Sevilla FC - Real Madryt [1-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JWRJWR
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.09.16 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak walczyła Sevilla :-)

El_Konrad
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.09.16 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Położyłem się spać i myślałem jeszcze nad tym meczem i teraz sobie myślę co robimy źle, co jest nie tak? W czym jest problem? Przygotowanie fizyczne? Brak motywacji? Mourinho coś robi nie tak?
Co do przygotowania fizycznego to jak dla mnie ta część dobrze funkcjonuje. Brak jedynie dynamiki, szybkości, ale czym jest to spowodowane?
Na pewno brakuje nam motywacji, po prostu to widać! Nasi piłkarze myślą, że liga sama się wygra, ponieważ w poprzednim sezonie osiągnęli wyniki nie do pobicia, ale teraz jest nowy sezon i może rola psychologów pomoże?

Wczorajsze trzy zmiany nic nie wniosły. Modrić jak fajnie zaczął (25 minut grał naprawdę fajnie), a później już notował tylko straty klepiąc się w głowę mówiąc "Co ja odpierdalam?". Tak czy owak fajnie zagrał, dobrze rozprowadzał, fajne zwody. Jak można coś pozytywnego powiedzieć o Modriciu to o Karimie nie można. Callejon, czy on w ogóle grał? Liczyłem na wejście Kaki, tak Kaki, ponieważ mało grał i chciałby coś udowodnić, ale czy dałby radę tego nie wiem (nikt tego nie wie).
Ostatnio zmiany robione przez Mou nic nie wnoszą, ale Mou sam na konferencji mówił, że 3-4 piłkarzy gra jak powinno, a reszta do wymiany i trójka nowych graczy nic nie zrobi z tamą trójką, bo 6 vs. 11 to jest niemożliwe do wygrania.

Znów tracimy bramkę po stałym fragmencie... Mou poruszył na dziesiejszej konferencji bardzo ważne sprawy. Co my tu możemy jeszcze poprawić? Jak się nie skoncentrują nie dostosują do poleceń trenera to będziemy tracić bramki których być nie powinno - oczywiście, że można tracić bramki ze stałych, ale kurwa ileż można? Co mecz?

Teraz właśnie widać co się dzieje jak Cristiano Ronaldo nie jest w formie. Jesteśmy uzależnieni od niego. Cristiano nie gra, RM nie gra. Pamiętacie mecz z poprzedniego sezonu (podobnych meczy było wiele, ale ten strasznie pamiętam) z Atleticko Madryt w kwietniu? Ronaldo strzela z wolnego 1-0 dla nas, Falcao wyrównuje, Ronaldo strzela fenomenalnego gola z dystansu na 2-1, później 3-1 z rzutu karnego CR, 4-1 Callejon.
Do czego zmierzam. W tamtym meczu graliśmy piach, mieliśmy więcej szczęścia, męczyliśmy się niesamowicie, ale geniusz Cristiano Ronaldo pozwolił nam walczyć o mistrza. On wiele razy strzelał bramki z dystansu na wagę 3 pkt itp., a teraz jak Cristiano nie daje rady to stoimy w miejscu - to jest przykre.

Miałem już zakończyć tą wiadomość, ale Higuain... brońmy go dalej, niech kurwa dalej marnuje sytuacje. Tak, tak strzela prawie co mecz bramkę, ale ile marnuje sytuacji to o tym zapominamy. Miał jedną setkę, a później posłał piłkę w banery w sytuacji której powinien chociaż oddać celny strzał (strzał w pobliżu pola bramkowego) - jakby strzelił na wysokości głowy Palopa to nie miałby nic do powiedzenia. Brakuje nam takiego prawdziwego kilera.

Jest źle, bardzo źle. Czy to tylko 8 punktów? Aż 8 punktów przy tym co robi Barcelona. Oczywiście Barcelona straci jeszcze punkty, ale nie oszukujmy się my też je stracimy przy takiej grze <ściana> Barcelona jest teraz w komfortowej styuacji nikt się nie spodziewał, że będziemy mieć 4 pkt po 4 kolejkach.
Po Gran Derbi sytuacja będzie jasna albo walczymy o ligę albo walczymy o miejsce w lidze mistrzów (sam nie wierzę co ja gadam, mamy dopiero wrzesień, a liga się kończy za kilka miesięcy, ale taka jest rzeczywistość i trzeba brać każdy scenariusz pod uwagę nawet taki, że nasza obecność w lidze mistrzów jest zagrożona) <ściana>

Mam nadzieję, że ta zła seria się skończy i znów będzie można cieszyć się z każdego meczu!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.09.16 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny mecz po którym powinni zapierdalać pieszo do Madrytu, kolejny po którym człowiek najchętniej to by się wyrzygał. Ja nie wiem, ale jak tak łatwo można tracić piłki, jak można oddawać je rywalowi?! I tak się powinniśmy cieszyć, że skończyliśmy w 11, bo Higuain już na początku powinien wylecieć, a Di Maria przed przerwą to pomylił boisko z ringiem. Ten gość to powoli zachowuję się jak czasami Pepe, kompletnie nad sobą nie panuje :|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mcf
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.09.16 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to teraz nie ma się co zastanawiać ile punktów mamy w plecy do Barcy, bo po prostu gramy tragicznie i dopóki się nie ogarniemy, to nie ma w ogóle tematu mistrzostwa. Zresztą jak to się szybko nie stanie, to będziemy jedynie walczyć o LM w następnym sezonie, bo jej brak to byłaby największa katastrofa dla klubu (o mistrzostwo będzie niesamowicie trudno, jeżeli Barca nie będzie tracić punktów, kiedy też gra nie najlepiej, a tak to wygląda w ostatnich tygodniach).

Także na razie trzeba zacząć grać w piłkę, a potem pomyśleć o zweryfikowaniu celów na sezon, bo jeżeli ktoś teraz mówi, że mamy szanse na mistrzostwo, jeżeli wszystkich do końca klepniemy, to oczywiście ma rację, ale chyba jednocześnie nie oglądał żadnego naszego meczu ligowego w tym sezonie.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2012.09.16 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Drużynie widocznie nie idzie w lidze, ale żeby od razu rzucać najemnikami?
Najbardziej rozśmieszają "najemnicy". Ten klub przeważnie (zwłaszcza w ostatnich latach) budowali "najemnicy". Co, Beckham, van Nistelrooy, Ronaldo, Figo, Zidane, pięknie brzmią te nazwiska, może nawet niektórzy polubili Real bardziej niż inne kluby, ale to nadal najemnicy. Chyba tylko dla Raula czy Gutiego ten klub znaczył więcej (a nie muszę chyba przypominać, że temu ostatniemu i tak się biegać zbytnio nie chciało, a Raul, jak to Raul. Taki charakterny, tak wyszarpywał zwycięstwa, taki "zupełnie nie najemnik" co teraz baluje w Azji, a wcześniej strzelał sześć bramek na sezon).

no pewnie że tak, tyle że tamci chociaż czasem walczyli. Zrozumiałbym, że forma gorsza i tak dalej, ale to nie kwestia tego. Takie Getafe powinniśmy opierdolić 3:0 w beznadziejnej formie. To jest coś więcej.

Cytat:
Drużyna z dzisiaj też potrafi wyszarpać zwycięstwo. Nie pierdolcie, że drużyna Capello lepiej je wyszarpywała, bo jak na razie to Mou zdobył prawie 30 punktów więcej w lidze i zaszedł dalej (dużo dalej) w LM.

Tyle że teraz mamy Ronaldo, Oezila, Xabiego i całą resztę wielkich zawodników. Wtedy mieliśmy Emersona, Reyesa i Raula na skrzydle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2012.09.16 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madrid, nie pierdol, nie było Cię tam.

A tak na serio - jeśli naprawdę według Ciebie Cristiano i spółka nigdy nie walczyli, to nie mam ochoty kontynuować tej rozmowy.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2012.09.16 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że walczyli. Ale coś w tym może być, że teraz dla nich liczy się tylko LM, a ligę traktują po macoszemu. Był nawet ostatnio taki wywiad z Mou, w którym on sam nie mógł zagwarantować, że tak nie jest, tak jakby się tego obawiał. Takiego podejścia po prostu nie akceptuję.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Longtech34
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.09.16 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh chciałbym dawny real : Zidane , Figo , Raul , Ronaldo ci gracze potrafi niszczyć każdego szkoda że tych czasów już nie ma i nie będzie : (( HALA MADRID.

Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.09.16 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za pierdolenie :| żal, niszczyć każdego to teraz jesteśmy w stanie przekonasz się o tym po fazie grupowej LM. Na dodatek ograliśmy Barce w lidze na CN co przypieczętowało mistrza, a niedawno wygraliśmy z nimi dwumecz o superpuchar. Real dla mnie i tak jest teraz najlepszy, bo z dobrymi będzie grał na pewno na poziomie. Ma problem z zaangażowaniem i ponownym mozolnym zdobywaniem punktów w lidze. 2 LATA Z MOU : puchar króla, mistrz, superpuchar hiszpanii, 2 półfinały LM, wielki młody zespół... Widzę że co niektórzy wolą czasy 1/8 LM. Mamy pierwszy kryzys poważny za czasów Mou, ale podczas jego trwania ograliśmy Barce w wielkim stylu, na wszystko jest czas i teraz mamy dołek, trudno, ja o Barcelonie nie myślę w lidze, nad tym można się będzie zastanawiać jak będziemy na 2 miejscu w tabeli i ocenić szansę.

Ostatnio zmieniony przez ogor3 dnia 2012.09.16 10:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
JWRJWR
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.09.16 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Longtech34 napisał:
Ehh chciałbym dawny real : Zidane , Figo , Raul , Ronaldo ci gracze potrafi niszczyć każdego szkoda że tych czasów już nie ma i nie będzie : (( HALA MADRID.

Chciałem użyć mocniejszych słów, ale napiszę coś stonowanego: Ciężko jest mi zgodzić się z Twoją opinią. :|

F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2012.09.16 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ze nic nie gramy to raz, ale trzeba tez odnotowac, ze szczescia to my nie mamy za grosz w tym sezonie. Wyjatkiem jest tylko mecz na cn. Pozostale mecze? Zero przychylnosci losu.
Meczarnia bylo ogladanie wczorajszego spotkania. Grali wolno, przewydywalnie i te dlugie pilki na napastnika, typu "daj Boże ze jakos fartownie spadnie mu pod nogi".
Teoretycznie powinno byc fatalnie z City. No ale z Barca zagralismy ladnie, potrafilismy sie zmobilizowac + City tez raczej bez formy, wiec moze byc roznie.

No i w ogole, na CN zagramy o byc albo nie byc w lidze, w PAZDZERNIKU. Jak przegramy to koniec. 11 pkt? Praktycznei nie do odrobienia. Oczywiscie zakladajac, ze z Rayo na wyjezdzie wygramy i u siebie z Depor.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2012.09.16 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piopik napisał:

Link

Tak powinni walczyć Very Happy

Tak się walczy tylko w drewno-plasti-lidze, gdzie gra się futbol niższej kategorii. Nie daj się zwieść.

Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2012.09.16 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, no, powalczyli przez trzydzieści sekund i dostali cztery do zera.

Piotrek945
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.09.16 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, żeby sprawa mistrzostwa była rozstrzygnięta, ale jak dwa razy nie wygramy z Barcą to będzie krucho, szkoda tylko, że już na początku sezonu Real stracił praktyczna możliwość wyrównania, albo pobicia rekordów. :( Lecz jeżeli 90 pkt starczyło by na majstra to brałbym bez zastanowienia w obecnej sytuacji,a le w tej lidze niestety Barca poniżej 95 nie zejdzie.

Powrót do góry
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.09.16 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, a nikt nie pomyślał o trzecim sezonie Mourinho w Chelsea? Po dwóch świetnych sezonach przyszedł słabszy (chociaż w-ce mistrzostwo, 1/2 LM i bodajże Puchar Anglii to nie taki zły sezon). Może to jakieś wypalenie jak wtedy w Anglii? Do tej pory Mou prowadził zespoły góra po 2 lata wyciskając z nich wszystko i odchodząc. Może w tym jest problem? Nie wiem. Natomiast jestem pewny, że ManC to wciągniemy nosem. Nie mam co do tego najmniejszej wątpliwości.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: