Atlético Madryt - Real Madryt [1-4]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.11 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

założę się o piwo że dostanie... ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
vkarol
Calma, Calma...

PostWysłany: 2012.04.11 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif napisał:
Ruchnęliśmy materace 4-1 a tu widze płacz, bo o mój Boże przez 13 minut było 1-1. Nosz kurwa, moje serce ledwo to wytrzymało. Bałem się prawie tak jak wtedy gdy o mało nie jębnąłem przez 70 minut czekanie na bramkę z APOElem.

Ludzie wyluzujcie poślady właśnie zbiliśmy na wyjeździe półfinalistę Ligi Europy, a wy płaczecie bo po pierwszej połowie nie było 3-0 i do tego , ten bezczelnie zrobił kilka akcji, a nawet wyrównał?
O czym my w ogóle rozmawiamy

Nikt nie neguje faktu, że rywal był dobrej klasy, a do tego mecz - wyjazd. I myślę , że nikt też nie liczył na trójkę do przerwy. Mnie osobiście martwiła w tym meczu bezradność. Może zbyt mocne słowo, ale tutaj trzeba było liczyć na geniusz jednego lub dwóch piłkarzy. To się stało. Cristiano załatwił sprawę. Ale ja się pytam, co pomyślałeś przy 1:1? Bo ja pomyślałem: Kurwa, idzie w chuj ciężko, Materace powróciły do gry, stadion się obudził, a Real gra kiepściutko , z nożem na gardle. A trzeba jakoś ten mecz kurwa wygrać. Tylko jak?

Prawda jest taka, że kontry wyglądało słabo, sytuacji wiele nie było (nie mówię też, że Atleti miało pięć setek). Kaka mało przydatny, Di szukał , szukał, raz fajnie znalazł Benzeme, a ten nie trafił. Crisu szarpał, ale dośrodkowań nikt nie zamykał. Coś tam próbowali ze stałych fragmentów.

Także jeśli Ty byłeś zajebiście spokojny, to gratuluję, bo ja się wkurwiałem, denerwowałem i odliczałem minuty po drugiej bramce.

Chociaż jest też druga strona medalu. Takie bramki w takim meczu... Radość jest przeogromna. Przy takim Sociedad, gdzie mecz jest roztrzygnięty, to na pewno byłby podziw i "wow". A w tym meczu, to po prostu była radość i wielka euforia. To akurat pozytywny aspekt takiego spotkania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.04.12 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciek19911 napisał:
Co za emocje. Kolejny i ogromy krok po Pampelunie ku mistrzostwu. Pozostał nam już tylko jeden ciężki mecz na wyjeździe i nie jest to Camp Nou :> .

Czyżbyś zakładał łatwe zwycięstwo z Barceloną? Jeżeli tak to szczerze podziwiam :]

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.04.12 06:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 punkty zachowane. Milowy krok w stronę tytułu.

Wielka druga połowa Naszych, wspaniałe zwycięstwo, jakże cenne w kwestii losów mistrzostwa. Nie pamiętam, które spotkanie w ostatnich miesiącach, wyłączając GD, tak bardzo mnie niepokoiło.

Przewielki CR, wielki Fabio i Xabi. Pochwalić trzeba jednak wszystkich. Brawo Panowie, teraz oby spokojnie udało się puknąć Gijon.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Football Highlights
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.12 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Sporting Gijon - Levante (skrót meczu)

California Love
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.04.12 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ten skrót Tongue

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Czarny94.
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.12 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz którego tak się obawiałem . Mecz Derbowy . Mecz który był ważny dla LaLigi , wygrany ! Druga połowa , po bramce Falcao bardzo dobra w naszym wykonaniu . Cristiano to geniusz . Niech dalej hejterzy uważają że Ronaldo gra piach z dobrymi klubami .
Bardzo cieszy mnie też gol naszego wychowanka . Widać , że chłopak przywiązany do Realu ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.04.13 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

browar napisał:
Na Atletico zawsze jedziemy zesrani a jakoś od ładnych paru lat nie ma problemu żeby tam wygrać, więc oby było w środę tak samo!! Nie ważne jak byle wygrać i niech Ronaldo coś nastrzela bo "kurdupel" sprzątnie mu jego własny rekord.

prorok Very Happy

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.04.13 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie była przepowiednia a życzenie :>.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8
Skocz do: