Yaya Touré [Olympiakos SFP]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sir Stoichkov
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.05.17 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na bank razem w pakiecie wam Aguero dorzucą jeszcze.
Za Lassana to są skłonni Silvę wymienić. ;)
Napiszę wam brutalną prawdę, prędzej oni od was Ronaldo wyciągną, niż wy od nich kluczowego gracza z podstawowego składu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.05.17 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#Asesino. napisał:
jar_007 napisał:
Wymiany za Igłę? A co City potrzebuje napastnika?

Dzeko nie jest zadowolony z roli pełnionej w klubie, wiec mówi się o jego odejściu. I w tym przypadku Zostaje im Aguero i dwie tykające bomby czyli Tevez i Mario, które w każdej chwili mogą coś odwalić i City może zostać z jednym napastnikiem.]

Czyli City mając 4 napastników, boi się że zostanie z jednym i weźmie Higuaina, który chce odejść bo przegrywa konkurencje z jednym Benzemą. Świetna teoria.
@Sir Stoichkov pieniędzmi ich nie przekonamy, a kto wie co tam u szejków w głowach siedzi.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.05.17 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stoichkov, a skąd ty to możesz wiedzieć?? Jak sam Toure będzie chciał odejść, to raczej mu kłód pod nogi stawiać nie będą, bo z niewolnika nie ma pracownika, tak jak u nas było Robinho.

Co do samego Toure, jeżeli jest jakakolwiek szansa to brać, brać i jeszcze raz brać, dać City ile chcą, a samemu Yayi i nawet 10 mln(przesadzam oczywiście), bo gość jest wyjebany w kosmos. Świetna technika, do tego dochodzi jego uniwersalność: dm, albo mediapunta to dla niego nie problem, do tego grywał też na środku obrony. Jednym słowem prze chuj. Problemem może być jedynie jego wiek, najmłodszy już nie jest. Nie mniej nie zastanawiałbym się i brał.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2012.05.17 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sir Stoichkov napisał:

Napiszę wam brutalną prawdę, prędzej oni od was Ronaldo wyciągną, niż wy od nich kluczowego gracza z podstawowego składu.

Ty lepiej nie pisz takich prawd, bo wyjdziesz tak, jak kiedyś Yossi czy Herman. Xabi i Ronaldo mieli w swoich klubach grać do śmierci.
Nikt tutaj (chyba) nie sądzi, że City odstąpi nam Jajka, a tym bardziej za grosze. Światełkiem w tunelu jest fakt(?), że Manchester Jajkom się znudził i pragnie zmienić otoczenie. A że z niewolnika ponoć nie ma pracownika, to City ładnie spuści z ceny. Jeśli tylko będzie nacisk na transfer ze strony zawodnika, to 20-25 melonów euro powinno styknąć.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Leonardo
Stansfield

PostWysłany: 2012.05.17 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi 20-25 milionami to trochę przesadziłeś, ale z resztą się zgadzam. Bardzo wiele bedzie zależeć od woli zawodnika. Narazie jego agent puszcza nam oko i twierdzi, że Toure bardzo ceni Mourinho, to juz sporo, tymbardziej że Seluk ma podobno na niego bardzo duży wpływ(to on odegrał główna rolę w jego odejściu z Barcelony).

a ty Stoiczkov przestań z tym pisaniem w tonie prawdy objawionej, bo się ośmieszasz. Byli już piłkarze bardziej "nie do wyjęcia" którzy kończyli w Madrycie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sir Stoichkov
wiejski głupek
wiejski głupek

PostWysłany: 2012.05.17 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, czekamy do zamknięcia okienka transferowego. Przekonamy się kto ma rację w tym przypadku. Very Happy
Porównywać oba Manchestery ze sobą w tym momencie jest śmieszne, bo United wygląda jak kopciuszek.
Z tego co piszą Katalończycy to się rozchodzi o jeszcze wyższe zarobki dla Yaya, które chce ugrać jego agent. Powodzenia, jeśli macie mu zamiar dać 15 mln euro za rok.
Na pewno nie chciałbym, aby on do was trafił, bo byłoby to olbrzymie wzmocnienie.
Jest 3 zawodników, którzy mam nadzieję nie założą koszulki Realu Yaya, Martinez oraz Falcao. Na szczęście raczej na pewno żaden z nich do was nie trafi. Very Happy

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.05.17 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż tak boisz się Martineza?? Poza tym teksty na zasadzie, czekam do końca okienka są trochę z dupy, bo równie dobrze może być to kaczka dziennikarska jakich wiele. Ilu to już zawodników zasilało Real w ostatnich latach?

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2012.05.17 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leonardo napisał:
Z tymi 20-25 milionami to trochę przesadziłeś

Przecież za banitę więcej kasy się nie wykłada :>

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2012.05.17 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sir Stoichkov napisał:

Do końca okresu transferowego Yaya ląduje w Madrycie - Ty kończysz z banem, Ronaldo ląduje w Man City - ja kończę z banem.
Podejmujesz wyzwanie?

Matko, jak ja bym chciał tego dzika. Takiego zawodnika mi w Madrycie brakuje. On albo Javi Martinez (mimo wszystko) i będę szczęśliwy.

last.fm
Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2012.05.17 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Braaać Konik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

PostWysłany: 2012.05.17 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma 29 lat wiec to ostatni moment na sprzedanie go.
Za 3o latkow sie nie kasuje duzych kwot. Yaya ma kontrakt do 2015 wiec ciezko bedzie go wyrwac. Jest to tez kaprysny zawodnik, czesto zmienia zdajnie, wiec nie zdziwie sie jak za tydzien zadeklaruje, ze konczy kariere w ManCity.
Co do gry, to jest to kozak, ale ja mam w pamieci jak gasic go Momo :]
Nie trzyma juz tak formy jak kiedys. Koncowke mial udana, ale poczatek slaby. Barry go czesto wygryzal ze skladu, czy de jong.
Co do stylu gry, lubi miec pilke przy nodze. czuc sie waznym, robic wypady do przodu. U nas to nie przejdzie. Od tego sa Ronaldo, Xabi i Mesut.

Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2012.05.17 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Stoichkov, a skąd ty to możesz wiedzieć?? Jak sam Toure będzie chciał odejść, to raczej mu kłód pod nogi stawiać nie będą, bo z niewolnika nie ma pracownika, tak jak u nas było Robinho.

Stoiczkow dobrze mówi, nie ma nawet o czym marzyć. Oni mają taki komfort finansowy, że przy zmierzgłym zawodniku mogą sobie pozwolić na komfort złamania mu kariery, Yaya na pewno dobrze o tym wie. Jak mamy szukać kogoś o podobnym profilu, to warto zabiegać o M'Vilę. Z tego, co zdążyłem w tym sezonie przejrzeć francuską, rokuje lepiej niż Martinez, równie dobrze jak swego czasu Yaya właśnie. Podobna szkoła i rodowód. I przemawia za nim wszystko, poza doświadczeniem i sprawdzeniem na odpowiednim szczeblu, ale cena, dostępność i takie tam "bzdety" skutecznie to równoważą. Innej opcji na dzisiaj, realnej do zrealizowania, nie widzę. Bo bawić się w sagę z Baskami chyba nie będziemy.

Sir Stoichkov
wiejski głupek
wiejski głupek

PostWysłany: 2012.05.17 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemik napisał:
Sir Stoichkov napisał:

Do końca okresu transferowego Yaya ląduje w Madrycie - Ty kończysz z banem, Ronaldo ląduje w Man City - ja kończę z banem.
Podejmujesz wyzwanie?

Matko, jak ja bym chciał tego dzika. Takiego zawodnika mi w Madrycie brakuje. On albo Javi Martinez (mimo wszystko) i będę szczęśliwy.

Nie mam nic do zyskania tym zakładem. Raz, że do obu transferów nie dojdzie. Dwa, akurat ty nie zaliczasz się do osób, które zaniżają te forum merytorycznie, więc nie wiem czemu miałbym chcieć, abyś dostał bana.
Myślę, że sam sobie dobrze zdajesz sprawę, że Toure do was nie trafi.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.05.17 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo, że piłkarsko jest świetny to nie chcę go w Madrycie. Dlaczego? Ano dlatego, iż przychodząc do Realu pokazałby, że jest zwykłym najemnikiem, do tego przeszłość w Barcelonie. Reasumując - jestem na nie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.05.17 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cover, przecież Tevez nie odszedł w zimie nie, dlatego że City go nie puściło, a dlatego że nie było nikogo kto dawał odpowiednią kwotę, a chcieli chyba za niego 30 mln.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: