Bayern Monachium - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Effenberg i Kahn straszyli ci po nocach?
Auf Keinen Fall!
57%
 57%  [ 50 ]
Tak
42%
 42%  [ 37 ]
Głosowało Użytkowników : 87
Wszystkich Głosów : 87
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.04.05 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że raczej awansujemy, obawiam się tylko kurewsko całego kwietnia i aby napinka na półfinały nie przełożyła się na ligę, bo przypominam, że w kwietniu oprócz dwóch meczów ze szwabami mamy jeszcze Valencie, Atletico, Barce i na koniec Seville. Jeśli kwiecień przetrwamy jesteśmy mistrzami, a może nawet mamy podwójną koronę Ptak

Swoją drogą, Clif dobra zapowiedź!

ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.05 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boje się tego meczu. Jednak to my jesteśmy faworytami i to my powinniśmy awansować. Niezły kwiecień się zapowiada w ciągu 8 dni Bayern-Barca-Bayern :|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
cris009
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.04.05 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyglada sytuacja z kartkami w zespole Bayernu?Jest ktos zawieszony na 1 mecz?Kto jest jedna kartke od zawieszenia?

Powrót do góry
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.05 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli patrzeć na indywidualności, to Bayern ma lepszego bramkarza od nas. Co się tyczy obrony, to wydaje się wyrównana. Wydaje mi się, że lepszą formę nasza obrona miała w tamtym roku gdy dochodziło do starć kwietniowych z FCB. Myślę, że wtedy Pepe i Carvalho grali lepiej niż teraz Pepe z Ramosem. Ale i tak pakę w środku defensywy mamy b.mocną. Co się tyczy skrzydeł w obronie, to nie mogę się doczekać pojedynków Alvaro z Ribberym. Na lewej - kurewski problem. Coentrao lepiej gra w obronie. Marcelo w ataku. Myślę, że Coentrao jednak. Możemy sobie pozwolić na stratę skrzydłowych obrońców jeśli chodzi o atak (brak ataków skrzydłami ze strony Coentrao i Alvaro), bo z przodu dym będzie robił Cris, Benzema, Ozil i Kaka. Właśnie, co się tyczy Kaki. To myślę, że to on, a nie Dima wyjdzie w I składzie. Owszem, do meczu prawie 2 tygodnie, ale teraz Dima musiałby imponować formą żeby wygryźć Kakę z I składu. Zobaczymy. Z drugiej strony z Dimą i Cirsem mielibyśmy porównywalne skrzydła albo i mocniejsze niż Niemcy.

W ataku najgroszy (dla obrońców) jest Gomez, Olic też pokazał wiele przed wczoraj. Ale u nas Cris, Benzyna, w razie czego Igła. Chyba słabsi są Niemcy wydaje mi się w środku. Szwajnasztajger jest mocny, a z Krosem świetny duet tworzą. Niemniej Xabi i Khedira poradzą sobie z neutralizacją. Zapowiada się cholernie ciężki mecz. Technicznie jesteśmy od nich lepsi (tak jak Hiszpania jest lepsza od Niemców). Ale boję się tego meczu jak cholera. Boję się z tego względu, że ewentualna porażka na Alianz i na CN mogą nam podciąć skrzydła w rewanżu na SB. Celem na niedzielę jest zwycięstwo z Walencją i utrzymanie 6 pkt, niemniej chłopakom mecz z Niemcami będzie już chodził po głowach. Wszystko w rękach Mou żeby teraz pakę dobrze ułożył. Może w meczu z Walencją da się jeszcze zrobić jakieś rotacje pod koniec.

Nawet w tamtym roku nie mieliśmy tak trudnego kalendarza o tej porze, chociaż i tak był morderczy. Nie mogę się doczekać tej walki i emocji!
HM!!!

PS. Dla mnie wystarczy awans do finału LM. Nie musimy go wygrać. Wystarczy awans. Nie ważne czy spotkalibyśmy się z Barceloną czy z Chelsea.

Powrót do góry
wredna
Pani trener
Trener

PostWysłany: 2012.04.05 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cris, z Bayernu o kartkę od zawieszenia są Muller, Kroos, Gustavo, Boateng, Alaba

Jedną kartkę na koncie ma: Rafinha, Lahm, Ribery, Tymoshchuk, Olić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.05 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopie, że tak powiem, co ty pierdolisz? Wystarczy Ci tylko finał? :lol2: Jesteśmy Realem Madryt, kiedy dochodzimy do finału to go nie przegrywamy! Jesteś w stanie pojąć porażkę z Barką w maju na Allianz? Ja będę oczekiwał krwi, zresztą, pewnie nie ja jeden, a nie "grania na luzie, bo finał to nagroda".

Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.05 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skad teoria, ze neuer jest lepszy od ikera? ja mu niczego nie odbieram, ale w ilu spotkaniach na takim poziomie ow niemiec bral udzial, hmm?

MCF para siempre.
Powrót do góry
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.05 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramkarz Bayernu gra lepiej nogami od Ikera, ma cholernie daleki wyrzut ręką, poza tym lepiej wychodzi od Ikera (vide chociażby mecz z OM gdzie kilka razy obronił zespół przed stratą gola). Bramkarza mają lepszego. Iker nie ma mocnego konkurenta w klubie i nie podnosi od jakiegoś czasu swojego poziomu. Taki młody, mocny zawodnik, który powalczyłby o miejsce w I składzie wiele by dał RM. Dla mnie Iker nie musi stać między słupkami, najważniejsze jest dla mnie żeby RM wygrywał.

CO się tyczy reszty to już pisałem, że raczej jesteśmy na pozostałych pozycjach lepsi od szwabów. Pożyjemy, zobaczymy. Na pewno to będą fajne i przyjemne mecze pełne emocji. Zadecyduje pewnie dyspozycja dnia. Poza tym myślę, że Mou dobrze rozpisze Bayern. Jedyne czego się boję, to zmęczenia materiału i wpadek w LL, które mogą odbić się na LM. Na pewno trójmecz: Bayern - FCB - Bayern będzie najtrudniejszym momentem w historii RM w ostatnich latach. Podobne napięcie było podczas poczwórnych w kwietniu tamtego roku.

Powrót do góry
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

PostWysłany: 2012.04.05 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to kurwa jest za pisanie: HM, RM ?

Powrót do góry
IJORDAN
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.04.05 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam niektóre komentarze to kręci mnie na balasa. Neuer lepszy od Casillasa, dla mnie Casillas może nie grać, kurwa, nie wiem co braliscie do tej pory ale bierzcie pół, bo się kompromitujecie. Gdzie temu smiesznemu germanowi do takiej legendy jaką jest Iker. Neuer co najwyżej może byc w trochę lepszej formie. Co do komentarza o tym że Iker moze nie grać to nie wiem jak mozna się nazywac Madridista, ją po takim komentarzu schowalbym się po sle ziemię, usunął konto z rm.pl i wyjechał z kraju. Może i kibice Barceony to sezonowcy, ale Ci sezonowcy nie dadzą powiedzieć złego słowa o Puyolu czy Xavim.

Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2012.04.05 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jakie złe słowo? Neuer to może być bramkarz pokroju Kahna z tego, co zdążyłem zobaczyć, a skoro teraz jest w formie, to ktoś tutaj nie popełnił żadnego strasznego grzechu. Ale zapomniałem, że być zapalonym madridistą to uważać też, że Iker był/jest lepszy od Buffonów i Kahnów ze szczytowej formy. Skoro Neurer do nich nawiązuje... W każdym razie, moim zdaniem to jeszcze nie dzisiaj, ale w bliżej nieokreślonej przyszłości może być najlepszy.

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.04.05 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam zjebów od "rozstrzygniemy awans w pierwszym meczu" to aż mi wstyd.

Co do obrony - spoko, ale nie zapominać, że po obronie jest jeszcze bramkarz a Neuer jest zajebisty i może nam sporo wybronić.

Ciężko przewidzieć kogo będą faworyzować sędziowie (może będą gwizdać sprawiedliwie? wiem, wiem, marzę.), bo z jednej strony GD w finale, z drugiej gospodarz. Jeśli jednak będa gwizdać pod Bayern to automatycznie padnie nasza przewaga czyli kołkowatość niektórych z ich obrony, bo po prostu szybko się połapią, że kolo z gwizdkiem pozwala się przepychać i ostro wchodzić, a jak ci taki drwal jedzie na nogi to jednak ciężej go mijać.

Nie liczę na klasyk na miarę tych dawnych, ale jak na dzisiejszą piłkę zapowiada się grubo. Za dużo armat w ataku obu klubów, żeby skończyło się rozczarowaniem.

Co do Juve to szkoda byłoby ich klepać teraz gdy są przeciętni, niech się trochę odbudują i wtedy ich dawać, granie z Borriellami i Vucinicami byłoby obrazą dla dawnych starć tych klubów.

A, no i między pierwszym a drugim meczem mamy Barcę na Camp Nou, biorąc pod uwagę jaki zapierdol trzeba zawsze robić z putami to może to być widoczne u naszych w rewanżowym meczu.

hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.05 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kris, odpowiedz na pytanie: w ilu spotkaniach najwyzszego kalibru widziales neuera? czy sam fakt, ze rozwija sie genialnie, moze pretendowac go do tytulu 'lepszego' od zdaniem wielu fachowcow, najlepszego bramkarza globu?

i druga manka: czy casillas kiedykolwiek zawiodl w top-meczach, jakkolwiek slabszego by wrazenia nie sprawial w lidze?

MCF para siempre.
Powrót do góry
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

PostWysłany: 2012.04.05 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w 2-6 zagrał słabo i zawalił tym ustawieniem muru z makaronami kilka lat temu. Ale oprócz tego to wiadomo.

Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.05 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdarza sie, czlowiek. neuera z klasykow nie znam, choc nie ukrywam, ze rozwija sie imponujaco, acz wyzej cenie co znam i widzialem.

MCF para siempre.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Następny
Strona 2 z 25
Skocz do: