Real Madryt - Sporting Gijón [3-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.04.12 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UwielbiamCrisa napisał:
Powie ktoś kiedy ostatnio dostał żółtą ? Chyba jakoś w lutym (?)

Ostatnia żółta w LL to 28 styczeń. Od tamtego czasu CR zagrał w 12 kolejnych ligowych spotkaniach bez żółtej.

Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić Cristiano na ławce i to przeciwko Gijon. Obstawiam, że zagra jakieś 60 minut.

Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.13 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że Sporting to będzie formalność. Chociaż biją się o utrzymanie, to jednak nie jest to przeciwnik, który może sprawić większe kłopoty. Oby tylko chłopacy byli zmotywowani i nie olali tego meczu. Najważniejsze aby podchodzić potem do meczu na CN z rezerwą 4 pkt.

Jak na razie ten maraton, który zaserwowano Realowi wygląda słabo:
- Malaga 1:1 - wstyd, porażka na własne życzenie.
- Villareal 1:1 - przyczynił się trochę sędzia nie wytrzymując presji, ale to nie sędzia wbił gola na 1:1. Casillas dał dupy. 2 taki sam strzał.
- Sociedad 5:1 - tak samo słaby przeciwnik jak Sporting.
- Ossasuna - 5:1 - połowa się obsrała meczem, a to również słaby przeciwnik.
- Valencja - 0:0 - połowa kibiców uważała, że 3 pkt z urzędu dostaniemy. Że Walencja zmęczona meczem w LE, że słabi, że kontuzje.
- Atletico - 4:1 - do momentu aż Cris nie strzelił 2 bramki drżałem o wynik.

Czyli z ostatnich 6 meczów zdobyliśmy 12 na 18 możliwych pkt. Real musi zrobić teraz wszystko aby statystyki po 7 meczach wyglądały 15 na 21 pkt ; ]

Co się tyczy Ronaldo - Lepiej żeby grał od początku. Ktoś tu napisał, że w tamtym roku dostaliśmy 0:1 od Sportingu. Więc lepiej żeby chłopak jebnął brameczkę i schodził jak najszybciej na ławkę. Mam nadzieję, że nie zrobi głupiego faulu i nie będzie szczekał. Od 13 kolejek nie dostał żółtka, ale wszystko się może zdarzyć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
JWRJWR
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.13 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie ma potrzeby przedstawiania wyników spotkań Królewskich, skoro jest to forum sympatyków tej drużyny. Zapewne każdy owe mecze oglądał Krisie0007.

Co do głównego tematu rozmowy - życzę Realowi wysokiej wygranej. Mam nadzieję, że zagra Sahin wraz z Granero jako dwaj ŚP. Wiem, że to mało prawdopodobne (patrz Khedira) ale warto być marzycielem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El_Konrad
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.04.13 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy strasznie trudny terminarz ! Valencia, Atleti, a teraz Sporting Gijon. Chciałbym mieć myśli tych którzy uważają, że ten mecz będzie łatwy i przyjemny. Gijon traci 7 pkt do Villarrealu i jest to do nadrobienia, a ten zespół potrafi dobrze zagrać.
Gijon jest w strefie spadkowej i właśnie końcówka sezonu będzie dla nich najważniejsza. Nawiążę do meczu Wigan v Man Utd, Wigan walczy o utrzymanie i zrobił niespodziankę wygrywając (chociaż spodziewałem się takiego wyniku, ponieważ seria Man Utd musiała się skończyć).
Tego meczu nie możemy przegrać, po prostu nie możemy pozwolić sobie na stratę pkt.
Trzeba zakończyć mecz w pierwszej połowie, a w drugiej spokojnie utrzymać wynik przygotowując się na Ligę Mistrzów.
Skład ? Nie sądzę aby Mou nie pozwolił zagrać Ronaldo, bo jednym uderzeniem może zmienić wynik meczu, a to nie będzie łatwy mecz i Cristiano będzie szukał bramek ;)

Najważniejsze 3 pkt, a wynik ? Jeszcze raz powtórzę najważniejsze 3 pkt.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.13 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co się tyczy składu to myślę, że na pewno zagrają: Casillas - Marcelo - Ramos - Pepe - Arbeloa - Khedira - ? - Ozil - Cris - Di Maria - Benzema. Jak widzicie tylko z 2 defensywnym pomocnikiem mam problem. Zapewne będzie to Granero, bo z nim jak ktoś już pisał, drużyna gra bardziej ofensywnie. Pewnie jak zwykle w meczu za Benzemę wejdzie Igła i może Callejon za Di Marię. Na pewno jednak ktoś zmieni Crisa. Oby tylko ten mecz rozstrzygnąć w I połowie i drugą kontrolować.

Przy założeniu, że I połowa skończyłaby się 1 - 2 : 0 moglibyśmy dać wytchnienie kilku piłkarzom. Wiem, że to ciężki mecz, ale takiego przeciwnika raczej nie powinniśmy się obawiać. Gorzej tylko, że I połowy w naszym wykonaniu nie są takie dobre jak drugie. I może się okazać, że do 60 minuty będzie 0:0. A wtedy im dłużej będzie trwał mecz, tym dłużej Cris będzie ryzykował kartką.

PS. I powtarzam po raz kolejny -> uważam, że mistrzostwo rozstrzygnie się w meczu z Bilbao.

Powrót do góry
krzyjas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.04.13 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagrożeni zawieszeniem są Pepe, Coentrao i Ronaldo.

Sporting czasem potrafi dać czadu, na dodatek Real ostatnio gra w kartkę więc ja bym nie był taki pewien, że to będzie spacerek.

Liczą się 3 punkty, Ronaldo niech wejdzie w razie chujowego wyniku.

Powrót do góry
Czarny94.
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.04.13 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem by było żeby Varane zagrał za Pepe . Portugalczyk odpocznie i nie dostanie żółtej kartki. Za Xabiego Granero . Jeśli chodzi o Cristiano to jestem pewny że zagra w I składzie. Jeśli szybko rozstrzygniemy mecz to około 75 minucie zejdzie .
Chociaż boję się że dostanie żółtko za ... symulowanie w polu karnym . Byłem pewny że dostanie z Atletico .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2012.04.13 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepe chyba nie jest zagrozony.

zle ze ronaldo nie dostal tej kartki ostatnio. juz nie chodzi o barcelone. pozniej przeciez wcale latwych meczy nie mamy - sevilla, bilbao, wyjazd do granady. a o kartke nie trudno.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.13 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepe własnie chyba jest, bo według Marci ma 9 żółtych i 1 czerwoną za podwójną żółtą.

Powrót do góry
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.04.13 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cristiano ostatnio bardzo fajnie zachowuje się po upadku w polu karnym. Kiedyś krzyczał i machał rękami, teraz wstaje, grzecznie się uśmiecha i tyle. Jak widać na sędziów to działa. ;)

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.04.13 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Pepe własnie chyba jest, bo według Marci ma 9 żółtych i 1 czerwoną za podwójną żółtą.

No właśnie raz dostał, a dokładnie to z Sevilla 2 żółte i konsekwencji czerwoną. Jeżeli w takich okolicznościach dostanie się czerwoną, czyli żółta potem druga i czerwona to te żółte się nie liczą. Inaczej byłoby, gdyby dostał jedną żółta i od razu czerwo. Reasumując Pepe nie jest zagrożony.

Betoo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.13 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz na C+ będą komentowali Cezary Olbrycht i Tomasz Wieszczycki, tego chyba jeszcze nie było.

Powrót do góry
cmp
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.04.13 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orłowski jest chory? Już 3 mecz Realu bez niego będzie.

Co do meczu, dobrze by było żeby zagrożeni rozpoczęli na ławce. Chociaż jeśli chodzi o Ronaldo to raczej niemożliwe. Myślę że jakieś rotacje w składzie będą, więc takie 2:0 spokojnie by mnie satysfakcjonowało.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2012.04.13 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olbrycht jest przecież od włoskiej :| Co do komentarza, to całe szczęście, że klątwa Wolskiego dobiegła (chyba) końca. Nie wiem czy zauważyliście, ale coś z tych 10 punktów traciliśmy tylko wtedy, kiedy nasz mecz komentował Wolski. Valencii tylko nie jestem pewien, ale chyba też on komentował.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
vkarol
Calma, Calma...

PostWysłany: 2012.04.13 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj Villarreal - Malaga i LeO też nie było. Laboga i jakiś Zieliński (?) komentowali. Mogłem źle usłyszeć nazwisko, ale jakbym kolesia pierwszy raz słyszał.

Co do meczu. Nie ma prawa powtórzyć się historia z ubiegłego sezonu. Od początku, na pełnej, a potem Bayern.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do: