Luka Modrić
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zidanka5

PostWysłany: 2018.12.04 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krist napisał:
Pięknie, że złota piłka znowu w rękach kogoś, kto rozdziela piłki, nadaje tempo gry, walczy w środku boiska,(...). Często się o takich zapomina, a na pierwszych stronach gazet są gole i gole. (...).

Aż trudno uwierzyć, że na przestrzeni 62 lat do elitarnego grona zdobywców Złotej Piłki dołączył tylko jeden bramkarz, czterech obrońców i aż/ lub tylko dziesięciu (chyba) pomocników. Tym większe uznanie dla Luki.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
NeVeS
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.12.05 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już kurz opadł po ceremonii, napiszę to samo co w wątku o CR 7 rok temu. Najwyższa pora by odszedł, wtedy kiedy jest jeszcze u szczytu, w pełnej chwale, tyle że może w bardziej kulturalny sposób niż CR. Mam nadzieje że nie podzieli losu Raula czy Ikera

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2018.12.05 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Luka <serce>

Dla mnie nie jest to nagroda na wyrost. Dla mnie jest to nagroda doceniająca pracę i sukcesy w ostatnich sezonach. Takiej samej nagrody zabrakło Inieście. Świat piłki nie był i nie będzie sprawiedliwy. Dlatego tak bardzo ta nagroda bardzo mnie cieszy. Odejście od konkursu popularności i docenienie długotrwałej pracy i sukcesów zawodnika. <serce>

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2018.12.28 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi jaki jest sens przedłużania kontraktu z Modriciem, który obowiązuje do 2020 roku i dawania mu podwyżki? W 2020 Luka będzie miał 35 lat i raczej najlepsze swoje lata za sobą, a trzymanie go jeszcze z dwa sezony niezbyt koresponduje z polityką klubu - czyli ściąganiem za miliony młodych, perspektywicznych grajków. Czy dla samego Modricia nie będzie lepiej jeśli zarobi grube miliony w Interze/Chinach i w 2020 roku zamknie swoj etap w Realu Madryt, zwalniając miejsca młodszym i lepszym zawodnikom (przy okazji może dorzuci kilka trofeów do kolekcji przez te dwa sezony). A może będzie jak z Pepe, czyli Luka będzie chciał dwa /trzy sezony kontraktu a Real zaoferuje rok?

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.28 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Docenienie legendy klubu? Noszjapierdole, serio żałujesz mu tych kilku baniek? Temu facetowi wszystko się należy. Choćby miał tu odcinać kupony do czterdziestki jak Totti w Romie, to niech tu siedzi i kosi i po 20 baniek na sezon. Zasłużył.
60 (czy tam nawet te 45) mln na Viniciusa tak, bo najwyżej sprzedamy bez straty, ale dać kilka milionów facetowi, który przez kilka lat zrobił dla tego klubu... a szkoda szczempić ryja.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.12.28 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duzo bardziej zasłuzył ten, który odszedł przed sezonem. Dzis już go nie ma. Pewnie bądźmy jak Milan pod koniec ery Ancelottiego. Dom starców, bo wtedy też piłkarze zasłuzyli by grać w wieku 35 lat dla Milanu.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.12.28 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto. Docenienie legendy to jedna sprawa, ale nie można z tego powodu wywracać klubu do góry nogami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Pabloos.
benzemisti

PostWysłany: 2018.12.28 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guti kończąc przygodę w Madrycie, w roli rezerwowego sprawował się świetnie. Zizou kończąc karierę był prawdziwą bestią. Nie mam nic przeciwko, aby fenomenalny Chorwat w wieku 35 lat grał do 60 minuty, bądź wchodził na pół godziny i czarował. Niezależnie od tego, ile by sobie za to życzył.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.12.28 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, tylko to nie kibice będą decydowali, kto ma wchodzić z ławki, a kto ma być postacią pierwszoplanową. Nie znam Modricia, wydaje się być skromnym typem, ale nie jest tak łatwo pokornie pozwolić się odsunąć od składu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2018.12.28 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pabloos. napisał:
Guti kończąc przygodę w Madrycie, w roli rezerwowego sprawował się świetnie. Zizou kończąc karierę był prawdziwą bestią. Nie mam nic przeciwko, aby fenomenalny Chorwat w wieku 35 lat grał do 60 minuty, bądź wchodził na pół godziny i czarował. Niezależnie od tego, ile by sobie za to życzył.

Pytanie tylko czy rzeczony Chorwat, dotychczas będący gwiazdą drużyny i zdobywcą Złotej Piłki przystanie na granie końcówek spotkań albo wychodzenie na pół godziny z ogórkami? Kiedy ma alternatywę w postaci Interu, gdzie będzie miał status podobny do Ronaldo w Juventusie - znaczna podwyżka zarobków, status gwiazdy, rozpoczynanie ustalania składu od jego nazwiska. Albo Chin, gdzie z miejsca dadzą mu gigantyczne zarobki, a będzie mógł sobie bez presji odcinać zasłużone kupony na lukratywnej emeryturze? Bo jeśli Luka chciałby przyjąć rolę rezerwowego, to może i zostać do czterdziestki, ale jeśli będzie w wieku 35-36 lat zajmował miejsce młodym zawodnikom, to ja dziękuję.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.28 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę tu pewną analogię.

Wszystkie media mówiły, że Ronaldo podobno dogadał się z Perezem w sprawie podwyżki - ale z uwagi na sytuację ligową klubu ten poprosił o poczekanie do końca roku z tym. Po czym go nie było.

Media mówiły także, że i Real obiecał docenić Lukitę. Teraz czytałem tu o podwyżce po sezonie - po sezonie gdzie może odejść.

Umowy należy dotrzymywać. Tylko tyle i aż tyle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.29 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby zrozumieć co następuje piłkarz musi mieć tyle pokory, ile miał swego czasu Raul. Prawdziwa legenda, która nie rzucała się o to że nie gra. Brakowało gry, gryzły ambicje? Poprosił o możliwość odejścia i dalszą grę. Takie zachowanie powinno być nagradzane. Nie wiemy jak zachowa się Modrić - obstawiam, że ma podobny charakter, ale dawać podwyżkę w momencie w którym można podziękować za to co zrobił jest troszkę niezrozumiałe.

Zidanka5

PostWysłany: 2018.12.29 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pabloos. napisał:
(...) Zizou kończąc karierę był prawdziwą bestią. (...).

Zizou, kończąc karierę (klubową) - o ile mnie pamięć nie myli - był raczej w miernej formie.. Miał tego świadomość i dlatego odszedł. Przypuszczam, że nawet gdyby klub oferował mu podwójną stawkę, nie przyjąłby tej oferty. Luka będąc w fenomenalnej formie, może zrobić dwie rzeczy - zostać i żądać podwyżki (na którą niewątpliwie zasłużył), lub odejść by kontynuować karierę w innym klubie. Z Realem zdobył już niemal wszystko.

Elesshar
Pezzonovante

PostWysłany: 2018.12.29 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Żeby zrozumieć co następuje piłkarz musi mieć tyle pokory, ile miał swego czasu Raul.

Trochę to się kłóci z tym, że po odejściu z Realu, dalej brał kasę od klubu

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.29 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest pewnego rodzaju poszanowanie dla legendy. :] Przypuszczam, że to Real nalegał aby tak było w tym przypadku.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163  Następny
Strona 159 z 163
Skocz do: