Real Madryt - Valencia CF [0-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.09 06:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Chłopie pewnie teraz się chujowo czujesz.

Mecz od samego początku, był pierdolnięty. Możemy się cieszyć z tego, że jeszcze jest szansa, bo wczoraj Valencia strzelając nam bramkę przyjebałaby nam gwóźdź do trumny. Piłkarze wiedzą, iż ewentualna porażka w dwóch następnych meczach w lidze to bezpowrotne adios liga, nie dadzą się wyjebać, wiara.
Praca sędziów? Hmm... mecz przegrany wyłącznie przez naszą smutną, wręcz czasami śmieszną grę, a praca sędziego nie była może zła ale była nierówna. Na początku meczu nakreślił reguły ale często zmieniał i naciągał je później ale narzekać nie możemy, bo na Atetico powinniśmy jechać bez Alonso.
Byłem pewien, jak chyba większość, Valencia miała zostać rozstrzelana. Dzisiaj Tridente było najsłabsze na boisku.

Ogólnie narobiliśmy sobie zajebistych problemów.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
capone
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.04.09 06:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie ci mędrcy forumowi, którzy obstawiali wysokie wyniki dla naszych <hahaha> Może trochę wam się hurraoptymizm ochłodzi i zaczniecie patrzeć obiektywnie na niektóre mecze. Od początku miał grać Di Maria oraz Kaka za Igłe... Sami sobie nawarzyliśmy piwa... Puchar Frajera już niedługo będzie nasz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kedos
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.04.09 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z drugiej strony gdzie wasza wiara ?
Jeżeli Real potrafił z trudnymi ekipami zwyciężać,podbijać największe stadiony i mieć ich na widelcu to czemu nie teraz.Czemu nie w najważniejszym momencie sezonu.To jest test dla prawdziwych kibiców i przypomnijcie sobie w tej chwili za co kibicujecie tej drużynie.Za co kochacie te barwy.

Pozwolę sobie zacytować podpis Dzioba "Wygra Real, na pewno"

Powrót do góry
capone
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.09 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiara była do końca meczu, podskakiwałem przed tv jak głupi na końcówce meczu licząc, że coś w końcu wturlają... Hurraoptymizm na bok i czekać na środę, już chyba nic mnie nie zdziwi jeśli znów nam pkt się ulotnią. Już nie mogę się doczekać hurraoptymizmu co poniektórych w meczu z Barcą. Very Happy

Powrót do góry
IJORDAN
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.04.09 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuje się tym wynikiem, za długo jestem Madridistą. Po takim meczu zawsze chce już następny żeby się odkuć. Ogarnijcie jajca i nie ciskajcie się ze Liga już przegrana, jeśli naprawdę kibicujecie to wierzycie. Pora na Derby

Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2012.04.09 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maszynka sie zacina, trzeszczy i rzęzi. Kazdy chce byc zbawcą i strzelcem. Aniołek wczoraj narobił szumu ale tez wkurwiał niesamowicie egoizmem, Krycha tymi symulkami już smieszy, Karim sie osrał i nie pierwszy raz. Nie było komu zapieprzać. Porazka w derbach Madrytu zabije nas i zabierze majstra. Frajerstwo roku, przejebac 10 pktów przewagi.

sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2012.04.09 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coraz bardziej obsrani, coraz bardziej nerwowi (przy każdej decyzji sedziowskiej przeciwko Realowi), coraz bardziej spięci - zbyt duża presja mediów, kibiców i Mou? - to nie pomaga - mam nadzieję, że tradycyjnie ogramy Atletico i wrócimy na dobre tory - a w weekend będziemy mieli już znowu 6 punktów przewagi.
Wiosna idzie musi być dobrze - na Atletico Kaka do składu za Ozila i Di Maria za Gonzalo

Powrót do góry
raku
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.04.09 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wam sie chyba w głowach poprzewracało. Real ma 4pkt przewagi to na tym etapie bardzo dużo. Dodatkowo nie liczyłbym, że barcelona wygra wszystkie mecze do końca wiec wszystko przemawia za Realem, aczkolwiek szansa dla barcy jest ale tak 10%.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.09 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie gadaj, 10% to było przy 6. punktach, teraz spokojnie wzrosło do 30%...

Powrót do góry
Pizzaro
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.04.09 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walicie smuty... trzeba wierzyć w swój ukochany klub, a nie uciekać w podskokach. Zremisowaliśmy, ale czy to źle w pryzmacie całego sezonu ? Zdarza się i to. Przynajmniej emocjonujący finał rozgrywek będzie. Mam ciężkie mecze, więc musimy spiąć poślady i wygrać wszystko. Nadal mamy 4 pkt, więc nawet porażka z Barcą może nie dać im pierwszego miejsca. Vamos i po krzyku!

Soker.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.09 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Nie gadaj, 10% to było przy 6. punktach, teraz spokojnie wzrosło do 30%...

Jeśli można wiedzieć, z jakiego wzoru liczycie te procenty?

raku
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.04.09 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie luźno strzelamy Very HappyVery Happy.
Ale jak chcesz wiedziec to real jak zdobedzie 18pkt na 21 możliwych to bedzie pewny mistrzostwa czyli 86% :]

Powrót do góry
Pyyyra
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.09 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, i znów czytam te puste frazesy "każdy mecz będzie teraz finałem", "musimy dalej iść z podniesioną głową" ... no kurwa, przypomina mi się LM sprzed 3 i więcej lat.. też ciągle o tym pierdolili, a kończyło się tak samo.

4 marne punkciki a meczy jeszcze w pip Very Happy frajerstwo dekady?

Teraz barcelona dostanie taki wiatr w żagle, że należy się bać. Poczują krew, a z taką grą to na CN nie mamy raczej czego szukać. Aż chujowo się czuje pisząc takie rzeczy, ale to niestety prawda. A RM teraz będzie miał srakę przed każdym rywalem, nawet na Bernabeu..

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.09 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem daleki od stwierdzeń, że był to mecz, gdzie piłka nie chciała nam wpaść do siatki. Było posiadanie, było klepanie, ale z tej gry mieliśmy niewiele. Słupek Ronaldo, jego akcja z początku drugiej połowy i setka Karima. Reszta to lelawe strzały, albo fatalne finalne podania. Valencia też swoje miała do strzelenia. Sędziego bym o nic nie winił, nadepnięcie na Ronaldo moim zdaniem przypadkowe, na pełnej szybkości. Faul i ewentualnie żółta, ale z czerwoną imo przesadzacie. Czasem dziwnie gwizdał faule, dziwnie kartkował, np oszczędzając Alonso za nakładkę, tego gościa, co wjechał w nogi Pepemu, a dając kartkę tylko Di Marii za tę akcję a przetrzymaniem piłki i tym, co potem się działo. Graliśmy słabo, statycznie. Nie ma się co dziwić, że choćby Di Maria próbował grać sam, jak inni stali bez ruchu. Byłem wściekły po meczu, ale trzeba przyznać, że ciut mniej szczęścia i nie mielibyśmy z tego choćby punktu.

Powrót do góry
dolzyk
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.09 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://mistrzowie.org/417468

Chłopaki, kto ma konto niechaj plusuje!! Z góry wszystkim dziękuję
HALA MADRID!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10
Skocz do: