Getafe CF - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktoro198
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.08.27 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to co się dzieje z Realem skutkuje brakiem Pepe w defensywie. To filar w obronie, jest nie do przejścia, wydaje mi się że jego powrót znacząco wpłynie na grę realu i odrobi te 5 pkt. Bo niby Albiol nieźle się spisuje ale Pepe to Pepe. Z nim linia obrony mogła spokojnie grać blisko środka pola, miał wpływ na całą obronę i odbierał wszystkie piłki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.08.27 02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagłówek z głównej idealniej oddaje moje uczucia po tym meczu... Po prostu dramat. Po prostu dostaliśmy replay z Valencii... Też w miarę szybko zdobyta bramka przez Higuaina, też mieliśmy jeszcze kilka sytuacji do strzelenia gola, które zjebaliśmy, jak tydzień temu, po czym wyrównanie padło z rzutu wolnego z prawie z tego samego miejsca co tydzień temu. Wygląda to źle, co nie zmienia faktu, że rok temu był podobny falstart, dlatego wszystkim dramatopisarzom radzę łyknąć meliskę, bo mistrzostwa na pewno jeszcze nie przegraliśmy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Campió
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.08.27 05:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiktoro198 napisał:
Dla mnie to co się dzieje z Realem skutkuje brakiem Pepe w defensywie.

W sensie, że jest skutkiem, tak? ;)

Powrót do góry
jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.08.27 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stało się coś, czego się obawiałem po poprzednim sezonie. Bardzo dobra, stale wysoka forma w poprzednim sezonie, dobre lub bardzo dobre dla większości Madridistas Euro, brak świeżej krwi w zespole- jakoś tak łamało mnie w kościach, że w końcu zanotujemy regres.

Pozostaje wierzyć, że to kwestia "zajechania" w okresie przygotowawczym, a dynamika, głód zwycięstw i dobra gra przyjdą wraz ze świeżością. Tylko, czy oby na pewno?

Nie macie wrażenia, że Mourinho swoimi zmianami całkowicie zdezorganizował grę? Zdjęcie defensywnego pomocnika i lewego obrońcy przy remisowym wyniku to proszenie się o kontry i jeszcze większe problemy, co pokazało wczorajsze spotkanie.

Prawdziwym dramatem tej drużyny jest fakt, że brakuje jakiegokolwiek zmiennika na pozycję dramatycznie słabego Ozila. O ile nie wylezie z tego dołka, zatęsknimy za Kaką (nawet tak słabym, jak w Realu) szybciej, niż nam się wydaje.

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2012.08.27 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje. Nie potrafię inaczej w jednym słowie opisać stanu emocjonalnego naszej ekipy. Na cały mecz jedno przebudzenie Di Marii, Igły, Crisa i Ozila. Poza tym tragiczne zmiany. Nie wiem w jakiej dyspozycji musi być Kaka, skoro przy obecnej formie Ozila Ricardo nawet na ławkę się nie łapie. Pierwsza połowa bardzo dobra. Druga bramka na wałku, ale należało nam się więc nie ma co pierdolić.

Powrót do góry
Oskarek
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.08.27 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weszło ale rozbawiło mnie nawet :P

Cytat:
Weszło!
Nawet zabawne dogryzienie Mourinho. The Only One (point).

Powrót do góry
oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.08.27 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie wiem w jakiej dyspozycji musi być Kaka, skoro przy obecnej formie Ozila Ricardo nawet na ławkę się nie łapie.

Ta forma nazywa się "odjedź i tak nie zagrasz".

Oezil wręcz katastrofalnie pod formą.

Powrót do góry
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.08.27 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno się nie zdarzyło, żebym wyłączył mecz zanim się skończył, ale wczoraj tak zrobiłem bo na to gówno nie dało się po prostu patrzeć! Za ten mecz powinni do Madrytu wracać pieszo, ich szczęście że mieliby w miarę blisko. Niechlujstwo, partactwo, frajerstwo i gwiazdorstwo to najlepsze określenia jakie mi się cisną na usta. Tyle...

Powrót do góry
JWRJWR
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.08.27 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

browar napisał:
Dawno się nie zdarzyło, żebym wyłączył mecz zanim się skończył, ale wczoraj tak zrobiłem bo na to gówno nie dało się po prostu patrzeć! Za ten mecz powinni do Madrytu wracać pieszo, ich szczęście że mieliby w miarę blisko. Niechlujstwo, partactwo, frajerstwo i gwiazdorstwo to najlepsze określenia jakie mi się cisną na usta. Tyle...

A nie można tak po prostu powiedzieć, że dali ciała i nie ciągnąć tego już dłużej?

Nie chcę nikogo sprowokować, ale to już zakrawa na obsesję.
Porównując - ManUtd przegrywa z Evertonem (po lepszej, ale niewystarczającej grze) ludzie się dziwią, ale nie zachowują się jakby nadszedł właśnie koniec świata.

Real przegrywa z (całkiem niezłym zespołem) Getafe i co widać dzień później? Płacz, lament.

Czasem warto sobie odpuścić. Następny mecz w środę.

... a nawet powiedzmy, że Real przegra z Barcą... Koniec świata? Nie... Następny mecz w niedzielę...

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.08.27 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chujowe porównanie. Everton to dość silny przeciwnik, u siebie bardzo groźny, United mogło tam stracić punkty. Do tego Premier League jest bardzo wyrównana i czołówka może stracić punkty z każdym, dlatego strata przez Czerwone Diabły może zostać szybko zniwelowana. W Hiszpanii mamy ligę dwóch klubów, o mistrzostwo walczy tylko Real i Barcelona, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jeśli pogubimy punkty na początku może być bardzo ciężko dogonić Blaugranę.

Powrót do góry
JWRJWR
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.08.27 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej wypowiedzi porównanie nie było akurat najważniejsze, ale każdy może się przyczepić do wszystkiego czego zechce.

... ale szkoda, że nie nie zrozumiałeś mnie.

Ataru
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.08.27 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagralismy arcyprzechujowo, trudno, w srode sobie odbijemy.

Powrót do góry
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.08.27 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JWRJWR napisał:
browar napisał:

A nie można tak po prostu powiedzieć, że dali ciała i nie ciągnąć tego już dłużej?

Nie chcę nikogo sprowokować, ale to już zakrawa na obsesję.
Porównując - ManUtd przegrywa z Evertonem (po lepszej, ale niewystarczającej grze) ludzie się dziwią, ale nie zachowują się jakby nadszedł właśnie koniec świata.

Real przegrywa z (całkiem niezłym zespołem) Getafe i co widać dzień później? Płacz, lament.

Czasem warto sobie odpuścić. Następny mecz w środę.

... a nawet powiedzmy, że Real przegra z Barcą... Koniec świata? Nie... Następny mecz w niedzielę...

Ktoś tu coś pisał o końcu świata? <wow> Ktoś tu płakał?? Powiem Ci, że mam wyjebane na to, że nasze rozpieszczone gwiazdeczki wczoraj przegrały. Może kubeł zimnej wody przed środą nawet pomoże. Lepiej przegrać w Getafe niż patrzeć jak Barka świętuje zdobycie pucharu na Bernabeu.

JWRJWR napisał:
W mojej wypowiedzi porównanie nie było akurat najważniejsze, ale każdy może się przyczepić do wszystkiego czego zechce.

Zdaje się, że sam to chwilę wcześniej zrobiłeś. Zresztą nieważne, nie ma się co sadzić o pierdoły... PEACE

Powrót do góry
JWRJWR
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.08.28 04:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie była frustracja, był płacz. Niech każdy nazywa to jak zechce. Każdy ma też prawo do swego zdania, a ja uważam, że to co zaobserwowałem to po prostu fakt.

jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.08.28 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JWRJWR napisał:
Według mnie była frustracja, był płacz.

Jakie to dziwne w sytuacji gdy na 3 mecze remisujemy 1, resztę przegrywamy, w lidze na 6 możliwych punktów mamy 1 i 5 straty do lidera, a w perspektywie mecz, w którym odwieczny rywal może wygrać trofeum na naszym boisku o_O

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: