafiony nabytek, jak np. Varane. Czas pokaże.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: