Atlético Madryt - Real Madryt [1-4]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Troi
Ronaldo

PostWysłany: 2012.04.10 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dziwne przeczucie, ze ten sezon będzie przegrany. Atleti nas pokona, Barsa również. A na sam koniec Bayern przypieczętuje nas koszmar. Scenariusz jest bardzo możliwy. Tego się boję. Cholernie się boję. Real popełnia blędy w obronie. a ten "atut" może wykorzystać Messi czy snajperzy z Monachium.
Obym się mylił !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.04.10 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem przeczucie że łatwo ruchniemy Valencię. Mam nadzieję że Twoje, tak samo jak moje, będzie błędne.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.04.10 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grypa atakuje Atletico. AS informuje, że dziś z powodu przeziębienia nie trenowali obaj podstawowi napastnicy Falcao oraz Adrian. Zobaczymy jutro, czy to tylko taka zasłona dymna czy może coś poważniejszego.

Co do Realu to prasa jest zgodna Angel jutro wybiegnie w pierwszym składzie.

UwielbiamCrisa
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.04.10 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo mówić , najbardziej meczu Obawiam się z Biblao . Casillas też powiedział " Od tej pory każdy mecz będzie dla Nas finałem " i oby tak było , bo nie zniosę kolejnej straty oczek . <ściana> . Będzie trudno , kurewsko trudno . Heh , też odczuwam , że CR dostanie żółtą kartkę w meczu z Gijon (?) i zabraknie go na CN . Chciałbym , aby nam odpłacili się za ten ciekawy mecz na SB z Valencią i pokazali na Vincente Calderon kto jest królem w Madrycie ! Muszą docenić swoje wartości i pokazać klase . VAMOS !

Powrót do góry
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.10 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótka piłka, rzucić wszystkie siły w postaci Crisa, Benzyny, Kaki i Di Marii do boju, w przerwie wpuścić Ozila i Igłę. Ten mecz musimy wygrać. Najlepiej jeszcze aby Cris i Xabi dostali żółtko. Na Sporting nie ma co się spinać, ale derby to derby. Żądzą się swoimi prawami. I tych 2 nie będzie musiało się męczyć z Gijon jak dostaną żółte. Natomiast odpoczną sobie przed Bayernem i FCB. Zobaczycie, jutro 3 pkt muszą wpaść i wpadną. Ale mecz będzie morderczy, mogę się założyć.

PS. Nawet jeśli na CN nie damy się (z resztą ja wbrew większości kibiców wierzę w zwycięstwo Realu), to czeka nas potem kurewsko trudny wyjazd do Bilbao. I to właśnie w meczu z Bilbao rozstrzygną się losy mistrzostwa, a nie na CN.

Pozdrawiam!

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.04.10 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kris0007 napisał:
Krótka piłka, rzucić wszystkie siły w postaci Crisa, Benzyny, Kaki i Di Marii do boju, w przerwie wpuścić Ozila i Igłę.

Ty tak na serio, czy tylko sobie jaja robisz?

ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.10 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piernicze 1 pkt nad Barcą obecnie (i pomyśleć, że jeszcze tak niedawno momentami było 13pkt) będą jutro niemałe emocje. Mam nadzieje, że nasi zabiją jakiekolwiek nadzieje Atletico.

Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.10 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zarty sie skonczyly. jesli nie chcemy zostac frajerami roku, trzeba z powaga podejsc do jutrzejszego klasyku. teraz kazdy stracony punkt, moze oznaczac porazke w lidze, co byloby patrzac na ogol, mega zawodem.

jutro przed nami ciezki o boj, byc moze nawet decydujacy o koncowym tryumfie.

naprzod madrycie!

MCF para siempre.
Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.04.11 06:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to najważniejszy jak do tej pory mecz sezonu ligowego. Jeśli wygramy, robimy milowy krok w stronę tytułu!

Nerwy straszne. Niech ten mecz już się rozpocznie.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.11 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musimy wygrać, nie ma już opcji, mamy przewagę, możemy sobie zremisować, tylko wygrana się liczy. Niestety, ale sami na swoje życzenie, głupio potraciliśmy punkty z Malagą czy Villarrealem. Dziś na Calderon trzeba wyjść maksymalnie skoncentrowanym i po prostu puknąć materace jak to robimy skutecznie od lat, gdzie na Calderon mamy lepszy bilans niż na Bernabeu. Vamos!

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2012.04.11 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo bardziej istotny będzie wg mnie mecz z Bilbao. Jak wygramy dziś to nic to nie zmieni w sytuacji, bo nadal będą 4 pkty, jak przegramy GD to zostanie 1, a sądzę że mecz z Baskami będzie o wiele trudniejszy niż z drużyną która od ponad dekady kompletnie nie wie jak z nami grać i ma wyraźny kompleks + dodatkowe fatum, że nawet jak powinni wygrać nie wygrywają, np. luty 2007 Very Happy . No ale fakt - historia nie gra, mimo to sądzę, że więcej problemów będzie z Athletikiem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.04.11 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie ta statystyka ostro niepokoi. Co rok tak mam, że sram przed meczem z nimi w obawie "przełamania złej passy". Obym się mylił, bo jeden czy dwa punkty przed Gran Derbi nie wróża nam niczego dobrego...

Powrót do góry
Guti909
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.04.11 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przewidywalny skład:

Casillas; Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo/Coentrão; Xabi Alonso, Khedira, Özil/Kaká; Di María, Cristiano Ronaldo i Benzema.

osobiście wolałbym Marcelo, ale znając Mourinho to w takim meczu może postawić na Fabio żeby mieć większy spokój w defensywie..
Ozil ostatnio cieniuję, więc powinien zagrać dziś Kaka.

3 punkty są nam potrzebne jak tlen..

" ... Jesteśmy w piekle Panowie ... "

Powrót do góry
alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.11 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie w jaki sposób ustala się terminarz? Teraz mamy 7 spotkań w 22 dni, z czego 6 trudnych lub bardzo trudnych meczów. Rok temu było niemal identycznie i też Bilbao, Villareal, Sevilla, Valencia, Barcelona, Atletico w ostatnich 10 kolejkach. Nie to, żebym wietrzył spisek, ale dziwnie to wygląda.
Pozytywne jest to, że wtedy całkiem dobrze sobie radziliśmy. Patrząc od analogicznej daty to nie licząc Ligi mistrzów zremisowaliśmy z Barceloną w lidze, wygraliśmy w CDR, wygraliśmy 7 spotkań ligowych rozbijając Valencię, Sevillę, Getafe, czy Almerię. Przegraliśmy jeden mecz z....Realem Saragossą, u siebie(między spotkaniami z Barcą w LM). Oby nasi piłkarze o tym pamiętali przed meczem ze Sportingiem.

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.11 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terminarz jest losowany.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8
Skocz do: