Robert Lewandowski [Bayern Monachium]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 160, 161, 162  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ataru
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.09.30 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to w czym klopot wiec? Zgadzamy sie, ze pilkarsko Bayern jest zupelnie gdzie indziej i ze na przestrzeni lat ta druzyna akurat zawsze w innym miejscu niz reszta stawki w Niemczech.

Po prostu pilkarze z tego klubu rzeczywiscie maja duza jakosc czesto i to nie tylko dzis, a i kilkanascie lat wstecz, stad zaznaczylem ten FCB jako wyjatek.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Lemaykello.
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.09.30 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba mnie nie zrozumiałeś. napisałeś, że Bayern to drużyna z innego pułapu. a ja się z tym nie zgadzam, ponieważ jeśli by tak było to Borussia nie zdobyłaby 2x z rzędu mistrzostwa. owszem, to Bayern ma teoretycznie (żeby nie powiedzieć na pewno) lepszych piłkarzy, ale nie świadczy to zawsze o tym, że jest poza zasięgiem innych drużyn (tak samo ja my za pierwszej kadencji Floro). a o tym, że liga niemiecka wcale nie jest taka słaba świadczy najlepiej fakt, że większość graczy niemieckiej kadry gra w swojej ojczyźnie, a jak dobrze wiemy Niemcy są w czołówce drużyn narodowych. EOT

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2012.10.01 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ataru napisał:
Wymien wiec tych wielu, wielu innych, chetnie poslucham. Jasne, Bayern, ale to druzyna na innym pulapie generalnie, ale poza tym? No Diego radzil sobie w Atletico, ale kto po odejsciu stamtad wymiatal?

Ozil rozwija sie w Realu, ok, ale w waznych meczach malo co gra, ale Iniesta to z niego jednak nie bedzie. Dzeko jest napastnikiem numer 4 w City, Khedira to nie jest pilkarz na pewno niezastapiony, po prostu duzo zapieprza, ale o druga tak drewniana szostke w calej pierwszoligowej Hiszpanii to trudno. Naprawde chcesz mi udowodnic, ze pilkarze po wyjezdzie z Niemiec robia zawrotne kariery? Z Wloch wymienisz jednym ciagiem, z Francji takze, zwlaszcza do Anglii, z Hiszpanii - wiadomo, Anglia to najlepsza liga pilkarsko, to stamtad jak sie wyjezdza to do Realu, czy Barcelony, albo juz sie traci, ale gdzie te gwiazdy bundesligi robiace kariery na swiecie?

Widzę, że dla każdego piłkarza spoza Bayernu znajdziesz jakieś wytłumaczenie, szczególnie to jest dobre:
Cytat:

Khedira to nie jest pilkarz na pewno niezastapiony, po prostu duzo zapieprza, ale o druga tak drewniana szostke w calej pierwszoligowej Hiszpanii to trudno.

Dodam tylko, że Dzeko być może jest czwarty, być może trzeci albo drugi. Tam jest taka siła w napadzie, że tego nie wiesz, który jest. Tym bardziej, że dość regularnie strzela. Piosenki o nim pewnie też nie śpiewają na każdym meczu z tego powodu, że jest czwartym napastnikiem. A Lucio natomiast sprytnie chcący lub niechcący pominąłeś. Mogę ci jeszcze ot tak wymienić parę nazwisk, które w ostatnich latach wybiły się w tej cienkiej niemieckiej lidze, która nie jest wyznacznikiem umiejętności: Ze Roberto, Rosicky, Van Der Vaart, Kompany, Neuer i robiący coraz większą karierę w lidze i reprezentacji młode wilki: Gotze, Reus. A na sam koniec wisienka, koleś kupiony do BVB za 300 tysięcy euro i sprzedany do MU za kilkanaście milionów, gdzie na razie sobie całkiem nieźle radzi. Przedstawiać go chyba nie muszę.
Z mojej strony koniec OT.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ataru
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.10.01 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucio - jasne, wyjatkowo solidny pilkarz, to byl dobry przyklad, paru innych tez sie znajdzie, ale dla nich bundesliga to byl jakis przystanek byl. To rownie dobrze moznaby mowic o tym jak dobra jest liga holenderska bo wychowali Ronaldo. Zreszta jak sie zastanowic nie wiadomo czy nie wiecej gwiazd formatu swiatowego wyszlo tez stamtad, a nie z Niemiec. Ze Roberto czy Rosicky to sa te wielkie nazwiska, ktore robily forure? Rosicky zanim sie przystosowal do gry na zachodzie to prawie mu sie skonczyl kontrakt, a z Ze Roberto to nigdy jakis crack nie byl. Kompany no podciagnac go mozna, choc Niemcy mu po prostu nie zaszkodzily w niedlugim przystanku do Anglii, a juz jako siedemnastolatek byl wymiataczem w Brukseli, a reszta to sa nadal nazwiska, ktore poza Niemcy nie wyszly i nie wiadomo w gruncie rzeczy jak wielka jest ich sila i czy by sobie poradzili. To czyste gdybanie. Neuer, wymieniany po raz kolejny, to jednak pilkarz Bayernu ;)

A Khedira nie jest drewniany?

Lemaykello., no ale co z tego, ze teraz jest slabszy? Na przestrzeni lat to tylko Bayern cokolwiek znaczyl i to jego kadra byla na tyle silna by moc rywalizowac z moznymi w Europie. Zaden ze mnie fan bawarczykow, ale to suche fakty. Borussia zdobywajaca mistrzostwo w najslabszej grupie ligi mistrzow w tamtym roku zajela ostatnie miejsce z kolei, teraz zobaczymy jak bedzie, ale tez sukcesow nie wroze. Ze Bayern nie wygral po drodze paru mistrzostw to trudno, nikt nigdzie w zadnej powaznej lidze nie wygrywa nic rokrocznie.

Powrót do góry
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.10.01 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ataru napisał:

A Khedira nie jest drewniany?

Nie jest.

Powrót do góry
Lemaykello.
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.10.01 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ataru napisał:
Lemaykello., no ale co z tego, ze teraz jest slabszy?

ja pierdolę. najpierw twierdzisz, że Bayern jest na innym pułapie, a teraz stwierdzasz, że jest słabszy Ptak

A poza tym Robert spokojnie poradziłby sobie w Bayernie (bo chyba od Mandzukicia słabszy nie jest...), więc idąc Twoim tokiem myślenia, także w Europie. Co nie oznacza jednak, że jest od razu lepszy od Pipy, czy Karima.

Powrót do góry
Ataru
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.10.02 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, to bez sensu sie przerzucac w ten sposob jak ktos wyrywa cos z kontekstu a do reszty sie nawet nie odniesie, to nie nazywa sie dyskusja tylko wzajemnym obrzygiwaniem sie, wiec sorry. Poza tym i tak daleko od tematu odbieglismy.

Powrót do góry
alemaz98
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.10.04 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta . lewy wczoraj zmarnowal tyle samo setek co higuain w meczu z barcą ale nic nie strzelił

Powrót do góry
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.10.04 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez jaj, Lewy miał wczoraj tylko jedną patelnie, z tego co widziałem. :]

Powrót do góry
MrSnaki
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.10.20 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogrążenie Bayernu i wszystko jasne.
Lewy troszkę lepszy od Higuaina, jeśli chodzi o moją opinię. Zatem Lewandowski > Higuain

browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.10.20 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę Cię, nie osłabiaj mnie <wow>

Powrót do góry
Grzes!
Hasta el final !!!

PostWysłany: 2012.10.22 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Lewandowski już osrany przed starciem z Pepe. Mam nadzieję, że Pepe go przetrzepie i skończy się gadka o jego transferze to Premier League.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2012.10.22 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ma zaraz przekopać? Wcale bym się nie obraził, gdyby strzelił bramkę lub dwie. Oczywiście pod warunkiem, że my strzelimy od Dortmundu przynajmniej jedną więcej. Życzę mu jak najlepiej, więc niech jego gwiazda świeci coraz jaśniej.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Grzes!
Hasta el final !!!

PostWysłany: 2012.10.22 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jak dla mnie to mógłby strzelić nawet dwie bramki i mogli byśmy przegrać. Nie zasmuciłbym się. Ale staram się realnie patrzeć na sytuacje i jak czytam nowinki że ManU czy inne kluby z PL upatrują w nim swoje wzmocnienie to śmiać mi się chce. W Bundeslidze sobie może strzelać, ale jak by się ze tchnął z ostro grającymi obrońcami w PL to już by sobie nie pochasał. Pepe w środe to zweryfikuje.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2012.10.22 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciwko City nie wyglądał źle. Nie ma pewności, że by sobie nie poradził w Anglii. Akurat Wyspy to wg mnie idealny kierunek dla niego bo świetnie się zastawia, technikę ma, głową też umie strzelić.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 160, 161, 162  Następny
Strona 3 z 162
Skocz do: