Real Madryt - Bayern Monachium [2-1, k. 1-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cinek_R9
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.26 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u83 napisał:
Cytat:
Cristiano i Kaka, dwa niestrzelone karne za 156 mln euro i same jedenastki wykonane słabo, no słabo po prostu

no i co? przestaniesz przez to kibicować? nie strzelili trudno trzeba żyć dalej...

Pewnie że nie i pewnie że trzeba, po prostu na razie jeszcze mocno boli. Nie zrzucam też całej winy na tę dwójkę, tylko że jeśli już od kogoś oczekiwałem, że nie zadrży mu noga w takim momencie, to właśnie od nich, od gości, którzy w LM już byli wielcy. A tu zawód, oj zawód.

Oczywiście cieszy też i to, że drugi raz z rzędu półfinał, że znowu już naprawdę liczymy się w Europie, ale straszna szkoda czekać znów rok :<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.04.26 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro w lidze przegrywają czy tam remisują w najmniej oczekiwanym momencie, to i może w takim momencie wygrają LM albo chociaż dojdą do finału. Tym razem puchar był na wyciągniecie ręki, było tak blisko, że jeszcze przez pare dni się nie pogodze z tym, że odpadli.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.26 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż. Mieliśmy półfinał, miał to być NASZ mecz i NASZ dzień. Ale kurwa, tak jak piszę, to jest PÓŁFINAŁ LIGI MISTRZÓW i nie można go wygrać grając przez 30. minut w łącznym wymiarze 210. minut. Kurwa, co to jest, pół godziny przy 3. godzinach? Nie wiem, czy to pozytyw czy negatyw - nie ma winnych. Nie ma. Krytykujesz Ramosa? Bez jego czyszczenia Bayern pierdolnąłby nam czwóreczkę. Krytykujesz Ronaldo? Bez jego bramek nie mielibyśmy ani dogrywki, ani nawet mistrzostwa. Takie chwilę bolą, szczególnie, gdy ostro się nastawiasz, że będzie jakaś zmiana, że nadchodzi nasz czas. Z Barceloną na nic się nie nastawiałem, więc było wielkie pozytywne zaskoczenie. Tutaj z kolei mamy zawód i rozczarowanie. Najprzykrzejsze jest to, że w następnym półfinale (czy też finale) możemy grać dopiero za rok. ZA ROK. A to dużo czasu. I przez ten czas może się dużo zmienić.

Chuj wielki jak szelki. Nic się nie zrobi, jedynie trochę przykro na duszy. Trzeba żyć dalej.

Immortales como el tiempo, inalterables como la historia.
Los anos pasan, los mitos son eternos.

Jeśli chodzi o moje osobiste uczucia - po tym meczu wiem, że muszę kontrolować swoje emocje. Po karnym Ronaldo i Kaki przestałem oglądać. Na czas następnych karnych odwracałem się od telebimu. Najśmieszniejszą sytuację miałem wtedy, gdy Ramos podchodził do piłki, ja się odwracam, zakrywam uszy i naglę słyszę znajome: "JEEEEEST", ja się odwracam, krzyczę "Gooool", a tu okazuje się że nie krzyczeli moi znajomi, a jacyś kolesie z tyłu kibicujący Bayernowi. Totalne ogłupienie, stanąłem jak słup soli. Gdy Szwajni strzelił bramkę od razu wziąłem kurtkę i opuściłem jak najszybciej lokal. Jestem ciekawy, czy kogokolwiek obudziłem drząc ryja na cały głos "Kurwa mać!". Nie mogłem tego przeboleć, jeszcze ze 20. minut na klatce przed blokiem siedziałem sam, samotnie, załamany w 100%. Odechciało mi się wszystkiego, odechciało mi się przede wszystkim żyć i na ten moment straciłem wszystkie motywacje. Na szczęście dzisiaj mi przeszło i czuję się trochę lepiej...

Powrót do góry
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2012.04.26 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po 2 zmarnowanych karnych jeszcze wierzylem, mialem przeczucie, ze Iker uratuje sytuacje. Udalo sie. Strasznie sie cieszylem. Ale karny wykonany przez Ramosa juz mnie zwalil z nog.

Powrót do góry
Football Highlights
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.26 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Real Madryt - Bayern Monachium (skrót meczu)

JWRJWR
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.04.26 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

F.C Piter napisał:
Ja po 2 zmarnowanych karnych jeszcze wierzylem, mialem przeczucie, ze Iker uratuje sytuacje. Udalo sie. Strasznie sie cieszylem. Ale karny wykonany przez Ramosa juz mnie zwalil z nog.

Ramos wydaje się być zarówno crakiem jak i przekleństwem Realu Madryt.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.26 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to przez emocje i inaczej bym oceniał mecz, gdybym był postronnym kibicem, ale jak dla mnie, to mecz ostatnich lat. Było wszystko, emocje, szybkie akcje, interwencje obrony, bramkarzy, dogrywka i karne. Cieszę się, że odpadliśmy po takim meczu, a nie po stracie dwóch bramek grając w 11 na 10 i grze antyfutbolu od linii do linii Tongue Cały mecz cholernie obawiałem się karnych, miałem jakieś przeczucie, że zdupimy i tak się stało. A podczas karnych tez niezłe emocje, po dwóch przestrzelonych karnych już straciłem nadzieję, potem Iker znowu ją przywrócił, ale niestety Ramos przypieczętował smutek.

Swoją drogą najbardziej mnie wkurza, że trzeba czekać cały rok na to, żeby się zrewanżować, że trzeba czekać cały rok meczów z jakimiś Gijonami i innymi Santanderami, a i nie ma pewności, że za rok nie odpadniemy też w 1/2 czy 1/4.

Mimo wszystko na pewno pozytywnym aspektem jest to, że odpadliśmy po wielkim meczu z Bayernem w 1/2, a nie po jednej wielkiej chujni z Lyonem czy Romą w 1/8.

Powrót do góry
UwielbiamCrisa
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.04.26 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z przedmówcą, odpadliśmy po pięknym meczu , a nie meczu antyfutbolu , gdzie sypią sie kartki i bójki . Odpadliśmy z Honorem , teraz czekać na następną edycję Ligi Mistrzów.

Powrót do góry
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.26 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najgorsze jest to, że nikt z nas nie był przygotowany na porażkę. Domyślam się, że Jose był pewny zwycięstwa. Ja też oglądając mecz, przy stanie 2:0 pomyślałem, że będzie jak zawsze do tej pory na SB. Każdy tutaj dostawał powyżej 2 bramek. Myślałem, że lada moment, najpóźniej pod koniec I połowy padnie 3 bramka. Przy 3:0 nie wierzę, że bayern by się podniósł. Ale kumple mi potem mówili, że Mou kazał się cofnąć drużynie i kontrolować mecz. Aj, szkoda, po prostu szkoda.

Powrót do góry
Peluquero
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.04.26 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiliśmy 3/4 pracy żeby zakończyć mecz już w 1 połowie. W ogóle nie krytykowany Benzema moim zdaniem nie wytrzymał presji spotkania bardziej, niż kto kolwiek z zawodników na boisku i to był jeden z głównych powodów porażki. Mógł zakończyć mecz i nie chodzi tu o ten fajny strzał z ostrego kąta, tylko dobitkę w czwórce chwilę wcześniej, wtedy Bayern już by sobie odpuścił, bo i tak byli zrezygnowani. Generalnie wiele zagrań w tym meczu z naszej strony było... bez ikry, takie ciamiajdziowate ślamazarne pyknięcia jak w 3 lidze, irytujące najbardziej, bo jak ktos przykurwi i nawet w trybuny to nie mam za dużej pretensji, natomiast te baloniki z wolnych, czy tez inne podania do Neurera ze strony Benzemy były bardzo irytujące, nie było w tym żadnego życia i sprytu.

[ Dodano: Dzisiaj o 21:42 ]
Kris0007 napisał:
A najgorsze jest to, że nikt z nas nie był przygotowany na porażkę. Domyślam się, że Jose był pewny zwycięstwa. Ja też oglądając mecz, przy stanie 2:0 pomyślałem, że będzie jak zawsze do tej pory na SB. Każdy tutaj dostawał powyżej 2 bramek.

Z Bayernem Real musi być zawsze przygotowany na porażkę, wtedy łatwiej się z nimi wygrywa Smile Trzeba przeanalizować ten mecz i moment zaraz po drugiej bramce, bo nie chce mi się wierzyć że Jose sam z siebie kazał złapać chłopakom kielnie po pół godzinie gry.

Powrót do góry
kefol
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.26 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Na wstępie chciałbym nam pogratulować świetnego widowiska, widowiska bez żadnego aktorstwa, kombinowania czy też wymuszania kartek vide GD. Naprawdę miło się ten mecz oglądało (raz tylko Pepe próbował coś tam przyaktorzyć), dużo gry, wymiany ciosów. Można to nawet nazwać przedwczesnym finałem. Swoją drogą chyba żaden mecz Barcelony nigdy nie był i nie będzie tak emocjonujący, bo co to za sztuka wymieniać milion podań w środku pola? Nuda.

Druga sprawa to kontry. Trzeba być intrygantem, żeby uważać, że Bayern z tak szybkimi skrzydłami nie umie wyprowadzić kontry... Wczoraj słabiej zagrał Ribery, ale za to bardziej aktywny był Robben (cały czas zastanawiam się czemu strzelał karnego w meczu, a do konkursu już nie podszedł!?). Jednak moje pytanie do was jest inne - kto w tym sezonie dostanie Złotą Piłkę? Bardzo ciekawi mnie wasze zdanie.

Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.27 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko się otrząsnąć po tym co się stało. Emocje w czasie meczu niesamowite, karne odebrały mi sporo zdrowia. Tak blisko finału... Będzie bolało i to przez długi czas, nie mam pretensji do zawodników, którzy nie wykorzystali jedenastek, najwspanialsi się mylili.
Smutno jak się pomyśli, ile trzeba czekać, na ponowną szansę.

Powrót do góry
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.04.27 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kefol- jeśli wygracie LM, a któryś z graczy Bayernu pokaże się na Euro to kto wie. ;) Z drugiej strony, pamiętaj na jakich zasadach odbywa się ten konkurs, kto decyduje, przypomnij sobie rok 2010 i odpowiedź wydaje się być prosta- Cristiano, może Messi. Myślę, że przy obecnej formule innego scenariusza nie ma.

Powrót do góry
johny 23
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.04.27 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2010 to rok Sneijder'a ;)
I wtedy było największa porażka organizacji, która się zwie FIFA

Powrót do góry
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.04.27 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie o to mi chodzi. Był to rok Sneijdera a nagrodę dostał bardziej medialny Messi.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
Strona 17 z 18
Skocz do: