FC Barcelona - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Athlete.
My better is better than your better

PostWysłany: 2012.04.18 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie już nic nie zaskoczy, w grudniu bylismy zdecydowanym faworytem i przegraliśmy, teraz trudno stwierdzić, może stać się wszystko. Trzeba wierzyć w remis. 3 mecze w przeciągu tygodnia: porażka, remis, wygrana. Niech tak to wygląda

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
IJORDAN
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.04.18 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porażka, wygrana, wygrana.

joonecky
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.04.18 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
OEL
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.04.18 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy to tak chyba macie wrodzone. Coś nie pójdzie, to zaraz, że Barcelona jest poziom nad Realem, a jak wyjdzie jeden mecz to, że Real jest poziom nad Barceloną. Życie. Mnie nie zdziwi żaden wynik w sobotę, ani we wtorek. Całkiem dobrze może się okazać, że to dla Was złe dobrego początki. Nie ukrywam, że miło byłoby pogrążyć Real, ale wątpię, by to przyszło z taką łatwością.
1;0>2;1.
Ta porażka niczego nie przesądza. Choć sytuacja miła nie jest. Identyczna jak nasza z Arsenalem, a wtedy nie była łatwo.

Powrót do góry
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.18 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę tutaj tylko same cipki i ciotunie. O co chodzi? Wspieracie klub czy się mazgaicie? Co to za kibic, który obstawia porażkę na 3 dni przed meczem? Nostradamusy z was, czy co? Wyjdziemy na Barcelonę z pełną koncentracją i przeświadczeniem, że ten mecz należy do nas. Właśnie na CN udowodnimy, że zasługujemy na mistrza. Przecież to będzie finał. Zwycięstwo na CN sprawi, że Majstra nam nikt nie odbierze. Gdyby wczoraj padł remis, to byście mówili, że super, bo w rewanżu to Bayern będzie musiał naciskać, a Real wystarczy się obroni. Chłopaki wiedzą, że ten mecz muszą wygrać. Mają potencjał i to zrobią. Nie ważne jak. Czy 1:0 czy 4:3 czy w 90 minucie z karnego czy w 1 minucie i potem przez 90 minut obrona Częstochowy. Mnie to nie obchodzi. Wyjdziemy po zwycięstwo, bo dzięki niemu LL będzie skończona i nie trzeba będzie się już na niej skupiać, tylko zajmiemy się rewanżem z Bayernem. Mamy teraz łatwiej niż w analogicznym okresie rok temu: wtedy mieliśmy 4 mecze z jak to piszecie "najlepszą drużyną świata". Teraz mamy 3 mecze, z czego 1 z "najlepszą drużyną świata" i 2 z Bayernem, który jest w zasięgu naszych umiejętności.

PS. Już widzę jak byście szczekali i piali z zachwytu, że Barcelona zostanie zgnieciona na CN gdybyśmy wczoraj wygrali 2:0 z Bayernem. Ach, kibice-chorągiewki. Wstyd mi za was!

HALA MADRID

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.04.18 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krist napisał:
Powiedzmy tak... w sobotę starczy remis, w finale i tak przegramy, także jebać bayern

Ej, ej, ej. Pomyliłeś forum, pomyliłeś społeczeństwo. Tutaj przesiadują zwykle kibice Realu Madryt, a nie Orkana Rzerzęczyce, więc jeśli masz taką mentalność to grzecznie Ci powiem - spierdalaj ;).

czajaZDP napisał:
Dobrym prognostykiem jest to, że po każdej wpadce następne spotkanie w naszym wykonaniu wygląda dobrze i wynik kończy się na naszą korzyść i tego się trzymajmy.

Levante -> Racing, Malaga -> Villarreal tego nie potwierdzają.

Powrót do góry
joonecky
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.04.18 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kris0007 napisał:
Wyjdziemy na Barcelonę z pełną koncentracją i przeświadczeniem, że ten mecz należy do nas. Właśnie na CN udowodnimy, że zasługujemy na mistrza. Przecież to będzie finał.

Wczoraj graliśmy półfinał i wyszliśmy z taką koncentracją i zaangażowaniem jak na Gijon albo jakieś inne Rayo.

Kris0007 napisał:
Gdyby wczoraj padł remis, to byście mówili, że super, bo w rewanżu to Bayern będzie musiał naciskać, a Real wystarczy się obroni.

Owszem wynik bardzo korzystny, ale gdyby wczoraj padł remis człowiek rozumny, który oglądał mecz stwierdziłby, że mieliśmy mnóstwo szczęścia. Bramka z dupy i granie na własnej połowie przez ostatnie 20 min.

Powrót do góry
krzyjas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.04.18 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez formy będzie ciężko, ale lepiej to niż posiadanie formy i przegranie 3-1 jak w grudniu.
Muszą się zmotywować na maksa, liczę na geniusz Ronaldo..

Powrót do góry
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.04.18 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remis byłby bardzo dobry, w takiej formie nie ma co liczyć na zwycięstwo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.04.18 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piernicze szkoda mi niektórych. Ostatnio jechaliśmy po 0-2 u siebie w 1 meczu pucharowym i zagraliśmy tam jeden z najlepszych meczów w tym sezonie pechowo zremisowanym 2-2. Wg. mnie nasi się tak zmobilizują że tym razem tam wygrają.

Powrót do góry
Kamillos33
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.04.18 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem się wybrać do pubu samotnie pokibicować między putkami, a mecz z Bayernem miał mnie tylko w tym pomyśle utwierdzić - wyszło całkiem na odwrót. Gramy słabo i według mnie nawet remis będzie sporą niespodzianką. Ofc nie dostaniemy w ciry 5-0, ale ostatnio mamy taki dołek, że nawet pełna mobilizacja i emocje związane z derbami nie pomogą.

Taki ze mnie chujowy kibic Hala Madrid

Powrót do góry
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.04.18 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajac1211 napisał:
Ja piernicze szkoda mi niektórych. Ostatnio jechaliśmy po 0-2 u siebie w 1 meczu pucharowym i zagraliśmy tam jeden z najlepszych meczów w tym sezonie pechowo zremisowanym 2-2. Wg. mnie nasi się tak zmobilizują że tym razem tam wygrają.

Różnica jest taka, że obecny Real jest martwy fizycznie. I to jest czynnik, który może zaważyć na wyniku sobotniego spotkania.

Powrót do góry
pokepim
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.04.18 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardziej boję się sędziego niż rajdów messiego czy dryblingów iniesty.
Pewnie znów im podrukuje trochę... jak zwykle.

Powrót do góry
Karol1993
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.04.18 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam jakieś większe obawy przed tym meczem niż zwykle..

Powrót do góry
Pizzaro
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.04.18 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barcę nakryjemy czapką, wciągniemy nosem, zamieciemy miotłą, wyłowimy wiaderkiem, założymy kaskiem... a nie, to tak miało być z Bayernem :] Szykuje się arcytrudny mecz i musimy postawić na ofensywę lub defensywę. Nie widzę w takim meczu postawienia autobusu, choć to całkiem realne. Dla mnie - gra jak w CdL, do przodu i ofensywnie. No i niech zagra Kaka + Varane, co jest mało możliwe.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 3 z 21
Skocz do: