Real Madryt - Bayern Monachium [2-1, k. 1-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2012.04.22 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Cover napisał:
Bayern będzie wypoczęty. Bayern będzie grał kontry. Bayern ma do tego najlepszych wykonawców na świecie.

Ale czy te kontry rzeczywiście potrafi wyprowadzać? Na Hattricku napisałem, że Bayern swoje największe szanse będzie upatrywał w kontratakach, z kolei kibic Bayernu (ogląda każdy ich mecz w sezonie, albo przynajmniej większość) napisał, że ani nie potrafią bronić (co jest raczej faktem) i nie potrafią kontrować. Więc jak to jest?

Nie opieraj się na tym, co napisał jakiś tam kibic, bo ktoś po wejściu tutaj też ubzdurałby sobie farmazony na temat Realu. Z tego, co widziałem we wtorek, to potrafią je wyprowadzać i bardzo szybko przejść z obrony do ataku. Jak widzę, że o grze mogą stanowić gracze typu Schweinsteiger, Kroos/Mueller i szybcy skrzydłowi, boczni obrońcy, to wiem, że te kontry raczej wyprowadzać potrafią, na pewno przy takim nakładzie mobilizacyjnym jaki dostaną do środy. Tym bardziej, że duża część z nich gra razem w Reichu, a że Reich uwielbia właśnie taką grę, to wiemy.

Po prawdzie to znowu najwięcej zależy od formy dnia pewnych organów Bayernu, jeśli oni nie zatrybią, powinniśmy spokojnie dać radę. Jeśli złapią wiatr, będzie nam kurewsko ciężko i możemy po prostu odpaść.

e: Co będzie na Bernabeu? :lol2:

Ostatnio zmieniony przez Cover dnia 2012.04.22 10:33, w całości zmieniany 3 razy

Kedos
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.04.22 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj będzie kocioł na Bernabeu.Ultrasi zgotują im niezłe powitanie Twisted Evil

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2012.04.22 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gutierrez napisał:
Mam jednak przeczucie, że będzie awans i finał z Chelsea, czyli zwycięstwo. Very Happy

Barca podrażniona porażką z nami, pewnie rozjedzie Chelsea Tongue

A co do nas, to kurde nie wiem co myśleć. Po prostu trzeba poczekać do środy Tongue

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2012.04.22 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazim napisał:
Wolf, nie udało się?? Niestety wciąż może im się udać w tym roku :]

No jak dotąd im się nie udało. Jasne, mogą tego dokonać w tym roku, mam tego świadomość, ale przyjąłem założenie kolegi lazycata, że to my wygramy w 2012. Rzecz nie w tym, czy wygramy, czy nie, ale w tym, że jeślibyśmy nawet wygrali, to będzie jeszcze za mało, aby mówić o przyćmieniu FCB.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
IJORDAN
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.04.22 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kris0007 napisał:
A Cafe Footbal zamiast zacząć od El Classico to zaczęli gadać o Ległej i Pyrach. Ach...

Daj spokój z tymi fapaczami FCB. Wynik był na korzyść Realu, to nie zaczęli od El Clasico ;)

Osobiście na Bayern wystawiłbym Kakę i Marcelo od początku. chłopaki sa swieże i mogliby siac zamieszanie, dałbym trochę więcej czasu Higuainowi trochę mi szkoda chłopaka że tak mało gra ostatnio Cóż, przed Barcą typowałem 1:2 i trafiłem idealnie, teraz typuje 3:1 i tak ma być.

Necro
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.04.22 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kris0007 napisał:
A Cafe Footbal zamiast zacząć od El Classico to zaczęli gadać o Ległej i Pyrach. Ach...

Pamiętasz jeszcze w jakim kraju żyjesz? Co dziwnego jest w tym, że zaczęli od polskiego klasyku?

Powrót do góry
JWRJWR
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.22 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest jeden z najważniejszych meczów w sezonie. Pozostaje tylko życzyć szczęścia.
Jakże pięknie byłoby gdyby Real zdobył dublet.
La Decima ponad wszystko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Piotrek945
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.04.22 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zmęczenie zostało przyćmione przez euforię i to Bayern przyjeżdża na SB, ale fakt mecz naprawdę mógł dać w kość. Jednak nie sądzę, żeby wybiegła w 100% ta sama jedenastka co wczoraj. Ale jeżeli odpadną to będzie to mniejszy smutek, bo Bayern oszczędzał swoich graczy i grał o nic, my natomiast graliśmy o ligę z największym rywalem na ich terenie. Jednak ten Real, który wygrał z Barceloną jest na najlepszej drodze, żeby zagrać w finale w Monachium. Nie straciliśmy nadziei po pierwszym meczu, przegraliśmy nie 1:0, a 2:1 co robi wielką różnicę na wyjeździe. My w Monachium strzeliliśmy bramkę z akcji których nie było tak wiele. Real wczoraj pokazał, że chwila nieuwagi obrońców, jedna akcja i wychodzi na prowadzenie. Potrafimy wyprowadzić kontrę poczynając od Casillasa w czasie krótszym niż Bolt biegnie na 100m. Poza tym wczorajszy mecz Crisowi dodał skrzydeł, wyjdzie bardziej pewny siebie, z pełnym wsparciem kibiców, a tego potrzebuje, wtedy lepiej gra, kiedy czuje się wspierany. Mourinho będzie miał plan na to spotkanie, na każdą ewentualność, na każdą zmianę trenera Bayernu. Tu mamy przewagę. Mourinho jest mądrzejszy o 1 mecz z Bayernem!

Powrót do góry
UwielbiamCrisa
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.04.22 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziemy podbudowani zwycięstwem nad Barką , nie będzie na 101% takiej samej jedenastki . Moim zdaniem Mou wystawi coś takiego :

-------Casillas---------
Alvaro-Pepe-Ramos-Marcel!

Khedira (?) Xabi .

Riki Tiki

Nie wiem Cristiano

Benzema / Igła
Da nam to kopa ofensywnego , a defensywnie przeciwko Barcelonie zagralismy perfekcyjnie , oprócz błędu z pierwszych minut . Zmianki gdzies tak w 70 minucie .

Powrót do góry
Raszlo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.22 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo nie będzie, to wiadome. Wierzę jednak w naszych że dadzą z siebie kolejne maksimum.
Osobiście wystawiłbym od początku Kakę. Czuję że dużo by dał wykorzystując swoją szansę. I chyba nie tylko ja tak czuję...

Czy czegoś się obawiam? Tak, przejęcia inicjatywy przez Bayern po stracie gola...lub jak ktoś może odczytać - cofnięcia się naszych do defensywy i czekania na końcowy gwizdek. Gol około 40 minuty byłby świetną sprawą...

Bayern ma ten plus że jest zespołem uniwersalnym, trochę jak my. Można różnie to interpretować...Barcelona cały czas gra tak samo...in plus w tej taktyce jest to, że to oni mają piłkę a co za tym idzie - nie ma jej przeciwnik = nie stwarza tylu okazji. Gdy jednak przeciwnik dysponuje szczelną obroną, gra pressingiem, potrafi szybko rozgrywać piłkę - Barcelona ma problem. Bayern potrafi wyczekać, czyli coś czego Barcelona nie potrafi. Potrafi grać defensywnie czego Barcelona nie potrafi.

Mourinho jednak ślepy nie jest i myślę że zespół wyjdzie w 100% przygotowany a to połowa sukcesu. Dalej będzie liczyć się skuteczność.

Stawiam 2:0 lub 3:1 dla Realu Smile

Powrót do góry
Deli
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.22 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cover napisał:
IVAN_ZAMORANO napisał:
Cover napisał:
Bayern będzie wypoczęty. Bayern będzie grał kontry. Bayern ma do tego najlepszych wykonawców na świecie.

Ale czy te kontry rzeczywiście potrafi wyprowadzać? Na Hattricku napisałem, że Bayern swoje największe szanse będzie upatrywał w kontratakach, z kolei kibic Bayernu (ogląda każdy ich mecz w sezonie, albo przynajmniej większość) napisał, że ani nie potrafią bronić (co jest raczej faktem) i nie potrafią kontrować. Więc jak to jest?

Nie opieraj się na tym, co napisał jakiś tam kibic, bo ktoś po wejściu tutaj też ubzdurałby sobie farmazony na temat Realu.
[...]
Tym bardziej, że duża część z nich gra razem w Reichu, a że Reich uwielbia właśnie taką grę, to wiemy.

akurat to o czym pisał owy kibic Bayernu to sama prawda. Bayern nie potrafi bronić, wystarczy spojrzeć na mecze w ,któych taki pomysł przyszedł im do głowy. Kontr też zbytnio nie lubią, idzie to powoli, ślamazarnie bo nawet jak Ribery/Robben bd szybko się przemieszczać to podadzą do takiego Gomeza i dupa nie kontra, albo jeszcze inny równie częsty wariant zatrzymają się w połowie drogi bo nikt nie ruszy za nimi i bd czekać na kolegów z zespołu a wtedy zawdonicy drużyny przeciwnej zdąrzą się już zebrać w sobie i znów z kontry nici Tongue
Co do rep Niemiec -> ci tym bardziej nie bronią i nie grają na kontry, lubią mieć posiadanie piłki, raczej atak pozycyjny podobnie jak Bayern a jak Niemcom wychodzi bronienie ,które wg Ciebie tak uwielbiają wystarczy zobaczyć na przykładzie meczu Niemcy-Hiszpania na MŚ, gdzie ci pierwsi nie grali swojego footballu, szybkiego stawiającego na atak tylko się bronili o_O jak się skończyło wszyscy wiemy

Raszlo napisał:

Bayern ma ten plus że jest zespołem uniwersalnym, trochę jak my. Można różnie to interpretować...Barcelona cały czas gra tak samo...in plus w tej taktyce jest to, że to oni mają piłkę a co za tym idzie - nie ma jej przeciwnik = nie stwarza tylu okazji. Gdy jednak przeciwnik dysponuje szczelną obroną, gra pressingiem, potrafi szybko rozgrywać piłkę - Barcelona ma problem. Bayern potrafi wyczekać, czyli coś czego Barcelona nie potrafi. Potrafi grać defensywnie czego Barcelona nie potrafi.

Tu Cię zaskoczę, bo Bayern gra bardzo podobnie do Barcy -> posiadanie piłki, miliony podań, atak pozycyjny.. I ma ten sam problem co Barca jak napisałeś gdy drużyna przeciwna gra pressingiem, ma szczelną obronę i gra szybko TO BAYERN MA OLBRZYMI PROBLEM, dużo większy niż Barca..
Ile było meczów Bayernu ,że walili głową w mur, nic kompletnie NIC nie mogli zrobić gdy ktoś im piłke zabierze. I jeszcze raz podkreśle Bayern nie potrafi grać defensywnie! no chyba ,że Jupp nauczył ich tego w przeciągu tego tygodnia i czegoś nie wiem Tongue potrafi wyczekać szturm na swoją bramkę owszem, ale nie dłużej niż 20-25 min.

Real w meczu na Allianz grał tak jak Bayern lubi żeby przeciw nim grać- cofnął się, ale nie murował bramki, Bayern mógł operować piłką a tak grać lubi najbardziej

Ostatnio zmieniony przez Deli dnia 2012.04.22 22:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2012.04.22 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lahm przypadkiem nie był zagrożony żółłtą kartką, a następnie dostał ją w meczu na Allianz Arena?

Powrót do góry
Deli
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.22 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loczeno napisał:
Lahm przypadkiem nie był zagrożony żółłtą kartką, a następnie dostał ją w meczu na Allianz Arena?

Nie, dopiero jak dostanie na SB to nie bd mógł grać w finale o ile tam się dostanie

Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2012.04.22 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak zaprezentujemy się kondycyjnie w tym meczu, no i jakie roszady w składzie, w stosunku do GD. Zapowiada się prawdziwa walka i genialny wieczór.

Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.23 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem okazję oglądać I mecz w Multikinie i przyznam, że nie spodziewałem się tak dobrze grającego Bayernu. My przeprowadzaliśmy pojedyncze ataki (bardzo przypominało mi to mecz ManU z Barcą z 2011 kiedy to ManU posyłał do ataku piłkarza, bez wsparcia kolegów). Tak więc często Ozil czy Di Maria musiał walczyć z 2 albo 3 zawodników przeciwnika. Zwróciłem uwagę na to, że technicznie jesteśmy lepsi, chociaż Bayern prezentuje i tak zajebisty poziom w tym elemencie. Natomiast te ich skrzydła siały faktycznie postrach. Co więcej nic nie wskazuje na to, że przestaną one działać w środę. Di Maria, Alvaro, Cris i Coentrao (bo wierzę, że on wyjdzie) będę musieli się namęczyć żeby zatrzymać Robbena i Ribberego. Wczoraj też oglądałem wypowiedź Beniteza w jakimś studio angielskim, gdzie analizowali grę barcelony i zwrócili uwagę na to, że barcelona nie miała nikogo na szpicy (brak napastnika, który absorbowałby obrońców). Bayern niestety ma Gomeza i wszyscy wiemy jaką nam krzywdę wyrządził w ostatniej minucie meczu. Pamiętajmy, że to my musimy zdobyć I bramkę, stąd trzeba będzie się odkrywać, a w miarę upływu czasu będzie potęgowało się zdenerwowanie. Natomiast wierzę, że ten mecz wygramy i awansujemy do finału. Byle tylko nie lekceważyć przeciwnika. Bayern jest mocny, ale my jesteśmy mocniejsi. I na fali entuzjazmu dzięki zwycięstwu na CN powinniśmy zebrać siły jeszcze raz i wygrać, że finał LM nam się należy. Obstawiam, że wyjdziemy takim samym składem jak na CN chociaż chciałbym na pewno w tym meczu zobaczyć Kakę.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Strona 2 z 18
Skocz do: