Bayern Monachium - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Effenberg i Kahn straszyli ci po nocach?
Auf Keinen Fall!
57%
 57%  [ 50 ]
Tak
42%
 42%  [ 37 ]
Głosowało Użytkowników : 87
Wszystkich Głosów : 87
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
joonecky
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.04.18 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Sergio się będzie pilnował to da radę zagrać bez kartki. Bardziej martwię się o Xabiego. Bez niego w finale to [*].

Jak zagramy na full zaangażowania to myślę, że spokojnie powinniśmy wygrać. Tu nawet nie chodzi o formę. Z zaangażowania będą sytuacje, a z kilku sytuacji coś wpadnie.
Chodzi o to, że chłopaki muszą się spiąć, a nie dreptać po boisku jak wczoraj.
Jak ktoś wyżej napisał, potrzebny jest wysoki pressing. Bez tego znowu polegniemy. Ale jestem dobrej myśli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Prezio
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.18 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr Yoda napisał:
Sergio Ramos, Fábio Coentrão, Xabi Alonso i Gonzalo Higuaín

A Marcelo?

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/clubs/player=1900737/index.html

Dwie żółte w Zagrzebiu i w konsekwencji czerwona czyli tak jakby dostał tam pierwszą żółtą kartkę. Drugą dostał wczoraj. Trzecia to zawieszenie. Tak to się liczy?

Powrót do góry
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.04.18 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do meczu. Tak jak się spodziewałem, Bayern wyszedł na pełnej kurwie, ostro, agresywnie, z niemieckim charakterem, a my...człap, człap, człap... Nie chce mi się cytować pajaców, których starałem się odrobinę utemperować przed meczem, ale ciekaw jestem jak się teraz czujecie. Mam nadzieje, że dotarło do was w końcu, że nie jesteśmy panami świata, przed którymi wszyscy, prócz barki klękają do berła, bo przyjechał król z Madrytu. Jeszcze nic nie wygraliśmy, nie graliśmy z nikim poważnym, a niektórzy chcieli manity. No kurwa. Teraz pomyślcie sobie, ile tym swoim pierdoleniem, tą arogancja i lekceważeniem Bayernu, daliście im satysfakcji. Normalnie bierze mnie kurwica. Swoją drogą, co to za pojebane antymadryckie czasy, gdzie siedząc z kilkoma kumplami w pubie byliśmy w mniejszości, bo prawie wszyscy byli za Bayernem. Jak Polak może siedzieć uśmiechnięty w barze, ubrany w czerwona koszulkę Bayernu? Co to za pojebany naród, to głowa mała. Wracając do meczu. To co pisałem ja, to co pisało kilka innych osób. Od stycznia gramy chujnie. Nic, zero szybkości, kreatywności, gówno. Kilka fajnych meczów. Wczoraj właśnie najbardziej brakowało mi kreatywności. Zero ruchu z przodu. Cały czas mam przed oczami obraz Di Marii pchającego się z piłką między 5 piłkarzy Bayernu, no bo oczywiście nie było komu zagrać. Karim coś tam próbował i z ofensywnych zawodników najmniej go można winić. Rzuty wolne beznadziejne. Tak jak przewidywałem, Alonso wrzucający na pierwszego obrońce. Co do pomocników. Jedynym, który zagrał na wysokim poziomie był wyśmiewany przez większość "drewniany" Khedira. Wstyd. Obrona. No cóż, bałem się o Arbeloe, na szczęście się pomyliłem, bo w moim odczuciu zagrał wczoraj dobre zawody.Pepe mistrz, tu nawet nie ma czego komentować. Ramos, niestety chyba odrobinę zawinił przy pierwszej bramce, poza tym równy, wysoki poziom. Coentrao. Pominąwszy błąd przy bramce, najbardziej zastanawia mnie fakt, czy on jest tak wolny, czy Arjen tak szybki. Przegrywał większość pojedynków, i niestety, ale obawiam się, że z Marcelo było by podobnie.

Szkoda remisu, szkoda, że nie dowieźliśmy tego rezultatu do końca, choć z drugiej strony, może ta porażka będzie takim kubłem zimnej wody wylanym na głowy niektórych zawodników i przede wszystkim kibiców. :]

Swoją drogą, to ten skurwysyn z pociętą mordą "piłkarskiego" rzemiosła uczył się chyba w la masi...

Ostatnio zmieniony przez In Flagranti dnia 2012.04.18 12:49, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.04.18 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezio napisał:
Mr Yoda napisał:
Sergio Ramos, Fábio Coentrão, Xabi Alonso i Gonzalo Higuaín

A Marcelo?

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/clubs/player=1900737/index.html

Dwie żółte w Zagrzebiu i w konsekwencji czerwona czyli tak jakby dostał tam pierwszą żółtą kartkę. Drugą dostał wczoraj. Trzecia to zawieszenie. Tak to się liczy?

Nie. Dwie żółte z Dinamo mu się zredukowały do zera przez otrzymanie czerwonej. Aktualnie ma jedną żółta, a w jego przypadku dopiero po 3 jest zawieszenie.

Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2012.04.18 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awansujemy do finału, przepierdoleni kartkami... Very Happy

Dziubek90
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.04.18 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wierzę w awans, bo kocham ten klub.

Co do strzelenia dwóch bramek i "murowania". Skończy się tak, jak zwykle. Czyli 89 minuta - głupi faul przed polem karnym i brama - a w dogrywce może być różnie.

Powrót do góry
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.18 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja podsumuję to tak:
Spalony przy 1 bramce, nieuznana ręka przy strzale Crisa, faul Robbena, który zakończył się tylko żółtkiem (Pepe dostał za brak kontaktu z nogą czerwo), a jak ktoś sobie przypomni i szczekanie, że Robben atakował piłkę to odpowiadam: Mecz Real - Villareal i przypominam w 83 minucie fual Altintopa (no przecież w piłkę) ;/

I połowa była wyrównana, ale w II po strzeleniu bramki Real poczuł, że przeciwnik jest bardzo mocny i postanowił się bronić. Właśnie po to wprowadzono Granero żeby z 4:2:3:1 przejść na 4:3:3. Niestety, ostatnie 25 minut byliśmy stłamszeni. Bolą mnie tylko nasze stałe fragmenty gry, które od Nowego Roku całkiem się posypały i słabe kontry.

Jestem jednak spokojny o rewanż i obstawiam 2:0 dla naszych. Technicznie jesteśmy od nich lepsi. Poza tym w tym sezonie tylko 2 razy przegraliśmy na SB i to z farsą. Obstawiam 3:1 dla naszych! AMEN!

Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2012.04.18 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A faul Marcelo?

bujs
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.18 13:30    Temat postu: pressing racja Odpowiedz z cytatem

estewu napisał:
Najgłupsza wypowiedz jaka slyszalem, strzelić dwie bramki i murować?, bez żartów jedyną słuszną taktyką jest wysoki pressing, ktorego wczoraj nie bylo w ogole, Bayern przy wysokim pressingu sie pogubi, wszystko tylko nie cofanie się na własną połowe, bo to się zazywczaj kończy tak jak wczoraj.

Zgadza się 0 pressingu było też wczoraj się wkurzałem jak widziałem naszych stojących a Bayern już na 16m atakował każdego kto miał piłkę.

Powrót do góry
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.18 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cover - a z tym mam problem wiesz. Wydaje mi się, że żółta. To był chyba jego 1 faul. W ogóle dziwne są te decyzje sędziowskie. Raz ktoś kogoś trzyma za koszulkę albo lekko go dotknie i jest faul, a raz możesz jebnąć przeciwnikiem o ziemię, a sędzia puszcza grę. To jest odwieczny problem piłki nożnej. Z jednej strony dodaje smaczku, ale z drugiej strony rodzi wiele niesprawiedliwości.
Ale muszę przyznać, że po prostu nie wiedziałem, że szwaby mają aż takie mocne skrzydła. Coś trzeba będzie zrobić w następnym sezonie żeby takie sytuacje wyeliminować. System 4:2:3:1, którym gramy ma to do siebie, że bazuje na potężnych skrzydłach i świetnym rozgrywającym kosztem jednego napastnika.

Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2012.04.18 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wjazd od tyłu w nogi, kiedy zawodnik był bez piłki i żółta, bo to jego pierwszy faul? Wróć na ziemię. Gdyby w ten sposób zaatakował powiedzmy Alaba Di Marię byłbyś jednym z pianą ustach.

Tak samo faul Robbena, sędzia pomachał, dał ostrzeżenie i odpuścił żółtko, sekundę potem Arjen wrócił do zwyczaju i tą kartkę dostał.

Grajcz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.04.18 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

estewu napisał:
Najgłupsza wypowiedz jaka slyszalem, strzelić dwie bramki i murować?, bez żartów jedyną słuszną taktyką jest wysoki pressing, ktorego wczoraj nie bylo w ogole, Bayern przy wysokim pressingu sie pogubi, wszystko tylko nie cofanie się na własną połowe, bo to się zazywczaj kończy tak jak wczoraj.

Jako murowanie rozumiem właśnie grę jak z Barcą w finale CdR.
Ostro i z pressingiem ale skupić się na obronie.
Przy stanie 2:0 nie ma co próbować podwyższyć wyniku bo łatwo się nadziać na kontrę - jedna i mamy dogrywkę. Druga i jesteśmy w dupie bo 4 bramek w życiu nie strzelimy.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.04.18 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kris0007 napisał:

Ale muszę przyznać, że po prostu nie wiedziałem, że szwaby mają aż takie mocne skrzydła.

To na jakim Ty świecie żyjesz? Para Robben-Ribery i czego Ty się spodziewałeś?

In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.04.18 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grajcz napisał:

Druga i jesteśmy w dupie bo 4 bramek w życiu nie strzelimy.

Poważnie? A niektórzy chcieli im 4 w Monachium ładować...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukas.rm
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.18 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stało się to czego się spodziewałem. Przed meczem prześladowało mnie 2:0 co byłoby w zasadzie zakończeniem LM. Mamy 2:1 i w sumie nie jest to zła sytuacja przed meczem rewanżowym. "Wygramy 1:0 i awansujemy" - słyszałem i czytałem takie opinie. Tylko czy my wygramy 1:0? W to akurat poważnie wątpię. Jeśli będziemy grać tak jak wczoraj to pewnie bramki nie strzelimy a stracić pewnie coś się uda. Nie ma co krytykować sędziego po wczorajszym meczu. Mimo tego, że pan Webb nie należy do moich ulubieńców mylił się i na korzyść Niemców i na naszą korzyść. Fakt, że jego pomyłki były bardziej bolesne dla nas jest oczywisty ale sami sobie jesteśmy winni.
To co wczoraj grał Ozil wołało o pomstę do nieba. Strzelił gola - tyle pozytywnego można powiedzieć o jego występie. Di Maria także zawiódł. Cristiano mimo asysty (po 100% sytuacji) także zaliczył kiepski występ.
Nie zgadzałem się z określeniem "najlepsze skrzydła świata" do duetu Robben - Ribery bo Di Maria - Cristiano uważa(łem?)m za lepsze (obiektywnie a nie subiektywnie) jednak wczorajszy mecz pokazał mi, że chyba się mocno pomyliłem.
Nadal nie wiem dlaczego Real nie grał swojego, dlaczego tak bardzo chcieli grać te długie podania, dlaczego Ozil poszedł na skrzydło a Di Maria do środka. Nie wiem i pewnie nie poznam odpowiedzi na te pytania.
Wiem za to, że podobnie jak to, że mamy kompleks Barcelony, to także mamy kompleks Bayernu. Wczoraj Real, który znam z tego sezonu nie istniał. Wczoraj była jakaś marna podróbka w ataku i pomocy bo linię obrony uważam, że należy pochwalić.
Za tydzień rewanż. Spawa awansu do finału stoi otworem ale... Bayern w przeciwieństwie do nas może już się skupić tylko na tym. Nas czekają GD. Mecz sezonu, mecz, który zdecyduje o wszystkim, mecz, którego stawkę zafundowaliśmy sobie sami. I wiecie co? Z mojej głowy nie może wyjść myśl, która siedzi tam od meczu z Malagą i Villarealem. Po zakończeniu sezonu, to właśnie my możemy być najsmutniejszą ekipą nie tylko w LL ale także w LM.
Mam nadzieję, że się mylę ale jedno wiem na 100%. Z taką grą jak wczoraj nie wygramy ani z Barceloną ani z Bayernem a i z Sevillą i Athleticiem także może być problem...

Jeszcze tak w ramach uzupełnienia... Wiem, że rozgrywamy fantastyczny sezon. Wiem także, że bijemy kolejne rekordy ale widzę też, że niestety z tymi bardzo silnymi nam nie idzie.

Ostatnio zmieniony przez lukas.rm dnia 2012.04.18 14:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 23 z 25
Skocz do: