Robert Lewandowski [Bayern Monachium]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 126, 127, 128  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandman
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.09.11 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukaku, o Zlatanie nie wspominając. Chelsea - Morata, chyba że Lewy i Morata znów na ławę jako zmiennik Ptak ale nie po to wydali na niego tyle kasy, żeby był zmiennikiem; City ma Jesusa, Aguero. Arsenal - nie wydaje mi się. Liverpool, możliwe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.09.11 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na jaki chuj mu ta Anglia? Piłkarski krok wstecz, pokopane kostki i zero sukcesów na arenie europejskiej. Wow.

Ewidentnie widzę w nim zadatki zachowania Cristiano. Czyli, jestem top i mogę więcej. Mam w dupie Bayern, chcę ligi mistrzów i przynajmniej podium ZP. (Anglia mu tego nie da)

madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.09.11 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awesome. napisał:
A na jaki chuj mu ta Anglia? Piłkarski krok wstecz, pokopane kostki i zero sukcesów na arenie europejskiej. Wow.

Może nie ma tam aktualnie klubów silniejszych niż Bayern, ale liga mimo wszystko lepsza, przynajmniej moim zdaniem. Do tego nieporównywalnie bardziej medialna.

Do Realu nierealne. Tongue Nie z Perezem, Zidanem i tym samym Benzemą w pierwszoplanowej roli. Barca odpada - jest Suarez, a do Atletico pewnie by nie chciał.

Zostaje Anglia. Lukaku jest w United? To co? Nie ta półka. Poświęciliby go na rzecz Lewandowskiego. Wiem, że przyszedł za grubą forsę, ale tam coraz wydają grube miliony na jakichś drewniaków, więc to nie byłoby nic takiego z punktu widzenia finansowego. Pamiętajcie też, że to prawdopodobnie druga najlepsza dziewiątka świata (po Suarezie) i każdy normalny klub (rzecz jasna oprócz naszego) znalazłby dla niego miejsce.

Liverpool raczej nie - gdy ostatnio zdobyli mistrzostwo Anglii, to mnie jeszcze na świecie nie było. Arsenal przegrywy i cioty (jak trafnie ujął Behappy Very Happy), więc też nie. Najbardziej prawdopodobna wydaje się opcja United. Zagrał odważnie, więc musi mieć sygnał, że ktoś jest zainteresowany.

A może jakoś go udobruchają i zostanie w Bawarii? W ogóle po co przedłużał kontrakt, a teraz marudzi?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.12 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedłużył kontrakt dla pieniędzy Smile Kombinuje odejście żeby zdobyć prestiż, wygrać LM. Pewnie w nowym klubie mógłby też liczyć na wiekszą tygodniówkę w nowym klubie. Taki epizod w stylu RvN E2 marzy się, ale chyba pozostanie w sferze marzeń.

Powrót do góry
El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.09.12 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, że on chce do Realu. W końcu to jego wymarzony klub (o czym mówi Rummenigge). Ale niestety, jest już za późno... Dlaczego on wtedy nie posłuchał serca, tylko wybrał Bayern...

Marcelo.
Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.12 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mam zaległości w śledzeniu niusów piłkarskich, więc powiedzcie mi proszę - czy to całe zamieszanie spowodowane jest tym jednym jego wywiadem, w którym powiedział kilka słów prawdy o marności Bundesligi? Bo to nawet nie o Bayern chodziło, ale o Bundesligę, jeśli pozna się cały kontekst.

Wg mnie nie ma tematu odejścia Lewego z Bayernu.

Natomiast jeśli już, to nie zgadzam się z opiniami, że w PL nie ma dla niego miejsca. Miejsce jest i to dość oczywiste - ManCity. Jestem pewny, że Guardiola byłby zainteresowany, a także zmieniłby nieco system gry, żeby uwzględnić w nim Lewego.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.12 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Dominik napisał:
Wydaje mi sie, że on chce do Realu. W końcu to jego wymarzony klub (o czym mówi Rummenigge). Ale niestety, jest już za późno... Dlaczego on wtedy nie posłuchał serca, tylko wybrał Bayern...

W oryginalnym wywiadzie(ale to się mniej sprzeda) Rummenigge powiedział "his alleged dream club" czyli rzekomy wymarzony klub. Zresztą byłoby co najmniej dziwne jakby prezes Bayernu wprost oświadczył, że największa gwiazda ich zespołu, nominalnie bądź co bądź top3 w Euroopie marzyła o grze w innym klubie.

Ja osobiście nie wierzę, że Lewy jest fanem Realu. Było wiele wywiadów, gdzie podkreślał, że Barca/Real to żaden awans względem Bayernu, były te emoty śmiechu przy okazji ZP dla Crisa. O takim Zielińskim czy Miliku się więcej słyszało, że kibicują Realowi.

Keyser Soze napisał:
Miejsce jest i to dość oczywiste - ManCity. Jestem pewny, że Guardiola byłby zainteresowany, a także zmieniłby nieco system gry, żeby uwzględnić w nim Lewego.

Bo granie stoperami jest zbyt mainstreamowe xD

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.12 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krytykował również politykę Bayernu, że są zbyt oszczędni jeśli chodzi o wzmocnienia. I to nie jest pierwszy taki wywiad. Już jakiś czas narzekał na zbyt długie tournee po Azji, że więcej jeździli niż trenowali. Jeszcze wcześniej miał żale o nie wspieranie go w zdobyciu korony króla strzelców. Teraz został upomniany przez prezesa klubu. Dodatkowo były kapitan - Bayernu Stefan Effenberg stwierdził, że Bayern powinien postawić na Niemców, a z gwiazdami jak Lewy się żegnąć. Więc to nie jest jeden wywiad, tylko 4-5 różnych. Jest jakieś spięcie na linii Bayern-Lewandowski, jak to się zakończy, to nie wiadomo. Może Lewego ustawią do pionu, może się dogadają z nim. A może będzie bliżej odejścia?

@miXUE

Mbappe też był fanatakiem Realu, pół pokoju oklejone plakatami Ronaldo. Skończył w PSG Very Happy Chociaż fakt o sympatii Zielińskiego do nas było słychać, słynne "jebać Barcę"

Powrót do góry
Pawel.
Madridista hasta la muerte

PostWysłany: 2017.09.12 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za późno nie jest, wszyscy wiedzą że Robert chce do Madrytu, a Madryt potrzebuje Roberta (wszyscy, tylko nie Presi) o czym zdążyliśmy się już przekonać w pierwszych meczach sezonu, mamy świetną drużynę, maszynę do wygrywania, ale brakuje jednej układanki, to tak jakby mieć tort wiśniowy bez tej przysłowiowej wisienki na torcie ;)

Celem Roberta jest jeszcze gra w Hiszpanii (Realu) i MLS o czym szumnie powtarzał jeden z jego agentów.

Ale do cholery.. czy on nie mógł wbić tą szpilkę w swój klub podczas okienka ? Co on chce ugrać teraz, kiedy do następnego jest 10 miesięcy ? Zachowanie dla mnie niezrozumiałe.. o aferze i wywiadzie zaraz wszyscy zapomną, jak tylko zacznie strzelać, wiadomo że teraz już nikogo topowego mu do grania nie sprowadzą, do tego może podzielić szatnię i władze..

Robert, idealnie do nas pasujesz, ale trochę się ociągasz ;)

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
turboss44
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2017.09.14 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern nie puści Lewego. Przytrzymają go do końca kontraktu, dla pokazania innym, żeby z nimi nie zadzierać. A co do wywiadów, to ma w tym dużo racji.
Do tego, brak rywalizacji ( bo Muller ostro przegrywa), do tego zespół który gra samolubnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
browar
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.09.16 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lewandowski popełnił 2 poważne błędy. Po 1 z Borussi poszedł do Bayernu a nie od razu do Realu, po 2 w Bayernie przedłużył kontrakt. Generalnie jest w kropce bo nie ma klauzuli odstępnego, ma kontrakt jeszcze chyba ze 3lata a Bayern na pewno za grosze go nie odda. Za rok będzie miał już 30 lat i szczerze wątpię żeby Realu wyłożył za 30-lata pewnie ponad 100mln. Więc ciężko może mu być przejść do Realu.

Powrót do góry
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.09.16 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko gdzie w tym wszystkim są błędy? Przeszedł do klubu, który jest w czołówce europejskiej i do tego po przedłużeniu kontraktu zarabia tyle pieniędzy że szok.

Powrót do góry
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2017.09.16 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/IwanskiMaciej/status/908812652503355393

A może o to chodzi?

Marcelo.
Powrót do góry
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.16 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie ma tematu. Gdyby miał krótki kontrakt i dało się go wziąć za 30 mln to OK. Ale nie w tej sytuacji.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.05 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie najlepsza dziewiątka na świecie. A co ważne najbardziej kompletny napastnik. Do tego postura gladiatora. Gruby z Barcelony i nasz pozorant na dziewiatce na te chwili się chowają. Szczególnie nasz lis pola karnego

Ostatnio zmieniony przez sicario dnia 2017.10.05 18:57, w całości zmieniany 1 raz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 126, 127, 128  Następny
Strona 127 z 128
Skocz do: