Choroby
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2005.09.19 13:06    Temat postu: Choroby Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy taki temat juz jest, jesli jest to niech szefo przeniesie tam post. No ale do rzeczy, chodzi mi byscie pisali tu o chorobach jakie wam sie przytrafily i jak sobie z nimi radziliscie. Na poczatek zaczne lajtowo, otoz dzis znow sie przeziebilem, zdarza mi sie to przewaznie raz do roku i wlasnie jesienia. Trwa ok. 2 tyg. bo nie stosuje lekow i zadko potrafie w lozku wylezec, ale jednoczesnie sie troche hartuje i mam spokoj przez cala zime. Jakie sa wasze domowe sposoby na szybkie wyzdrowienie z przeziebienia czy tez innej grypy, badz anginy? :>

yazid
El Joven Yebako

PostWysłany: 2005.09.19 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja choruję bardzo często...Na przykład dzisiaj zachorowałem przed piątą lekcją czyli angielskim. Niestety, moja choroba była tak wielka, że musiałem się zwolnić ;) Po powrocie do domu okazało się, że ta wredna babka od anglika zadzwoniła do mnie do domu i poinformowała, że zwolniłem się, bo źle się czułem itp. No wiec moja wspaniałomyślna mamusia zabrała mnie do lekarza <lol2> Cóż, musiałem się trochę nakaszleć, dusić itp., ale jakoś to poszło i zdiagnozowano u mnie przeziębienie! Very Happy

A z takich nieudawanych chorób to właśnie często gnębi mnie anginka, przeziębienia itp. Very Happy No i z przepicia wakacyjnego Smile Ale takiej choroby nie ma w oficjalnym rejestrze :]

hobbest
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2005.09.19 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja obecnie mam jakas ciezka odmiane grypy, boli mnie gardlo, glowa i miesnie Confused . Bylem chory tydzien, myslalem ze mi przeszlo, w niedziele zagralem mecz ligowy...i znow zdycham ech :banghead: . Jak sobie radze - leze w lozku, w cieple, pije herbaty duzo Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.09.19 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie przynajmniej jedno przeziębienie w roku to standard, czasem trafi sie grypa. Praktycznie nigdy nie chodze do lekarza z powodu tego typu chorób, z lekami czy bez... przechodzą tak samo szybko. : >
Pamiętam jednak jak parę lat temu dorwała mnie ostra grypa, czy cos w tym rodzaju. Rekord gorączki - 41 C i po prawie mięsiącu całodziennego leżenia w łóżku miałem problem z przejściem z pokoju do pokoju... O_o Nie polecam..

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2005.09.19 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie znacie domowe sposoby na przeziebienie oprocz tradycyjnej herbatki z miodem i cytryna? :>

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.09.19 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy jest okład z młodych piersi ;)

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.09.19 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaaN Ja znam fajny sposób
Musisz wypić syrop z Cebuli z Czosnku ... i ci przejdzie na drugi dzień zawsze tak robie Wink
a jak sie go robi ?
Proste wystarczy do słoika dać Cebule i troche Czosnku i dac na słonce, wtedy wyciśnie sie syrop i go sie napij chyba 1 łyzke i tyle ...
Dzis mnie chyba przeziębiątko wzieło ... ale jutro przejdzie wiadomym sposobem

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2005.09.19 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to dobre moze byc :]
Czy ktos z was chorowal na jakies powazne choroby? Ja musze przyznac ze zadko odwiedzam lekarzy, ale jak juz to z powazniejszymi rzeczami. Mialem juz wyciecie wyrostka robaczkowego i wlokniaka. Ostatnio zdiagnozowano mi polipa w gardle, ktory moglby sie przeksztalcic w nowotwor, jednak jak sie dowiedzialem ze zaczyna mi zanikac po lekach jakie bralem, to przestalem chodzic do lekarza by sie nie zamartwiac :] Zlaman i tego typu pierdol nie licze, najgorsza choroba jaka przezylem bylo zapalenie opon mozgowych = goraczka w okolicach 42 i przerazliwy bol glowy, naprawde nikomu tego nie zycze :/ . Czy ktos z was musial w zyciu walczyc z jakims wyjatkowo wrednym chorobskiem? :>

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.09.19 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodaj zapalenie opon mózgowych, w wieku jakichś, hmmmm, 12 lat? W każdym razie wylądowałem na tydzień w szpitalu i to był mój jedyny dłuższy pobyt w tym przybytku, z czego rad jestem niezmiernie :]

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2005.09.19 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mialem w wieku lat 15tu i w szpitalu lezalem 2 tyg. po czym jeszcze tydzien w domu :/

Sobek
WTF?
WTF?

PostWysłany: 2005.09.19 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś 2 miesiące temu miałem niezidentyfikowany atak bólu brzucha. Zaczęło sie spokojnie, wydawało się, że ból przejdzie za chwilę. Tyle, że zaledwie po godzinie zamiast ustąpić bolało już tak piekelnie, że zwijałem się z bólu, przekręcałem na ziemi i darłem na podłodze, żeby brat dzwonił po karetkę :/ Teraz najlepsze: okazało się, że pani dyspozytor mnie znała i powiedziała do brata "przecież macie samochód. nie możecie go sami zawieźć do szpitala?" Shocked gdy brat dał jasno do zrozumienia, ze samochodu akurat w tej chwili nie ma to kochana pani kazała mi kupić jakieś lekki rozkurczające i ból miał przejść. To, że slyszala moj niecenzuralny krzyk w słuchawce i błagania o karetkę nie pomogło...

W koncu bratowa zadzwonila po kolezanke, zawiezli mnie na pogotowie, dostałem jakiś zastrzyk i... przeszło. Lekarz stwierdzil, że to kamienie nerkowe, ale wysłał mnie jeszcze od razu na USG, które... nic nie wykazało :| Tym razem lekarz powiedział, że to pewnie kolka nerkowa, ale on nie wie skąd :| pozniej jeszcze raz robiłem USG i dalej nic. Do dziś podobnego ataku bólu już nigdy nie miałem.

Po wszystkim byłem ogromnie wyczerpany i spałem kilkanascie godzin. Pare dni pozniej dowiedzialem sie, ze bol przy kolce nerkowej jest porównywalny... z porodem. Dzięki Bogu ja dzieci nie będe musiał rodzic, a i na kolkę tez sie nie zapowiada ;)

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2005.09.19 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzięki Bogu ja dzieci nie będe musiał rodzic

Niewiadomo :P

To jest właśnie służba zdrowia.... Ostatnio gdy byłem chory(zwykłe przeziębienie) to w przychodni usłyszałem, że moja karta została zniszczona, ponieważ nie byłem u nich 2 lata....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.09.25 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie właśnie coś bierze :/ . Boli mnie gardło, głowa i ogólnie fatalnie się czuje...mam nadzieje ze nie rozłoże sie zupełnie, bo akurat choroba teraz nie jest najlepszą rzeczą jaka może mnie spotkać Rolling Eyes jak na razie jestem na Rutinoscorbinie i Aspirynie, mam nadzieje że antybiotyki nie będa potrzebne :|

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2005.09.25 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymonberbeka napisał:
Cytat:
Dzięki Bogu ja dzieci nie będe musiał rodzic

Niewiadomo :P

To jest właśnie służba zdrowia.... Ostatnio gdy byłem chory(zwykłe przeziębienie) to w przychodni usłyszałem, że moja karta została zniszczona, ponieważ nie byłem u nich 2 lata....

Właśnie, paranoja... Na szczęście mam znajomego lekarza prywatnego. Ale szczerze powiedziawszy w tym kraju strach chorować...

Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.09.25 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktos czuje ze zbiera go katarek to mam dobry sposob zeby go nie zbieral Very Happy Wystraczy (ale zanim katar sie zacznie, takie najwczesniejsze stadium) wziac troszke lodowatej wody na rece i... wciagnac nosem. Gwarantuje ze katar Was nie zaatakuje.
P.S.
Sposob sprawdzony i polecany przez Instytut Matki i Dziecka Very Happy A tak na serio to naprawde dziala Exclamation

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 1 z 36
Skocz do: