Arturo Vidal [F.C. Barcelona]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.06.17 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo to, że pojechał na imprezę w czasie zgrupowania jest jawną kpiną, a wracanie z niej pod wpływem to kryminał. A co do "rzekomej" niewinności przy wypadku, nie kupuję tego...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.06.17 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostali dzień wolny, wyskoczył sobie na miasto (ponoć do kasyna) i wracał na zgrupowanie/do domu. Jedyny grzech to ten alkohol i to nie tyle, że miał go we krwi, ale prowadził świadomie furkę. Wypić sobie mógł, przecież to nie grzech, nawet kiedy rozgrywasz turniej.

Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.06.17 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piłkarz, który traktuje poważnie swoją robotę unika alkoholu, albo przynajmniej stara się z tym kryć, a ten pajac nie dość, że się urżnął, to jeszcze potem wsiadł za kółko i dziwnym zbiegiem okoliczności został "ofiarą" wypadku.
W Realu nie ma miejsca dla takich psycholi. Nie wiem jak można jeszcze bronić takiego typa.
Mam nadzieje, że Vidal i Icardi nigdy nie zagrają w białej koszulce. Żeby grać dla Realu nie tylko trzeba mieć talent i umiejętności, ale trzeba mieć też coś w głowie, a ci dwaj mają, ale zdrowo naje**ne...

Powrót do góry
Realmadrit123
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.06.19 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myślę, że to bardzo dobry zawodnik i przydałby się nam. Według mnie Perez powinien ściągnąć właśnie Arturo a nie Pogbę Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.06.19 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zajebiście niesprawiedliwe. Starasz się, pracujesz na treningach najmocniej jak potrafisz, trzymasz ścisłą dietę, a tu taki kretyn baluje, robi co mu się tylko zamarzy i i tak jest o kilka klas lepszy...
Dla takich piłkarzy nie ma miejsca w Realu, ale potem się okazuje, że przegrywamy, bo inne kluby olewają co facet robi po meczu i jeszcze starają się z niego zrobić ofiarę. Kpina...

Powrót do góry
Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.07.04 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bydło na rm.pl jest coraz bardziej ograniczone.
Pojawił się dziś news, że Vidal jest o krok od Realu. Postanowiłem sobie przybliżyć jego sylwetkę balangowicza, awanturnika i zostałem za to zrugany przez dzieciarnie tekstami typu "Kim ty kurwa jesteś, żeby go osądzać?!", "a ty jesteś święty?!", "to co robi po godzinach pracy jest jego i tylko jego sprawą i jak czasem nadużyje alkoholu, albo kogoś pobije to nie znaczy, że nie jest profesjonalistą". <hahaha>
Dowiedziałem się też, że nie wiem jak teraz wygląda świat i muszę mieć nudne życie skoro go oceniam i muszę mu zazdrościć. o_O
Powalająca logika 12-latka, dla którego liczy się tylko postawa na boisku, a ta poza nim jest nieważna.
Najpierw psioczą na Benzemę, że to dziad prowadzający się z barbadoskimi zdzirami i wozi się swoim Bugatti, a teraz chcą w Realu jeszcze większego imprezowicza, który będzie przynosił wstyd klubowi swoimi wybrykami.

Ehh, jaki biedny ten Arturek...

Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.07.04 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielu wspanialych pilkarzy slynelo z wybitnie hulaszczego trybu zycia, co rekompensowali kibicom na boisku z nawiazka vide chocby carlos czy kluivert, gdzie przy tym drugim vidal to amator.

pilkarza oceniam jak nabardziej na plus. zdyscyplinowany taktycznie, twardy i waleczny. jest szansa na naprawde porzadne wzmocnienie.

MCF para siempre.
Powrót do góry
Harrer
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2015.07.04 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam misiaczki sie na Artura zapatrujecie?

Fajny pracus na boisku, lubie takich box to boxow ale z drugiej strony to jak tych wszystkich pomocnikow pomiescic? Nie wiem czy przesyt nie bylby zbyt duzy...

Emperador

Daj spokoj sobie ze strona glowna, tam poziom iq to srednio 50.

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.07.04 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar, W jaki sposób umieściłbyś go w drugiej linii? Pytam, bo ja nie rozumiem jakichkolwiek transferów pomocników w tym oknie. Oczywiście jeśli chodzi o piłkarzy takich jak Pogba czy właśnie Vidal. Na ławce taki nie posiedzi, a gdzie go wcisnąć do jedenastki, skoro na dziś taki Isco może mieć spory problem z wyjściowym składem.

Potrzebujemy cracka wyłącznie do bramki i skandalem będzie brak zakupu DDG. Do pomocy i napadu potrzebujemy tylko piłkarzy, którzy z ławki wniosą jakość, ale nie będzie ich ona parzyć.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.07.04 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pierwszej kolejnosci pozbylym sie illarry. benitez lubi rotowac, wiec chilijczyk spokojnie swoje minuty dostanie.

MCF para siempre.
Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2015.07.04 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki mam mniej więcej stosunek do tego transferu

Link

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.07.04 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bym sie cieszyl, taki rozpierdalaka przyda sie w przeciagu calego sezonu, na materace w sam raz. Taka lepsza wersja Khedirusa do srodka.
Znowu psioczenie gdzie ich wszystkich pomiescic a polamie sie jeden czy dwoch i bedzie dziura.

Szkoda tylko ze to raczej plota jakich wiele.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.07.04 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypożyczyć Silvę, sprzedać Illarę i brać prawdziwego pomocnika. nie podoba mi się styl życia Vidala, ale jago gra jak najbardziej. Wolałbym Verattiego, ale każdy porządny transfer na tej pozycji mnie ucieszy.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.07.04 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, idealem bylby Veratti ale jesli szukac zawodnika o charakterystyce odpowiadajacej pozycji na ktorej Real szuka zawodnika to Vidal jest wiecej niz odpowiednim czlowiekiem. Zadnego bezjajecznego Illarry.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2015.07.05 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiarygodność źródła jest mi nieznana, aczkolwiek powątpiewam w ściągnięcie Vidala. Zawodnik niesamowicie wydolny, waleczny, nieustępliwy, na boisku nie można mu zarzucić niczego. Poza nim może i świr, ale cóż, nie ma zbyt wielu idealnych ludzi.

Idealny do gry trzema środkowymi, jednak jest świetnym zawodnikiem i w dwójce środkowych pomocników szybko by się odnalazł. Czy nie ma dla niego miejsca? Wątpię. Przede wszystkim jeśli odchodzimy od gry trzema w środku to w żadnym stopniu pobyt na boisku Vidala nie zabierze minut Isco - Isco przy najbardziej prawdopodobniej taktyce Rafy z autumaty idzie wyżej.

Oprócz Nainggolana jest to dotąd (choć ten ma niewielką przewagę ze względu na lepszą umiejętność gry ostatniego pomocinka) najlepsza kandydatura. Może i jest box-to-box, ale czy mamy pewność, że Rafa w ogóle myśli nad kimś kto zajmie miejsce Toniego z poprzedniego sezonu? Luka, Toni, Illarra, Silva, Casemiro, z Vidalem sześciu graczy na dwie pozycje, przy czym Luka, czy Toni czasami mogą spokojnie zagrać wyżej. Ilość to jedno, a jakość to drugie, na dobrą sprawę jedynie Casemiro (patrząc na ostatni sezon) będzie w stanie poprawić naszą jakość w defensywie w środku. Illarra (nawet jeśli przy Rafie się cofnie, co powinno zauważalnie mu pomóc) i Silva nie dają niestety na ten moment żadnej pewności, szczególnie do gry na wysokim poziomie z TOPem. Wątpię też, aby obaj zostali. Także zostaje (łącznie z ew. transferem Chilijczyka) pięciu graczy, jak dla mnie liczba jak najbardziej do zaakceptowania, szczególnie z uwagi na rotacje Beniteza. Nie wykluczałbym zakup zawodnika w takim stylu, strasznie wybieganego, robiącego świetny pressing, jeśli o takim czymś myśli Rafa to jestem jak najbardziej za tym transferem.

Danilo, Casemiro i Vidal w zauważalny sposób poprawiliby naszą defensywę, nie tylko indywidualnie. Sam może i jestem za sprowadzeniem kogoś kto odnajdzie się w roli ostatniego pomocnika, aby Toni rozegraniem mógł zająć się wyżej, jednak przy większych rotacjach sądzę, że ta pozycja, jak i kilka innych może być bardzo ruchoma.

Niemniej jednak szanse na pozyskanie Vidala są niewielkie, bardzo niewielkie. Zawsze jakaś gazeta z sensacją wylecieć musi. Wczoraj ponadto był finał CA także najbardziej właśnie z tym wydarzeniem wiązałbym newsa, która się pojawił.

Wybieganych zawodników nigdy za wiele, a przesytu z graczami o takiej charakterystyce u nas mało.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do: