Real Madryt - Bayern Monachium [2-1, k. 1-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2012.04.23 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deli napisał:

Co do rep Niemiec -> ci tym bardziej nie bronią i nie grają na kontry, lubią mieć posiadanie piłki, raczej atak pozycyjny podobnie jak Bayern a jak Niemcom wychodzi bronienie ,które wg Ciebie tak uwielbiają wystarczy zobaczyć na przykładzie meczu Niemcy-Hiszpania na MŚ, gdzie ci pierwsi nie grali swojego footballu, szybkiego stawiającego na atak tylko się bronili o_O jak się skończyło wszyscy wiemy

Nie napisałem, że Bayern broni dobrze, to raz. Dwa, bzdury, reprezentacja Niemiec uwielbia szybkie akcje i kontry, to w tym jest najbardziej groźna, to że grają do przodu nie wyklucza tego, że pięknie składają kontry. Na MS grali z Hiszpanią, która była po prostu lepsza i gra w sposób bardzo nieprzyjemny dla takich reprezentacji, więć trudno się dziwić takiemu rezultatowi. I wolicjalność... Kurwa, tak się boję, że drużynie odbije się sobota, a Bayern to wykorzysta...

KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.23 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więcej spokoju. Jest moc rozdupczymy ich.

Martwić się można tylko ewentualnymi kartkami w tym meczu, bo ciśnienie będzie olbrzymie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2012.04.23 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto u nas i w Bayernie jest zagrożony kartkami przed ewentualnym finałem? Swoją drogą, przed finałem powinny się anulować bo to trochę pojebane, wiadomo że gra się o finał więc gra się do końca.

KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2012.04.23 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj masz wszystko opisane
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=39020&kom=ok

U nas Fabio, Higuain no i dwójka najważniejsza Ramos i Xabi.

hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.23 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotko mowiac, bedzie ciezko, ale: druzyna nie ma po sobocie barier i napewno pilkarze moralnie czuja sie mocno; mourinho to taktyk. wyjatkowy szachista, ktory potrafi wyleczyc niejednego z gry; zespol wyglada na silny fizycznie, a najslilniejsze ogniwa wyjatkowo dobrze stoja na nogach.

pomimo ogromnych obaw, wierze, ze staniemy na wysokosci zadania i bramka mesuta na allianz okaze sie bezcenna.

napiecie rosnie...

MCF para siempre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lazycat
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2012.04.23 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf napisał:
Nazim napisał:
Wolf, nie udało się?? Niestety wciąż może im się udać w tym roku :]

No jak dotąd im się nie udało. Jasne, mogą tego dokonać w tym roku, mam tego świadomość, ale przyjąłem założenie kolegi lazycata, że to my wygramy w 2012. Rzecz nie w tym, czy wygramy, czy nie, ale w tym, że jeślibyśmy nawet wygrali, to będzie jeszcze za mało, aby mówić o przyćmieniu FCB.

"Nowożytna" Barcelona zdobyła 3 razy Ligę Mistrzów. Ewentualna wiktoria Realu w bieżącym sezonie byłaby czwartym razem Królewskich. Wiem, że Barka w ostatnich sezonach kolekcjonowała trofea jak szalona, ale chyba każdy się zgodzi, że jeśli chodzi o prestiż rozgrywek, to na na pierwszym miejscu jest liga mistrzów, daleko w tyle są rozgrywki o mistrzostwo krajowe, a pozostałe "super puchary" to tylko dodatek.

Powrót do góry
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.04.23 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:

napiecie rosnie...

A mnie jakoś jeszcze nie wzięło. Jak przed pierwszym meczem żyłem nim na kilka dni przed, tak teraz jestem dziwnie spokojny i, jakby wyłączony. Może uśpiło mnie zwycięstwo z barką, a może to dziwny dla mnie spokój i pewność zwycięstwa z Monachijczykami...

Co do samego spotkania to najbardziej obawiam się kartek Alonso i Ramosa. Oj, ciężko by było w ewentualnym finale bez tych graczy, a finału bez Xabiego sobie po prostu nie wyobrażam. No chyba, że z Chelsea. ;)
Na plus na pewno trzeba zaliczyć nasze morale, świetną atmosferę jaka wytworzyła się w drużynie jak i u całego madridismo. Cieszy również fakt, iż Niemcy, też muszą uważać na kartki, co w początkowej fazie spotkania, na pewno będzie miało wpływ na ich agresywność. Stylu gry obu zespołów nie ma co analizować, przebieg spotkania to również wróżenie z fusów, ale nie mogę powstrzymać się od wytypowania wyniku- stawiam 2:0 dla nas. Tongue

Powrót do góry
althregis
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.04.23 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjść wszystkim czym się da, zostawić serce i płuca na Bernabeu i wygrać przepustke do finału-nawet kosztem meczu ligowego. Co tam, stać nas. Wiadomo, że to my musimy zaatakować, ale zakładając, że strzelimy pierwsi bramkę, nie możemy się cofnąć i bronić korzystnego wyniku. Sanchez nam przypomniał jak dobrze gramy w defensywie. Nie potrzebujemy kolejnej lekcji od Gomeza, lub R&R. Cofnąć mozna sie dopiero mając przewagę dwóch bramek. A i to nie za głęboko.

Ja tam juz sie denerwuję-bardziej niż przed GD. Tu nie można sobie pozwolić na przegraną, ba, nie można sobie pozwolić na remis. Barcelona grając z nami musiała myśleć o następnym meczu, Bayern następny mecz ma głęboko..., na szczęście my (w kontekście obecnej sytuacji w tabeli ligowej) też.

Co do składu, to dla mnie może zagrać drużyna z GD, oprócz Maryśki. Nic nie grał w pierszym półfinale, a w Barcelonie tylko rożny, po którym padł gol był pozytywnym akcentem jego występu. Dawać Ricardo.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2012.04.23 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy w miarę długą przerwę jak na system LM-Liga-LM. Oby tylko nie było zachowań jak w ligowych, gdzie 1:0 nam pasowało i kompletne odpuszczenie, a potem płacz puszczonym golem w ostatnich minutach.
Wyjść, walczyć, wygrać. LM jest nasza.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.04.23 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szykują się kolejne niesamowite i niezapomniane emocje. Walka o awans będzie trwała do samego końca. Liczę na niesamowity doping całego Santiago Bernabeu. Jeżeli dołożymy do tego Real z soboty to awans musi być! Osobiście przypuszczam, że zobaczymy w środę identyczny skład jak w Gran Derbi. Chociaż jak teraz patrzę to na jutrzejszej konferencji u boku Mourinho pojawi się Granero Very Happy. Esteban w podstawie to byłaby mega niespodzianka, ale zarazem duże zaskoczenie dla Bayernu. Stawiam na 3:1. Vamos.

kefol
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.23 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem was zostawić w sosie własnym ale niestety poziom merytoryczny na temat Bayernu zmusza mnie do odzewu Smile

Pewien "kibic" Bayernu powiedział, że Bawarczycy w tym sezonie słabo grają z kontry?! Ja się pytam, w którym meczu w tym sezonie to Bayern był drużyną usposobioną defensywnie czekającą na kontry? Pytam się, w którym!? Prawdopodobnie mecz w Madrycie może być takim pierwszym meczem w sezonie (choć i to nie jest pewne), jednak pisanie, że Bayern robi to słabo jest niesmacznym zniesławieniem.

W pierwszym meczu między Bayernem a Realem było widać jak Mourinho boi się tych kontr - faule taktyczne zaczynały się już 10m od pola karnego Bayernu i nikt mi nie powie, że tak nie było. Poza tym wiadomości o grze Bayernu proponowałbym pozyskiwać z forum strony kibiców Bayernu, a nie z portali ogólnych typu pilka.pl czy też piłkanożna.pl.

Powrót do góry
Peluquero
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.04.23 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będą grali do końca, a w końcówce będą na bank mieli więcej siły niż my, to sprawia że o początek meczu jestem spokojny, ale ostatniego kwadransa gry obawiam się do kwadratu. Może jakiś inny mniej nerwowy scenariusz będzie :-)

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.04.23 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kefol - Mnie się nie pytaj. Ja tylko napisałem to, co napisał do mnie kibic Bayernu. Nicku nie będę podawał, jednak na Hattricku, w wątku "Europejskie Puchary", kto oczywiście ma konto, może sprawdzić.

Aha - On nie napisał, że Bayern miał mecz w którym się broni, tylko, że słabo kontruje. To, że jedną z najmocniejszych broni Realu Madryt jest kontratak oznacza, iż jesteśmy drużyną defensywnie usposobioną? Oczywiście - nie.

Powrót do góry
chicoRM
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.04.23 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

casillas
arbeloa, pepe, ramos, coentrao
khedira alonso
ozil
benzema higuain ronaldo

Taki sklad a bede spokojny o wynik. Moim zdaniem nie ma sie cos piep****, bo 90 minut to wbrew pozorom malo czasu.

Ostatnio zmieniony przez chicoRM dnia 2012.04.23 21:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.23 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego chcesz, żeby Real zagrał w 10? :]

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 3 z 18
Skocz do: