Fantasy Premier League
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.08.12 18:08    Temat postu: Fantasy Premier League Odpowiedz z cytatem

Jak zapowiedziałem - tak zakładam i wątek, i ligę. Rejestracja i uczestnictwo całkowicie darmowe. Fantasy Premier League to najlepsza i najpopularniejsza odsłona gier "Fantasy". Mam nadzieję że będziemy mieć dużo graczy z fajną rywalizacją Smile.

Kod do ligi: 925611-227227
Link: http://fantasy.premierleague.com/

Jestem niemalże pewien, że Fantasy Ekstraklasę założyłem w Liczniku-OFF, no a przerzucony został tutaj. Więc namąciliście mi trochę w głowie.

Od tego typu gier jest dział Licznik OFF! //Bonso

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Alternative
Libertarianin
Libertarianin

PostWysłany: 2012.08.12 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbiłem. Very Happy

http://mises.pl/blog/2003/12/02/62/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
past7th
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.08.12 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie są do tego zasady? Tak w skrócie, jakiś opis gry.

Powrót do góry
sir.mikel
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.08.12 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to na podobnych zasadach jak wcześniejsze,to wybierasz sobie 11 na każdą kolejkę,spośrod wczesniej kupionych graczy(ograniczony budżet) inp. jak twój gracz strzeli gola dostajesz ileś tam punktów.Jak drużyna twojego obrońcy nie straci bramki masz ileś tam punktów.Jak gracz zaliczy asyste masz ileś tam punktów. Jak zaliczy kilka odbiorów tak samo.itp.

Ale się narobiło tych fantasy i fajnie;d Mimo że nie mam szans ani w ekstraklasie ani w PL raczej,ale i tak zakładam.Ekstraklasa jest tylko kijowa że premium mozna kupic
@down

chodziło mi o to że są tu lepiej ogarniający te ligi ode mnie,szczególnie PL(np.Alter)

Ostatnio zmieniony przez sir.mikel dnia 2012.08.12 20:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.08.12 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierasz skład i zawodnicy punktują Ci podczas kolejek ligowych. Wliczane są: bramki, asysty, czyste konto (bramkarze, obrońcy i bodajże pomocnicy), pełne 90 minut (jakoś 2 punkty), niepełny wymiar czasowy (1), dodatkowo za 5 (albo 6) udanych interwencji bramkarza dostaje on bonusowe punkty. Obroniony karny przez GK również punktowany. Niestrzelony przez zawodnika - na minus. Do tego minusowane są kartki oraz duża strata bramek (bramkarze i obrońcy). Wiadomo - za bramki najmniej dostaje napastnik, najwięcej obrońca (4-6, chyba tak) Główną ideą gier Fantasy jest wybranie najlepszego składu, który zdobędzie najwięcej punktów - chyba logiczne? Smile. Wybiera się także kapitana, którego punkty po każdej kolejce są podwajane.

Na każdą kolejkę można zrobić dwa darmowe (darmowe, tzn. bez starty punktowej) transfery. Powyżej dwóch odbierane są 4 punkty (za każdy kolejny). Czyli 4 transfery przed następną kolejką = -8 punktów. Z tego co pamiętam są również zielone karty (tak to się chyba nazywa). Każdy gracz ma bodajże dwie na sezon. Przy użyciu jednej z nich można wymienić sobie cały skład bez straty punktowej. W styczniu są dni w które również można wymienić cały skład ze względu na otwarte okienko transferowe.

Przed rozpoczęciem sezonu można nadal kombinować ze składem ile się chce.

Aha - jeszcze ważna uwaga dla graczy, którzy będą mieć pierwszy raz styczność z grą - w składzie nie musicie mieć prawego obrońcy, lewego obrońcy itd. Linię defensywy mogą utworzyć czwórka środkowych i nie będzie miało to żadnego znaczenia na Twój dorobek punktowy. Do tego nie opłaca się wybierać zawodników w rzeczywistości bardzo użytecznych zespołowi (głównie chodzi tutaj o defensywnych pomocników), którzy mimo tego, iż w prawdziwym zespole pełnią ważną rolę to zwykle strzelają mało bramek/mało asystują.

To by było na tyle. Mam nadzieję że wytłumaczyłem dość jasno. W Ekstraklasie podobne zasady.

sir.mikel napisał:
Ale się narobiło tych fantasy i fajnie;d Mimo że nie mam szans ani w ekstraklasie ani w PL raczej,ale i tak zakładam.Ekstraklasa jest tylko kijowa że premium mozna kupic

Szansy to możesz nie mieć w klasyfikacji generalnej. Jeśli chodzi o naszą tutejszą ligę - fotel lidera jest jak najbardziej prawdopodobny.

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2012.08.13 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się podłączyłem :-) Mogłaby się ta nasza liga rozrosnąć bo jak na razie tylko 8 osób ma drużyny. Też tak macie, że cały czas musicie majstrować przy składzie? Ja już kolejny raz pozmieniałem po paru kolesi Very Happy Trzeba ten czas przed 18 sierpnia wykorzystać i stworzyć najbardziej optymalny team.

Powrót do góry
pokepim
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.08.14 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy co z tego bedzie Very Happy

Powrót do góry
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2012.08.14 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile dochodzi ten email potwierdzający?

Bo już drugi raz zrobiłem konto i ani na jedną skrzynkę, ani na drugą maila nie dostałem.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.08.14 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Cwirek - Też bym chciał aby jeszcze kilka drużyn się zarejestrowało. Od pierwszego składu zrobiłem dopiero jedną modyfikację: wyrzuciłem Hazarda, Younga, Vorma i Luiza Very Happy.

@up - Mi jakoś na gmaila dochodził ok. 30 minut.

Powrót do góry
vkarol
Calma, Calma...

PostWysłany: 2012.08.14 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też powalczę, jak to i podczas Euro, aczkolwiek tym razem będzie ciężej. Biorę też udział w innej lidze , gdzie nie wolno brać zawodników z : United, City, Arsenalu, Tottenhamu, Liverpoolu, Chelsea i Newcastle Very Happy Ale kto wie. Może wyjdzie to na dobre. Zobaczymy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
sir.mikel
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.08.14 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polinyszel_ napisał:
Ile dochodzi ten email potwierdzający?

Bo już drugi raz zrobiłem konto i ani na jedną skrzynkę, ani na drugą maila nie dostałem.

Mi dopiero po dobrych kilkugodzinach doszedł.

Powrót do góry
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2012.08.14 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Męczyłem się godzinę żeby ta drużyna jakoś wyglądała, a i tak pewnie będę ostatni. Very Happy

Powrót do góry
DavidB22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.08.14 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi cały czas brakowało 1 mln € do składu marzeń, ale jakoś w końcu ogarnąłem. Powalczymy. ;)

AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.08.14 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wbiłem, zmieszczenie się w limicie kosztowało mnie sporo nerwów, ale coś się udało sklecić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
past7th
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.08.14 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A rezerwowi jak są liczeni?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15
Skocz do: