Real Madryt - Bayern Monachium [2-1, k. 1-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fan_sahina
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.04.26 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnie kradliśmy w tym meczu. Bramka Ronaldo ze spalonego, brak czerwonej dla Pepe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
u83
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.26 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kurwa czytam niektóre komentarze to się chyba Wam kibicom REALU w dupach poprzewracało pięknie. Nie wypowiadam się na forum, bo poziom tych wypowiedzi tutaj (nie wszystkich) jest maksymalnie gimnazjalny. Jest parę osób, które wypowiadają się mądrze, a niektóre piszą aby napisać. Jak można obwiniać Ronaldo za niestrzelenie karnego? został wyczuty i nie strzelił nie jest to maszyna aby zawsze grać na 200 % on też jest człowiekiem i czasami nerwy go ponoszą tak zaraz mi ktoś napiszę, że to jest profesjonalista i jemu, za to płacą a Tobie też płacą w pracy i czasami coś zjebiesz. Mnie osobiście bardzo zabolała ta porażka, bo jestem kibicem od wielu lat. Przyznam się, że poleciała łezka, bo do każdego meczu podchodzę, inaczej w tym sezonie opuściłem jedno spotkanie tylko.

Cytat:
Cristiano i Kaka, dwa niestrzelone karne za 156 mln euro i same jedenastki wykonane słabo, no słabo po prostu

no i co? przestaniesz przez to kibicować? nie strzelili trudno trzeba żyć dalej...

Real zagrał dobre spotkanie, bo zagrali na prawdę mądrze brakło torche szczęścia, bo mogliśmy strzelić w dogrywce bramkę na 3-1 i, by było po spotkaniu, bo Bayern całkowicie sobie odpuścił dogrywkę licząc na rzuty karne i, im to się udało. Mou wykonał bardzo dobrą pracę w tym sezonie LM i należy mu się szacunek. Dla społeczników co wypisują brednie na stronie o zwolnieniu mou, wyjebaniu połowy zespólu. <won>

Powrót do góry
johny 23
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.04.26 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spalony i czerwona kartka <hahaha>
A Philip Lahm czy Gustavo to wcale za 67 (nie)odgwizdanych fauli nie powinnni dostać czerwa? Tylko Gustavo dostał żółtą a jego "cięcia" powinny się zakończyć wylotem w II połowie
:]

Ostatnio zmieniony przez johny 23 dnia 2012.04.26 12:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2012.04.26 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luiz Gustavo faulował dziewięć razy. Brak wcześniejszego żółtka dla niego to chyba największa pomyłka sędziego. Z drugiej strony mógł dać Bayernowi karnego za rękę Pepego stojącego w murze.

Nasz spalony? Mam wątpliwości, Krysia ma nogę bliżej bramki Bayernu, ale ostatni obrońca jest mocno wychylony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.04.26 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda meczu. Moim zdaniem powinni postarać się za wszelką cenę strzelić 3 bramkę i byłoby po meczu. No ale mądry polak po szkodzie.

HALA MADRID!

Powrót do góry
Ricardo 7
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.04.26 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znów LM przegrana. Szkoda, bo chyba lepszej okazji na jej wygranie już mieć nie będziemy. Ja przyczyn porażki doszukiwałbym się w zmęczeniu naszych graczy. Zgadzam się całkowicie z Jose odnośnie terminarza. Wiem, że są Mistrzostwa Europy ale tak ważne mecze nie mogą się rozgrywać w ciągu tygodnia.

Przegraliśmy przez zmęczenie i dla mnie to jest główna przyczyna porażki. Stanęliśmy już pod koniec pierwszej połowy. Widać, że mecz z Barcą zmęczył ich niemiłosiernie. Nie było tego pressingu, zadziorności i grania w piłką zwłaszcza w drugiej połowie. O dziwo w dogrywce znów wyglądaliśmy lepiej ale nie zdołaliśmy nic strzelić. O karnych nie wspominam bo to loteria.
Martwi przede wszystkim to, że nie potrafiliśmy zagrać na 0 z tyłu co też było kluczowe dla losów tego dwumeczu.

Odnośnie piłkarzy. Dla mnie trochę dziwne decyzje podejmował w przeciągu tego tygodnia Jose. Wiem, że Di Maria daje nam wiele w obronie ale w ataku on był niestety w każdym z tych kluczowych meczy bardzo słaby a Kaka ani w Monachium ani w Barcelonie nawet nie wącha murawy. Wczoraj dostał szansę ale akurat Kaka to taki piłkarz, który zwyczajnie musi czuć pewność w swojej grze a takiej mieć niestety nie mógł. Może to głupie ale wolałbym, żebyśmy bardziej zaryzykowali w drugiej połowie nawet kosztem tego awansu. Mogliśmy wiele wygrać a jeżeliby przegrali przynajmniej oszczędziliby sobie dodatkowych 30 minut na murawie.

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.26 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doszedłem do siebie. Nocka była ciężka, a alkohol w organizmie długo daje o sobie znać.

Aj jednak się nie udało. Byłoby cudownie ale jeszcze nie teraz. La Decima musi poczekać, może na Wembley dotrzemy. Do trzech razy sztuka.

Były obawy o kondycje i sprawdziło się to na boisku. Mecz był o nadzwyczajnym poziomie emocji i stresu, grali naprawdę z nogami niczym z gumy dlatego tyle błędów po obu stronach. Po pierwszych minutach mieliśmy ich w garści i zamiast wykończyć tę kontrę i podwyższyć na 3-0 poszła akcja po której doprowadzili do remisu w dwumeczu. Jestem z nich dumny to młody zespół, głody sukcesu będziemy o wiele silniejsi w następnych latach.

Musimy kroczyć dalej tą drogą, ona daje nam nadzieje.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2012.04.26 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karny Ramosa na wesoło Smile

zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.04.26 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wreszcie niektórzy nauczą się szacunku do innych drużyn. Po GD połowa użytkowników pisała że połkniemy Bayern i wyliczała ile to goli im nie naładujemy.
Byliśmy gorsi w obu spotkaniach i tylko szczęściem doszliśmy do tych karnych.

Czekałem 10 lat na finał Realu poczekam następne. W tym sezonie odpadliśmy bo byliśmy słabsi ale za rok wrócimy mocniejsi!

Powrót do góry
John_Doe
To Live & Ride In LA

PostWysłany: 2012.04.26 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieraz czytałem, czy słyszałem, że Real ma dużo świetnych wykonawców stałych fragmentów gry. Po wczorajszych rzutach karnych jednak widać, że tak nie jest i warto aby zawodnicy nad tym popracowali.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.26 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jakie transfery będą po sezonie. Wszyscy podnieśli larum, że sprzedać Kakę, że Ramos na prawe ma wrócić itd. Spokojnie. Na pewno Mou przeprowadzi fajne transfery, które zwiększą konkurencję w drużynie i dadzą jej świeżości. Boję się tylko, że może się zdarzyć, że zarząd będzie chciał zmniejszyć jego władzę w klubie co moim zdaniem byłoby chujowym rozwiązaniem. Na pewno w 3 sezonie będziemy grać jeszcze lepiej i skuteczniej. Przegraliśmy w tym sezonie raptem 5 meczów i mieliśmy 5 remisów. Na 54 mecze (jeszcze 4 przed nami). Ja wiem, że na rynku jest kilka ciekawych nazwisk, ale poczekajmy. Wiem jednak, że na 12/13 będziemy jeszcze mocniejsi i La Decima wpadnie.

PS. Przypominam, że kiedy Jose prowadził Chelsea 2 razy docierał do półfinałów i przecież za każdym razem odpadał w smutnych okolicznościach. Za każdym razem The Blues byli faworytami, ale I mecz był sprzedany, bo bramki nie powinno być, a drugi to oczywiście loteria karnych. Takie rzeczy się zdarzają. Wiem jednak, że mieliśmy podstawy i przesłanki wierzyć, że awansujemy do finału. Uda się następnym razem, na pewno! Dla mnie sezon się skończy w dniu, w którym Real ostatecznie przypieczętuje mistrza. Nie wyobrażam sobie żebyśmy my, kibice Realu nie byli teraz za Chelsea w finale. Niech pomszczą nas za to co zrobiły szwaby. Za kilkadziesiąt dni oczy całej Europy zwrócą się w stronę Warszawy. I będziemy obserwować zmagania przede wszystkim Polaków, ale również zawodników Realu.
AMEN ; ]

Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.26 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domel Madridista napisał:
Jebnij się kurwa w łeb. Podwójna korona na wyciągniecie ręki w sezonie gdzie ojebaliśmy barke na Camp Nou, 10 lat frajerzenia w LM mogło pójść w niepamięć. Nic się nie stało? Majstra osłodziła mi wyłącznie wygrana z putami, bez tego to tylko zwykła, szara, ligowa rzeczywistość. Czekaliśmy na coś więcej. Coś co daje sławę i prestiż w Europie. Czekaliśmy na Ligę Mistrzów, w której daliśmy dupy.
Od niedzieli znowu trzeba się będzie kopać z jakimiś sevillami, betisami i innymi skurwiałymi przecinakami zamiast pokazać światu że jesteśmy najlepsi, że potrafimy wygrać najtrudniejszy klubowy TURNIEJ, że trzeba się z nami liczyć. Póki co możemy straszyć, ale na swoim podwórku Gijony, Herculesy bo Europa to za wysokie progi. A Ty na bezczela piszesz że nic się kurwa nie stało?

Jeszcze jedno, piszesz "jak nie dziś to jutro". Tak od 10 lat przez następne 10? Ja się pytam kurwa kiedy?

Nie sraj tak przyjdzie czas na LM, może i za 5 lat i co z tego ? to są cholernie ciężkie rozgrywki gdzie decydują szczegóły, daliśmy dupy bo zadecydował jeden karny , jedno kopniecie piłki z 11 metrów na bramkę ? Wyśmiewasz nasze hiszpańskie podwórko, tylko że to obecnie najsilniejsza liga. Mou obejmuje Real w czasie gdy Barca przeżywa swoje najlepsze czasy w historii, w pierwszym sezonie poznaje zespół zaczyna od 0-5, ale w trakcie potrafi z nimi wygrać finał o puchar i zbliżyć się do nich bo potem decydowały szczegóły w dwumeczach. 2 sezon Mou obiecał że będzie lepszy i tak jest, mało kto spodziewał się wygranej na CN, na dodatek liga przerekordowa przechodzi do historii. Nie doceniamy nic, jak Mou przychodził to Real nie był w czołówce najlepszych zespołów Europy bo z każdą większą firmą dostawał baty i było rozczarowanie. Tylko że już w pierwszym sezonie zrobił z nich zespół który ustąpił tylko zgranej i mającej wielkie czasy Barcelonie. Od nowego sezonu stery przejmie Real, było zbliżenie się do Barcy, teraz pokonanie ich i będzie jeszcze pewniej, zobaczycie. W czasach słynnych 1/8 - smych, był żal , słabość i nieporadność, kac piłkarski. Dziś za to potrafię się pogodzić z taką porażką jak wczoraj i czuję się dumny że to jeszcze bardziej umacnia moją więź z Realem. W tydzień wygraliśmy z Barcą i Bayernem (mówię o meczu 90min) nie mam żadnych zastrzeżeń. LM to rozgrywki szczegółowe, forma, pech , kontrowersja i lecisz moment. Liga jest podstawą. Chelsea niby lepsza od Realu ? jak oni może do LM się niezałapią na sezon następny, a w jej lidze o mistrza biją się drużyny które nie wyszły z grupy LM... Bayern ? tak pokazał dobrą piłkę, ale mieli odpuszczoną ligę , gdzie my graliśmy ,,finał'' o la ligę, coś musieliśmy wybrać , a nie było daleko by zgarnąć wszystko, dzieliły nas 2 mecze. Więc radzę zmienić podejście do LM, sama w końcu wpadnie.

Powrót do góry
Peluquero
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.04.26 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaka do sprzedania? Józek dał mu wytyczne by pociągnął grę do przodu, ale jak tylko podbiegł z piłką cała reszta zespołu była 20 m za nim i stała w miejscu. Potem doskakiwało do niego 3-4 piłkarzy Bayernu i po sprawie, więc wcale się nie dziwię że Kaka kiepsko wypadł...po prostu wszedł w mecz jakby grał w drużynie z króliczkami duracell, a tak naprawdę próbowaliśmy złapać drugi oddech wtedy.

Zresztą jak pokazywali zmienionego Oezila to po twarzy było widać że jest wypompowany (obstrahując od jego kondycji ostatnimi czasy). Podczas gdy pokazywali Ronaldo z podgrążonymi oczami po 90 minutach gry to Robben śmiał się i żartował podpierając za boki. Nie dziwię się że tyle karniaków przewaliliśmy.

Niektórzy tutaj naprawdę mają głowę zrytą przez Pereza i jego bwin (czytaj: buy&win). W finale są drużyny które regularnie grają od paru lat (z wyjątkami małymi) w półfinałach. Mi tez się to nie podoba że przegraliśmy w taki sposób, ale sporo rzeczy mamy jeszcze do poprawienia, a wygrać ligę i LM w jednym sezonie to spory wyczyn.

Powrót do góry
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2012.04.26 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smuci mnie ta przegrana i to bardzo. Jednak chyba już się z nią w jakimś stopniu pogodziłem. Jedyne co mnie pociesza to fakt, że Ci wszyscy butni kibice po raz kolejny dostali obuchem w głowę. Pisząc o tym jak to my nie pykniemy Bayernu...no tośmy popykali.
Z niestrzelenia karnego w konkursie jedenastek rozgrzeszam tylko Ronaldo. Bo gdyby nie on to byśmy nie dotrwali do dogrywki.

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Piotrek945
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.04.26 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozumiem te zmęczenie po meczu z Barceloną, ale żeby w drugiej połowie nie istnieć? Gdy emocje opadły, było już 2:0 dla Realu i Bernabeu mniej dopingowało to uwidoczniła się różnica jeśli chodzi o dyspozycję fizyczną, tak usprawiedliwiam ten brak "kropki nad i" i najgorsza seria jedenastek jaką widziałem w życiu.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 16 z 18
Skocz do: