FC Barcelona --- Wróg nr 1 (cz.9)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 249, 250, 251, 252  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.02.26 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kim Barca gra jutro? No nie wierzę w to - tyle się tym Realem interesuję, a nie wiedziałem, że gramy z Levante. Nie wiem czym się ekscytowałem... No nic, może będzie powtórka z 2011? Oby równie udana Smile. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że mogłem się pomylić - stroje te same.

Banda cyrkowców...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2013.02.26 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej nie załamujcie mnie, prawie godzina po meczu, a tu tylko pntr się odezwał (za co masz chyba mój głos w kolejnych forumowych oskarach). No nie mówcie mi że jak ich teraz Milan wyeliminuje to znowu będzie tu tak nudnawo jak w 2007.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2013.02.26 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dużą dozą pewności stwierdzam, że sezon dla Barcelony może się skończyć 12 marca, więc później raczej będzie nudno.

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2013.02.26 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, bez trenera to można klepać Levante, a nie Real Madryt, czy Milan.

Ale filozofia ponad wszystko, więc dalej będzie manana z Tito z Nowego Yorku.

Dla nas tym lepiej.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
carlitos94
Alex DeLarge

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2013.02.26 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nudno? Messi pobije rekord bramek w La Liga i będzie dalej debata: Messi czy Cristiano, Cristiano czy Messi? Nie martw się, zapowiada się atrakcyjna końcówka ligi.

"Życie jest jak papier - szare, długie i do dupy" - Żeromski, chyba Żeromski.

"Jak zwykle czekamy na państwa informacje, nasze telefony będą czynne jeszcze przez godzinę" - Maciej Trojanowski
Powrót do góry
Tindr
Paprykarz

PostWysłany: 2013.02.26 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy mecz pokazał ze barka ma problem z stoperami. Puyol to nie Maldini, do 40 nie będzie zapierdalal a Pigue chyba bardziej się przejmuje rola ojca niż gra na boisku.
Maja problem w ataku - trzeba było jeszcze dłużej upokarzac Ville trzymając go na lawce....
Ale to ich problem a nie nasz Tongue

Powrót do góry
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2013.02.26 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż nie, jednak nie będzie nudno. Zawsze znajdzie się kilku agentów, którzy będą co rusz wypominać coś Barcelonie, zamiast delektować się grą swojego klubu. Ale zapomniałem, że żyjemy w Polsce. ;)

Powrót do góry
mrs
capo di tutti capi
capo di tutti capi

PostWysłany: 2013.02.26 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dużo do powiedzenia, ale ręce mi opadają jak widzę napinacza Szjka i ujadanie na Barcelonę, że kultury nie mają. Był Alba, ok. I te posty które są i wszystkie które będą nt Barcelony będą oparte o symulkę Alby? No kurwa, co oni mają zrobić żebyście się nie czepiali?

Barcelona przyjęła wpierdol, i co, za ładnie było pod koniec meczu i po końcowym gwizdku? Ciężko wam to przełknąć? Gdyby Pepe się nie wyłożył to nie byłoby tej akcji przy linii... więc jak dla mnie wzorowo przyjęli porażkę na boisku (nie dotyczy Rosella) a wy tutaj wyskakujecie z chujowym zachowaniem. I jak ja mam w tej chwili cokolwiek pisać, jak napinka wisi w powietrzu?

Co do meczu to szkoda, że doświadczyliśmy go tak 'daleko' od końca sezonu. Za miesiąc, może dwa, rozejdzie się po kościach i w skutek tego za rok skończy się tak samo bo nie będzie żadnych zmian taktycznych. Trzeba grać z napsatnikiem, który będzie tylko i wyłączeni skupiał sie na strzelaniu goli i przy tym absorbował uwagę obrońców. Bo na razie obrońcy sobie spokojnie czekają na Messiego. Ale to tylko kropla w morzu moich sugestii.

Edit: O, cztery posty nade mną nie dotyczną Barcelony Tongue Cieszę się, jest nadzieja, że to tylko szejku jest upośledzoną anomalią forum, a nie reprezentantem Madridismo. Z góry przepraszam, że tak mogłem pomyśleć.

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2013.02.27 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby Pique i Puyol byli zdrowi na Milan, w sumie Masche też może być godnym zmiennikiem :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
carlitos94
Alex DeLarge

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2013.02.27 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masche w 2013 tylko jednego samobója wpakował - może z Milanem podreperowałby licznik Very Happy

"Życie jest jak papier - szare, długie i do dupy" - Żeromski, chyba Żeromski.

"Jak zwykle czekamy na państwa informacje, nasze telefony będą czynne jeszcze przez godzinę" - Maciej Trojanowski
Powrót do góry
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.02.27 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrs napisał:
(nie dotyczy Rosella)

A konkretnie co się stało? Zbyt byłem zajęty świętowaniem by zauważyć ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.02.27 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrs napisał:
Mam dużo do powiedzenia, ale ręce mi opadają jak widzę napinacza Szjka i ujadanie na Barcelonę, że kultury nie mają. Był Alba, ok. I te posty które są i wszystkie które będą nt Barcelony będą oparte o symulkę Alby? No kurwa, co oni mają zrobić żebyście się nie czepiali?

Może przeczytaj jeszcze raz co napisałem? Przewracanie się ciągłe przy najmniejszym kontakcie i ciągłe pokazywanie sędziemu by karał piłkarzy Realu kartkami, nie tylko Alby, ale też Fabregasa, Pedro czy Messiego. Nie mogę się podzielić tym jak odpierdalaliście, bo to napinka? Prowokatorzy i symulanci, taka jest Barcelona, zresztą rezerwy nie są lepsze w tym temacie, ale DNA się ma, albo się nie ma, jak się nie ma to się nie gra dla Barcelony, prawda?

Z uśmiechem na twarzy przypominam sobie słowa Mourinho z konferencji.

mrs napisał:
Edit: Cieszę się, jest nadzieja, że to tylko szejku jest upośledzoną anomalią forum, a nie reprezentantem Madridismo. Z góry przepraszam, że tak mogłem pomyśleć.

Widzę niezłe frustru. Dobrze, niech boli.

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2013.02.27 00:10, w całości zmieniany 2 razy

mrs
capo di tutti capi
capo di tutti capi

PostWysłany: 2013.02.27 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie che mi się przekopywać twittera wstecz, ale powiedział mniej-więcej, że teraz pozostaja jeszcze dwa ważniejsze trofea do zdobycia. Ale to akurat Pikuś. W miarę standardowa gadka. Wkurwiło mnie jak powiedział, że wygranie tylko ligi byłoby bardzo dobrym rezultatem, bo byłoby nagrodą z regularność :lol2:

Spoko, ale sytuacja w lidze jest jaka jest i spokojnie można było poświęcić kilka punktów, żeby dzisiaj powalczyć na całego. Więc regularność już tu tak nie pasuje.

No i pogratulował Realowi i powiedział, że zdrowie najważniejsze.

E. No cały szejk, tekst z DNA... co ty w śpiączce byłeś? Przecież to jest tak nudne, dla obydwu stron, że sie w pale nie mieści. Tak samo ironia z rana, żeby dodać więcej czasu bo byłoby 7:2. No, hahaha. Najgorsze, że ty chyba nie jesteś trollem.

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.02.27 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka ironia z rana o 7:2? To akurat tekst z gazet i komentarzy, także nie do mnie z pretensjami. Co do DNA, to wiesz, szczerze mówiąc nie wiedziałem, że żarty na ten temat są passé.

Wolisz pajacować i odwracać kota ogonem, zamiast odpowiedzieć normalnie, także to chyba mówi wszystko o dzisiejszym zachowaniu Barcelony.

E:
Aha i jeszcze jedno, miło mi cię rozczarować tym, że nie jestem reprezentantem Madridismo i zabrakło mi senorio zauważając żałosną postawę piłkarzy Barcelony w dzisiejszym pojedynku z Realem.

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2013.02.27 00:28, w całości zmieniany 1 raz

AirKordan23
I Believe I Can Fly

PostWysłany: 2013.02.27 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- Nic zdziwię się, jeśli Roura będzie mówił o sędziach, bo statystyki takie są, ale nie rozmawiam o sędziach. Karny na Ronaldo był klarowny, ale były też inne, których nie odgwizdano. Liga hiszpańska pokazuje, kto jest najlepszy.

Rosell iksDE

Dalej będą musieli ginąć
– nie pytaj mnie dlaczego."

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 249, 250, 251, 252  Następny
Strona 250 z 252
Skocz do: