FC Barcelona - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.04.22 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kris0007 napisał:
Ivanów Zamoranów,

Popatrz, co pisałem przed grudniowymi Derbami. W każdym razie - pierdolisz jak potłuczony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
DeeS
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.22 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego jak dla mnie klepka barcy powoli sie juz konczy z lepszymi zespolami. Dobrze to graja bo od zawsze to grali i maja zgrany zespoł ( to bardzo wazne) Tylko ze co z tego ze wymieniaja po kilkaset podan jak to do niczego nie prowadzi.

Ale oczywiscie zaraz beda komentarze ze real strzelil i stawił mur. I bardzo dobrze ze ustawił bo kazdy to robi . Efekt koncowy widac gołym okiem. Jeszcze 2 kolejki i poznamy mistrza definitywnie.

Hala !

Powrót do góry
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.22 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gutierrez - po części masz rację. Ale przecież popatrz co ma Guardiola. B.dobrą, kto wie czy nie najlepszą szkółkę na świecie. Chłopaczki od małego są warunkowani do gry, którą preferuje I drużyna. Kojarzysz może taki mecz jak młodziki Ległej Wa-wy dostały w dupę 0:7 czy tam 1:7 od młodzików farsy? Jak oglądałem ten mecz, to chłopaczki starały się grać jak I drużyna. Szybkie, krótkie podania i jak nie udawało im się ograć w polu karnym, to wycofywali do bramkarza, który bądź co bądź świetnie grał nogami (mecz był 5 na 5). Technicznie farcelona jest lepsza (Pujol, Xavi, Iniesta, Messi) i ma wpajane od kilku lat swoje schematy, które jednych mogą nudzić (np. mnie), a innych fascynować. Ale my też mamy zawodników, którzy potrafią z nimi nawiązać walkę i też grają dobrze technicznie. Mnie np. razi brak powrotów Ronaldo. Moim zdaniem słabo broni i mało angażuje się w obronę. Ale jego silny strzał, szybkość i drybling oraz kondycja rekompensują to. Obstawiam, że w III sezonie pracy Mou w Realu drużyna będzie jeszcze mocniejsza (czekam na dobre, mądre transfery jak do tej pory). Owszem, takie głupie wybicia piłki Coentrao czy Ramosa rażą, ale nie od dziś wiadomo, że nasi obrońcy rozgrywać nie umieją i oddają szybko piłkę Xabiemu albo Ozilowi żeby oni kreowali grę. To wszystko jest jednak do poprawienia i wyobrażam sobie mecz Real vs farsa, w którym akcja rozpoczyna się od Pepe, przechodzi przez Xabiego, dociera do Ozila, a ten rozdziela podanie Crisowi albo Benzemie. To wszystko jest do wytrenowania. Po Euro i wakacjach drużyna ma jechać znów na obóz do LA (tak na głównej pisano) i Real na pewno będzie trenował wszystkie aspekty od rozgrywania przez obrońców, po stałe fragmenty gry.

Powrót do góry
alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.22 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gutierrez napisał:

Cieszę się, że Real wygrał, w końcu! Niestety to Barcelona kontrolowała mecz i gdyby nie regres formy znowu by posprzątali 3-1 lub 4-1, taka jest prawda.

Jak ja nie lubię takiego gadania. Gdzie ty ten regres formy widzisz? Barca ostatnio wygrywa mecz za meczem. Z Chelsea przegrała, ale była dużo lepsza, zabrakło skuteczności i szczęścia(kiksy, słupek, poprzeczka). A to, że wczoraj nie stworzyła sobie więcej niż 1-2 dobrych sytuacji to zasługa Realu, a nie słabej formy Katalończyków. Zawsze jak Barca ma problem z naszą obroną to się pojawiają głosy, że Barcelona jest w słabiej formie. No szlag mnie trafia, jak można być takim krótkowzrocznym i nie doceniać tej niesamowitej obrony Realu.
Nasi bronili tak dobrze, że aż ci wszyscy komentatorzy twierdzą zgodnie, że Real zasłużył na wygraną. Owszem, w ofensywie nie było za dobrze, nie mieliśmy zbyt wielu akcji, za nerwowo wyprowadzaliśmy piłkę itp. Ale Barcelona stworzyła sobie tylko 2 dobre sytuacje, podczas gdy w poprzednich meczach stwarzała sobie ich po co najmniej 4. Barca nie jest w słabiej formie(co pewnie pokaże w rewanżu z Chelsea), a klepanie piłki między Xavim a Busquetsem to nie jest żadna kontrola meczu, tylko bezradność

Ostatnio zmieniony przez alejasienieznam dnia 2012.04.22 10:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2012.04.22 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógłby ktoś zarzucić jakimiś szczegółowymi statystykami z meczu? Nie tylko strzały, posiadanie, kartki żółte, czerwone, faule, ale też okazje bramkowe, kluczowe podania, przejęcia itd.

Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.22 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivan - wybacz, postu grudniowego nie czytałem, pamiętam, że też cholernie nastawiłem się na mecz i balon był napompowany przez dobrą grę realu w I części sezonu a tu kicha ;/ Ale przypomnę Tobie: "Byleby ugrać remis" - twój post 6 dni temu o 17:00. Wydaje mi się, że wychodzimy zawsze po 3 pkt albo w ogóle.

Powrót do góry
DeeS
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.22 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alejasienieznam napisał:
Gutierrez napisał:

Cieszę się, że Real wygrał, w końcu! Niestety to Barcelona kontrolowała mecz i gdyby nie regres formy znowu by posprzątali 3-1 lub 4-1, taka jest prawda.

Jak ja nie lubię takiego gadania. Gdzie ty ten regres formy widzisz? Barca ostatnio wygrywa mecz za meczem. Z Chelsea przegrała, ale była dużo lepsza, zabrakło skuteczności i szczęścia(kiksy, słupek, poprzeczka). A to, że wczoraj nie stworzyła sobie więcej niż 1-2 dobrych sytuacji to zasługa Realu, a nie słabej formy Katalończyków. Zawsze jak Barca ma problem z naszą obroną to się pojawiają głosy, że Barcelona jest w słabiej formie. No szlag mnie trafia, jak można być takim krótkowzrocznym i nie doceniać tej niesamowitej obrony Realu.
Nasi bronili tak dobrze, że aż ci wszyscy komentatorzy twierdzą zgodnie, że Real zasłużył na wygraną. Owszem, w ofensywie nie było za dobrze, nie mieliśmy zbyt wielu akcji, za nerwowo wyprowadzaliśmy piłkę itp. Ale Barcelona stworzyła sobie tylko 2 dobre sytuacje, podczas gdy w poprzednich meczach stwarzała sobie ich po co najmniej 4. Barca nie jest w słabiej formie(co pewnie pokaże w rewanżu z Chelsea), a klepanie piłki między Xavim a Busquetsem to nie jest żadna kontrola meczu, tylko bezradność

nareszcie jest ktos to widzi to co ja ... Bravo !

Mam na mysli "alejasienieznam"

Powrót do góry
BaniaCR7
Golden Boot

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.04.22 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj miałem imieniny, więc chciałbym podziękować Realowi Madryt za niebywały prezent.

Football Highlights
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.22 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Barcelona - Real Madryt (skrót meczu)

Czarny94.
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.22 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie durne gadanie że ktoś nie jest kibicem Realu dlatego że myślał realnie o remisie jest żałosne. Każdy kibicował żeby wygrać .
Radość po tym meczu jest niesamowita . Real zagrał bardzo bardzo dobrze. Niech mają te posiadanie nie wiadomo jakie . Ja nawet na tą statystykę nie patrze. Bo trzeba potrafić coś zrobić z tą przewagą a Real nie dał Barcelonie nic zrobić .
Jestem dumny z nich . Banan na ryju cały czas. Cristiano udowodnił że jest wielki . Ciekawa statystyka była po meczu . Ronaldo 6 strzałów , Messi 1 Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.04.22 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przetrzeźwiałem, mogę pisać.

Łzy cisną mi się do oczu jak widzę tę radość Naszych po końcowym gwizdku, wiecznie upokarzani w końcu dokonali tego, co wydawało się niemożliwe.

Dziękuję Cazorli za te bramkę z wolnego, Sennie i Guaicie za to, że tak pięknie fruwał między słupkami i zabrał Nam dwa punkty. To oni sprawili, że Barca znów miała okazję Nas skompromitować i odebrać tytuł, który wydawał się już stracony. Odarliśmy ich z nadziei w ich domu, gdzie wszyscy przyjeżdżają przestraszeni i skazani na klęskę, to my wygramy tytuł, to Jose będzie numerem jeden, to Krystyna zbliżył się do Złotej Piłki i nikt już nie powie, że nie strzela w ważnych meczach.

Co się stanie w środę to się stanie. Jeśli odpadniemy, nie będę załamany, bo już w niedzielę możemy zapewnić sobie Ligę, na którą tak wszyscy czekaliśmy.

Wczoraj stał się cud, jeśli stanie się kolejny i Nasi jakoś staną na nogi do środy, to wygramy i wrócimy do Monachium jak powiedział przewielki MESUT!

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.22 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli stanie się cud i Chelsea awansuje do Finału, no to w środę po ewentualnym odpadnięciu nie będę załamany.

Barca w Finale najważniejszych rozgrywek i nas tam niema po raz kolejny? Nie!

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Piotrek945
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.04.22 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę ze zwycięstwa w tym meczu, co w tym przypadku nie rozluźni a jeszcze zmotywuje graczy na Bayern. Bernabeu również nagrodzi naszych za taki miły sobotni wieczór. :-)

Powrót do góry
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2012.04.22 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladnie powiedziane, chamartin.

Cudu w srode nam nie trzeba. Jestesmy lepsi i jestesmy glodni LM. Tez boje sie tego meczu, ale jestesmy w stanie awansowac do finalu. Ciagle jestesmy faworytem tego dwumeczu. Wczorajsze zwyciestwo dalo nam jeszcze wieksza wiare we wlasne sily.

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.04.22 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że żadnego cudu Nam nie trzeba żeby pokonać Bayern, ale chodziło mi raczej o stan fizyczny Naszych piłkarzy, bo zakładam że wyjdzie taka sama jedenastka jak wczoraj.

Jeśli w drugiej połowie będziemy zapierdalać na całego, to dla mnie będzie to cud po takim wysiłku jaki wczoraj sobie zapodaliśmy.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21
Skocz do: