Real Madryt - FC Barcelona [Superpuchar Hiszpanii] [2-1]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.08.27 00:13    Temat postu: Real Madryt - FC Barcelona [Superpuchar Hiszpanii] [2-1] Odpowiedz z cytatem

We środę kolejne El Clasico w ramach rewanżu o Superpuchar Hiszpanii. Biorąc pod uwagę naszą obecną formę wynik z Camp Nou jest anomalią. Pokazuje to jednak w jakiś sposób wielkość drużyny. To, że jak równy z równym możemy walczyć z mocniejszym przeciwnikiem, gryźć trawę i wyjść niezwykle zmotywowani.
To są Gran Derbi. Adrenalina robi swoje. Oczekuje tylko i wyłącznie WALKI. Tego czego zabrakło z Getafe. Nic więcej nie chcę! Może to i dobrze, że przytrafiła się ta porażka w lidze. Jose już zadeklarował poważną rozmowę z piłkarzami i jestem pewien, że we środę pokażą oni niezwykłą chęć zrehabilitowania się przed własną publicznością. To nie są przypadkowi ludzie, to nie jest przypadkowy trener, to nie są przypadkowi piłkarze. To jest Real Madryt!
Z drugiej strony Barcelona pokazała, że nie pozbyła się grzeszków z tamtego sezonu i na wyjazdach dalej ma problemy. Chociaż Santiago Bernabeu to ostatnio dla nich żaden wyjazd. -.-

Abstrahując od naszej formy mamy obowiązek to wygrać. Pierwsze primo nie możemy dać Barcelonie świętować na własnym stadionie. Drugie gdyby Barca to wygrała to o ile się nie mylę pierwszy raz w historii dojdzie do sytuacji gdy Barcelona będzie miała więcej zwycięstw w Gran Derbi.
Wniosek jest chyba oczywisty. Nie chodzi już o ten mały pucharek. Gramy o honor i o historie!

Jeśli ktoś jeszcze nie wie transmisja na żywo w TVP Sport i TVP 1.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Prezio
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.08.27 00:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Si, obie drużyny mają po 87 wygranych w oficjalnych starciach. W trofeach jest przewaga jednego Realu.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.08.27 02:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że nasza gra podobnie wyglądała w styczniu, po pierwszym meczu CdR.. Tam też w pierwszym spotkaniu szczęśliwie przegraliśmy 1 bramką, a w rewanżu rozkurwiliśmy system i tylko szczęścia nam zabrakło do awansu... Na środę widzę dwa scenariusze: albo zagramy chujnie jak w lidze i dostaniemy w dupę 2-3 bramkami, albo wyjdziemy na pełnej kurwie i wygramy to.

Mam nadzieję, że do obrony wróci nasz palladyn Pepe, no i że będzie mógł zagrać Coentrao, bo o ile po czwartkowym meczu pisałem, żeby grał MArcelo, to po dzisiejszym występie Brazylijczyka odechciało mi się go oglądać. Poza tym mam nadzieję, że od początku zagra Higuain, nie wiem czy jest w ogóle sens wystawiać Ozila, choć on może mieć zawsze jakies przebłyski, tak jak wczoraj, no i nie wiem czy ew. Benzema zagra lepiej.

Mecz kluczowy również z punktu widzenia psychicznego. W przypadku wygranej na pewno morale pójdą w górę, natomiast w przypadku porażki całe media na nas siądą, zaraz wynajdą kolejne konflikty w szatni itd.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.08.27 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba modlić się żeby wystąpił Pepe bo Albiol to chorągiewka a nie zawodnik. Ja jeszcze naszą szansę wypatruję w sędzim, który prowadzi mecze w stylu angielskim i pozwala na dużo więcej niż inni arbitrzy w Hiszpanii. To może być duży atut dla naszych siłaczy czyli dla Pepe, Khediry, Ramosa. No i ciekawe czy znów pomysł z Di Marią zaczynającym na ławie nie byłby na ten mecz perfekcyjny.
Ciekawe czy Kaka dostanie wreszcie powołanie bo wolę jego niż Ozila który aktualnie nie potrafi nawet wpakować piłki do pustej bramki z 3 metrów lub dokładnie podać dalej niż do najbliższego, a dodatkowo jest z niego dętka po 30 minutach.

A i najważniejsza sprawa to taka że kibice na stadionie teraz muszą pociągnąć z zawodnikami i pokazać że nadal w nich wierzą bo gdy zaczną gwizdać itp. to już nie ma co myśleć o wygraniu trofeum.

Powrót do góry
Campió
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.08.27 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wie kiedy Modrić ma szansę na pierwszy występ? W środę domyślam się, że nie, ale biorąc pod uwagę jego braki w treningach jak myślicie - kiedy będzie do dyspozycji Mou?

Btw. 30 milionów? Jak na transfer z Anglii wydaje się, że cena w miarę do zaakceptowania. Choć wiadomo, że z dokładniejszymi ocenami trzeba poczekać.

Powrót do góry
michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2012.08.27 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na formę np. Oezila to Modric może debiutować już w środę w wyjściowym składzie ;) Jakby nie patrzeć to Luka cały czas trenował sam albo momentami z zespołem. Na pewno nie będzie gorzej przygotowany niż nasz zespół.

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2012.08.27 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno bedzie gorzej zgrany niz reszta zespolu. Watpie, zeby Mou narazil go na taka presje, jaka jest debiut w meczu z Barcelona. Zaskoczeniem byloby dla mnie chocby pojawienie sie jego osoby na lawce.

chicoRM
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.08.27 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wczorajszym meczu Mou ma cholernie trudne zadanie, żeby wystawić jakąś sensowną 11-stke. Moja wizja składu(od lewej):
Casillas
Coentrão- Po tym co pokazał Marcelo na tle Getafe, nie wierzę, że nagle zagra super mecz z Barceloną oraz akcje rywala były przeprowadzane najczęściej tamtą stroną. Dlatego też, wystawiłbym Portugalczyka, który nie zagrał źle w pierwszym dwumeczu.
Ramos
Pepe
Arbeloa
Alonso
Khedira- Powód? Nie ma lepszego kandydata na tą pozycję, Lass nie wchodzi w grę
Ronaldo
Benzema/Modrić- Trzeba dać odpocząć Mesutowi, gra totalny piach. Potyka się o swoje nogi. Jeśli Luka jest w jakieś przyswoitej dyspozycji to on powinien zagrać, jeśli nie to stawiam na Karima.
Angel di Maria- W meczach o punkty nie gra nawet na swoje 70 % możliwości, ale np. w odróżnieniu od Mesuta, gorsze zagrania oraz straty rekompensuje genialnymi (dwie asysty do Pipity).
Gonzalo Higuain- Również jego gra jest daleka od wymarzonej, ale na tle innych nie wygląda tragicznie. Karim trzyma formę z Euro, przy niesprzyjającym wyniku napewno wejdzie. Jeśli zaistniała była taka opcja, liczę na podobny występ jak w Pucharze Hiszpanii z tamtego roku.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2012.08.27 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puyol nie zagra w środę?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Campió
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.08.27 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jego występ nie został całkowicie wykluczony, ale biorąc pod uwagę fakt, iż Masche wczoraj odpoczął, jestem niemal całkowicie pewien, że Tito nie będzie ryzykował zdrowia Carlesa i znów zagra tą samą parą stoperów, co w pierwszym meczu.

Wczoraj na twitterze napisał:
Cytat:
“I’m fine and I’m sure soon I will be back in the war.”

Ostatnio zmieniony przez Campió dnia 2012.08.27 11:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.08.27 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powariowaliście z tym Modriciem na Barcelone? Jestem tego samego zdania co hugh hefner. Luka jest kompletnie nie zgrany. Będziemy mieli z niego pożytek ale jeszcze nie na Barce.

Powrót do góry
Francu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.08.27 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, wystawienie Luki w środę po dwóch(?) treningach z zespołem to dla was strzał w stopę. Faworytem jest na pewno Barca, zwłaszcza patrząc na to jak wyglądały ostatnie klasyki na Bernabeu. Ale to GD, obie ekipy mają ciśnienie na zdeptanie (real czasem nawet dosłownie) rywala więc chyba o zaangażowanie obu stron można być spokojnym Twisted Evil

BTW, cześć wszystkim ;)

Powrót do góry
balboech
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.08.27 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale my się o zaangażowanie nie boimy tylko o formę naszych grajków :-)

Powrót do góry
Bezimienny
Nołnejm

PostWysłany: 2012.08.27 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasi muszą wypluć i wysrać swoje płuca naraz, wyszarpać Barcelonie to trofeum. Bo już tylko to nam zostało w tym momencie, gra jest słaba, nie mamy ŻADNEGO zwycięstwa w tym sezonie, także to jest najlepszy moment żeby się przemóc.

carlitos94
Alex DeLarge

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.08.27 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, to na miejscu Mou postawiłbym wszystko na jedną kartę i wstawiłbym Benzemę obok Higuaina.

"Życie jest jak papier - szare, długie i do dupy" - Żeromski, chyba Żeromski.

"Jak zwykle czekamy na państwa informacje, nasze telefony będą czynne jeszcze przez godzinę" - Maciej Trojanowski
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do: