Dienis Czeryszew [Villarreal CF]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2015.08.25 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On ma kontakt do 2017, to tez ważne. Za samym nim płakał nie bede, ale za katastrofa głębi składu z przodu juz tak. Chyba ze rusza po kogoś sensownego, ale ktoś w to wierzy? Prędzej Czeryszew odejdzie w ostatni dzien okienka a Benitez bedzie palił Jana ze podoba mu Jese i Mayoral to poważne alternatywy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.08.25 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie palił jana.

Przecież to co media latem pisały a my się pukaliśmy w głowę teraz się sprawdza. Bale na 10tce to chyba najbardziej poroniony pomysł tej dekady... pomijając sam transfer Walijczyka za tak wielkie pieniądze.

Ławka już w tym momencie z Denisem wygląda słabo. Jese to żadna realna alternatywa... wychowanek z potencjałem,ale czy gracz mogący z marszu wnosić naprawdę dobrą jakość? Mayoral to jeszcze większa melodia przyszłości a Vazquez miałby ciężko o miejsce w składzie w drużynach 1-10.

To co robi Perez z tym klubem... strasznie to przykre i szkoda też w tym wszystkim Beniteza bo nawet jeśli chłop by chciał to i tak ostatnie zdanie należy do prezesa a jak wyników nie będzie to przecież Florek ze stołka nie poleci tylko kolejny trener do gabloty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.08.25 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy Perez czeka na ostatni dzień z kupnem jakiegoś Reusa czy co, ale ten klub jest budowany od dupy strony. Skoro poprzedni sezon nie nauczył, że mocna ławka to podstawa, to najwidoczniej aspekt sportowy jest serio dodatkiem do tego naszego potworka. Czeryszew pewnie sam chce odejść, ale co teraz dopiero mu uświadomili jaka będzie jego rola? Takie rzeczy powinny być już dopięte na ostatni guzik na początku sierpnia, albo w tą albo w tą, a nie że teraz np. on odejdzie i w ostatnich dniach będziemy kogoś z wywalonym jęzorem szukać.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2015.08.25 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutne w Perezie jest to, że jest o prezes nierówny. W pewnych aspektach kapitalny, w innych łapiesz się za głowę że to wogóle jest możliwe.

Powrót do góry
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.08.26 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na to jaka role odgrywa Marcelo, jak gra wysoko, wychodzi w pole karne Denis mógłby byc jego zmiennikiem na lewej stronie. Spokojnie by swój poziom utrzymał plus kilka bramek by wpakował. Akurat jest to piłkarz ponadprzeciętny. Dobra opcja wg mnie w razie odejścia Coentrao.

Powrót do góry
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.08.27 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy dzisiejsza aktualność od El Confidencial. Przyda się chłopak.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2015.09.01 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cisza w tym temacie, a jego pozostanie to zdecydowanie najlepsza wiadomość ostatnich dni dla Realu. Nie wiem dlaczego w końcu nie zmienił klubu, nawet nie specjalnie mnie to interesuje, ale mam nadzieję, że Benitez zacznie powoływać go na spotkania, a ten odpłaci się zaangażowaniem i lepszą grą. Tak naprawdę to Rosjanin jest naszym najważniejszym, żeby nie powiedzieć jedynym sensownym (wybacz Lucas) wzmocnieniem przednich formacji przed sezonem i wbrew pozorom naprawdę sporo będzie zależało od jego postawy.

labeleq
#mijajkalisz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.09.02 06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Denis i Jese w formie, to są super wzmocnienia, o których można było tylko pomarzyć patrząc na ławkę w zeszłym sezonie. Cieszę się bardzo, że ostatecznie został w klubie... pozostaje tylko mieć nadzieję, że Benek nie spieprzy roboty, wdroży go do zespołu i da mu minuty. Chłopak w zeszłym sezonie pokazał, że jeśli dostanie odpowiednią ilość zaufania, to potrafi odpłacić się świetną grą.

Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.09.02 06:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uff dobrze, że prezesowi nie wpadł jakiś idiotyczny (kolejny) pomysł do głowy i nie sprzedał Denisa. Zastępstwo dla CR jak i Marcelo (o ile ten będzie grał tak wysoko jak dotychczas).

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.02 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wierze w to ze spokojnie osiagnie poziom Callejona. Taki rezerwowy to skarb.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Karim123
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.09.11 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co z nim? Czemu nie jest powoływany?

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.11 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mnie to zastanawia. Ponoć był już dogadany z Valencią i chciał przejść ale klub zdecydował inaczej a teraz nie dostaje powołań. Widocznie Benitez bardziej ceni sobie Vazqueza co jest dziwne bo Czeryszew jest o wiele lepszy.

Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.11 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się skończyło okienko to cieszyłem się, bo widziałem w nim kogoś, kto może być naprawdę porządną opcją z ławki, a teraz okazuje się że jest według Beniteza najmniej wartościowym atakującym w zespole. W Villarrealu pewne miejsce w pierwszym składzie, tutaj brak powołania, nawet przy kontuzjach, musi być mocno rozżalony że nie dali mu odejść.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2015.09.11 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Vasquez to jest jakaś nieśmieszna historia. Nie mam pojęcia jak on tutaj trafił, po co i co w nim widzi Benitez. Mamy fajnego gracza, który sprawdził się w ligowym średniaku i mógł być fajną realną opcją wzmocnienia ławki, to zostaje odesłany na trybuny. Kolejna dziwaczna historia z serii kadra Realu Madryt..

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.11 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem, zwłaszcza w tym momencie, jak Jamesa nie ma. Rafa ma córkę? Dienis coś przy niej majstrował?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14
Skocz do: