APOEL FC - Real Madryt [0-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czarny94.
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.03.27 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I gdzie ten pogrom ? Mamy problem gdy ktoś gra murem i to widać . A to co nie trafił Benzema to jak Ubiparip z Lecha ze Śląskiem ;/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2012.03.27 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gramy dobrze i jedyne co mnie martwi to brak bramek, na które na pewno zasłużyliśmy w tej połowie. Mam nadzieję, że APOEL po przerwie nie podniesie poprzeczki zbyt wysoko i w końcu coś ustrzelimy :-)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.03.27 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież my nie tworzymy w ogóle sytuacji, mamy posiadanie piłki, ale to tyle. Jedyna okazja to spartolona setka Benzemy. Ja bym wpuścił Marcelo za niewidocznego Igłe i niech trochę pohula sobie z przodu.

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.03.27 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z taką grą jak nie wyjadą z 2:0 (i to będzie najniższy wymiar kary) to będę niezadowolony i rozczarowany. Apoel dosłownie nie istnieje. 0 strzałów, jedyne akcje kończyły się spalonymi.

Benz po raz kolejny marnuje dobrą okazję. Sahin fajnie gra, podłącza się, próbuje strzelać. Śliczne ciasteczko raz zagrał + "asystował" Karimowi. I chyba jeszcze z 2 razy fajnie zagrał w pole karne do CR.

Generalnie to ten mecz trzeba wygrać, na zero z tyłu. Jak się zepną to z dwie, trzy bramki mogą wcisnąć spokojnie i załatwić losy dwumeczu.

Powrót do góry
Oskarek
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.03.27 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu tak marudzicie przecież dobrze gramy... Brak tylko wykończenia bo Apoel nie istnieje
Bardzo fajnie i szybko odbierają piłkę

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2012.03.27 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie gramy dobrego meczu. Mając 5-6 piłkarzy w ofensywie + 2 podłączających się obrońców nie potrafimy stworzyć klarownej sytuacji.

Klepanie w środku pola nic nie daje, a jeden wolny z dupy i możemy przegrywać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Czarny94.
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.03.27 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaka i Marcelo genialne zmiany . Ruszyli grą . 2 bramki bardzo dobry wynik na Cyprze.
EDIT : 3! 1/2 welcome

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Oskarek
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.03.27 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry mecz, Apoel nie istniał - 0 jakichkolwiek strzalów na bramkę
Płaczki w komentarzach już płakały że nas Apoel pojedzie ale trzeba było ich zmęczyć Very Happy
Komentatorzy jacyś masakryczni, oglądałem 1 połowę po angielsku i było super, potem się zacięło i oglądalem na nsport po minucie dowiedziałem się że jak Ronaldo nie strzela to winny sędzia lub trawa... Dobre było jak przy wyniku 0-0 Kalinowski powiedział że Benzema zawodnik meczu Ptak
W rewanżu piłkarze odpoczną i czekamy na półfinał

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2012.03.27 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam tych, którzy się srali przed zespołem B-klasy.

Powrót do góry
Cement
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.03.27 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
Pozdrawiam tych, którzy się srali przed zespołem B-klasy.

dokladnie.

naprawdę wolałbym grać teraz z Chelsea, a potem z Bayernem, kurde ćwierćfinał ligii mistrzów, a ja się czułem jakbym oglądał mecz 1/16 pucharu hiszpaniii z jakimś 3 ligowcem.

Powrót do góry
(B)ogo
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.03.27 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysiłek minimalny, zero kartek, zero kontuzji. Losy rozstrzygnięte w pierwszym meczu. Pomimo 2 kiksów Benza wygrywamy 0:3. No czego chcieć więcej.

A dla tych co narzekają na słabą grę i tych którzy się cykali przed meczem, zastanówcie się i uwierzcie w końcu w tą firmę. Ten Real jest najlepszy od 10 lat. La Decima będzie Nasza.

¡Hala Madrid!
Powrót do góry
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2012.03.27 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i gitara. Poszaleliśmy po całości. Tak skutecznej obrony, żeby przeciwnicy nie oddali ani jednego strzału, jeszcze nie było Very Happy
Tak jak pisałem 60% planu wykonane i tylko dopełnić działa na ESB. Tylko czy przy tym wyniku Polsat pokaże nasz mecz? Tongue

Xabier.
iCómo no te voy a querer!

PostWysłany: 2012.03.27 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apoel nie istniał kompletnie, przyznam, że obawiałem się trochę tego meczu, ale po pierwszej połowie byłem już pewny w 100%, że nie są w stanie zrobić nam krzywdy. Awans już praktycznie jest, poza tym cieszy niezły mecz Sahina i świetne zmiany Marcela i Kaki. Ciekawe jak wyjdziemy na SB. :]

https://twitter.com/Xabier14_
Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.03.27 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy w półfinale jednak dzisiaj pokazaliśmy ile jesteśmy warci bez Xabiego na tle żałosnego APOELu. Momentami to była patologia ośmiu zawodników z Cypru we własnym polu karnym. Zdecydowanie byliśmy za mało ruchliwi w ataku pozycyjnym. Na stojąco chcieliśmy rozmontować ich obronę co o dziwo nam się udało. Grzechem byłoby jednak narzekać 3-0 i półfinał jest nasz! W rewanżu nie koniecznie będziemy musieli ich zgniatać. Wróci Xabi (choć kto wie czy Jose go nie oszczędzi) no i może Di Maria dostanie już jakieś gruuube minuty jeśli te optymistyczne wieści na temat jego zdrowia się sprawdzą.
E: Nie no rewanżu na Polsacie już chyba nie pokażą :] chociaż oni do wszystkiego są zdolni. Na jesień cały czas Borussie pokazywali. Bez sensu byłoby transmitować na zmianę tylko Real i Barce.

Ostatnio zmieniony przez ElControlTotal dnia 2012.03.27 21:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.03.27 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Rauer,
A oglądałeś cały mecz czy włączyłeś w 75 minucie ?
Pierwsza bramka była kluczowa, bo rozwiała nadzieje Apoelu na bezbramkowy remis. Jednak do 75min bronili się genialnie (a właściwie ich bramkarz łapał wszystko).

Jak widać ten zespół B-klasy odpierał przez 75minut ataki zespołu, który chce wygrać Ligę Mistrzów. W pewnym momencie było 20 strzałów na koncie Realu, 0 Apoelu, a wynik 0:0.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do: