Bayern Monachium - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Effenberg i Kahn straszyli ci po nocach?
Auf Keinen Fall!
57%
 57%  [ 50 ]
Tak
42%
 42%  [ 37 ]
Głosowało Użytkowników : 87
Wszystkich Głosów : 87
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Un Mítico Blanco.
yihad mourinhista

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2012.04.18 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole, ogarnijcie się na wyjeździe graliśmy, i do tego wcale jakiegoś bardzo złego wyniku nie mamy. A wy tu już takie smuty pierdolicie jakbyśmy już za uja nie awansowali. Bayern wcale nie jest taki mocny, może ma lepsze skrzydła ale co poza tym? Nawet wczoraj nie grali jakoś specjalnie dobrze, a co dopiero na SB. Pokora pokorą, no ale bez kitu, to nie jest Barka jakaś. W rewanżu 2-0 i awans. Kuźwa no musimy. Nawet jeśli będzie ciężko. Pierdolony obowiązek.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lukas.rm
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.18 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Un Mítico Blanco. napisał:
W rewanżu 2-0 i awans. Kuźwa no musimy. Nawet jeśli będzie ciężko. Pierdolony obowiązek.

Ja to wiem, Ty to wiesz i inni też tylko co z tego? Z farsa też jest obowiązek min. nie stracić dystansu. 2:0 w rewanżu jest możliwe a tak jak napisałem kwestia awansu stoi otworem. Wczorajsza porażka nie przekreśla w żadnym stopniu naszego awansu. Napisałem tylko, że nam będzie w hooj ciężko wygrać ten "maraton".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
IJORDAN
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.04.18 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibice na SB maja zgotowac piekło, bo co by nie mówić doping Bayern wczoraj miał zajebisty, jak oglądałem mecz starałem sie postawić w sytuacji zawodników Realu na których grę buczało kilkadziesiat tysięcy ludzi. Tak ma być na Bernabeu, ma być piekło, ma być jesień średniowiecza, a nie jakieś chujowe Puta Barca eooee bo to gówno nie doping. Wygramy z Barceloną i Bayernem takie jest moje zdanie, a ziomkom którzy już prognozują koniec sezonu z pustymi rękoma kutas wejdzie w usta. <won>

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.18 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Un Mítico Blanco. napisał:
Ja tam zachowałem spokój. Myślę, że jak w miarę się ogarniemy to spokojnie powinniśmy ich puknąć u siebie :] Serio. Jestem prawie przekonany że awansujemy. I nie wiem czemu, to chyba jakieś przeczucie.

Przeczuciami sam bym się nie kierował... Ile razy ja takie miałem? "Czuję, że Milan sprawi niespodziankę", "Chelsea odpadnie z Napoli", "Na pewno nie przegramy z Barcą" (Derby w lidze) to tylko przykłady ;).

czajaZDP napisał:
Całą robotę popsuł Fabio i to jest najgorsze, bo po Atletico byliśmy pewnie jego gry.

Ja nadal mu nie ufałem. No cóż, miałem rację.

miraz8 napisał:
brak czerwa dla Robbena

To w końcu jak? Rok temu wszyscy tutaj zarzekali się, jakoby Pepemu należała się żółta kartka, nie czerwona. Dzisiaj, kiedy sytuacja jest odwrotna większość domaga się krwi. A więc jak, podwójne standardy?

Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.18 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się oczywiście z czego cieszyć, ale wynik nie jest również tragiczny. Oczywiście cholernie szkoda, straconego gola w końcówce (choć z przebiegu gry on nie może dziwić, po bramce wyrównującej to Bayern prowadził grę), ale nie będzie wielką niespodzianką, jeśli to Real awansuje to finału. Obrobienie jedno bramkowej straty na Bernabeu to coś, to łatwo mi sobie wyobrazić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
johny 23
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.04.18 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern jest do przejścia tylko jeżeli z głową ogarniemy środek boiska.Te wrzutki wczoraj do nikogo raziły w oczy;nie wiem na jaką cholerę oni tyle wrzucają skoro Neuer to nie VV i złapie większość ,a Benz Llorente nie jest. :/
A ta skuteczność CR to chyba jakiś kabaret(szczególnie przy sam na sam).

Powrót do góry
JWRJWR
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.04.18 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzyjas napisał:
Chciałbym aby Real zagrał tak jak podczas rewanżu w CdR na CN. Bez presji, z głodem bramek i niezłą grą. Może rewanż lepiej wyjdzie, tym bardziej, że gramy na SB.

... i to byłoby najlepsze wyjście z sytuacji. Moim marzeniem jest finał Ligi Mistrzów. Realowi należy się finał i basta.

Powrót do góry
InFlameS
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.18 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real Madryt zmierzył się z Bayernem Monachium. To przecież jeden z największych możliwych klasyków do obejrzenia. Każdy kto choć trochę zna historię klubu wie, że w meczach tych dwóch drużyn tak naprawdę nie ma faworyta i szanse są wyrownane. Nie oczekiwalem 0-3, 0-4 - takie wyniki nie wchodziły tutaj w grę. obiektywnie liczylem na bramkowy remis. Niestety troche zabraklo. Wynik jest absolutnie otwarty, nic nie jest przesądzone i tak naprawde dalej jest wielka niewiadoma kto awansuje. Ale to chyba dobrze dla nas, kibicow, bo 25 kwietnia obejrzymy wielkie pilkarskie swieto.

Powrót do góry
Karol1993
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.04.18 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie, rewanż jest nasz ;) obstawiam jakieś 3-1..

Powrót do góry
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.04.18 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu byli tacy którzy obstawiali 1:3 i się przejechali. IMO 1:0 po ciężkim, wyczerpującym boju.

Powrót do góry
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.04.18 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem ile razy można to wałkować?? Zdaje się, że ostatnio bronienie wyniku nam nie wychodzi za dobrze, więc nie rozumiem czemu od 70 minuty broniliśmy remisu?? Swoją drogą straty piłki przez naszych były żenujące, dawno się tak nie nawkurw.. podczas meczu Realu. Rewanż będzie ciężki w hu.. i dla mnie w tej chwili faworytem jest jednak Bayern... :|

Powrót do góry
Peluquero
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.04.18 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja liczę na formę Bajernu na wyjazdach, ale i tak trzeba się liczyć z wilczymi dołami przed ich bramką, więc postawiłbym na strzały z daleka i dojście napastników do odbitych piłek, no i akcje ze stałych fragmentów gry. W tym dwumeczu niczego nie można być pewnym, łącznie z tym że nie wpadnie bramka z dupy i będziemy musieli puknąć 3 gole. Szkoda że połapaliśmy trochę kartek niepotrzebnych (vide Di Maria, Alonso).

http://www.fotoszok.pl/upload/e38f93f6.jpg

Powrót do góry
mikess
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.04.18 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że część z Was uważa iż zagramy rewanż z 0 z tyłu... Jest to prawie niemożliwe, Bayern nastawi się na kontry (a są w tym zajebiści) dodatkowo rola szybkich skrzydłowych - bankowo coś wpadnie. Jeśli miałbym obstawiać, to 2:1 i dogrywka...

Powrót do góry
Football Highlights
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.18 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Bayern Monachium - Real Madryt (skrót meczu)

minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.18 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z czystej ciekawości: rożny, z którego padł pierwszy gol Bayernu, nie był czasem tuż po aucie z boku, który należał się nam? Czy to nie ta akcja?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Następny
Strona 24 z 25
Skocz do: