FC Barcelona - Real Madryt [Superpuchar Hiszpanii] [3-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Campió
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.08.24 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Jarek - ale kiedy wy się otwarliście wczoraj? No powiedz, bo nie ogarniam. Między golem na 1-0 i 1-1? :lol2: Czy później, kiedy wasza defensywna gra już była totalnie paniczna...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.08.24 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy, kiedy na waszej połowie mieliśmy z 8 graczy i graliśmy piłką. Przez długie fragmenty. Lub - masz rację - gdy rozciągnęły się linie i po atakach nasi nie wracali, co dawało wam szansę do kontr. Właśnie przez otwarcie się jako jeden z powodów.

Ja nie mówię, że Barcelona grała słabo, bo była lepsza, w pierwszej połowie nie było nawet ani jednej wątpliwości dzięki temu świetnemu pressingowi. Ale nie róbmy z gry Realu pogrzebu.

Campió
wiejski głupek
wiejski głupek

PostWysłany: 2012.08.24 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie robi z waszej gry tragedii, zwłaszcza w obozie Barcy, bo większość się spodziewała dominacji Barcelony, patrząc na pierwszą kolejkę ligi. Z drugiej jednak strony, stwierdzenie w kontekście wczorajszego meczu, że Barca tworzyła sytuacje, dopiero po tym, jak Real zaczął grać otwartą piłkę, zakrawa o śmieszność.

Powrót do góry
Hyoga
El Puto Jefe

PostWysłany: 2012.08.24 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie? Przecież w pierwszej połowie mieliście pół sytuacji (no, dla Messiego to cała). Tak, gdy wyszliśmy wyżej, zaczęliście robić swoje. A kwintesencją waszej nieporadności były trzy strzały Xaviego i Pique z 20. metra. Nie ma gdzie podać, to strzelam, może wpadnie.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2012.08.24 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2GETHER napisał:
Z drugiej jednak strony, stwierdzenie w kontekście wczorajszego meczu, że Barca tworzyła sytuacje, dopiero po tym, jak Real zaczął grać otwartą piłkę, zakrawa o śmieszność.

To nie do mnie. Ja nie cytowałem tego w takim kontekście. Odpowiedziałem ze względu na sam wasz atak, a nie jego konsekwencje dla waszych sytuacji.

Kontrolowaliście wszystko, jak murowaliśmy i mieliście ze trzy takie porządne ataki na bramkę. Potem zaczęliśmy grać trochę dalej od siebie, zmęczenie, wychodziliśmy częściej do ataku i wy też mieliście więcej sytuacji. Ale to oczywista oczywistość, bo każdemu lepiej się gra jak ma miejsce. A stwierdzenie jest śmieszne, bo już na początku Messi powinien zmieści przy słupku i tyle było z tych "nieistniejących sytuacji".

Campió
wiejski głupek
wiejski głupek

PostWysłany: 2012.08.24 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hyoga - ale nasza gra w pierwszej połowie wynikała także z rezultatu meczu. 0-0 z perspektywą rewanżu u was to był dość dobry wynik. Przy 1-0 zrobiło się ciepło i dlatego też Barcelona zaczęła coraz bardziej przyciskać i ryzykować - na co w pierwszej odsłonie nie mogli sobie pozwolić, przez co nie stwarzali aż tylu klarownych sytuacji podbramkowych. Oczywiście, że zmęczenie i kartki waszych obrońców zrobiły swoje i dlatego im później, tym łatwiej Iniesta i spółka wchodziła w waszą obronę, ale to też nie jest tak, że kontrolowaliście wynik w pierwszej połowie.

Co do reszty - pełna zgoda z El Jarkiem Smile

E: Jeszcze jeden ciekawy screen:

Powrót do góry
Xandir
Inżynier

PostWysłany: 2012.08.24 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy? bardzo słaby.
Masche nie dotknął jeszce piłki, a w tym czasie Pedro byl drugie tyle dalej

Powrót do góry
Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.08.24 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Jarek napisał:
Nie, nie wiem, jak można mieć takie klapki.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Real zaczal grac bardziej otwarcie po pierwszym golu. Wygladalo jakby uwierzyli, ze moga strzelic jeszcze jednego.

werwer napisał:
Jak coś "nie jest ważne" to nie znaczy, że jest nieważne
Powrót do góry
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

PostWysłany: 2012.08.25 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gra do przodu, wychodzenie spod pressingu pod polem karnym i poziom siły fizycznej - tak ogólnie. Po prostu podobało mi się to, co widziałem i wiem, że zobaczę więcej. Nie tylko w październiku z Barceloną. Moje odczucia, każdy ma swoje. Jedni piszą o tragicznym meczu, dwóch fartach i zwalniają Mou, a ja kładłem się zadowolony nie tylko z wyniku. ;)

Jak na naszą słabą grę wynik nie jest zły. Zwłaszcza, że przed meczem dość powszechna była opinia, że ,, 2-0 dla Barki będzie dobrym wynikiem''

Ale właśnie. W pierwszej połowie udało się powstrzymać ich od dogodnych sytuacji [ strzał brojlera w trybuny i ten drugi, sparowany jedną ręką]. Ale nie widziałem, żeby potrafili porządnie siąść na Barce[ wyjątkiem były pojedyncze akcje]. W drugiej zaczęli popełniać błędy[ zapoczątkowane przez spalonego] i za nimi poszły gole. Nasi grali jakby mieli do każdej nogi doczepiony worek cementu. Leżało wyprowadzanie akcji. Benzema przeciętnie, nieumarłego oczopląsa ratuje asysta, resztę meczu zagrał na poziomie Obraniaka. A to jak zjebał ciastko od Xabiego woła o pomste do nieba. I gdyby nie prezent od Valdesa nikt nie kładłby się spać zadowolony.

Ale jak zagrają porządnie, to Barka będzie do jebnięcia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ryczy
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.08.30 01:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się ciszyć, falstart każdemu się może zdarzyć

(click)

<hahaha>

Powrót do góry
MrSnaki
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.08.30 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Putki juz sie wkurwiaja prawie w kazdym miejscu. czy to na GG, na forach, w komentach, w realu, jednym slowem beka.

Campió
wiejski głupek
wiejski głupek

PostWysłany: 2012.08.30 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba te w twoim wieku ;)

Bez obrazy oczywiście, po prostu każdy wiek ma swoje prawa, a dzieciom trzeba dać się wyszaleć(choć może niekoniecznie na forum ;) ).

Powrót do góry
MrSnaki
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.08.30 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak się składa, że mnie obraziłes... do rzeczy. poprostu stwierdzam fakty. Tyle. Wiadome, że niektórzy fani barcy, moga byc wporzadku, lecz niektore jednostki poprostu " niszcza " ze tak powiem barcelone.

Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.08.30 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real posiada takie same jednostki ;) Co więcej, czwartoligowe zespoły posiadają takie jednostki. Fanatyków w piłce nie brakuje.

Gdyby wczoraj wygrała Barcelona to pojawiliby się ludzie sprzedający Ronaldo szejkom, obrażający kibiców Blaugrany, napinający się w każdym możliwym miejscu.

Powrót do góry
Gutierrez
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.08.30 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny mecz Realu. Żałuję tylko impotencji strzeleckiej Higuaina, powinno się to skończyć 4 lub 5-0 w pierwszej połowie. Chciałoby sie napisać, że lepiej było wystawić Benzemę, ale obaj to takie same drewna. Pod koniec niewiele brakowało, aby zwycięstwo wypadło nam z rąk, ale z drugiej strony nie może być tak, że Real nie wygrywa 5-0 po 45 minutach, a Barcelona strzela wszystko.

Mina cyrkowców z Barcelony po meczu bezcenna, jakby chcieli powiedzieć "czy ktoś sprowadził nas na ziemię?" :lol2:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
Strona 17 z 18
Skocz do: